18351
ATbanner.jpg
  • Wattin
    #1796
    Jól látod a helyzetet faubul :D:D:D
  • faubul
    #1795
    Tényleg... igazad van!Az is jó, hogy világgarancia van rajta... de ha tényleg behozatom külföldről, és tegyük fel a postaköltség sem olyan vészes, akkor is több, mint 300ezer forint egy olyan "laptop"-ért ami nem tud cd-t olvasni?? Csak hát beleszerettem...
  • Accera
    #1794
    Ja igen! Olyat kell venni aminek világgranciája van. PL MAC:)
  • Accera
    #1793
    Az azért kicsit más! Regisztrációs adónak hívják nem? Amire te gondolsz. Külön adó nem vám, bár autót még nem vásároltam külfüldről:)
    Ilyen ez az úúúnió.:)
  • manome
    #1792
    Garncia álltalában a Macre meg az Ipod-okra világgarancia azaz bármely márka szervizebe beviszed a világon megcsinálják neked ez lehet akár kina vagy pont Mo. vagyis azzal hogy nem vámoltatod el azzal nem veszted el a garit
  • Wattin
    #1791
    Az autó az szerintem más tészta...
  • Accera
    #1790
    Hát ha zsebben kézben táskában hozod be akkor nem. Ajándék vagy saját tárgy, nem valod be, senkinek fel nem tűnik. De ha postán rendeled arra azért felfigyelnek nézni szokták. Ráirathatod esetleg a boltal, hogy ajándék tárgy, vagy repi anyag. De ezt nem szeretik az amcsik, mert ők törvénytisztelő emberek...:) Aztán ha kiszurják csúnyán megbüntetik őket.
  • faubul
    #1789
    Lehet, hogy én tudom rosszul, de ha pl egy kocsit akarok behozatni európából, akkor arra is kell vámot fizetnem...szóval erre mért ne kéne?? És ha mondjuk nem kell rá vámot fizetni és mégis behozatom valahogy, akkor a garancia itthon is jó lesz rá??
  • manome
    #1788
    Nekem haverom amcsiból hozott Ipodot és arra pl nem kellet vámot fizetni igaz az elfért a zsebébe! De a Mac-et is el kell vámoltatni?
  • Accera
    #1787
    Ha modnjuk Angliából vásárolsz onnan nincs vám. Én ezért inkább azt preferálom. De mint mondtam még ezen plusz költségek mellett is sokszor megéri.
  • Wattin
    #1786
    :) úgy könnyű!
  • Accera
    #1785
    Külföldről mindent olcsóbb beszerezni mostanában. Én ebayen nézelődök időnként, és félelmetes árkülönbségekre lehet rálelni. Ottani árakon potom pénzen mennek a műszaki cikkek (anglia/amerika).
    Még az olykor borsos postaköltség mellett is jócskán megéri.
  • faubul
    #1784
    néztem én, hogy külföldön mennyi, amerikában 1800dollár körül van az durván 330000Ft. de ha ehhez hozzáveszem a postaköltséget, meg gondolom ilyesmikre vám is van, akkor ugyanott vagyok, mint ha itthon megvenném 400ezerért...
  • G_ArchAngel #1783
    Apple UK Store-bol, de ez is volt a legegyszerubb, mivel jelenleg londoni vagyok...:-)
  • Wattin
    #1782
    Pfff majd ha rám szakadt az OTP...majd akkor! :D
    Amúgy ezt itthon szerezted be? vagy külföldről? Gondolom úgy olcsóbb, Faubulnak ezt ajánlottam volna, de magam sem vagyok biztos benne úgy, hogy lehet könnyen.
  • G_ArchAngel #1781
    nekem a "teteje" van, a 17-es aprilisi legerosebb konfiguracioja, garancia kiterjesztessel volt kicsit tobb, mint 900e... (2800 GBP)

    az alap 15-os 400e felett van egy kicsivel...
  • grizzly21
    #1780
    2000-2500 dollar kulfoldon,
    450 K - 650 K itt attol fugg
  • Wattin
    #1779
    Mégis valami intervallumban meghatározva alja teteje?
  • G_ArchAngel #1778
    konfiguracio fuggo:-)

    amugy a pro is vekonyabb lett, es talan konnyebb is...
  • Wattin
    #1777
    Elég drága???:D Finoman fogalmaztál.
    Amúgy hát amilyen pici olyannyira nem tud semmit csak az alapokat.
    Csak 1 pl. hol van belőle az Optikai olvasó??? :S
  • Wattin
    #1776
    De a MBP nem hasonlítható az AIR-hez azért, nem? Más kategória a kettő. Össze ne vesszünk nekem az air tetszik, azért amiért AIR, tudásra viszont PRO viszi a pálmát. :)
    És amúgy a pro mennyi?
  • faubul
    #1775
    Hát elég drága...
    Nem tudtok vmit, hogy hogyan lehetne olcsóbban hozzájutni??
    Hogy érted azt, hogy a méretével a tudása is lekorlátozódott?
  • manome
    #1774
    Hát az új MacBook air eléggé borsos áron van!!! kettő fajtában láttam az egyikaz 1.6 az 440e az erősseb 640e. Tehát nem az átlag felhasználónak készült! Remélhetőleg azért az idővel lemegy az ára.
  • G_ArchAngel #1773
    az uj MBP sokkal szebb, de sajnos nincs matte kijelzovel...
    azaz a 17-est nem mutattak meg be, igy lehet ahhoz lehet valasztani, glossytol befonom a hajam...
  • Wattin
    #1772
    Az az Air nagyon dobogtatja az én szívemet is. Annak ellenére, hogy mikor a hivatalos bemutatóján megnéztem Steve Jobs által tartott ömlengést, jó nagy parasztvakításnak találtam. Igazából a méretével a tudása is lekorlátozódott..
    De ha egyszer kurva jól néz ki!!!:D
    Mennyibe fáj most egy?
  • faubul
    #1771
    Én nemrég egy MAcbook Air-t néztem ki magamnak csak hát sajna rohadt drága...
  • grizzly21
    #1770
    attol fugg mire kell neked
  • lele
    #1769
    srácok most megjelent ugye az új macbook, szerintetek megéri belefektetni?
    igy 260-ért ?
  • I.C.ram
    #1768
    Jo en csak idejarok... fikazni :D
  • Ability
    #1767
    Ha a fenti linkek közül legalább egy is működne... :D
  • GregSB
    #1766
    Van iPhone topic :P
  • Lacee
    #1765
    meg tudjátok mondani, hogy kapható-e már analóg jelre átalakító küyüt az új macbookokhoz? korábban csak hdmi és vga kimenetet láttam, nekem pedig s-video vagy kompozit kéne.
  • mekkelek20
    #1764
    köszi a tippet. :D meg talán új munkát is fogok találni. :P
  • I.C.ram
    #1763
    "A téma az iPhone, rögtön le is írom az esemény legfontosabb információját: november 24-től Domino-csomagban is kapható lesz az Apple telefonja. A még nem közölt, de várhatóan magas alapösszeg kifizetése utána vásárlóra lesz bízva, hogy mennyit költ a telefonjára, a T-Mobile szerint elsősorban karácsonyi ajándékként lehet majd sikeres a konstrukció. Drága karácsonyi ajándékként."
  • huybert
    #1762
    Van egy netreklám, ahol különbséget kell keresni 2 iPhone között
    Viccet félretéve, nézd meg itt
    iPod nano-t, meg classic-ot lehet nyerni rajta
    Hajrá
  • mekkelek20
    #1761
    egy kicsit off :P
    tudtok valamilyen nyereményjátékot ahol iPod-ot lehet nyerni?
    köszi a válaszokat
  • grizzly21
    #1760
    aa es penzt kernek egy ilyenert?
    majd remelhetoleg fel ev mulva mar en is ilyeneket fogok arulni:D
  • G_ArchAngel #1759
    oke, megvan, zsenialis (Y)
  • G_ArchAngel #1758
    oke, es mi a neve, mert nem talalom AppStore-ban...?
  • oroy_
    #1757