18351
ATbanner.jpg
  • Lacee
    #1916
    marha jó... "upgrading to win xp" :D

    arany baromarc-íjas komment:
    "
    bonkbonk12 (25 minutes ago) Show Hide
    0 Poor comment Good comment
    Marked as spam
    Reply | Spam
    Mac is such a piece of shit, that i would not get one even for free.

    "Mine does not get viruses"

    I never had a problem with virus on vista, and i have never installed any antivirus program. Hell i might have 10 viruses just now, but they dont bother me.

    Seriously, if someone buys a mac i consider him or her seriously and utterly retarded."
  • G_ArchAngel #1915
    Mac vs. PC
  • I.C.ram
    #1914
    Kosz!
  • Lacee
    #1913
    több is veszett már Mohácsnál, szerintem nem sokan veszik észre azt a kis hibát, már ha egyáltalán egy pillantásnál többet szánnak egy ilyen reklámfotóra... mindenesetre aranyos :)

    de volt kicsit korábban ugyanúgy apple-közeli photoshop disaster, mindjárt megkeresem... ez az, wet floor rulez
  • passatgt
    #1912
  • Dzsini
    #1911
    ej, nem akarja :(
    szóval itt
  • Dzsini
    #1910

    az új térhajlítós iPod
  • Lacee
    #1909
    szerintem a tiger nyugodtan felmehet rá (legfrissebb állás szerint azt hiszem 10.4.11)
  • grizzly21
    #1908
    nekem a Leopard 10.5.4 kent volt alapbol a telepitolemezen..asszem
  • I.C.ram
    #1907
    vagy 10.3x
  • I.C.ram
    #1906
    Melyik az a legujabb OS, amit fel merjek rakni egy G4-es iBook-ra? Anyukamen mar kb 5 eve van ugyanaz az OS, es mar hasznalhatatlanul lassu. Lekene gyalulni. Mac OS X 10.4 van rajta asszem.
  • Tikal #1905
    oh, kösz, ezt nem is tudtam...
  • Zsoltika 007
    #1904
    Ez jó! Köszi!
  • G_ArchAngel #1903
    ott a pont:)
  • Lacee
    #1902
    system prefs/international/input menüben érdemes bekapcsolni a show input menu in menu bar és a keyboard viewer részeket, és onnantól az óra mellől elérhető egy grafikus segítség a mi-hol-merre-hogyan kérdéshez.
  • Tikal #1901
    ha odalenne nem kérdezném...pl nekem csak egy felsővessző van az egyesen és a számokon kivul semmilyen másik karakter mellett nincs plusz karakter info...
    kösz g, alt+1...
  • G_ArchAngel #1900
    magyaron pedig ALT+1
  • Zsoltika 007
    #1899
    2gb van benne. Safarinak elég kell legyen. Amúgy sem ez volt a baj.
  • grizzly21
    #1898
    shift 7 nalam (angol) de oda van irva a billekre, nem?:)
  • Tikal #1897
    az és karakternek mi a bill kombinácioja?

  • oroy_
    #1896
    tegyél meg bele ramot.
  • Zsoltika 007
    #1895
    Nekem is updatelt és villámgyors újra a gépem. Már gondoltam is rá hogy le fogom törölni és újra teszem az osx-et mert mára böngészésnél is úgy tekerte a vinyót hogy iszonyat.
  • mflex #1894
    Újra telepítettem a rendszert és leszedtem újból a frissítést, most minden ok, valami gebasz lehetett az első install-kor, mert a gépem rohadt lassú lett, de most megint mint a villám...

    Szóval ok minden.
  • Tikal #1893
    kifejtenéd?
    nálam semmi probléma...
  • G_ArchAngel #1892
    nekem is tokeletesen mukodik...
  • oroy_
    #1891
    nekem működik jól.
  • mflex #1890
    Ez a 10.5.6-os frissítés egy kalap szar...azt hiszem legközelebb majd csak a 10.6-os verziót telepítem fel.

    Elég rendesen bekavart a rendszerbe :S

  • Lacee
    #1889
    tudom hogy nem apróhirdetést a topic lényege, de egy körkérdés:
    nem ismertek valakit, akinek kéne egy használt macbook?
    early 2006-os (fehér) modell, 1,83ghz core duo proci, 160gb winchester, 2 giga ram. Az akksija nem valami jó (kb egy órát bír ki bekapcsolt wifivel), viszont van hozzá egy minidvi-video adapter és second skin tok... a jobb alsó sarkában (trackpad mellett) van egy kis hézag, ez a széria hibája (anyagfáradás) meg a kijelzőjén egy kis karc, ezen kívül semmi baja.
    ha esetleg tudtok érdeklődőt, PM légyszi :)
  • oroy_
    #1888
    akinek egy winamp stílusú program kell, Vox
  • pyrohun #1887
    Fogalmam sincs, de szerintem nem ebben a topicban akartad ezt megkérdezni.
  • hamedyyyy
    #1886
    Hali!

    Gigabyte alaplapom van és Am tokozású. Most vettem egy AM+ os x4-es procit de az AMD lapján azt látom, hogy az alaplapom csak azx3-as procit támogatja de csak biosz frissítéssel.

    Még ezt írják a hivatalos oldalon.

    "Note: If you install AMD AM2+ CPU on AM2 motherbord, the system bus speed will downgrade from HT3.0(5200MHz) to HT1.0(2000 MT/s) spec; however, the frequency of AM2+ CPU will not be impacted."

    A kérdésemaz, hogy az új proci jólmenne a lapomba?

    Zoltán
  • pyrohun #1885
    Bárcsak ne lenne semmi baja... :(
  • GregSB
    #1884
    Hivatalos: A most januári lesz az utolsó keynote MacWorld Expo, és már ezt sem Steve Jobs fogja tartani

    Uhh erre nem gondoltam volna. Steve helyett Phil Schiller fogja tartani. Ennyire szarul lenne már az öreg? :(
  • GregSB
    #1883
    "We believe this behavior is due to a kernel bug not a specific countermeasure by Apple."

    Lol :)
  • Bercy #1882
    Persze, hogy még mindig jobb, énis osx párti vagyok.
    Csak régen nem kellett félni egy software update esetén, hogy összeomlik a OS. A tendencia rossz, reméljük a snow leoval változni fog.
  • GregSB
    #1881
    Akkor most elvileg még tudod használni a tört telefont gond nélkül OSX alól (tudod szinkronizálni iTunes-szal), viszont a következő firmware update-et valószínűleg már csak Win alól tudod majd JailBreakelni...
  • GregSB
    #1880
    Nem tudom, szerintem még mindig jobb fél évente egy pár tucat javítást tartalmazó fix-csomagot kiadni, mint hetente...

    Nálam a Win Update lassan már tényleg hetente kidob egy "Security update for Vista"-t, ami után újra kell indítnai a gépet, és leálláskor + login előtt installál kb 10 percig. Volt már olyan hét, amikor 2 ilyen update is kijött, nagyon fárasztó (+ a hibernálás fícsör lényegét - hogy ne kelljen lekapcsolni + beindítani a gépet - teljesen kinyírja)...
  • Bercy #1879
    Fasza, első gen iPhone-om van...
  • Bercy #1878
    Egyébként ez a legszánalmasabb, hogy nem "megváltásként" várjuk az új frissítést, hanem összerándul a gyomrunk és inkább 1-2 nappal megjelensé után tesszük csak fel a tapasztalatok tükrében...sajnálom, hogy az apple os 10 idáig jutott:S
  • GregSB
    #1877
    A legszemetebb MAC OS X-frissítés ever