18351
ATbanner.jpg
  • passatgt
    #3116
    én sem használtam osx-et mielőtt megvettem a gépet, kb 30 percre volt szükségem az átálláshoz:D
  • Rag Oil
    #3115
    valaki tud segiteni az átálásban? addig nem is karok venni mac ot még nem tudom használni.
  • GregSB
    #3114
    Google Readerben megjelennek :)
  • pyrohun #3113
    opera rss readerében sem :)
  • Tikal #3112
    megnézné nekem valaki hogy vannak e képek a pto.hu RSS-ben safari alatt? nekem nem jönnek be a képek, sem safariban, sem a mail-ben...
  • Gabor1990
    #3111
    Valaki nem tudja, hogy Itunes újratepeítés után megmaradnak-e az albumok, vagy újra be kell őket rakni?
  • Verseghy
    #3110
    Végre sikerült beraknom magyar helyesírás ellenőrzőt. Már megérte a Snow Leo..:D
  • grizzly21
    #3109
    A legutobbi frissitesben jott valami smc driver frissites, feltettem, azota kicsit tobbet forog a ventillator..
  • passatgt
    #3108
    minden tökéletes, csak prohardveren olvastam, hogy ha nagyon pörög a ventillátor, akkor hátul süvítő hangot ad ki, ezt próbáltam ki, de hiába toltam fel 3000rpm-re, meg se lehetett hallani:)
  • GregSB
    #3107
    Csak a szokásos: pletyka van, konkrétan nem tudni hogy mi lesz :D
  • Tetsuo
    #3106
    uj iMacrol vmi?
  • Tikal #3105
    huu, ne tuningold, ez nem PC.. :)
    remélem a billentyuzet világitást nem akarod lecserélni neon zöldre :)
  • passatgt
    #3104
    raktam fel ventillátorszabályzót, de mégsem kell, ezért uninstallálom, és fájlok törlése után kell csinálnom egy smc resetet:)
  • Tikal #3103
    te nem most vetted az első macbook-od? és máris smc restart, azt se tudom mi az, pedig már meg van egy ideje a gépem :DD
  • I.C.ram
    #3102
    az nem a PROM?
  • grizzly21
    #3101
    az mi is es mire jo?
  • Zsoltika 007
    #3100
    csak úgy
  • passatgt
    #3099
    smc resetnél kéne látnom valami vizuális jelet, vagy csak úgy megtörténik?:)
  • grizzly21
    #3098
    en csak 720pvel teszteltem, jol nezett ki
  • I.C.ram
    #3097
    Nekem meg atompixeles volt nagy monitoron a VLC. Másik lejátszóval teljesen jó volt.
  • grizzly21
    #3096
    nem tunik rossznak, holnap utanajarok jobban, de az a kar hogy appstore-on keresztul megy minden..100 dollar a nevezes hogy egyaltalan oda posztolhass dolgokat
  • joebacsi
    #3095
    Flash CS5 tud natív iPhone app-ot gyártani!

    Grizzly, vérszagot érzek, azt hiszem itt az ideje, hogy kissé leporoljam a flash tudásom :)
  • Lacee
    #3094
    nekem valamiért a VLC-vel szaggat a kép, és a felirattal is macerák vannak, a periannal kibővített QT pro viszont jól szuperál.
  • passatgt
    #3093
    amúgy vlc-ben nincs ékezetem feliratoknál, quicktime player-ben van, úgyhogy azt használom
  • passatgt
    #3092
    az oké, csak mégis szebben néz ki a film/sorozat gyűjtemény itunes-ban:)
  • grizzly21
    #3091
    VLC-t hasznalj mac-en videolejatszasra
  • Verseghy
    #3090
    Na fel is raktam zökkenőmentesn a snow leot:) Eddig minden ugyanolyan..:D
  • passatgt
    #3089
    közbe rájöttem, quicktime player-ben save as, és elmenti mov-ban, már csak az a gond, hogy frontrow-ban nincs így kép, csak hang:(

    amúgy van valami im progi, amivel lehet fájlt fogadni gtalkról?
  • Verseghy
    #3088
    Ha valakit érdekel és emlékszik, hogy kitöltöttem és rendeltem egy Snow Leo-t az Apple honlapjáról. Ugye arról van itt szó, hogy aki Június 8 óta vásárolt Mac-et az 10 dolcsiért kap Upgrade-t. Én végigzongoráztam az egészet elküldtem postán Angliába az Apple-nek a számlát és amit kértek kinyomtatni és másfél hét után (a mai napon) megküldték a DVD-t. Tehát tök korrekt..:)
  • Tikal #3087
    sehogy
    át kell konvertálnod...

    ffmpgex
  • passatgt
    #3086
    itunesba hogyan tudok avi-t berakni?
  • Tetsuo
    #3085
    na ja, tipikus posztkomcsi ugyintezes. :(
    konzekvencia: mire a BKV menetrend rakerul a maps-re, addig tonkremegy a BKV..
  • passatgt
    #3084
    előbb készítenek egy tervet 25-ért, majd csak utána
  • Lacee
    #3083

    vagy az :)
  • I.C.ram
    #3082
    Vagy rábizzák egy alvállalkozóra havi 15 millióért.
  • Lacee
    #3081
    fene tudja, nem hiszem hogy túl sok melóba kerülne, egy épp ráérő informatikus megcsinálja a kávészünet előtt.
  • I.C.ram
    #3080
    és szerinted ezt a BKV megtenné?
  • Lacee
    #3079
    ha már regisztrált partnerek, annyiból áll a frissítés hogy txt file-okba exportálják az adatbázist, és feltöltik összezipelve valahova.
  • I.C.ram
    #3078
    De ennek az egésznek akkor lenne csak értelme, ha állandóan frissítenék. BKV Pár havonta változtatja a menetrendet.
  • Lacee
    #3077
    Ha jól látom, az EU-ból Belgiumon, Hollandián, Írországon kívül csak Magyarország és Szlovákia nincs lefedve. Valahogy jelezni kellene az illetékeseknek, szerintem biztosan hasznos lenne bekerülni a rendszerbe: külföldiek útvonalkeresését segítve sokkal több utast lehetne összeszedni, arról nem is beszélve hogy jóval kényelmesebb megoldás volna a mezei halandóknak is.

    Itt lehetne ingyenesen csatlakozni, bár írják hogy nagyon megnőtt a jelentkezők száma, így csak előjegyzést fogadnak - lehet hogy Budapest is köztük van? :)