18351
ATbanner.jpg
  • redmonk
    #2316
    oks zsír thx
  • Dzsini
    #2315
    ez talán működik (elég régi, nem tudom, azóta változtattak-e rajta)
  • redmonk
    #2314
    értem thx
  • Tikal #2313
    Ha van külföldi bankkártyád és hozzátartozo lakcimed akkor menni fog, itthon nem mküködik az itunes store, csak az app store az iPhonehoz.
  • redmonk
    #2312
    sziasztok

    ez az itunes dolog hogy müködik? regelek egy accot aztán töltök fel rá pénzt és ugy tudok zenét venni? mert hajlandó vagyok érte fizetni majd ha normálisan megkapom őket ami valószínü az ituneson.
  • redmonk
    #2311
    értem ksözönöm szépen az infot
  • I.C.ram
    #2310
    Minden modern tapkebelen van mar transzformator. Legyen az mobiltolto vagy laptop kabel. Veszel egy 300 forintos csatlakozo atalakitot, es kesz.
  • Dzsini
    #2309
    nem, a tápegységek általában bírják a 110-230 Voltot.
  • redmonk
    #2308
    eu kűbel? nem kell még valami ami a feszkot is átalakitja?
  • redmonk
    #2307
    igen azt nekem is mondták h azt csináljam, hogy megveszem és eldobom az original dobozt ami nem is gond nem valószínű h itthon kelleni fog és akkor nem szólnak mert ugy tünik mintha már használtad volna eddig is.
  • Lacee
    #2306
    igaz nem laptopot, de hoztam már több dolgot (videokamera, ipod) az usa-ból anno, és nem volt semmi gond - nem tudják bizonyítani, hogy kifelé menet nem volt nálam a cucc, így aztán nincs gáz. Mondjuk nem árt, ha nem az érintetlen dobozban hozod :)
  • grizzly21
    #2305
    ja es majd kivancsi leszek vamnal kotozkodnek-e majd, en is hozok egyet iden majd.
  • grizzly21
    #2304
    rendben lenne szerintem igen, az istyle csinal ilyet ha jol tudom. nekem meg nem kellett gari, de allitolag lassu, korulmenyes, szoval jobb ha meguszod:)
    europai kabel kell, de az apropenz (sot valoszinu van is otthon nalad).
  • redmonk
    #2303
    ahogy elnézem egy teljesértékü számítógép lesz ebből
    komplett msn szerü program meg minden...
  • redmonk
    #2302
    Sziasztok!

    Másfél hét múlva megyek USA-ba dolgozni. Augusztusban végzek és vennék egy MacBookot amit az oldalán nézve 1299$ba kerül. Ha ezt megveszem csak ugy tudom használni h itthon még veszek egy adaptert a tápcsatihoz mivel itthon 220-230V van? illetve azonkívül minden tisztességesen müködik? ja és a garancia valószínü itthon is rendben lenne?
  • grizzly21
    #2301
    hat ez szanalmas:D
  • GregSB
    #2300
    OMG :))))

    Azért Mac-et MEH-nek érteni... Zsenik ezek a nyomozók :)
  • Balin
    #2299
    köszönöm a választ:)
  • Lacee
    #2298
    igen, sőt torzítani is tudod a beépített effektekkel :)
  • Balin
    #2297
    hello!
    lehet láma kérdés de kiváncsi vagyok:)
    szóval a lehet olyat h gitárt csatlakoztatok és akkor pl a GarageBand-el feltudom azt venni vagy van más külön progi erre a célra?
  • passatgt
    #2296
    ha tanulók vesznek egy macbookot és egy ipod toucht egyszerre, visszaadják az ipod touch árát:)
  • pyrohun #2295
    Valaki ossza már meg velem, hogy PC-re lehet-e telepíteni iTunes-t QuickTime nélkül (multkor még lehetett, ha jól emlékszem) és ha igen, akkor egy url-t is kérnék a letöltéshez. Thx!
  • GregSB
    #2294
    Azért ferdít az öreg rendesen. Oké, hogy 5 éve most először estek a Mac eladások, de ez a recesszió miatt van, most mindenkinek estek az eladásai...
  • pyrohun #2293
    hmm... :)
  • GregSB
    #2292


    Remélem bejön. Ha nem: Link.
  • GregSB
    #2291
    Ehh akkor így:


    I AIN’T AFRAID OF NO GHOSTS!!
  • GregSB
    #2290
    :DD

  • Tetsuo
    #2289
    http://i41.tinypic.com/166mxcj.jpg
  • GregSB
    #2288
    Várható volt, Apple nem szokta engedni hogy zárt beta-ból kirakjanak képeket / videókat netre :)
  • passatgt
    #2287
    This video is no longer available due to a copyright claim by Apple, Inc..
    :)
  • GregSB
    #2286
    Tévedésben vagytok, ezek nem hivatalos Apple videók, egy beta tester rakta ki őket a Youtube oldalára.

    Apple nem hiszem hogy nagy hírverést fog csapni az undonak...
  • pyrohun #2285
    erről beszélek én is :)
  • grizzly21
    #2284
    szerintem nem baj, hogy ellesnek a masiktol dolgokat, mindenkinek jobb igy, de pont ez az hogy miert teszik bele a videoba? ezt a feature-t megirni nem hiszem hogy sok lehetett...ezert nem fogok uj os-t venni:)
  • Dzsini
    #2283
    ha nagyot akarnának feszíteni, akkor a globális undo-t (értsd: bármilyen, nem végzetes változtatás visszavonhatósága - rendszervinyó szétbarmolása mondjuk nem, de törlés, átnevezés, beleszerkesztés, telepítés, uninstall... bármi) valósítanák meg - a time machine már jó kezdés, ez jó folytatás, de van már elég merevlemez meg memória a normál gépekben, hogy lehessen ilyesmit.
  • Tikal #2282
    el késni elkéstek vele, de nem olyan nagy luzerség... nekem mondjuk nem nagyon hiányzott ez a funkcio, de jo ha van... de hogy ezt a windowstol lopta az olyan mintha azt mondanánk az első négykerekű járműről lopott minden mai autógyár... :)
  • pyrohun #2281
    jajjmár :) ilyen erővel az első négykerekű járműről lopott minden mai autógyár -.-

    apple meg elég lúzer, hogy ezt még be is rakja egy videóba, hogy a lomtárból lehet undo-zni :)
  • G_ArchAngel #2280
    Kicsit furcsa arra az oprendszerre mondani, ami alapvetoen az Apple-tol lett lopva...
  • grizzly21
    #2279
    tyu, beletettek hogy lehet lomtarbol undo-zni?
    most ne az legyen az erzes h allandoan az apple-t tamadom, de pl ezt meg ok loptak a windowstol
  • GregSB
    #2278
    Upsz, van még több videó is. Itt találhatók.
  • GregSB
    #2277
    Snow Leo bemutató. (Build 10A261)