18351
ATbanner.jpg
  • Inquisitor
    #1876
    Egy csomó olyan koncepció képe van a netten, ami nem fake, de soha nem lett belőle semmi. Pl. Spartacus. vagy elég megnézni az iMac első prototípúsa mekkora böszme dög volt a végleges letisztult verzióhoz képest :)
    Bár a kép eléggé render kinézetű, enyhén emlékeztet a soha nem létezett Nintendo Dolphin-ra.
  • grizzly21
    #1875
    ho-ho:) en ilyenkor mindig kivarom a tapasztalatokat, nekem most mukodik minden, csak ugy nem szoktam updatelgetni:))
  • G_ArchAngel #1874
    10.5.6 megjelent, tessek szepen szoftver apdetelni!
  • passatgt
    #1873
    tudom, azért a smiley a végén
  • Lacee
    #1872
    fake, but cool - ahogy a gizmodon kommentáltak egy korábbi "kémfotót" :)
  • passatgt
    #1871


    Mégis lesz netbook?:)
  • Tikal #1870
    előfordulhat hogy a bolt ahonnan rendelted vmilyen szerzodésben áll a dhl-el... vagy vmi ilyesmi...
  • passatgt
    #1869
    megnéztem dhl oldalán, és tényleg nem hozzák el ennyiért

    akkor viszont nem értem, én tényleg 10 fontot fizettem a szállításért, és dhl hozta
  • passatgt
    #1868
    dhl volt a posta:)

    10kg nem volt, de 5 biztosan
  • Tikal #1867
    akkor most posta vagy dhl? polo vagy 10kg-os iMac?
  • passatgt
    #1866
    ruhát rendeltem, 2 farmer, 3 pulcsi, meg pár póló

    10 font volt a posta
  • Tikal #1865
    10-15 fontért szerintem nem hoz semmit sehova...pláne nem egy iMac-et....
  • Lacee
    #1864
    kár, pedig titkon reménykedtem :)
  • G_ArchAngel #1863
    en majusban megyek csak haza es sajnos akkor mindig van nalunk 2 notebook...:-)
  • passatgt
    #1862
    10-15 fontért dhl elhozza
  • Lacee
    #1861
    vagy aki mostanság utazik/jön haza, postán (futárral) elküldeni gondolom kicsit költséges lenne.
  • passatgt
    #1860
    kellene egy angol ismerős aki elküldi nekünk
  • Lacee
    #1859
    lehet valahogyan Magyarországra rendelni? 2.4es macbookra lehet hogy beruháznék, átszámítva annyiba kerül mint itthon a 2.0-s. az még a magyar billentyűzetre cseréléssel együtt is olcsóbb :)
  • G_ArchAngel #1858
    az GBP meggyengulese miatt eleg durvak az angol Apple Store ajanlatai - pl. iMac 3.06, 4 GB, 500 GB HDD, 24" kijelzovel megvan 450e HUF-bol atszamitva...
  • Zsoltika 007
    #1857
    Ez nagyon nagy! Tök jó hogy tudod még mozgatni a darabokat és teljesen reálsan viselkednek a nintendósnál.
  • GregSB
    #1856
    Nindento után szabadon :D

    Oldal-módisító reklám.

    Ha nem jönne be itt meg lehet nézni videón is.

    + itt a Nintendo reklám, ami az első ilyen volt.
  • G_ArchAngel #1855
    4 GB ram kell bele PS miatt es maris Tied a vilag:-)

    Sajnos AutoCAD-ben nem tudok segiteni, en ArchiCAD-et hasznalok, annak van Mac-es verzioja...
  • Bercy #1854
    Az, hogy a teljesítmény elég-e nyilván a használat mértékétől függ, de általános felhasználásra bőven elégek kell lennie.
    A probléma az lesz, hogy vannak programok amiknek nincs mac adoptációja. Pl a PS és az Ai-val nem lesz bajod mert nativan fut mac-en, azonban autoCad nincs rá...
    Ekkor jön a "trükközés" (tegyük fel, hogy mindenképp ACAD kell, nem lehet kiváltani mással).
    3 lehetőség van:
    - boot camp segítségével felteszel egy wint is, ekkor bootolásnál kérdi melyik op rendszer induljon
    - paralells segítségével virtuális gépre teszel wint, ekkor "ablakban" futtatod a windowst OS/10 alól
    - Corssover programmal lehetőség van win programok Os 10 aloli futtatására, csak kérdés, hogy mennyire lesz stabi, megbízható, gyirs stb...
  • neevous
    #1853
    Sziasztok!
    A véleményeteket szeretném kikérni. Tavasszal/nyáron esedékessé válna egy notebook vásárlása. Az asztali pc-m nagyon a halálán van és gondoltam, hogy nem invesztálok egy újabb asztali gépbe, hiszen a fősuli elkezdésével esedékessé válik a egy notebook beszerzése. Leginkább böngészésre, Illustratorra, Photoshopra és AutoCadre kellene a gép.
    Nézegettem az új generációs Macbookokot. Régóta foglalkoztat a váltás gondolata és nem is ugranék fejest ismeretlenül az OS X világba. Leginkább a Macbookban a kis méretéből adodó mobilitása (a kijelző kis mérete különösebben nem foglalkoztat, hiszen ha órákat ülök előtte, csatlakoztatnék hozzá egy külső monitort) fogott meg és a nem irgalmatlanul brutális ára.
    Ez mind szép és jó, de nem vagyok ebben biztos, hogy a 2.0 GHz-es konfiguráció (2.0GHz Intel Core 2 Duo, 2GB memória, 160GB winchester, GeForce 9400M, Dual-Layer SuperDrive) megfelel-e a fent említett céloknak. Ebben kérném a véleményeteket, amit előre is köszönök.
  • passatgt
    #1852
    nem lenne nagy cucc, sima macbook, csak fele akkora:D
  • GregSB
    #1851
    Nem tartom valószínűnek. Október közepén Jobs arra a kérdésre hogy lesz e Apple Netbook még azt nyilatkozta hogy egyenlőre kivárnak.

    Nem hiszem hogy 2 hónap alatt összedobtak egyet.
  • passatgt
    #1850
    szerintem valami netbookféleség fog jönni, mostanában nagy divat
  • GregSB
    #1849
    "Tavaly* így került ki a netre az új"

    *Azaz idén :)
  • GregSB
    #1848
    Az eddigi tendencia azt mutatta, hogy a kínai beszállítók a bejelentések előtt egy hónappal kb már elkezdték kiszivárogtatni az új termékhez kapcsolodó kiegészítők képeit, vagy egy "biztos forrás" kotyogott el valamit. Tavaly így került ki a netre az új Nano és az alu MacBook is jóval a bejelentés előtt. Most viszont síri csend van, az egyetlen pletyka hogy lesz 32GB-os iPhone a gyártástechnológia fejlődése okán.

    Vagy nagyon jól sikerült eddig titokban tartani a következő bejelentést, vagy nem lesz semmi extra...

    Persze még abban is lehet bízni, hogy december utolsó heteiben fog "véletlenül" kikerülni néhány kép az új fúziós reaktorról
  • Lacee
    #1847
    fúziós erőművet és iphone shuffle-t (nincs rajta kijelző, véletlenszerűen felhív valakit)

  • passatgt
    #1846
    lehet már tudni, hogy mit fognak bejelenteni jövőre?:)
  • grizzly21
    #1845
    :DDDDDDD
    hatalmas
  • ecneb
    #1844
    hehe :D
  • oroy_
    #1843
    mapple store :)
  • Gabor1990
    #1842
    Jah, ezt most vettem észre hogy csak mára vonatkozik:D, amúgy a határ mellet lakom, szóval így nekem nem probléma. Remélem Karácsonyig lesznek még akciók, meg az euro is marad 260 alatt.
  • Lacee
    #1841
    hát ha meg tudod oldani akkor tényleg kein problem, nekem sajnos az osztrák cím hiánya (is) akadály, marad az XMS valamikor.
  • passatgt
    #1840
    akkor felejtős, majd legközelebb:(
  • Lacee
    #1839
    még 3 órád van, siess :)
  • passatgt
    #1838
    na, most jött el a pillanat, hogy rokonokkal beruháztassak egy macbookra:)
  • Gabor1990
    #1837
    De Ausztriában van, úgyhogy kein problem:)