18351
ATbanner.jpg
  • grizzly21
    #1716
    na az ilyenekre mondom azt, hogy assa el magat az apple
  • Dzsini
    #1715
    Apple vs. Opera Mini
  • passatgt
    #1714
    asd
  • passatgt
    #1713
    van a gépemen jópár sorozat avi-ba

    ezeket belehet rakni valahogy itunes-ba?
  • I.C.ram
    #1712
    Egy hasznalt, de kituno allapotu G5-os PowerMac-et szerintetek mennyiert lehetne eladni?
  • G_ArchAngel #1711
    pletykaljak...
  • Ability
    #1710
    Üdv!

    Várható, hogy mostanában újítják majd az iMac családot? Igaz a mostani széria nem túl régi, de engem érdekelne, hogy mikor lesz benne LED-es kijelző, erősebb HW, na meg újítás után mindig árat csökkentenek. :P

    [nem akar most rögtön venni, csak majd egyszer... eljátszik a gondolattal]
  • passatgt
    #1709
    de legalább van kedvezmény, az 5%-ból vehetsz a géphez egeret
  • BiG G
    #1708
    remek, 263e helyett 250e egy új macbook :D
  • Gabor1990
    #1707
    5%
  • BiG G
    #1706
    diák vagyok még, illetve egy-két évig még biztosan. mac minire azért gondoltam, mert itthon van minden más hozzá, sőt, egy monitor-kábel elosztóval a pc-t és a mac-et is egy monitorra lehetne kötni, ami között csak egy gombnyomással kell váltani.

    amugy ez az akció már él a macbook-okra? vagy csak lesz? és mégis hány százalékot engednek belőle? :)
  • passatgt
    #1705
    Megvan, a jobbklikk-Get info-Sorting alatt az Album Artist ki volt töltve:)
  • passatgt
    #1704
    Így van most nálam is, de a coverflow-ba két képet rak be, egy Varius és egy Varius Artist nevűt
  • Lacee
    #1703
    compilation kipipálva, valamint az album artist mező egységes kitöltése nekem megoldotta a hasonló gondjaimat.
  • Dzsini
    #1702
    akkor már csak azt a 2 "albumot" kell megnézni, hogy van-e köztük valami különbség - egy space véletlenül valamelyikben, kis/nagybetű, ilyesmik...
  • passatgt
    #1701
    köszi, ez az, bár még most is 2 képet rak felülre, de így egyből jobb:)
  • Gabor1990
    #1700
    Part of a compilation be van pipálva mindegyik számnál?
  • G_ArchAngel #1699
    MacMini-t elvileg felujitjak, merthat elavult...
    Es azoknak is igaza van, akik szerint a Mini + jobb monitor mar majdnem iMac, igy ezt is megkell majd fontolnod:-)

    Amugy diak-e vagy meg?
    mert akkor talan lesz az uj MacBook-ra vmi akcio, en arra gyurnek, szvsz siman megeri ar/ertek aranyban a jobb nevu gyartok hasonlo termekei mellett is...
  • passatgt
    #1698
    aham, gondoltam hogy ez a baj
  • BiG G
    #1697
    tudom, ezért is nem veszek egyelőre és még egy jó ideig macet. pedig már többször szemeztem mac minivel, meg macbook-al is, de hát istentelen horror áron adják őket. jók-jók, de ennyit nekem (még) nem érnek meg. addig marad a hackintosh és a nyálcsorgatás :)
  • G_ArchAngel #1696
    passz, sajnos a valogataslemezekkel gyakran csinalja ezt, mert kulonbozo eloadok vannak rajta...
  • passatgt
    #1695
    Nem pont ide, de remélem tudtok segíteni:)

    Itunesba importáltam számaimat.



    A képen látható számok egy albumhoz tartoznak, ezt írja is(Skins The Soundtrack), viszont a coverflow-on minden egyes számot külön-külön képként jeleníti meg.

    Hogyan lehetne őket egyesíteni?:)
  • grizzly21
    #1694
    engem nem kell meggyozni, mac-en dolgozok (/tam nyaron), most is mac-rol irok, tenyleg sokkal jobb, de lasd #1693 - annyi penzbol mar nagyon eros pc laptopot kapsz.
  • Tikal #1693
    diákkedvezménnyel 249e a legkisebb fehér macbook, én azt venném ha most kéne vásárolnom...
  • G_ArchAngel #1692
    en a jelenlegi arakon sehol nem vennek...:-(
  • BiG G
    #1691
    pedig tényleg jobbak. no persze nem belül, mert a hardver ugyan az mint bármelyik pc-ben. kívülről, illetve az osx-el együtt az összhatás tényleg sokkal jobb mint egy átlag (windowsos) pc-nél. ha úgy tetszik nagyobb a felhasználói élmény, sőt a munka is hatékonyabb vele (stabilabb és gyorsabb rendszer ugyanolyan gépen az osx mint a windows). az merőben más kérdés hogy vennék-e mac-et, itthon a mostani árakon biztosan nem.
  • grizzly21
    #1690
    ja ok:) faradt vagyok bocs, szopas a java
  • grizzly21
    #1689
    "mindenki tudja mennyivel jobb gépek a Mac-ek," en azert ebbe az iranyba se mennek el:)
  • BiG G
    #1688
    FYK, mindenki tudja mennyivel jobb gépek a Mac-ek, sőt azt is hogy nem csak Márió megy rajtuk, hanem bármilyen játék amit portolnak rá. láttam az előző verziókat korábban, aztán ráakadtam erre és gondoltam posztolom, mert *mennyire vicces már*. láthatólag nem vicces.
  • BiG G
    #1687
    ma sem vagy humorodnál :)
  • ivjoe
    #1686
    Érezd az iróniát Luke! :)
  • grizzly21
    #1685
    nana! Azert ilyet ne mondjunk
  • Zsoltika 007
    #1684
  • ivjoe
    #1683
    Csak az idióták játszanak, már bocs. Én meg tudom oldani játék nélkül. :D
  • Zsoltika 007
    #1682
    15k-ért csak az idióták vesznek játékot konzolra - már bocs. Én meg tudom oldani 6k-ból ált az 1-2 hónapos játékokat. Ha meg megjelenés napján kell akkor max 13k.
  • G_ArchAngel #1681
    az alap keppel nincs gond, mert ha kamera elromlik, akkor bukjuk az iMac-et javitas idejere, de a jatekos osszehasonlitasnak annyi alapja van (ironia ide vagy oda...), mintha az iMac ala betennek egy iPhoto screenshot-ot egy jo novel, a Dell ala pedig egy paint-tel rajzolt palcikaembert vagy Kiszel Tundet...
  • BiG G
    #1680
    iróniát érezzük khtx :)
  • pyrohun #1679
    én sem nagyon játszom már, szerencsére nem is vágyom rá :)
  • grizzly21
    #1678
    hazudnek ha letagadnam hogy ez is szempont.
  • Tikal #1677
    persze, és tud warezolni is, ezt elfelejtettem :)