18351
ATbanner.jpg
  • grizzly21
    #2716
    azert ez oda vissza megy:D A microsoft a box bemutatotajan asztal alatti mac-ekkel imitalta a bemutatot:)
  • I.C.ram
    #2715
    Egyebkent itt, USAban lehet a legjobban latni, hogy mekkora aljas szemet banda az Apple. Sokkal szigorubb uzletpolitikajuk van, mint barmellyik masik boltnak.

    Allitolag az apple az egyik legjobb minoseg, ahhoz kepest csak naluk van 14 napos refund. Az osszes tobbi boltban LEGALABB 30 napot adnak. Mindegyik mas gyarto 2 evet ad a laptopjaikra, az apple persze csak egyet.

    Ugyanakkor elismerem, hogy iszonyat durva marketing van mogotte, es mindenki magukba tudnak szivni. Meg engem is bekebeleztek.

    Ja es vicces, hogy az osszes apple storeban Microsoft termek a penztargep, amirol persze lefeszegetik az emblemakat (sajat szememmel lattam) :P
  • GregSB
    #2714
  • grizzly21
    #2713
    most persze szempont a videotelefonalas, az iphone vs nokia5800/barmimas temaban meg nem volt az, mondvan ugyse hasznalja senki :P
  • passatgt
    #2712
    egy mini monitor amit rádugsz az iphonera, kb annyi
  • GregSB
    #2711
    Netezni, videotelefonálni, emailezni stb...

    Én legalábbis sokkal szívesebben csinálám ezeket egy ilyen készülékkel az ölemben a nappaliban a fotelben, mint egy laptoppal vagy netbookkal + a városba is sokkal szívesebben cipelnék egy ilyet.
  • I.C.ram
    #2710
    Ennek mi ertelme lenne? Zsebre nem tudod vagni, laptopnak pici, bill sincs rajta, max csak ugy, hogy kitakarna a kepernyo nagyreszet...
  • GregSB
    #2709


    PS, de jó vóna úgy mint ű.
  • G_ArchAngel #2708
    nem eri meg, de akkor sem kellene mas :)))
  • grizzly21
    #2707
    hat persze, en is ezt csinaltam:)
  • passatgt
    #2706
    csak felsorakoztattam pro és kontra érveket, és szerintem megéri a + pénzt
  • grizzly21
    #2705
    najo, azert nem kell atesni a lo tuloldalara sem. Acer-t, Fujitsu-t igenyes ember nem vesz.

    Ha laptop, akkor Dell, Apple, ibm/lenovo, esetleg hp, asus, de azokbol sem mindegy melyik.

    A macbook-kal meg ugy van az ember, hogy hiaba latsz jobb ajanlatokat, tudod hogy ugyis azt fogsz venni, mert neked az kell (mert csak). En is igy voltam vele.
  • passatgt
    #2704
    jött interspar újság, rögtön főoldalon egy olyan notebook, aminek erősebb hardvere van, és csak 135e ft, kicsit elgondolkoztam, hogy megéri e nekem a macbook, de rájöttem, hogy igen:)
  • franc0
    #2703
    Hosszú is, illegál is, konkrét kérdésre viszont válaszolok privátban hogy ne offoljunk :)
  • passatgt
    #2702
    írjad már ide, mást is érdekelne:)
  • franc0
    #2701
    Írtam.
  • I.C.ram
    #2700
    Amsterdamban mennyire lehet behozni repulovel (USAbol) elektronikai dolgokat? Mennyire figyelik ezt a zold folyosan?

    2 laptop az mar gaz?
  • franc0
    #2699
    Nem tudom mennyire vagy informált a témában, de azért lehet bajod belőle. Ha akarsz róla bővebben dumálni akkor dobj privátot.
  • grizzly21
    #2698
    gondolkozom h hazahozok egyet..de igyismar hozok egyet + mp3 lejatszot, meg ki tudja meg mi gyulik ossze.
  • franc0
    #2697
    Na elég hamar jött a 4.0.3 Safari :) de ez végre jónak tűnik.
  • Tikal #2696
    vagy keresel egy céges ismerőst...
  • franc0
    #2695
    De van diák rokonod/ismerősöd...
  • passatgt
    #2694
    nem mindenki diák, és az is csak 5%, most csak van +5:)
  • franc0
    #2693
    10% diákkedvezményt levonhatod nyugodtan.
  • passatgt
    #2692
    még mindig olcsóbb mint itt, 351e istyle.hu-n, azaz spórolsz több mint 70e ft-ot
  • Tikal #2691
    230.000 + 57.500 ÁFA, vám nincs rá.... igy már nem is olyan olcso.... ha valaki elhozza neked kézben akkor nem kell áfát fizetned, csak igy érné meg...
  • franc0
    #2690
    És azért a 30K-ért már sztem nem éri meg az idegeskedés. (nem vámot fogsz fizetni amúgy, hanem a 25% áfát)
    Csak akkor tudsz igazán jó bizniszt csinálni ha valaki elhozza neked USA-ből. Így nekem 200-ból megáll a cucc.
  • passatgt
    #2689
    ebay.com-on egy új macbook pro 13-as 230e postával együtt:O

    csak az a gond, hogy ezt vámolják:(
  • Tikal #2688
    van wifi sok helyen, de nem mindenhol... (metron, buszon, utcán sétálva, vonaton, vidéken ) a google maps is a netről megy, ha meg igo-t akarsz rátenni az nem olyan lesz mint egy rendes gps készüléken.... persze nem akarlak lebeszélni, vegyél iphonet, csak tényleg hamar el fog menni az a 80MB :)
  • I.C.ram
    #2687
    Mi van? :D
  • franc0
    #2686
    Végülis a 2 hsz együtt....namindegy alszokmá' :D
  • franc0
    #2685
    Namost mondanám hogy a fáradtság miatt tökre nem arra reagáltál amit mondott, de minusz 6-9-be vagy, szal simán fail :)
    E52 MÉG baromira nem éri meg mert új modell.
  • I.C.ram
    #2684
    Ugyanannyiba kerul mint a nokia e52, amit szeretnek az e51esem helyett. Szoval akkor mar inkabb iphonet veszek.
  • I.C.ram
    #2683
    majd akarok medianet csomagot, de egyelore meg jo ez nekem.

    Engem a gps jobban izgat, minthogy a neten logjak vele. Wifi meg szinte mindenhol van mar.
  • Tikal #2682
    pont az egyik előnyét nem használnád ki a telefonnak...
  • Tikal #2681
    iPhone-t venni 80MB-s nettel nagy butaság szerintem... nekem havonta majdnem 1GB a forgalmam, és még több ha tetheringet is használom.
  • Lacee
    #2680
    praktikus
  • passatgt
    #2679
    :D
  • GregSB
    #2678
    LOL :DD

  • I.C.ram
    #2677
    ja, de a gmapset folyamatosan frissitik a juzerek, ez a jo benne csak. Szinte nem letezik, hogy nel egyen benne valami. Igonal azert sok minden hianyzik meg, es itt nem a mcdonaldsra meg a benzinkutra gondolok.