18351
ATbanner.jpg
  • I.C.ram
    #1756
    Vegre valami haszna is lesz az ajfan-nak. :D
  • passatgt
    #1755
    ::::::::::::::::D
  • GregSB
    #1754
  • GregSB
    #1753


    Létező program iPhonehoz. Szerintem hatalmas ötlet :)
  • grizzly21
    #1752
    azert ne kiabaljuk el, ez meg nem biztos, hogy elindul. eddig egy kezemen meg tudom szamolni hany olyan targy volt, amiben akar feleennyi hasznot is lattam
  • Bercy #1751
    Miért nem most járok suliba?
    Komolan ilyen tárgyakra önszorgalomból is bejárnék.

  • GregSB
    #1750
    Komoly, ha jól emlékszem az Apple elég aggresszíven elkezdte támogatni az iPhonera való programozás oktatását egyetemeken, ezekszerint elért ide is. És már a gúgli is...
  • grizzly21
    #1749
    Ezt csekkoljatok, vegre egy targy, ami lehet hogy beindul es ertelme is van:
    iphone, android fejlesztes
    jo lenne!
  • joebacsi
    #1748
    :)
  • GregSB
    #1747
    :DDD
  • Dzsini
    #1746
    "Obama az első USA elnök, aki Mac-et használ.
    Obama az első színes bőrű USA elnök.

    Ebből is látszik, hogy a Mac nem fehérembernek való :-P"
    (via Appleblog)
  • pyrohun #1745
    remélem azért valami élelmes ember felteszi a cydia alá :)))))))))
  • GregSB
    #1744
    Ez kézreállna gyorsbillentyűk terén? :D



  • Dzsini
    #1743
    Opera vs. iPhone round 2
  • Fisch
    #1742
    igen, egyetértek... egyáltalán nem esik kézre :(
  • grizzly21
    #1741
    En a laptopon gepelek, de gondolkozom hogy majd esetleg veszek egy nagy cinemadisplay-t es egy kulso bill-t, akkor meg mar imac se kell.
  • G_ArchAngel #1740
    mondjuk en a MBP-hez hasznalom a wireless alu-t, hogy ne koptassam a gep burkolatat es maximalisan elegedett vagyok vele - igaz, tobbet egereszek, mint gepelek, inkabb csak a gyorsbillentyuket nyomogatom...
  • pyrohun #1739
    félreértesz, nagyon jó... csak gépelni rajta hosszan, meg úgy általában munkára NEKEM gáz. A lesajnáló smiley-ra nincs szükségem, köszi :)
  • G_ArchAngel #1738
    aha, szerintem is, igaz jobbal meg nem talalkoztam egy gyartotol sem, de tenyleg gaz - ezert is raktak bele az uj MBP-ba is...
  • pyrohun #1737
    szerintem gáz az a billentyűzet, mármint az alu
  • Fisch
    #1736
    nem :D

    kaptam, ezzel a kis hiányossággal... :D
    grafikusként húzom az igát, és hát az alu billentyűzet nem igen áll kézre a gyorsbillentyűk terén... :(
  • pyrohun #1735
    ideges voltál? DDD
  • Fisch
    #1734
    Keresek APPLE A1048 USB magyar billentyűzethez SPACE billentyűt és az alatta lévő fém szerkezetet!

  • oroy_
    #1733
    :)
  • Lacee
    #1732
    /agree, valahogy magam is így gondoltam. mindenkinek saját MBP-t :)
  • G_ArchAngel #1731
    reszemrol ennyit az iPhonerol:
    - jelen kinalatbol nem tudnek jobbat valasztani, szerintem ez a legjobb telefon szamomra
    - szar ez is, mint a tobbi, nem kell tulmisztifikalni...

    amugy meg sajnos sokaknak az iPhone = Apple, pedig a budos eletben nem hasznaltak iMac-en OSX-et..., nah, akkor tudnak meg igazan miert szeretik az Apple-fanok az eszkozeiket, es nem egy tapogatos szamologep miatt:-)
  • Lacee
    #1730
    bizony megért, ebbe most nem mennék bele ha nem gond :)
  • grizzly21
    #1729
    ja hogy 2 honapig mukodott? Akkor mar megert 150K-t, senki nem szolt semmit..:)
  • Lacee
    #1728
    lehet hogy rosszul emlékszem, de szerintem senki nem nézett hülyének. egyszerűen többeknek nem jött elő ilyen probléma - akkor, például nekem sem. Az enyém a 2.1 óta lép ki rendszeresen a böngészőből, lövésem sincs miért.
  • G_ArchAngel #1727
    lassan ott tartok, hogy minden ismerosomnek iPhone-ja van, mindenkinek kilep a Safari - most akkor magamat erezzem hulyenek, mert en lettem luzernek beallitva...!?
  • Lacee
    #1726
    az, hogy másnak nem egyeznek a tapasztalatai a tiéddel, nem azt jelenti hogy ők hülyék...

    egyébként azóta nekem is produkálja a Safari a kilépegetést, de augusztustól kb október elejéig nem volt vele gond.
  • grizzly21
    #1725
    hat igen, az araban benne van a marketing is sajnos. a nephulyites meg engem is irrital..
  • Dzsini
    #1724
    van ~7millió iphone, ezeknek nem olyan kis százaléka aktívan netezget - a böngészők részesedésében azért ez már kezd egyre jelentősebb százalékként megjelenni, és az Apple nem szeretné, ha a mobil platformon eddig egyeduralkodó Opera százalékai itt is javulnának... (illetve nem romlanának)
  • G_ArchAngel #1723
    ilyet ne mondj, hogy kiugrik mert nem igaz, az iphone tokeletes - nekem a masik topicban anno megmondtak, hogy lehetetlen, biztos en vagyok a bena... (amugy 10-bol 10 embernek kilep veletlenszeruen, csak nem mindenki ismeri be...)
  • oroy_
    #1722
    minden termekuk egy "revolucios" ujitas, szerintuk , nem mondom neha van egy ket dolog amire igaz, de sok eros tulzasal fuszerezve, nah ez a marketing.
  • oroy_
    #1721
    felnek a konkurenciatol, hogy mas jobb bongeszot csinal, mert a safari sokszor ki ugrik, es nincs tejes kepernyo lehetoseg bene ...
  • I.C.ram
    #1720
    Pedig emlekszem, mikor az apple pampogott egy csomo, hogy milyne etikatlan az MS, hogy csak a sajat programjaikat tamogatjak.
  • G_ArchAngel #1719
    engem inkabb az idegesit, hogy vmi vilagmegvalo kutyunek allitjak be az iPhone-t, pedig csak egy kozepkategorias telefon atlagon feluli kezelhetoseggel...

    nekem boven eleg lenne az alap programcsomag, persze tettem fel ezer uj dolgot, probalgatom, de nem fogok a megszallottjava valni, mint itt par ember az SG-n, vagy odaat a Beszmac-en...

    oszinten, nekem eddig semmi nem hianyzott azok kozul, amit az Apple cenzurazott az AppStore-bol, masok vagyait meg pont leszarom:-)

    (oke, a flash kezeles kellene)
  • grizzly21
    #1718
    Ez kb olyan mintha a windows nem engedne felinstallalni az OpenOffice-t. Ertheto de etikatlan
  • G_ArchAngel #1717
    szerintem egesz ertheto lepes reszukrol...