18351
ATbanner.jpg
  • grizzly21
    #2196
    pff:)

    Elore szolok, hogy csak addig akarok errol beszelni, amig ervekkel tudunk beszelgetni, TENYLEG nem egy flame inditasa volt a celom!

    A 2 dolog szerintem:

    multitouch - mivel ezt levedte az apple. Ez szerintem egyebkent a jogi rendszer teljes szanalma, miert nem vedte le valaki a szamokat a mobiltelefonrol, vagy hogy mikrofont tesz bele? Nevetseges.

    a masik a menu gordulekenysege, ami jobb mint egy masik telefonnal. Hiaba, az iphone-nal fontosabb volt, hogy szepen scrollozodjon a cimlista, minthogy beletettek volna egy copy paste-t:) Wow, wow viszont jon a 3.0-s firmware-ben!:)

    De itt egy link:
    LINK

    Meg egyszer elmondanam, hogy 70 000 forinttal olcsobb ez a telefon, mint az iphone (az itthoni legalis beszerzesi lehetosegekrol beszelek).
    Ha ezek utan barki azt mondja, hogy az iphone a jobb vetel, akkor azzal tenyleg nem kell vitatkozni.
  • Dzsini
    #2195
    a 2 dolog: hardveres háttér (multi touch), és a szoftveres háttér.
  • grizzly21
    #2194
    Vettem egy 5800-t, es mindenkinek javaslom aki touch telefonon gondolkozik.

    70 ezerrel olcsobb az iphone-nal, de gyakorlatilag mindenben jobb nala (kb 2 dolgot tudok mondani amiben nem). Meg csak 1 oraja kezdtem hasznalni de csak pozitiv
  • passatgt
    #2193
    aza baj ezzel, hogy szerverterembe nem raknám be, mert olyan szép, hogy egész nap nézni szeretném:)
  • GregSB
    #2192
    Nem tartott sokáig, van új server...
  • GregSB
    #2191
  • grizzly21
    #2190
    Nem tudjatok az mitol van, hogy ha belepek a felhasznalommal es epp akkor halozatban van egy gep akkor latja, de ha beleptem mar es utana lesz halozatba akkor nem kerul be a shared-reszbe jobb oldalt a finder ablakban?
  • pyrohun #2189
    lol
  • joebacsi
    #2188
  • Tikal #2187

    Digis net van a lakásban, rákötöttem az airport express-re, minden jól megy, a macbook csatlakozik rá, van net, viszont a PC-m nem tudja lekérni a hálózati IP címet, egy wireless kártya van benne, előző chellos nettel nem volt ilyen problémám. Valakinek ötlet mi lehet a baj? A windows hálóza kezelője ugyanakkor azt jelzi csatlakozva, jel erős, zöld, de egyfolytában keresi az IP-t…haverom macbookja simán felcsatlakozik, telefon is...
  • joebacsi
    #2186
  • Tikal #2185
    most az olvasom hogy a külföldről behozott telokat pl nem szabad frissiteni, sim kártya PIN kérőjét meg ki kell kapcsolni... ááá...tényleg t-mobilenál kell vennem? :(
  • Tikal #2184
    :)
  • Zsoltika 007
    #2183
    Ott mennyibe fáj?
  • pyrohun #2182
    +20e HUF -ért a Trémobil függetleníti.
  • Tikal #2181
    mm a dominoval vásárolt iPhone most akkor független? :) Már csak a T-mobile tart vissza attól hogy vegyek egyet....
  • passatgt
    #2180
    április 1?

    amúgy jó lenn egy ilyen, de felőlem lehetne gyengébb hw is, ha árban egy eee körül lenne:)
  • GregSB
    #2179
    MacBook Mini?




  • pyrohun #2178
    milyen gari? USA-ból hozatott 1,5 éves 1st gen. iphone-om van :))
  • G_ArchAngel #2177
    Vannak magyar karakterek.
  • Tikal #2176
    iPhone 3G: a menüje gondolom még angol, ez nem is zavarna, de mi van a szovegbevitellel? magyar karakterek vannak? T9? :)
  • GregSB
    #2175
  • passatgt
    #2174
    gari arra nem érvényes?
  • G_ArchAngel #2173
    napi sok orat hallgatok zenet, de nem telefonalok rola nagyon..., 3/4 eves, de meg birja...
  • pyrohun #2172
    nem tudom ki mennyit használja az iphone fülesét de én tényleg nagyon intenzíven (napi 2-3 óra telefonálás arról + 1 óra zenehallgatás) és nekem 1 év alatt teljesen tönkrement :(
  • passatgt
    #2171
    iphone-nál is így megy, kb:)
  • I.C.ram
    #2170
    Jo hogy ilyen kicsi, de nekem meg mindig hianyzk egy kijelzo rola. Ezek a morse-kodos parancsok meg szerintem baromi idegesitoek.
  • GregSB
    #2169
  • G_ArchAngel #2168


    Crank "lemerulos telefon" csengohang elott ez volt a telomon:-)
  • passatgt
    #2167

    :)
  • I.C.ram
    #2166
    Hat ha ez a csaj jo neked.... :D Nincs tul jo alakja. A feje meg mint valami teheneszlanynak :D
  • passatgt
    #2165
    Ha raknának kijelzőt rá, olyan lenne mint egy mezei mp3 lejátszó, semmi apple feeling:)

    Amúgy buzi e vagy?:D
  • I.C.ram
    #2164
    Nem lenne jobb egy szaros kijelzot radobni, es kesz? :D Sokkal egyszerubb lenne.

    Hannah-nak meg olyan feje van, mint egy teheneszlanynak :D
  • grizzly21
    #2163
    osszecsuszik?:) nem tudom, nekem a 3 meretbol a legkisebb a jo, nem V alaku az igaz, de csipteto nelkul nem is maradna a fuledben kulonben. A cx400 mar V asszem
  • G_ArchAngel #2162
    nekem mindeig osszecsuszik a gumi resze es idegesit, hogy egyik szara rovidebb, mint a masik, raadasul hangzasban sem jobb, csak annyival, amennyivel a bedugas miatt lehet az...
  • grizzly21
    #2161
    es tenyleg, megneztem mac forumokon es eleg draga. cx-el nem tudom mi bajod, mert ar ertek aranyban nagyon jonak szamit. Aki zenesz az meg nyilvan ultimate ears-t vesz
  • G_ArchAngel #2160
    van in-ear apple fules...
  • grizzly21
    #2159
    ott kezdodik hogy az apple fules nem is fulbegudos nem? lehet hogy en masra gondolok, de az nem ilyen kis muanyag hagyomanyos? Mert akkor mar el sem jut a hang a fuledhez egy hangos buszon peldaul, nemhogy jol szoljon, basszus vagy akarmi
  • G_ArchAngel #2158
    cx300-am van, mindennek neveznem, csak normalisnak nem:-)
    kb. egyszinten van az Apple-fulessel...
  • grizzly21
    #2157
    sztem kover
    A fulest meg nem ertem, aki kiad ilyen sok penzt egy ilyen szarra az miert ne venne mar hozza normalis bedugosat, mint pl cx300, vagy akarmelyik ilyen kategoriaju jo. En nem is tudtam milyen erzes zenet hallgatni a cx300 elott

    Az egyetlen pozitiv dolog, hogy volt egy Killers szam is