18351
ATbanner.jpg
  • GregSB
    #2836
    Egy kínai gyártó beelőzte az Apple-t egy androidos tablettel :D
  • Tetsuo
    #2835
    Minden nap, az tulzas. Elazas nelkul, az is. Motorozni?? Na az is. :P :D
    USA-ban v Mo-n kellemesebb az ido.. ez teny. :P
  • pyrohun #2834
    loooooooooooooool dekomoly :D
  • Zsoltika 007
    #2833
    Nála is ez volt? :D
  • pyrohun #2832
    A nagy számok törvénye alapján szerintem SAJOS egyértelmű. Most tényleg, sok sok sok millióból elfüstöl mondjuk 20? Oké: gáz én elismerem, de ilyen eladásoknál ez szerintem arányaiban ennyiszer mindennel előfordulna :)
  • Zsoltika 007
    #2831
    Ez kész :D
  • joebacsi
    #2830
  • joebacsi
    #2829
    iPhone :)
  • pyrohun #2828
    hát azért, ehh :)
  • G_ArchAngel #2827
    Miert is?
    Evek ota nem volt ilyen szerencses nyar..., minden nap lehet motorozni elazas nelkul:)
  • I.C.ram
    #2826
    kb 10-15 evenkent vannak nagyobbak csak. Ennyi belefer :D A hazak meg ugyis foldrengesbiztosak.
  • pyrohun #2825
    oké de ott meg földrengések vannak :D
  • I.C.ram
    #2824
    California partszakaszain van a legjobb klima.

    Egesz evben 22-30 fok kozott van a nappali homerseklet. De pl San Franciscoban 20 az atlag kb. Baromi jo klimaja van.
  • Tetsuo
    #2823
    Higgyetek el, Anglia szarabb.. ;)
  • grizzly21
    #2822
    az se rossz..a legrosszabb itt -ahogy mondod- nem is hogy mennyit mutat a homero, hanem hogy a beton miatt nem tud rendesen mozogni a levego, meg este 8-9 fele is fulledt meleg van.
  • I.C.ram
    #2821
    ja elotte voltam Philadelphiaban is, ott 102 fokot mutatott a homero :D Vicces volt.
  • I.C.ram
    #2820
    ja adjak a munkavallaloi vbizummal is.

    Nekem csak turista vizumom van, szoval eselytelen, csak a tesomon keresztul, aki allampolgar. Vett is egyet maganak 2 hete. :)
  • I.C.ram
    #2819
    Nem tudtam, hogy ott vagy meg. Azt hittem, mar hazajottel :)

    Pentek volt a legdurvabb. Volt vagy 95 F fok, es 100% paratartalom. Azt hittem meghalok. Meg szerencse, hogy kocsival voltam. Kb 40 percet birtam gyalog :D Inkabb kocsival bejartam a varost, aztan szombat vasarnap mar valamivel jobb volt az ido, de meg igy is nagyon szar. Foleg a para miatt.

    Bementem a bronxi gettoba. Nagyon durva kornyek. Minden sarkon motozasok voltak a rendorok altal, mint a filmekben. Atmentem vagy 6 piros jelzesen :D Mondtam magamban, hogy leszarom, de en itt nem fogok megallni :D
  • grizzly21
    #2818
    szolhattal volna!:) Most eleg kemeny volt a hetvege, de azota sokkal jobb. Itt a legkondis irodaban meg fazok is.
  • grizzly21
    #2817
    Nekem van SSN-em, de jobban megeri egy jailbreakelt ebayrol, ha mar iphone-t akarok.
  • I.C.ram
    #2816
    Voltam. :) 4 napig a hetvegen. Elviselhetetlen a klimaja a 100%os paratartalommal :P
  • I.C.ram
    #2815
    Persze, hogy szivoznak!

    Csak olyan ember vehet, akinek van SSN-je. Azaz Social Security Number-je. Ami a magyar tarsadalombiztositasi szamnak felel meg kb. Szoval kell szerezz egy olyan embert, aki vagy allampolgar, vagy van ilyen szama (pl zoldkartyas).

    Valamint lecsekkoljak a hiteltorteneted is. Azaz, ha nem fizettel be valami hitelt, vagy tartozas van a kartyadon, akkor nem adnak el neked.
  • grizzly21
    #2814
    itt vagy New Yorkban?
  • pyrohun #2813
    soha nem használtak még logónak semmilyen olyan jellegű képet, amelyet ne lehetne kb. max 10 vonalból megrajzolni. A hópárduc vagy leopárd vagy akármi meg ugye elég detailed fotó :)
  • oroy_
    #2812
    szia, nem.
  • lampard99
    #2811
    hello nem tudjatok hol lehet venni apple logo kulcstartót vagy medált Mo-n?
  • Tikal #2810
    melyiket? mindkét dobozt 10 perc összerakni :)
  • franc0
    #2809
    Köszönöm.
    Ha így van, akkor nekem nagyon megéri. Amúgy is kellene AT&T SIM, és havi 75 dodó (asszem ennyi havonta 3GS-szel) tuti elmegy, ezért nem számolom bele. Így kijön 80K-ra a cucc ha jól számolom. Itthon pedig a T-től nem veszek semmit, Voda vállalati csomag...
    Már csak az a kérdés szívóznak-e a külfikkel.
  • I.C.ram
    #2808
    Voltam a New York-i ejjel-nappal nyitva tarto apple boltban. Hat durva.... Akkora tomeg van lent, (fold alatt van) mintha igyen osztanak a ipodokat. 150-200 ember tuti volt a boltban.
  • I.C.ram
    #2807
    199 usd a telefon alapara.
    erre rajon az activation fee, ami kb 26 usd
    aztan ugye fizetni kell 3 havi iphone csomag havidijat.
    Az early termination fee az elso honap utan 170 usd, de ez havonta csokken valamennyivel, talan 5 dollarral.

    plusz ezekre rajon meg az ado, ami allamonkent valtozik 0-7-8 % kozott kb. Szoval szerintem rohadtul nem eri meg.
  • passatgt
    #2806
    olyan mint az i-host.hu(nem reklám:D)
  • grizzly21
    #2805
    az teny hogy eddig ilyet nem csinaltak..Az Oreally konyvek vannak tele ilyenekkel. meg az is igaz hogy a fotoval kezben egy ilyet 15 perc osszerakni
  • Ability
    #2804
    Miért? Az egész Apple weboldala ilyen szürkeárnyalatos, színátmenetes...
  • pyrohun #2803
    oké, le vagyok szavazva, nekem az állat maga tetszik, a fotó sem rossz róla, csak az apple dizájnhoz k*rvára semmi köze, de mindegy :)
  • Ability
    #2802
    Nekem meg pont, hogy tetszik az új doboz.
  • grizzly21
    #2801
    szerintem az uj feher letisztultabb, jobban illik az apple-hez mint a lila parasztvakitos cucc..az X meg jo, de ami mogotte van..

    de az meg semmi:
    youtube
    erre irta valaki a handrason:

    "Nekem a Leó dobozán a 3D egy kínában fröccsöntött búcsús szűzmária installációhoz hasonlít. Ha forgatod, kacsint, épphogy nem játssza el a fürelízt." :D
  • passatgt
    #2800
    szerintem kurvajó a doboz:)
  • pyrohun #2799


    Egyébként szerintem ez kb. összehasonlíthatatlanul jobb.
  • pyrohun #2798
    Oké ez eddig rendben is van, de ha egy cég most már évek óta ad magára design tekintetében (is), akkor tényleg senki nem várna egy ilyen dobozt. szerintem.
  • Tikal #2797
    egyébként is inkább arrol szolt most az égés, hogy mindenkit lehülyézett majmozott hogy bevették egy hópárduc lesz a dobozon, és tádááám, az lett...