18351
ATbanner.jpg
  • passatgt
    #2916
    #2915

    lehet?:D
  • Gabor1990
    #2915
  • Tetsuo
    #2914
    Elso szeriast melyikre erted? A MBP is nemreg jelent meg, megis allitod h tuti. Ha varok kicsit iMac-kel? Mit tudni rola amugy?
  • pyrohun #2913
    Az új imac-ekről van valami hír? Kb. mikor várhatóak?
  • oroy_
    #2912
    "atombiztos" ez azért túlzás barmi elromolhat.
  • Zsoltika 007
    #2911
    Nem csak az új. :)
  • G_ArchAngel #2910
    az uj 15/17-es MBP eleg atombiztos konstrukcio, iMac-bol pedig uton van a termekfrissites - elso szerias gepet en nem vennek, meg akkor sem, ha Eva Mendes hozza hazhoz... (na jo, akkor igen...)
  • passatgt
    #2909
    asztalival szerintem mindig kevesebb gond van, mint egy hordozható géppel:)
  • Tetsuo
    #2908
    Megbizhatosag szempontbol: MBP vagy iMac? (pl tulmelegedes, kijelzofakulas, driverhibasodas, stb..)
  • passatgt
    #2907
    régebben adtak, újhoz nem:)
  • grizzly21
    #2906
    az enyemhez (MBP) adtak taviranyitot
  • passatgt
    #2905
    és másik kérdésem az infrával kapcsolatban lenne, ugye nem adnak hozzá távirányítót, viszont van nekem ilyen univerzális, elképzelhető, hogy működésre lehet bírni azzal?
  • passatgt
    #2904
    akkor sima vga?
    vagy talán 1,3mp-s
  • GregSB
    #2903
    iSight. Wikin azt írják hogy Apple gyárja, de ez szerintem téves. Nem hiszem hogy lenne CCD/CMOS gyáruk, tuti valaki beszállítja nekik.

    Egyébként meg:

    "With the LED-Backlit MacBook Pros, Apple has moved to using a sensor capable of 1280x1024 pixels, but when accessed using provided APIs, the image is re-sampled to 640x480 pixels. However, Quartz Composer allows access to the 1280x1024 pixel video stream."
  • passatgt
    #2902
    szerintem nem lehet rámondani egyikre sem, hogy a legjobb, mivel pörög, előfordul hogy meghalnak, tökmindegy mit veszünk
  • grizzly21
    #2901
    most neztem meg, nekem eddig FUJITSU volt..erdekes, pedig semmi bajom nem volt vele.
  • passatgt
    #2900
    amúgy macbookokban milyen kamera van?
  • passatgt
    #2899
    én úgy tudom samsung vinyók vannak a lacikban
  • Zsoltika 007
    #2898
    Szerintem is.
  • Dzsini
    #2897
    LaCie nem csak keretet gyárt? Abban valami más típusú vinyó van... (ha jól tudom)
  • G_ArchAngel #2896
    belso WD-m meg sosem volt, de kulsobol 3-bol 3 halt meg ido elott - azota csak LaCie...

  • Dzsini
    #2895
    hihi, én még emlékszem azokra az időkre (600-700 megás vinyók), amikor a WD volt az, amitől jobban féltek, mint a tűztől...
  • I.C.ram
    #2894
    Ha vinyo, akkor csak WD. Máas márkát nem is vénnék. Wd a leghalkabb, és a legjobb minőség is. Notimban mindig az volt, és soha nem volt gond vele.
  • Tikal #2893
    Lenyeg hogy olyat vegyel amire sok a garancia mondjuk 3 ev es mindig legyen backup disc :)
  • Tikal #2892
    Nekem egy samsung 320-as van benne mar egy eve, meg vagyok vele elegedve kiveve hogy vannak ilyen kattogasok amiket nem tudok hova tenni... Allitolag csak a hdd kapcsolja magat piheno allasba... Mar regota feltunt de semmi baja disk utility szerint se...

    Kulsonek egy wd passport-ot hasznalok ami egy ev utan kezd haldoklani. Most napokig nem volt hajlando elindulni aztan eletre kelt, remelem orokre:)
  • WuFraZselic
    #2891
    hi! valaki használ közűletek Logic Pro / Logic Studio programot? emiatt akarnék macbookot, de nem igazán tudom, hogy macbook vagy macbook pro lenne a jobb hozzá... melyiket ajánlanátok inkább?
  • oroy_
    #2890
    ha 7200-as fordulatút veszel gyorsabb lesz picivel minden lemez művelet, viszont cserebe jobban melegszik. A Snow Leopard kevesebb helyet foglal, csak o érte nem kell winyot cserélni.
  • grizzly21
    #2889
    mert? gondolkozok rajta en is..de akkor mar veszek egy uj vinyot, a 120as kicsit kicsi. van akinek van tapasztalata vinyo bovitessel? mire kell figyelni, marka, meret, hatranyok?
  • Lacee
    #2888
    engem eddig valahogy elkerült a dolog, mostanában gondoltam a megvételére, ezek szerint érdemes váltani 10.5-ről :)
  • Mnemomic
    #2887
    Tökéletes. Viszont ahogy olvasom a fórumokat clean install-t érdemes -én szerencsére így tettem a winből kiindulva :)
  • oroy_
    #2886
    használok, jól működik.
  • G_ArchAngel #2885
    nem, tulzottan jol mukodik a gepem es nem merem kockaztatni ezt a korulmenyt a munkam miatt...
  • ballor
    #2884
    Persze, a megjelenés óta.
  • Lacee
    #2883
    használ már valaki snow leopardot?
  • Tikal #2882
    Fn+backspace a delete, a tobbire sose volt szuksegem:)
  • McKalton
    #2881
    sziasztok!

    Volna egy kérdésem:
    Macbook magyar billentyűzeten hogy lehet előhozni a Del, Home, End, Insert gombok használatát? Mi a bill. kombináció?

  • Tikal #2880
    Ez szerintem a sima kedvezmenyre vonatkozik, de irj nekik...az viszont tuti hogy a 10% csak felsooktatasban tanuloknak jar.
  • passatgt
    #2879
    tuti?
    mert most macbolt.hu-n nézem(ugyanannyi mint istyle-on) és ott azt írják, elég ha emailben elküldi a diákot, idézem:

    "A diákkedvezmények igénybevételéhez használni kívánt felsőoktatási diákigazolványt minden esetben előre, elektronikus formában, beszkennelve (300 DPI) vagy lefényképezve, nyomtatható felbontásban kérjük megküldeni, mert enélkül az Apple nem írja jóvá az oktatási kedvezményt. Kedvezményes vásárlást csak e feltétel teljesülése esetén tudunk biztosítani! "
  • Tikal #2878
    én most vettem igy, be kell mennie a diák tulajának, mert alá is kell irnia papirt, telefon számát is kérni fogják...
  • passatgt
    #2877
    Középiskolásoknak csak 5% jár, úgyhogy marad az ismerős
    Ha csak simán az ő nevére rendelem meg, emailben küldöm diákigazolványt, és odaírom, hogy másik címre kellene küldeni az simán működik igaz?