18351
ATbanner.jpg
  • Bercy #1436
    belehúzod a komplett zene könyvtáradat az itunes ablakába?
  • kraawz
    #1435
    Na,most kaptam egy 8 gigás nano ipodot.
    Leszedtem hozzá itunest,aztán mondták,hogy file/import és utána nyomassam át zenéket. Na,összeszedtem 4 gigányi zenét, mappák,egyesével fájlok,de csak egyesével lehet importálni! Se ctrl , se shift,se egér,semmivel nem tudok többet kijelölni. Ötlet?
  • Bercy #1434
    Ja hogy az ott árnyék lenne. Úgy stimmel a dolog.
  • grizzly21
    #1433
    elsosorban annak vallja magat :)
    az MSnek is van hardvere, megis inkabb szoftver..tenyleg konkurencia egyebkent valamennyire, de ez a kep nem gaz. Amikor az xbox360 nem volt kesz es az egyik bemutatom mac pro-kal fakeltek a teljesitmenyet, az volt a gaz:)
  • G_ArchAngel #1432
    az enyem:-)

    Macbook Pro, az csak arnyek, nem ket kulonbozo arnyalat a tetejen:-)
  • Bercy #1431
    Vagy csak simán fake a kép.
    Melyik apple laptop néz így ki?
  • G_ArchAngel #1430
    akkor en egy Leopard OSX nevu hardveren hasznalom az Aperture2, iWork, iLife..., hardvereket

    a Zune, MS eger es billentyuzet pedig szoftver...
  • grizzly21
    #1429
    az ms szoftvergyarto, az apple meg hardver. az egy laptop amin windows fut, szerintem nem gaz
  • G_ArchAngel #1428
    azert a KIA/Suzuki/Dacia igazgatoitol sem varja el senki, hogy sajat termekpalettajuk csucstermekevel jarjanak dolgozni:-)
  • PyRex
    #1427
    attól még konkurencia az MS-nek. :)
  • MerlinW
    #1426
  • Dzsini
    #1425
    több helyen le lett már írva, hogy az Apple laptopokon nagyon jól fut a Vista, remekül összerakott masinák.
  • MerlinW
    #1424
  • G_ArchAngel #1423
    A Blonde goes to Bed Bath & Beyond to buy curtains.
    She tells the clerk, ‘I would like to buy a pair of pink curtains.
    The clerk assures her that they have a large selection of pink
    curtains. She shows her several patterns but the blonde
    seems to be having a hard time choosing.

    Finally she selects a lovely pink floral print.
    The clerk then asks what size curtains she needs.
    The blonde promptly replies, ‘Seventeen inches.’

    ‘Seventeen inches?’ asked the clerk. ‘That sounds very small.
    What room are they for?’

    The blonde says, ‘They aren’t for a room. They are
    for my new computer monitor.
    The surprised clerk replies, ‘But Miss, computers do
    not need curtains!’
    The blonde says, ‘Hellllooooooooo ... I’ve got Windoooooows.......
  • G_ArchAngel #1422
    nem, de megoldottam google-rol, hogy az legyen a wallpaper:-P
  • Dzsini
    #1421
    I'm rich-et még elkaptad? :D
  • G_ArchAngel #1420
    hypefon jobb?:-)

    sajnos szegeny telefonra vetitem le elegedetlensegemet, pedig az Apple-ra kellene: a telefon onmagaban nagyszeru es jo, de az ember azt varta az AppStore-tol, hogy jobba teheti, ellenben a mai napig nincs ertelmes program a kinalatban, pedig mar nem keves penzt kifizettem letoltesekert...
  • PyRex
    #1419
    wráh, miért SZIFONozol Te is??
    Engem oly mértékben idegesít ez a plastikmedia által kitalált übergagyi becenév, hogy hihetetlen. Ne mondd, hogy te viccesnek, jópofinak tartod...
  • G_ArchAngel #1418
    szerintem a samsung vs. szifon ugyanennyire poen...
  • grizzly21
    #1417
    az sem jo! de azert tetszik megis mert legalabb poen
  • Dzsini
    #1416
    akármi vs akármi reklámok...

    (ez a mosópor sokkal jobb mint a másik mosópor - ezért jegyezték be és árultak anno "általános mosópor"-t.)
  • G_ArchAngel #1415
    Apple vs PC kisvideok?
  • PyRex
    #1414
    én is. ezért készült a kép, semmi másért.
  • grizzly21
    #1413
    akkor nem szoltam, az a masik amit utalok amikor valaki a masik termek ellentermekekent reklamoz valamit
  • PyRex
    #1412
    "azon az oldalon nincs egy szo sem iphone-rol"

    keresd az "Insctinct vs iPhone" menüpont alatt és majd utána mondd, hogy nem jogosan csináltam a képet...
  • grizzly21
    #1411
    1 - bocs! fogalmam sem volt rola, hogy te csinaltad. ezek szerint igen? A domaint megnezhettem volna mondjuk..rolad tudom, hogy nem vagy munkanelkuli, nem is irtam volna ilyet

    2 - teny hogy nincs iphone-om, de amit mondaszakkor lenne fair kijelenteni, hogyha probaltad volna az instinct-et

    3 - azon az oldalon nincs egy szo sem iphone-rol, legalabbis en nem talaltam. Egy kozepesen jo flash oldal, ami movie site-okat kicsi parodizalva hirdet egy mellesleg fos telefont.


    bluetooth kerdest illetoen pedig, szamomra egyenlo azzal filekuldes letiltasa, hogy nincs bluetooth. Nem vagyok elfogult, altalanossagban ruhellek minden olyan dontest, amirol leri az emberek lehuzasa. Technikailag siman megoldhattak volna, es csak azert tiltjak le, hogy kibasszanak veled. Nem csak az apple, sok ceg csinal es csinal ilyet. En pl alapvetoen nem utalom a vodafone-t, sokaig voltam vodas, de bicskanyitogato volt az a feature hogy meg anno X evvel ezelott, amikor az volt az aktualis meno telefon, a "live"-os T610i-ben a bluetooth hatotavja kb fel meter volt, fuggetlenitettnel pedig 10 korul...
  • passatgt
    #1410
    házigazdát nem szidja senki:)
  • PyRex
    #1409
    na ide figyelj grizzly barátom...

    1. - nem vagyok munkanélküli, elég ha ránézel az aláírásomra... úgyhogy vegyél vissza ebből a hülye stílusból. köszi!
    2. - nagyon kezd elegem lenni abból, hogy NULLA tapasztalatta fosod a szót a hülyeségeiddel, holott már kb. 120x beégtél (most is, ugyanis a telefonban van bluetooth...)
    3. - f*szért kell mindig beszólni mindenért..? azért miért nem szóltál be, amikor G Archangel barátunk berakta a Instinct vs Iphone gusztustalan (ellen)reklámoldalt, he?
  • Bercy #1408
    Ez igaz...más telóról fileküldözgetés nekem is hiányzik.
    Sztem szándékossan hagyták ki az iTunes miatt...
  • Dzsini
    #1407
    ja, mint az ASUS PDA-kban a 640x480as kijelző... benne van, de az oprendszer úgyis 320x240-en fut :P
  • passatgt
    #1406
    de van benne:)
  • Dzsini
    #1405
    van, de csak fülhallgatás (és talán iTunes szinkronizálás) célra, fileküldözgetésre nem.
  • Bercy #1404
    Van benne bluetooth.
  • Lacee
    #1403
    na ja, hiába egy elvault, megszűnőben levő dolog (pláne wifi mellett), azért sokak igénylik. Kár volt kihagyni, nem csodálkoznék ha valamilyen patchben lehetővé tennék a filecserét.
  • passatgt
    #1402
    azért neked se kéne hülyeségeket beszélni:)
  • grizzly21
    #1401
    birom amikor munkanelkuli iphone tulajok ilyeneken elik ki magukat. Ha olyan jo akkor mit kell allandoan bizonygatni? Nem azert hogy vita legyen, jobb az iphone szerintem is ennel a samsung szarnal, de ezert miert kell plakatokat gyartani? pff

    azert hozzairhattak volna hogy pl az iphone-ban bluetooth sincs, ezt nemreg tudtam meg hehh ez azert nem gyenge, a 10 ezer forintos otvarszar masodtelefonomba is belefert.
  • PyRex
    #1400
    ennyit erről:)

  • G_ArchAngel #1399
    azert szifon is kepes csodakra, pl. egy komolyabb jatekido utan mehet a reset/kikapcsolas, mert utana teljesen halott, es sajnos az AppStore tele van ilyen negativ kommentekkel...
  • passatgt
    #1398
    szvsz ua:)

    meg kíváncsi lennék hányszor fagyott le a winmobile és hányszor az iphone még megcsinálták a videókat:D
  • G_ArchAngel #1397
    iPhone alazas:))))