18351
ATbanner.jpg
  • Tikal #2796
    az óriás X a lila katyvasszal talán jobb volt? :) Szerintem meg az nem volt apple...
  • pyrohun #2795
    speciel igaza van: tényleg nem az apple-hez méltó és egyszerűen hányadék a doboz.
  • Tikal #2794
    a nagymenőség néha visszaüt...
  • franc0
    #2793
    Remélem tudsz segíteni, hasonló tematika játszana be nálam is.
    Ha 3 hónap után bontanám fel a szerződést, akkor mennyibe fájna egy 3GS 16GB?
    Kösz
  • neevous
    #2792
    Végül kiderült, hogy ez lesz a hivatalos doboz.
  • grizzly21
    #2791
    ugy ertem 29 dollar, mert upgrade..meg pont kinnt is leszek, szoval kintrol is meg tudom venni ha elszallnak a magyar arakkal
  • GregSB
    #2790
    Ja, azon én is nagyot nevettem :))

    Már bocsánatot is kért (vagyis beismerte hogy ezt benézte :)
  • grizzly21
    #2789
    korrekt! szerintem meg is veszem, mert nekem olcso lesz. Teljesen jo a doboza is.

    Nem karorvendesbol, de ezt be kell raknom, mert hatalmas:DD (handras.hu)

    "Snow Leopard doboz

    Olvasom a híreket a neten, és látom, hogy szépen körbement az összes Apple-ös blogon az alábbi fake kép:

    Mindenhol megírták, íme itt van, már kész a doboz, augusztus 28-án megjelenik. Az augusztus 28 akár még igaz is lehet (bár ennek némileg ellent mond az Apple oldálán olvasható szöveg miszerint “Mac OS X Snow Leopard is scheduled to be released in September 2009. Sign up today and we’ll let you know as soon as it’s available.“), de könyörgöm! Az apple.com-on ott van, hogy milyen lesz a lemez, csak párat kell kattintani az egérrel.

    Jó dolog az internet, de mostanában egyre inkább arról szól, hogy szopjanak be az emberek minden hülyeséget.

    PS: ráadásul folyton kiderül, hogy a legtöbb embernek nincs ízlése. Most komolyan! Létezik bárki is aki komolyan gondolta, hogy az Apple egy ilyen elkúrt macskás dobozt, illetve lemezt fog kiadni a kezéből?"
  • GregSB
    #2788
    Amennyire töketlenkedik a Nokia a high-end érintőképernyős telefonokkal (N97-re gondolok), annyira sikerült most egy olyan űrt betöltenie, amit az Apple-től várnak az emberek már több mint 1 éve:

    Alu Netbook

  • GregSB
    #2787
    Agusztus 28-tól kaphtó.
  • GregSB
    #2786
  • lampard99
    #2785
    Hello nem tudjátok hol lehet szerezni Apple kulcstartót meg ilyen cuccokat?
  • I.C.ram
    #2784
    T-mobilnal (westel 900) nal vagyok mar kb 10 eve. Nem valoszinu, hogy most valtanek szolgaltatot.

    Husegnyilatozat meg csak szolgaltatovaltas ellen van, tehat szoglaltaton belul valtoztathatok dijcsomagot akarmikor, max lemondani nem mondhatom le. A 4990 forint havonta meg szerintem nagyon jo ajanlat 200 perc beszelgetesert, 100 db smsert, es 1 gb adatert. 100 percnyi beszelgetes az kb 5000 forint elve, tehat a tobbi resze a csomagnak gyakorlatilag ingyen van.
  • I.C.ram
    #2783
    Annyi. Tesom is igy vette az ovet, szoval tuti mukodik az att dolog, de ez a sok hercehurca vele nekem nem eri meg. Szoval akkro valoszinu t-mobiltol veszem majd.
  • grizzly21
    #2782
    550 usd az eleg jo ar..a t mobilos tarifat neked kell eldontened. en szemely szerint 2 ev huseget meg internetre sem irnek ala, de ez is toled fugg.
  • grizzly21
    #2781
    ha 20 k a kulonbseg akkor nem eri meg a hercehurcat.
  • I.C.ram
    #2780
    Jaja. Szoval szerintem marado kaz egyenes utnal. 20kt meger. Sot ebbol meg lejon a regi telom eladasi ara, ami kb 20k (Nokia E51), valamint akkor az ipod touchom ra se lesz mar szuksegem, igy az is lejon az arbol. Szoval 60k-ra jon ki a cucc. Annyit meger szerintem.

    Neztem a phn az arakat, de 3gsbol meg nagyon keves van, es azok is inkabb gyari fuggetlenek 200+ ezerert.
  • Dzsini
    #2779
    a garanciáról nem is beszélve.

    az eladással kapcsolatban meg nézd meg mondjuk a prohardverék apróhirdetéseit mondjuk, hátha ott látsz árakat.
  • I.C.ram
    #2778
    De igazabol lehet nem is eri meg, mert a t-mobilnal a 32 gbos 2 eves huseggel, ikon 200 csomaggal 125k forint. En meg ugyis tmobilos vagyok es ez a dijcsomag is eleg jo lenne nekem. Szoval 20kval dragabb csak, cserebe total legal a telefonom, es nem kell fosnom szoftverfrissiteskor sem. Ha meg nem tetszik, akkor eladom jailbreakelve. 120at szerintem igy is adnak erte, nem?

    Szerintetek?
  • I.C.ram
    #2777
    Tudom. ATTtol veszem. Aztan az elso honap utan kipengetem az early termination fee-t, ami 175 dollar. Igy a 32 gbos iphone kb 550 dollarbol jon ki. Ebben benne van az elso honap havidija, a termination fee, valamint a keszulek ara. Ha lemondom earlyvel, akkor a telefont megtarthatom, csak a szoglaltatast szedik le rola.

    Szoval 550 usdbol, ami 105ezer forint kb kijon a 32 gbos iPhone. Ezt jailbreakelem, es akkor tudom hasznalni t-mobillal.
  • grizzly21
    #2776
    nyilvan nem at&t-tol veszi, hanem unlockolva valahol. ebay is tele van ilyenekkel, 500 dolcsiert mar megvan egy sima 3g 8gb
  • grizzly21
    #2775
    mennyiert tudsz szerezni es hol? Szerintem nem talalsz senkit egyebkent, a 3GS eleg uj, kulfoldieknek van inkabb. Keress ra/ebay-en kerdezz meg olyat aki ilyet ad, de jo esellyel bloffolni fog..
  • GregSB
    #2774
    Azt ugye tudod, hogy AT&T csak 2 éves hűségnyilatkozattal adja iPhone-t kint?
  • I.C.ram
    #2773
    Erre tud valaki tanacsot adni? 2 nap mulva el kell dontenem, hogy akkor vegyem, vagy ne.
  • Ability
    #2772
    Nyilván nem tudom megállapítani a története hitelességét, de amúgy maga a beszéd jól ki volt dolgozva, és bölcs dolgokat mondott, még ha csak kitaláció is volt.
  • Tetsuo
    #2771
    Jobbs beszede, elegge ontomjenezo es meseszeru volt. ;) Tipikus amcsi marketinges a csavo..
    Olyan mint mikor gyurcsanyi arrol beszel, h az anyja panelben lakik..
    (na jo, azert annyira nem durva :)
  • I.C.ram
    #2770
    Ha nem lennenek jo szakemberek, akkor most nem lenne egyik sem a vilag 2 vezeto szoftver/hardver cege elen. De ettol fuggetlenul nekem egyik sem szimpatikus. Jobs nekem rohadtul alszent, Ballmer meg siman zakkant.
  • Ability
    #2769
    Azért az Apple is bejátsza konferenciákon, hogy jajj de jó a Win7, de még mindig "registy, dlls, etc". Mondjuk szerintem jópofák az Apple hülyére vett reklámai, Jobs nekem meg szimpi, legyen akármilyen, van tehetsége és szellemisége innovatív dolgokhoz. Amikor láttam Ballmerről egy nem "majomféle, ugrálós, ordítozós" előadást, akkor ő sem tűnt egy tehetségtelen embernek. Egyébként aki nem látta nézze meg Jobs Stanfordi beszédét, azért van mögötte életút és bölcsesség.
  • grizzly21
    #2768
    ez oda vissza megy ugyanugy. Im a Mac Im a Pc, az a Dell-es kep (lehet h nem official)
  • G_ArchAngel #2767
    annyival talan jobb, hogy Jobs arra epiti a mondanivalojat, hogy az "Apple istenen jo dolog", Ballmer pedig arra epiti a Microsoft-marketinget, hogy az "Apple milyen szar es draga..."
  • Tetsuo
    #2766
    Logic Studio 9et használnék.. viszont 1 ilyen dizájngép nem úgy néz ki, mintha jó szellozése v atomstabil mukodése lenne.
    A napi 16 órat évekig nem hiszem, h kibírná (foleg h Apple gari csak 1ev)..
  • I.C.ram
    #2765
    Van valakinek tapasztalata AT&T-s Iphone 3GS-rol? Mennyire hasznalhato t-mobile halozatan? (Jailbreakelve termeszetesen)
  • I.C.ram
    #2764
    Megdobbento, hogy mennyire istenitik ezt az embert... Tenyleg zsenialis marketing szakember. Gyakorlatilag szemelyi kultusza van mar.

    Szamomra viszont nem jobb semmivel, mint Ballmer.
  • joebacsi
    #2763
    Steve Jobs - az ember
  • grizzly21
    #2762
    remelem a Win 7 jo lesz, mert most kenyszerultem ra a vistara egy nehany napra, es borzalom tenyleg..a touchpad is rajatszik, mindig is utaltam.

    #2761
    imac-et munkaallomasnak? Siman lehet, attol fugg mire kell nyilvan. milyen programokat hasznalsz?
  • Tetsuo
    #2761
    Mi a velemeny iMac-en futo Logic Studio-rol? 1altalan erdemes iMacet hasznalni munkaallomasnak?
    A Mac Pro mar iszonyu draga.. :(
  • grizzly21
    #2760
    de miert vennel melle imac-et? Vagy ha veszel akkor mennyiert adod el a monitorod?:) Gondolkozom egy hasonlon.
    Engem a glossy irrital, semmikepp nem vennek. MBP 13/15 probald ki oket.
  • oroy_
    #2759
    lehet Augusztus 28 megjelenik link
  • oroy_
    #2758
    15" -őst vegyél ott van erősebb videokártyás, ha az nem fontos, akkor 13" és tegyél bele sok ramot ;) iMAC -bol csak a 24" érdemes ott meg minőségi a kijelző, viszont engem megőrit a tükröződése.
  • oroy_
    #2757
    nekem utolsó bétám van, de az interneten "megjelent" az alitolagos végleges verzió.