18351
ATbanner.jpg
  • Lacee
    #2036
    én úgy tudom, az NTFS-t pont nem szereti az OSX, a fat32-t ellenben igen.
    (link)
  • I.C.ram
    #2035
    Nekem nem volt hajlando masolni a MAC az NTFS-es kulso vinyomra. Formaztam Extendedre, es mostmar jo.
  • Mnemomic
    #2034
    NTFS-t úgy tudtam a mac nem tud irni. A wint le akarom számolni az már nem lesz sokáig elvileg :)
  • ivjoe
    #2033
    Csak szólok, hogy ntfs-sel is használhatod, így mac és win is tudja írni/olvasni. :)
  • Mnemomic
    #2032
    Na nem hajlandó leformázni lehet a ntfs fájlrendszer miatt. Most pcn leformázom fat32re utána talán sikerülni fog.
  • I.C.ram
    #2031
    Na ezt mar nem tudom, de asszem a MAC OS Extedned a legjobb.
  • Mnemomic
    #2030
    Köszi, megvan. Melyik formációt válasszam ki a formázáshoz? Van egy pár lehetőség. Még soha nem volt Macem most látom először a rendszert bocsi a sok kérdésért.

    Mac OS Extented van de Case meg Journal változat is vagy sima. Nem tudom melyik a legjobb.
  • I.C.ram
    #2029
    Van egy olyan progi a MAC OS-ben, hogy Disk Utility. Keress ra filekeresovel. Abban lehet.
  • Mnemomic
    #2028
    Hi!

    Megjött a Macbookom. A PC-ről külső wincsivel átmentem rá az adatokat. Na most, ez ugye NTFS-ben van. Le szeretném majd formázni Mac fájlrendszerre de sehol nem találom a format parancsot. Hogy tudom megtenni?
  • Dzsini
    #2027
    úgy, hogy több országban kötelesek árulni gyárilag független változatot:
    itt a hír róla
  • Zsoltika 007
    #2026
    Hogy lehet gyárilag független?
  • grizzly21
    #2025
    erdekel valakit iphone 3g , 16 gb gyarilag fuggetlen 2 ev vilaggarival, fekete, 100-110 korul ?
    irjon ha igen
  • Tikal #2024
    vkinek tapasztalat pirosan világito audio kimenettel? nincs hang a beépitett hangszorokon.....probáltam már mindent, piszkáltam, kitisztitottam, reset, semmi
  • GregSB
    #2023
    Beszeljukac.com aprójában nézz szét vagy adj fel hírdetést.
  • passatgt
    #2022
    ez az utángyártott töltő, mostanában a kínai mobilokhoz is ezt adják:)
  • Lacee
    #2021
    jó hogy nem dongiovanni :D
  • GregSB
    #2020
    Az Apple új központot épített Calitomia-ban :)

  • I.C.ram
    #2019
    G4-es iBookhoz keresek magyar billentyuzetet. Tud valaki eladot? Jo hasznalt is, ha ezt tukrozi az ar is.

    Vagy esetleg valami megoldast nem tudtok erre: Beszart a numlock. Allandoan be van kapcsolva, es nem lehet kikapcsolni. Probaltam mar PRAM resetet, kihuztam aztan ujra bedugtam a billt, de nem javult meg :(
  • GregSB
    #2018
    Na ez a kemény:

    Bill Géc Apple eventen :)

  • I.C.ram
    #2017
    Faternak volt ilyen gepe a 80-as evekben. Meg LCII-ese is :)
  • Bercy #2016
    Nagyon :)
    Hogy örjöngenek az emberek amikor megtekintik az "ultrahordozható" masinát.
    25 évvel ezelött egy dobozból szedte elő Jobs a gépet manapság meg egy boritékból :D
  • grizzly21
    #2015
    ez durva:)
  • Dzsini
    #2014
    szinte pont 25 éve...

    ugyanaz a mosoly, ugyanazok a gesztusok :)
  • pyrohun #2013
    Az apple szvsz most kezd ugyanolyan közutálatra szert tenni, mint anno a Microsoft. Sorra hozzák a hibás döntéseket, lehet ez egy adott hardver beépítése egy másik helyett (kijelző), vagy akár az iphone nem-fejlesztése, stb. A lényeg, hogy mindenképpen mi felhasználók szívjuk meg. Én azért még reménykedek...
  • grizzly21
    #2012
    en nem olvastam vegig, de mar tenyleg itt tartunk, a dell es a lenovonak is szebb a kepe? lassan tenyleg csak a szoftver marad, ami ironikus abbol a szempontbol hogy az apple hardvergyartonak mondja magat elsosorban
  • G_ArchAngel #2011
    Itt egy halom fotos profilja - werkfotokon tobbnel is elofordul az MBP...
    Most ezekből az emberekből csinált hülyét az Apple...

    Akkora különbség van az MBP és W700 között, hogy le sem lehet rajzolni egy lapra...
  • GregSB
    #2010
    Azt azért hozzá teszi, hogy egyáltalán nem rossz az Apple kijelzője sem, de a Dell 9-é színhelyesebb. (A lenovoké meg jobbak színhelyességben és betekintési szögben is)

    A végső konklúziója viszont az hogy egy fasza külső monitorral egyik sem veszi fel a versenyt, mindegyik mellé érdemes beszerezni egyet. (és akkor már szerintem inkább az Apple az OSX miatt)
  • GregSB
    #2009
    Pedig úgy csoportos SMS küldés és törlés is meg lenne oldva. iPhone topic FAQ-jában le van írva minden lépésről lépésre hogy kell csinálni.

    Ha nem rontasz el semmit akkor a gari is megmarad. De ha nem akarod piszkálni, akkor várd ki a 55234189016439. softare frissítást, abban már lehet benne lesz ez a két fícsör is :DD
  • G_ArchAngel #2008
    ez azert durva
    az Apple nagyon tokonszurta marat, ha ez elterjed - Rob a Canon-nak is odavagott, igaza is volt es hittek neki a nepek...
    nagy szerepe volt abban, hogy a Canon hatalasat bukott a pro szegmensben a Nikon javara...

    az Apple eddig eloadta magat, hogy a kreativ pro szegmensnek dolgozik, ez a teszt olyan, mintha az M3-as BMW-t lenyomna a Megane RS...
    nagy bukta lesz ebbol szerintem...
  • grizzly21
    #2007
    megmondom en is orulok hogy meg a "matt" idejen vettem, bar most meg lehetne kapni itthon, de egyre kevesbe gondolom
  • G_ArchAngel #2006
    nem fogok O2-s elofizeteses, garis telefont piszkalni...
  • oroy_
    #2005
    jailbreak és lesz copy/paste -ed rajta.
  • GregSB
    #2004
    [URL=http://www.robgalbraith.com/bins/multi_page.asp?cid=7-9320-9876]Rob Galbraith lefikázta az 15" MBP kijelzőjét.[/URL]

    Még a Dell mini 9 képernyője is jobb tőle szerinte :D
    Nyertesnek (legjobb laptop fotósoknak) a Lenovo W700-at hozta ki.
  • G_ArchAngel #2003
    Haaat, nem tokeletes, de melyik az?
    Megtanultam elfogadni a hibait, szerelem nincs, de nagyon jo keszulek, szerintem nem tudnek jobbat...
    Amugy az sms csoportos- es tovabbkuldes hianya bosszant legjobban...
    Meg a copy+paste hianya:-)
  • grizzly21
    #2002
    ja, 8gb eleg
  • grizzly21
    #2001
    nem tudjatok hogy 3g-s iphonert fuggetlenul kb mennyiert lehet mostanaban hozzajutni? (es hol)

    G: neked meg mindig rossz a velemenyed rola? mostmar van egy kis tapasztalatod vele
  • oroy_
    #2000
    iStat
  • joebacsi
    #1999
    Milliomos lett az iPhone-os bűvös kocka fejlesztője
  • CheeBee9
    #1998
    Persze. De jobb biztosra menni :D
  • G_ArchAngel #1997
    beszuljukmac.com aprohirdetesei kozott nezted?