18351
ATbanner.jpg
  • I3andy
    #2596
    Még annyi h azt írja ki a network settingsnél hogy:
    Ethernet has a self-assigned IP address and may not be able to connect.

    köszi
  • I3andy
    #2595
    hello! Egy olyan kérdésem lenne h miért nem tudok csatlakozni a netre a MacBook-ommal? Reggel még simán ment minden, utána ki lett húzva a kábel. Utána egy kis idő múlva visszaraktam és megpróbáltam de nem csatlakozott. gondoltam vmi a szolgáltatóval lehet, talán javítják. Többször megpróbáltam de semmi, aztán egy másik Toshiba windows-os géppel is megpróbáltam és egyből sikerült. Így most már csak arra tudok gondolni h vmi a beállításokkal lehet, vagy magával a gééppel. Remélem van vmi ötletetek h mi lehet. Kössz
  • Tikal #2594
    lassan két éve van fenn a leopard minden probléma nélkül, bár utobbi két hétben volt két érdekes fagyása, szerintem a safari miatt, valahogy még mindig nem szereti a flash oldalakat :)
  • oroy_
    #2593
    ha tele pakolod akkor is stabil lesz ;-) . A párom macbook -ja most is ugy megy mint amikor frissen volt telepítve, pedig minden hülyeséget kipróbál rajta, annyit csinálok csak nála hogy havonta 1x kipucolom (letorlom) a sok fölösleges dolgot :-)
    Az a szép a mac os -ben hogy nem megy úgy tönkre mint egy windows.
  • oroy_
    #2592
    én váltok Snow Leopardra ahogy megjelenik.
  • GregSB
    #2591
    [URL=http://ptech.allthingsd.com/20090722/for-some-move-to-windows-7-will-be-tough/]XP-ről Win7-re váltás egy igazi "seggfájdalom" lesz.[/URL] (Grim Fandango után szabadon :))

    Míg Vistáról sinám lehet majd upgradelni (megmarad az összes program, file stb), addig XP-ről nem lesz ilyen lehetőség. Vagy új partícióra rakod fel a Win7-et, vagy ha pl laptopod van akkor le kell majd gyalulnod az egész merevlemezt és arra felrakni... A lényeg hogy a 7-es nem tud majd ráteleülni az XP-re.

  • MRalkar
    #2590
    Az otp kártyámmal tudtam itunes storeba regisztrálni
  • G_ArchAngel #2589
    nekem most 16 honapos az MBP-m, ugyanaz a Leo van rajta, amivel kaptam anno, mivel nem is pakoltam tele semmivel eleg jol es stabilan mukodik, nem fogok valtani, majd tavasszal, mikor veszek uj MBP-t...
  • Tikal #2588
    Egy sima bankkartya jo hozza, de ugyis csak a magyar app storeban tudsz vasarolni vele... Persze vannak megoldasok az usa storehoz is...
  • MerlinW
    #2587
    Én váltok Win7-re. 2013-ban. Amikor megszűnik az XP támogatottsága:)
  • MerlinW
    #2586
    OTP elektronikus számlacsomaghoz jár egy virtuális mastercard, amivel online tudsz ökörködni. Jó mert mindig csak annyi van rajta amennyit ráteszel, valamint a lakossági mellé jár egy harmadik megtakaritási számla is. SMS-es info-kkal 1000-1200Ft/hó a díja a csomagnak, attól függően mit kérsz hozzá SMS szinten. További előnye az online utalás, amivel ugye elfelejtheted a postát mint programot:)
  • Tikal #2585
    Arra azert kivancsi lennek h aranyaiban kik valtanak tobben... Xp---win7 vagy leopardhoz---snow leo... Ha microsoft ezt is elbassza akkor...
  • MRalkar
    #2584
    Sziasztok !
    Az lenne a kérdésem hogy melyik banknál kellene hitelkártyát csinálnom vagy visa kártyát hogy az itunes storet használni tudjam?
    És ha már megvan akkor oda USA dollárt kell feltöltenem hogy használhassam?

  • grizzly21
    #2583
    ja jo, 30 dollar az kibirhato
  • Zsoltika 007
    #2582
    Lehetni lehet, de értelme nem sok van :D
  • Dzsini
    #2581
    Laptophoz általában a legfrissebb nagyverzió jár (jelenleg 10.5.0), és azon belül kis verziók frissítését (10.5.0-ról 10.5.1-re és így tovább) ingyen kapod és letöltögeti magától, nagyobb verzió váltást (10.6-ra) viszont majd ki kell fizetni, általában elég jutányos áron (a 10.5-10.6 váltásra ha jól emlékszem 30 dollár körül írtak).
  • grizzly21
    #2580
    Na az uj MacOS-t se fogom megvenni...de ha veszek egy laptopot ahhoz adnak ? Es azt hasznalhatom mas laptopokra is? Es mi van ha a reginel maradok, ahhoz is jonnek azert updatek?
  • Tikal #2579
    Majd lehet hasonlitgatni a snow leopardhoz...
  • Zsoltika 007
    #2578
    Jó de nem is volt semmi nagy durrantásuk idén. Ellenben a win7 akkora kasza lesz mint a huzat.
  • GregSB
    #2577
    + érdekesség, hogy a Microsoft fennállása legrosszabb fiskális évét zárta.
  • grizzly21
    #2576
    Teny, hogy ez tenyleg eleg nagy arany az USAban. hasonloan, mint az iphone
  • Lacee
    #2575
    Máshogy mondva: az emberek nagyjából tíz százaléka hajlandó (ilyen vagy olyan okból) 1000 dollárnál többet fizetni egy számítógépért (legalábbis az USAban), és ennek a 9,7 százaléknak a 91%-a Apple terméket vesz.
    Szerintem ez nagyon nagy szám, pláne, hogy az illető gyártó gyakorlatilag nem is indul az alsóbb kategóriákban.
    Gondolj bele, ez olyan mintha a 10 milliónál drágább autók 90%-a csak Mercedes gyártmányú lenne. Az, hogy az ÖSSZES eladott autóhoz viszonyítva ez nincs 10%, ebből a szempontból édesmindegy.
  • grizzly21
    #2574
    azert az a 8 szazalek nem valami sok..es europaban meg kevesebb. az hogy draga azt meg tudjuk.
  • Lacee
    #2573
    "Érdekes szituációt teremt, hogy az USA-ban az 1000 dollárnál drágább számítógépek piacán az Apple piaci részesedése 91 százalékra nőtt, miközben a teljes amerikai pc-piacon továbbra is csak 8,7 százalékot uralnak. Kihívás lesz a Windows 7-et megtámadni a prémium gépek piacát."

    tekintve hogy 1000 alatt csak a mac mini és a sima macbook van (bár az is csak 1 dollárral), elég szép teljesítmény - gyakorlatilag a saját szegmensét uralja a cég.
  • xxxpaulxxx
    #2572
    Most mondj valami meglepőt is:D
  • grizzly21
    #2571
    Tudja valaki, hogy meg lehet e kerulni a 100 dolcsis regisztraciot hogy az iphone ra is let tudjam tolteni a programot amit irok?
  • GregSB
    #2570
    Nincs album art, torrentrol warezolta a zenét ^.^
  • joebacsi
    #2569
  • passatgt
    #2568
    :D
  • GregSB
    #2567
  • grizzly21
    #2566
    ez is kurvajo:D

    the CEO, in search of a space in the company's crowded parking lot, regularly leaves his Mercedes in a handicapped space, sometimes taking up two spaces. The pattern became so noticeable that employees, according to the article, put notes on his windshield that read, Park Different.
  • G_ArchAngel #2565
    lol

    s one wise-guy blogger commented, in decidedly bad taste: "I can't believe Steve Jobs's liver is replaceable but the battery in my iPhone is not."
  • joebacsi
    #2564
    Steve Jobs is a horrible manager
  • GregSB
    #2563
    Hmm, a Firefox felvett egy volt Apple-es marketingest? :DDD

    Ezt írja nálam az FF3 az FF 3.5-ről letöltés előtt:

    "Twice as fast as Firefox 3.
    ...
    The most advanced Firefox yet."

    Hmm, honnan is ismerős ez a szöveg? :P
  • Atika :o)
    #2562
    en azt ertem hogy a regiben is benne van de mar van az uj model es ha veszek akkor inkabb azt veszek :) (vagy nem)
  • GregSB
    #2561
    Újra Jobs az Apple CEO-ja.

    Visszatért. Érdekes módon elmaradt a csínandratta és pezsgőbontás, szép csendben visszasurrant a hátsó bejáraton :)
  • Tikal #2560
    A sony nem bír magával, neki is kell telefon meg játékkonzol egyben :)
  • grizzly21
    #2559
    szerintem felreerted, mindketto benne van, a regiekben amikben csak 1 van (pl enyem ami 1 eves, abban is 9600 van)
  • passatgt
    #2558
    hajrá:)
  • Atika :o)
    #2557
    Ertem de ha mar egyszer veszek akkor erdemes a jobbikat venni mert aztan van egy masik amiben csak az a 9400-as van :) Latom elkezdhetek sporolni :)