18351
ATbanner.jpg
  • GregSB
    #2876
  • passatgt
    #2875
    majd holnap felhívom őket
  • ballor
    #2874
    Menj be, bótold meg. Eladó nekik, szóval hátha. Ha nem megy, keress olyat, akivel megoldható.
  • passatgt
    #2873
    jó, csak a sima 5% diákkedvezményhez meg elég a diákigazolvány, hátha csak elírták:)
  • ballor
    #2872
    "Az akcióban felsőfokú intézmény hallgatói (érvényes diákigazolvánnyal, ennek hiányában iskolalátogatási igazolás) és felsőfokú intézmény alkalmazottai (érvényes pedagógus igazolvánnyal vagy alkalmazotti jogviszony igazolásával) vehetnek részt!"
  • passatgt
    #2871
    Szerintetek istyle.hu-n a 10% kedvezményhez jó középiskola is?
  • oroy_
    #2870
    nem bírtak dönteni, így elvitek mindet
  • GregSB
    #2869
    Így? :))

  • oroy_
    #2868
    be kel menni egy Apple üzletbe, és akkor eltudod dönteni jo lesz neked vagy nem.
  • oroy_
    #2867
    nem csak passzív hűtés van benne, és nem melegszik kegyetlenül.
  • I.C.ram
    #2866
    Passz, de kegyetlenul melegszik. Pecsenyet lehet rajta sutni. Gondolom csak passziv hutes van benne. :D
  • Tetsuo
    #2865
    Mi a velemeny a legolcsobb 24"-os iMac-rol??

    link.
  • Lacee
    #2864
    cserélhető bizony.
  • I.C.ram
    #2863
    Mar megtortent :D
  • grizzly21
    #2862
    gondolom nem mondok ujat, de beszmac-re is ird be
  • grizzly21
    #2861
    mar be is indul a kis kereskedo:)
  • I.C.ram
    #2860
    Erdekel valakit egy BONTATLAN Snow Leopardos MacBook Pro 13" ? 2.26 Ghz-s (angol billes)
    valamint egy bontatlan ipod touch 2g 16gb?

    :)
  • passatgt
    #2859
    remélem jön jobs, és végre lesz one more thing:)
  • passatgt
    #2858
    úgy tudom cserélhető, csak alját le kell csavarozni
  • Tikal #2857
    és 10dodót emelkedik a részvény ára egy héten belül :)

    Az alu macbookban házilag cserélhető a HDD vagy csak szervizben tudják megbontani? A régi macbookbol áttenném az ujba...
  • GregSB
    #2856


    Szept. 9.-én lesz iPod event.

    Megmondom mi lesz: kap az összes iPod kamerát, Táccsot felupgradelik 64 / 32GB-osra, és csókolom. Tabletet megint nem mutatják be és 10.-én mindenki az Apple-t fogja szidni emiatt a netem :D
  • Zsoltika 007
    #2855
    Snow Leon megy valakinek a solarseek? Nekem nem bírja tovább 2 secnél. :(
  • passatgt
    #2854
    mini displayport-vga
  • Lacee
    #2853
    digitális-analógot rendeltél, vagy displayport-bármimás átalakítót? Én egy tízest kifizettem a gyári mini-display to hdmi átalakítóért, szívtam is a fogam... így legalább az itthoni 23"-os monitorra meg az LCD-tévére rá tudom dugni, filmet nézni, dolgozni prímán lehet így is, csak sajnálom hogy elveszett az analóg projektor és hagyományos TV lehetősége.
  • passatgt
    #2852
    átalakítót már rendeltem előre, kínai ugyen, de azért 20e-et nem adok érte, így meg volt 2000:)
  • Lacee
    #2851
    én eddig bármit rádugtam a gépemre, az működött azonnal. Már ha sikerül rákötni... például az alu macbookok video-kimenete már digitális, így az analóg kijelzőkkel nem lehet használni, ami nagy szívfájdalmam, régi tévére nem lehet kitenni a képét (a fehér műanyagét még lehetett).

    röviden: nagy valószínűséggel menni fog, igen.
  • passatgt
    #2850
    osx-ről kérdésem:

    rádugok egy projektort, az menni fog? vagy kell driverek meg különböző programok után keresgélnem
  • oroy_
    #2849
    Gauging Snow Leopard's speed boosts
  • Zsoltika 007
    #2848
    Gondolom azzal is.
  • I.C.ram
    #2847
    kulso vinyorol is megy igy? Van nekem egy 1 TB-s kulso WD vinyom. USB-s. Arrol menne igy? Mert a pendriveom csak 4 gb :(
  • Zsoltika 007
    #2846
    Dehogy kell kiírni! Pendrive-ról is felmegy. Én is úgy raktam fel. Annyit kell csinálni hogy disk utility-vel mbr helyett guidra csinálod a partíciót és restore-nál forrás a dvd image cél a pendrive azt csá. :D
  • I.C.ram
    #2845
    ja, de ez csak akkor mukodik, ha winbol installalod. Ha a bekapcsolaskor mesz a telepitesre, akkor nem mukodik.
  • Dzsini
    #2844
    a windows (legalábbis a vista meg a 7 biztosan) a telepítést azzal kezdi, hogy felmásol mindent, így lehet image-ből telepíteni - és ezért lehet utána bármilyen hardvert meg összetevőt ki-be kapcsolni, nem fogja újra kérni a telepítőlemezt.
  • grizzly21
    #2843
    igaz, hulyesegeket beszelek:)
    keress ra googlen "install osx without dvd" de lehet hogy venned kell egy DualLayer-t, ha nem akarsz trukkozni
  • Ability
    #2842
    Win alatt ez hogy működik? Mert retart után a telepítőben tuti nem csatolja fel a virtuális meghajtót, és nem is fér hozzá, de esetleg még ez előtt átmásolja magának a dolgokat?
  • I.C.ram
    #2841
    De win-nel se lehet kepfajlbol ujrarakni a windowst. Gondoltam hatha van az applenek erre valami megoldasa, de akkor ezekszerint megsem olyan uberfasza ez a macos :D
  • grizzly21
    #2840
    fogalmam sincs..letoltotted? (olyat is lehet?)
    Windows eseteben ha van egy kepfile-od azt eleg egy virtualis meghajtoba betenned, az olyan, mintha kiirtad volna. Hogy az osx-en van e ilyen azt nem tudom
  • I.C.ram
    #2839
    ahh... muszaj kiirni? :D
  • grizzly21
    #2838
    dual layer-re gondolom:)
  • I.C.ram
    #2837
    Ha nincs kiirva DVD-re a Snow Leopard, akkor hogy lehet felrakni egy sima Leopardra?

    Muszaj kiirni? Milyen DVD-re megy ez ra? Csak mert 6+ gb.