18351
ATbanner.jpg
  • grizzly21
    #1676
    azt sem art melle:) de nem mindenkinek van 15Kja egy jatekra, es egy mostani kozep-felso kategorias pc mar tud mindent amit egy ps3, sot. es ugyanugy ki lehet kotni hd tv-re.
  • Tikal #1675
    én meg egy ps3-at vagy xbox360-at, ezen kár is vitatkozni
  • grizzly21
    #1674
    teny egyebkent, ha jatekra vennek gepet tuti egy pc-t vennek nyilvan ezen nincs is mit vitatkozni
  • G_ArchAngel #1673
    tok mindegy, szinte minden Mac-en jatszhatok a legujabb grafikai csodak is, legfeljebb Win alol, ha nem jon ki OSX verzio...

    (bocs, de kb. Diablo2/BF'1942 idejeben befejeztem a jatekokat, nem ismerem fel oket...)
  • pyrohun #1672
    Mitől fél? :) Azon a képen a Crysis van, nem a COD :)
  • Zsoltika 007
    #1671
    Jobb képből kimaradt az 5 fps :D
  • G_ArchAngel #1670
    fail
  • BiG G
    #1669
    egy újabb alternatíva :)

  • Dzsini
    #1668
    USB port van rajta, meg átlagos monitorkimenet - azt kapcsolsz hozzá, amit nem szégyellsz.
  • kilcsir
    #1667
    a mac mini-hez bármilyen perifériát(monitor, egér, bill) lehet csatlakoztatni, vagy csak apple-t?
  • passatgt
    #1666
  • G_ArchAngel #1665
    iDesk
  • Tikal #1664
    nem akartak tul nagy felelősséget a szerviz nyakába varrni? :) nekem is fényképet kellett küldenem a repedt házrol a szerviznek....
  • I.C.ram
    #1663
    Egy 16osra lehet beruhaznek, ha annyi lenne, mint mashol a vilagban :(
  • I.C.ram
    #1662
    Miert kell ilyen orult dragan adni a Nano Ipodokat? :(
  • Lacee
    #1661
    nos igen, megtaláltam, ez sem rossz :)

  • G_ArchAngel #1660
    ennek van DELL-es valtozata is, amikor azt mutatjak be, hogy mi marad othon az asztalon, ha pl. elromlik a webkamera:-)
  • Lacee
    #1659
    haha
  • G_ArchAngel #1658
    Eddig a hibas alkatreszt vagy a felmerest/igenyt kellett elkuldeni, amit elbiraltak es csak ezutan kuldtek az uj alkatreszt...
    Ugy tunik az uj Apple Hungary kicsit hatekonyabb...
  • Tikal #1657
    huha, ez komoly, reméljuk tényleg igy is lesz :) Eddig akkor nem tudom mivel szállitoták az árut, de valoszinu a dunán usztatták le....
  • G_ArchAngel #1656
    Meg egy kis info, bar lehet nem uj, csak nekem volt az...

    A magyar szerviz idotartalma ezentul 3 napra csokken idealis esetben.
    Ha valami elromlik, akkor ezentul megrendelik, Hollandiabol elkuldik UPC-vel 1 napon belul a szerviznek, akik kicserelik, majd a rossz alkatreszt visszakuldik az Apple-nek.
    Ha 3 napon belul megkapja a visszakuldott, hibas alkatreszt az Apple, akkor a szerviz premiumot kap.
    Tehat Genius Bar meg nem lesz, de felgyorsult ugyintezes igen...
  • grizzly21
    #1655
    nem mondod hogy nem lehet matt-ot valasztani az uj lapikba? Ezt a fos szart. akkor ennyi, nemhogy nem veszek, de orulok hogy sikerult meg vennem egy mattot.
  • Mnemomic
    #1654
    Igen gondoltam hogy nem püffölted. Majd decemberig kiderül mi lesz mondjuk és a T-Mobilenál venném részletre ott van most ilyen akció. Csak az még a régi Macbook felszereltség, nem tudom meddig árúsítják. Jó lenne, ha addig kapható lenne az alu is náluk :)
  • Lacee
    #1653
    ezt leszámítva nagyon jó kis gép, szerintem nem fogod megbánni ha veszel egyet. (egyébként én sem vágtam a falhoz, magától esett le a darabka)
  • I.C.ram
    #1652
    Anyagfaradas ellen nem tudsz mit csinalni. Hiaba vigyazol ra.
  • Mnemomic
    #1651
    Hát ez nem túl bítató. Na majd még gondolkozok rajta, bár sokat nem kell mert az Alu meg sokkal drágább :( Majd vigyázzok rá.
  • I.C.ram
    #1650
    Nekem az ipod RCA kabelem kezdett el minden csatlakozonal repedezni, majd el is torott mindegyik. Pedig alig hasznaltam. Meretezesi problemakrol nem is beszelve. Tul vastag volt a csatlakozo az RCA vegeken, es alig lehetett bedugni a helyukre.
  • Lacee
    #1649
    nekem a repedezés egy fajtája jelentkezett, mégpedig úgy, hogy a trackpad alatti szürke rész illesztésének egy kis darabja csak úgy magától lepattant (kb az infra-vevő és a standby fény magasságában, ahol a kijelző mágnese is van), így egy kis repedésen keresztül be lehet látni a gép belsejébe. Problémát nem okoz, de elég zavaró, olyan, mintha rácsaptam volna egy kalapáccsal.

    a sárgulás nekem nem jött elő, bár az is ugyanezen rész anyagának minőségét mutatná.
    edit: közben találtam róla képet, ilyesmi nekem is:kép
  • I.C.ram
    #1648
    Gloosy-n szebbek a szinek. Matton nem tunnek olyan telitettnek.
  • oroy_
    #1647
    azt a kur** glossy-t nem ertem miert eroltetik , vagy legyen opcionalis. Annak idején azert vasaroltam elso LCD -met mert megszabadultam a tukrozodestol.
  • I.C.ram
    #1646
    Nekunk egy iBookunk van. Jo oreg, de nem sargul, nem repdezik. Viszont a billentyuzete beszart es az akksija is meghalt.
  • oroy_
    #1645
    nekem van egy MacBook, olyan 2ev koruli, nem sargul es nem reped. De a neten lattam fotot akinek igen.
  • Mnemomic
    #1644
    Nekem a régi Macbbokra lesz pénzem talán a műanyagra. Halottam, hogy az sárgul meg repedezik. Ez nagy jellemző vagy előfordul?
  • GregSB
    #1643
    Jövő év elején jön az új 17"-es. Szerintem ha van esze az Applenek ahhoz lesz majd opcionális matt képernyő és több RAM.
  • G_ArchAngel #1642
    tegnap voltam XMS-ben (Crumpler second skin-ert), mazlim volt, pont akkor probalgattak Handrasek az uj notebookokat...

    MB nem igazan erdekelt, de MBP meseszep...
    kicsit taszitott kepeken a fekete keret es billentyuzet, de eloben sokkal jobb, jobb minosegu, mint a mostani, olyan, mint a wireless Apple keyboard, csak fekete...
    Szinten nagyon bejon a nagy touchpad: nincs gomb, de igy is konnyen kezelheto, raadasul a sarkai kulon konfiguralhatoak (pl. jobb also volt a masodlagos, avagy duplaklikk).
    Tobbet nem kell szenvedni a kinyitassal sem, mert nincs tobbet korommel is alig benyomhato zar, ezentul csak egy magnes zarja le a notebookot...
    Jol nez ki az egesz haz, iparmuveszeti csoda, sehol egy illesztes, oldalt akksi toltottsegenek kijelzese..., szoval szep....

    Ami tovabbra sem tetszik, az a glossy screen: szembol jol latszik minden, de kisebb szogbol, mar tukrozodik a kornyezet..., nem tul pro megoldas, sok grafikust/fotost fog elvesziteni ez miatt az Apple, de nyerhet az egyszeru felhasznalokat, akiknek a kontrasztos, szep kijelzo szamit, nem a hiteles megjelenites.
    A masik, hogy 2008-ban egy Pro jelzovel ellatott notebookba illene beletenni 8 GB Ram-t, mintahogy az HP meg is tette a grafikus hordozhato munkallomasaban...

    Egyszoval az MBP szebb lett, jobb nem, sot inkabb kommerszebb...
  • sweech
    #1641
    MacHEADS The Movie :p
  • GregSB
    #1640
    2-3-4 ujjas gesture-ök az új trackpaden

    Zsír!
  • Lacee
    #1639
    egyedül a displayportnak nem örülök, lehet venni majd hozzá új átalakítót, ha régebbi fajta TV-re/monitorra szeretném rákötni.
    a kinézettel szerintem nincs baj, a gyászkeret méltóságot ad ;)
  • I.C.ram
    #1638
    Szerintem jol van szamozva. De en a 9700 GTrol beszelek. Az 96os. Mig a 9700 GTS az 94-es. Hiaba erosebb a GTS.
  • GregSB
    #1637
    Igazad van, akkor ezt a táblázatot baszta el valaki a Wikipedián. Furcsa is volt mondjuk hogy miért visszafele vannak számozva a codenamek :D

    Szabadon szerkeszthető enciklopédia hátránya...