18351
ATbanner.jpg
  • pyrohun #2116
    az új mac miniben ugye új a grafikus vezérlő és ha jól látom van rajta mini DVI ÉS mini display port kimenet is. Ez lehet, hogy azt jelenti, hogy meghajt 2 monitort is egyszerre? Mert akkor nálam befutó a kis gép (mondjuk sajnálom, hogy a prociban sok előrelépés nem történt...)
  • pyrohun #2115
    dell 2408 !!
  • Dzsini
    #2114
    szép új macmini - hogyhaegyszersokpénzemlesz... :)

    bár azért az 1 terás iMac se semmi
  • G_ArchAngel #2113
    En tenyleg csak azokrol tudok nyilatkozni, amit fotos es grafikus oldalakon es magazinokban irnak vagy tesztelnek, Sun-t nem ismerem, LaCie-re nem lesz penzem, Eizo-t nezegetek...
  • I.C.ram
    #2112
    Hat most mit csinaljak :P

    A pc-m viszont 8 evig birta :P
  • I.C.ram
    #2111
    Hat most mit csinaljak... Beszart es kesz. Besargultak a szinei, abszolut nem szinhu mar, hiaba kalibralod. Amig uj volt addig jo volt, de 2 ev alatt teljesen szar lett.
  • passatgt
    #2110
    ha jól tudom sun-nak van még jó monitorja
  • G_ArchAngel #2109
    Amugy nalatok beszart a Mac, LaCie - valamit tudtok rendesen hasznalni egyaltalan?:-)
  • G_ArchAngel #2108
    Aha, akkor milyen a tobbi, ha a LaCie az abszolut legjobb kijelzo - persze csak a fotosok es a grafikusok szerint, gamereknek lehet nem jo:-)
    Kb. olyan LaCie-re mondani, hogy szar, mint MS-re, hogy amator autoversenyzo:-)

    De ha raersz, akkor nyugodtan googlezhatsz jobb monitort, ami a szinhusegben vagy lefedett szinterben jobb egy LaCie-nel...
  • I.C.ram
    #2107
    LaCie monitorok szerintem eleg szarok. 2 ev alatt beszartak a szinei.
  • G_ArchAngel #2106
    Ronda, de a kepminoseg egy monitornal fontosabb, mint a kulseje: LaCie elerhetetlen, Eizo kicsit olcsobb, de meg nagyon jo, NEC, Viewsonic atlag feletti...
    Tobbi netezni es jatszni eleg, ha fotokkal vagy grafikaval akarsz foglalkozni, akkor ezeken kivul nagyon nehezen talalsz jot, esetleg 1-2 Sony es Samsung, de szinten a 300e koruli kategoriaban...

    Apple monitorok hatarozottan rosszak grafikus munkara, 30-as CD hasznalhato egy komolyabb kalibralas utan...
  • grizzly21
    #2105
    hat necces..
    az eizo jo? neztem kepeket, keret az utolso de akkor is nemelyik mar nagyon ronda..
  • G_ArchAngel #2104
    Mennyiert tudnad megvenni? 2-300e?
    Azert mar Eizo vagy Viewsonic is osszejohet, az pedig inkabb monitor, mnt ez az almas sz*r...
  • grizzly21
    #2103
    persze hogy glossy..
  • grizzly21
    #2102
    lehet h veszek egy 24es led cinema display-t, vagy valamilyen mas de 24 koruli full hd monitort. van valakinek tapasztalata rola? Ez ugye nem olyan glossy fos mint az uj macbook pro csalad?

    ja es arban hol a legjobb? store-on 900 dollar, ami kb 180K huf
    itthon, macbolt: 280 !!!1
    xms: 290!!!
    eszmeletlen...
  • passatgt
    #2101
  • G_ArchAngel #2100
    uj Mini, Pro es iMac:-)

    karacsony elobb jott iden:)
  • G_ArchAngel #2099
  • GregSB
    #2098
    Én az Apple helyében csinálnék ilyen reklámot :)
  • grizzly21
    #2097
    ertem koszi
  • G_ArchAngel #2096
    Most akkor dobjunk egy almat a szederre...:-)
  • Tikal #2095
    akkor itt :)
  • Tikal #2094
    Azért ez ott van :)


  • Lacee
    #2093
    nagyon egyszerű a csere, és bármilyen laptop-vinyó jó bele.
  • Tikal #2092
    én nemrég vettem bele egy 320-ast, samsung 5400rpm, semmi probléma, 10 perc alatt magad is ki tudod cserélni...koltség, nem tudom a mostani árakat, kb fél éve vettem 18ért...
  • grizzly21
    #2091
    Gondolkozom laptop winchesterenek bovitesen.most 120 gb van, egy 320as jobban hangzik. van valakinek tapasztalat? koltseg, macera,..
  • Mnemomic
    #2090
    Sajna nekem se, mert én szerintem nem kaptam olyan számlát ami az Applenak kellene. Lehet azért elküldöm a jótállást de nem hiszem, hogy elfogadják.
  • Lacee
    #2089
    mekkora szívás, én december közepén vettem, így már nem lehet...
  • Mnemomic
    #2088
    http://www2.apple.hu/pr/utd/
  • G_ArchAngel #2087
    Hol talaltad ezt, hogy 10 USD-ert lehet frissiteni?
  • Mnemomic
    #2086
    Kellene még segítség. Vett még valaki T-Mobilenál Mac-et?

    Azért érdekelne, mert most 10 dollárért lehetne a Life09-re frissíteni, de levélben el kell küldeni a számlát, vagy a szállítólevelet-akármi is legyen az...

    Az érdeklen, hogy ez a T-Mobile-os gépekre is érvényes-e. Amit ők adtak számlát az nem hiszem, hogy jó az Applenak mert azon nincs a gép azonosítója. Van egy jótállási jegy, azon van gyártási szám. Nem tudom az elég-e. Volt annak két lapja de azokat letépték és én nem kaptam meg semelyiket.
  • G_ArchAngel #2085
    En vettem, de nekem APP-m van, tehat az worldwide... (mondjuk nem is otthon vettem, hanem Angliaban)
  • oroy_
    #2084
    Valószínűleg alaplap csere, azért ilyen drága. Sajnos Apple termekre mindre ez vonatkozik, ha valami elromlik legtöbbször olyan drága hogy nem biztos megéri megjavítani. Múltkor néztem kíváncsiságból iMAC alaplap annyi mint egy használtnak az ara!
  • grizzly21
    #2083
    hat nem semmi..valamibol fizetni kell a marketinget..:/
  • Mnemomic
    #2082
    Akkor még agyalok rajta. Én T-Mobilenál vettem a gépet részletre egyben esélyem se lett volna.
  • I.C.ram
    #2081
    Egy ismeros powerbookjan elfustolt a VGA pont a gari lejarta utan. Javitas: 220k. Nevetseges.
  • grizzly21
    #2080
    en nem vettem meg, de sokan megveszik mondvan hamar kicsengettek felmilliot akkor az a plussz 100as nem szamit..en ugy gondolkoztam hogy 1.vigyazok ra 2.ha elbaszodik is, egy 100asbol csak kijon..masreszt meg akkor koltottem volna ra majdnem 600ezret osszesen! ehelyett ha esetleg tenyleg nagyon nagy baja lenne akkor mar az akkori kinalatbol tudsz venni egy teljesen ujat
  • SlickAdam
    #2079
    én venNÉK, ha nem csak Mo.-ra lenne érvényes a kiterjesztés. applecare pedig még nincs itthon.

  • Mnemomic
    #2078
    Még egy kérdés. Én alu Macbookkot vettem. Nézzem ezt a plussz 2 év garanciát -az apple ez irányú felfogásáról inkább nem nyilatkoznék...- és nem tudom eldönteni megéri-e az árát. Közületek mennyien vettek +2 évet?

    Csak azért mert az árából majdnem kijön az Aperture.
  • Lacee
    #2077
    :DD

    haverodnak is javaslom az 1902-ben levő megoldást.