18351
ATbanner.jpg
  • I.C.ram
    #1476
    Hulye iphoneosok.

    Nezem mitol ilyen lassu itthon a wifi. Router kezelofeluleten latom, hogy 3 iphoneos os fel van csatlakozva ram... :D
  • Lacee
    #1475
    ez szép volt :)
  • joebacsi
    #1474
    apple oldal magyar része elég furcsa, de végül megtaláltam az egyik eldugott sarokban, amibe szarul fordították le az egyik fontot, így a címeken kívül, csak pöttyöket lehetett látni, de pár adobe font lewarezolása, és a legújabb adobe reader letöltése után valahogy sikerült összehazudnom, hogy jó legyen :)

    amúgy nyilván nem nekem kell, akadnak emberek a korábbi korosztályból, akik nem IT területen dolgoznak, és nem utp kábellel a seggükben születtek, így kissé földhözragadtabbak, és kevésbé rendelkeznek hatékony intuícióval az innovatív cuccok kezelésének megismeréséhez...na ilyen embereknek kell a használati utasítás :)
  • G_ArchAngel #1473
    nem, de ahhoz miert kell manual?:-)

    amugy nincs a hivatalos magyar oldalon?
  • joebacsi
    #1472
    iphone magyar usermanual-t tud valaki pdfben?
  • GregSB
    #1471
    Voáv :D

    Mondjuk minek változtassanak radikálisan azon ami jó :)
  • G_ArchAngel #1470
    fekete a kepernyo szele korben, ahol most ezust...
  • GregSB
    #1469
    Ez új? :D Lehet rég látam a mostanit de nem látok semmi forradalmi változást :)
  • G_ArchAngel #1468
    uj MBP???
  • passatgt
    #1467
    nekem tetszik:)
  • grizzly21
    #1466
    hat nezd, letisztult de semmi kulonos, (de nem is kell hogy legyen) az ilyen store-honlapok altalaban ilyenek- ha megtalalod rajta amit keresel akkor mar megfelel a celnak
  • passatgt
    #1465
    mégis kurvajó:)
  • grizzly21
    #1464
    200tol 2007ig ugyanaz volt, aztan lecsereltek a fejlecet:)
  • GregSB
    #1463
  • Dzsini
    #1462
    ejnye :( - máskor se tetszett (és félreértés ne essék, más cégeknél sem (Adobe, Sun, Google)), hogy felpakolnak telepítés közben egy automata updater programot, meg ilyenolyan service-eket...
  • kraawz
    #1461
    Hm. Mikor áttettem először számaimat ipodra,szó nélkül ment. Most hozzá raktam vagy 30 számot, itunesba importáltam,de ipodra nem tudom áthúzni. Ötlet?
  • GregSB
    #1460


    Back in 1984, Japanese manga artist Mitsuru Sugaya wrote a fun comic book for kids about the birth of Apple. It was originally published as a two-part series in a popular manga compilation called Koro Koro Comics in May and June that year, but Sugaya published the story in its entirety on his blog on July 11th—iPhone launch day in Japan.
  • Zsoltika 007
    #1459
    Képet vagy nem igaz!
  • Lacee
    #1458
    loool

    egyébként a fordítottját anno kibarkácsoltam otthon, még a 4G-s ipodomnak: marha régi walkmant kibeleztem, aztán kibéleltem szivaccsal és a közepébe az ipod... nem kellett aggódni hogy táskában hagyva ellopják :)
  • GregSB
    #1457
  • GregSB
    #1456
  • Tikal #1455
    sok tabnál tényleg beindul a strandlabda, sokszor olyankor is mikor pl tölt egy oldalt sok footval, amig be nem tölti nem enged még görgetni sem, firefox igen... de sebességre szerintem nincs különbség, leszámitva ezt :)
  • G_ArchAngel #1454
    Nekem tetszik, ahogy Safaribol kipakolhatok dolgokat mas alkalmazasba, vagy ahogy a TAB-okkal banik...
  • Dzsini
    #1453
    Hogyan csináljunk Chrome-ot OSX-re
  • I.C.ram
    #1452
    Anyukam notijara (iBook G4)es apukam asztali gepere (Mac Pro 8 magos) is feltettem a firefoxot, es sokkal gyorsabb mindketton, mint az a fos safari. Arrol nem is beszelve, hogy a safari tamogatja a legkevesebb oldal. Allandoan szetfagyott mindket gepen. iBooknal meg ertheto is mert baromi oreg gep az mar, es ki tudja, hogy mennyi spamre nyomott ra anyukam tapasztalatlansagbol, na de egy vadonatuj mac pro-n....
  • grizzly21
    #1451
    Nekem fennvan eleg sok, opera, safari meg ff alap, erdemes letesztelni mindent amit csinalok mindenhol, de a ff3 crashelese idegesito..utobbi idoben nem csinalja lekopogom
  • G_ArchAngel #1450
    kiprobalom majd, de Firefox is csak a bank miatt van, mert Safari nem biztonsagos K&H szerint...

    nekem jo Safari is, nem szeretem "Apple-idegen" szoftverekkel terhelni a rendszert:-)
  • grizzly21
    #1449
    Kivancsi vagyok mikor jon ki a Chrome osx-re is, nagy szukseg lenne ra! Odabasz
  • Tikal #1448
    nem az iphone kezdte :) 1397
  • I.C.ram
    #1447
    Chicagoi apple bolt is tele van MS termekkel... :D En is csak neztem, hogy mi a szart keresnek ott az Office termekek. :P
  • Bercy #1446
    csakduzzogva... :)
  • PyRex
    #1445
    lol ja :)
  • G_ArchAngel #1444
    azert szutyok SLR-ral, AMG-kel is kilehetett valahogy mozdulni otthonrol...
  • grizzly21
    #1443
    Azt birtam, amikor Hakkinen (vagy Coulthard?) Ferrari-t akart venni maganak (sportkocsit) es a McLaren nem engedte neki:)
  • G_ArchAngel #1442
    Suzuki Grand Vitara sem rossz auto, de emlithettem volna a FIAT elnoket is, aki bizonyara az exkluzivabb fiokcegek autoi kozul valaszt, nem pedig egy Bravo Abarth-ot hajt...
  • PyRex
    #1441
    na azért a KIA-t ne említsük már egy lapon a suzukival, pláne a daciával.
    a KIA (ceed pl.) toronymagasan ver minden autót a kategóriájában, de nagyon csúnyán. főleg az árához képest! plusz 7 év garancia...

    de ezt csak zárójelben
  • kraawz
    #1440
    és itouchra is vajon ilyen gyors? barátnőm chicagoban vett egyet,azért érdekelne.
  • GregSB
    #1439
    3. gen Nanora másolás tényleg űbergyors, én is csodálkoztam rajta az elején amikor megvettem. Ráhúztam egy albumot, elkezdtem keresni a következőt, aztán amikor legközelebb felvittem a tekintetemet a fenti "status bar"-ra döbbenten konstatáltam hogy már nem tölt semmit :D
  • kraawz
    #1438
    megoldva,köszi

    Ez az első Apple cuccom,de le vagyok hidalva.
    Pillanatok alatt átkonvertálta azt a 800 számot. Utána valami 4 perc alat áttette ipod-ra. Albumborítókat felismeri, videókat,képeket külön eltette magának.. Frissít,minden.. Hihetetlen még kicsit..
  • Lacee
    #1437
    így van.