18351
ATbanner.jpg
  • I.C.ram
    #3236
    16 gb? Minek? Jelenleg egy program sincs, aminek 4 gb-nál több kéne kb, és mire a 16 gb kelleni fog, addigra úgyis már új gépet veszel.
  • pyrohun #3235
    pontosan. mivel 4 slot van benne
  • G_ArchAngel #3234
    8GB 1066MHz DDR3 SDRAM - 4x2GB [+ £160.00]
    8GB 1066MHz DDR3 SDRAM - 2x4GB [+ £480.00]


    en nem ertek hozza, de a kulonbseg annyi, hogy ha 16-ra akarom boviteni (az ugye 4x4GB) kesobb, akkor jobb a 2. opcioval kezdeni?
  • G_ArchAngel #3233
    Murphy:

    Ha megkotod, nem kell, ha nem kotod meg, akkor szivni fogsz...:)
  • pyrohun #3232
    én is ezen filózom, bár egyelőre 8gb ram is elég lesz :) és most még az ára is elég jó, még nálunk is.
    szerintetek megéri a +2 év garancia? mi a tapasztalat, szokott rá szükség lenni?
  • G_ArchAngel #3231
    sracok, nem gondoltam volna, hogy egyszer egy iMac-et reszesitek elonyben az MBP-vel szemben, de a 27"-es az i7-es procival es 16 GB ram-mal asszem jo baratja lesz a PhotoShop-nak :)

    hordozni meg veszek egy 13-as MBP-t...
  • Tikal #3230
    nekem bejött a mighty mouse, főleg a scroll gomb miatt...
  • grizzly21
    #3229
    azert en kiprobalnam ezt az egeret mielott vennek:)

    Kb fel evbe telt mig sikerult olyan szintre hoznom az osx-es egerhasznalatot, hogy sok ev windows utan ujra kenyelmesen tudjam hasznalni.

    A trukk: egy jo logitech eger, jelenleg:MX 518
    es egy configolasra valo program: steermouse
  • Tikal #3228
    van egy eladó mighty mouse-om, bluetooth-os
  • passatgt
    #3227
    inkább ne legyen?:)
  • GregSB
    #3226
    Nem hozott sokat, viszont ne felejtsd el hogy az Apple számára az első számú biznisz még mindig a portable kütyük eladása. Még mindig az iPod és iPhone a legkelendőbb termékük, utánnuk jönnek a notik, és végül az asztali Macek.

    Ergo az iPhone-nak és iPodoknak még tuti jó ideig fognak eventeket rendezni, ahol bemutatják az új Appokat, frissítéseket, stb...

    Az asztali Maceknek viszont nem biztos hogy megéri.
  • pyrohun #3225
    szerintem egy új iphone (mondjuk a 3gs a 3g-hez képest) nem hozott túl sokat. Ellenben az új imac... vagy az új egér?
  • GregSB
    #3224
    Mondták, hogy egyre kevesebb eventet fognak rendezni, és inkább a honlapon fogják mostantól bemutatni az újdonságokat.

    Szerintem mostantól csak az igazán nagy újításokat fogják eventeken bejelenteni. (Tablet, új iPhone, stb...)
  • I.C.ram
    #3223
    micsoda korát megelőző újítás :D
  • pyrohun #3222
    azaza! 27-es modellre lehet benevezek :)
  • pyrohun #3221
    basszus, hülye apple ennek miért nem csinált event-et??? nem is értem.
  • passatgt
    #3220
    és van sd olvasó:)
  • passatgt
    #3219
    meg új mini is van, és mini szerver, amiben nincs cd, de van két vinyó:)
  • pyrohun #3218
    Úristen... 27 collos iMac, i5 vagy i7 procival, brutál vga, LED kijelző basszus... wireless egér (az új) / bill.
    ezt nem hiszem el :) és még az ára sem rossz...
  • GregSB
    #3217
    A sima fehér MacBook is unibody lett. Csak nem alumínium hanem műanyag :)
  • passatgt
    #3216
    Van új remote is, lesz ebayen rendelem is:)
  • GregSB
    #3215
  • pyrohun #3214
    meg még csomó minden :)
  • passatgt
    #3213
    remote is jöhetne alu, mert fehéret nem veszek macbookhoz
  • pyrohun #3212
    VAN APPLE STORE !

    Baszki, 27 inches IMAC! Atyaég... :)
  • GregSB
    #3211
    Magic Mouse multi-touch felülettel odab@asz!
  • passatgt
    #3210
    és jó
  • passatgt
    #3209
    na megjött az új imac:)
  • GregSB
    #3208
  • Zsoltika 007
    #3207
    Bár pár dolog hiányzik még, de azért ez is nagy előrelépés :D
  • GregSB
    #3206
    Na végre megcsinálták rendesen az Apple magyar oldalát!
  • I.C.ram
    #3205
    Ja 64-es. 64-es iTunest raktam fel, de valamiért mindig a Program Files X86-ba rakja, pedig tuti 64-es az itunes, mert a setupfile is valami ilyesmi: itunes64setup.exe
  • pyrohun #3204
    win7 elvileg mindig felismeri, mármint háttértárként, amiről a fényképeket le tudod másolni. Nekem ez független attól, hogy az itunes megy-e vagy sem, stb. És emellett az itunes is működik persze vele, ha elindítom. Sajnos ötletem sincs, hogy mi lehet a gond :( Esetleg 64 bites Win7?
  • I.C.ram
    #3203
    Felraktam újra őket, de nem változott. Legújabb iTunes van fent.

    Vagy fénykepezőgépként ismeri fel a win7, és akkor itunes szarakodik vagy az iTunes ismeri fel iphoneként.
  • pyrohun #3202
    érdekes. valahogy talán újra kellene telepíteni az apple mobile device helper-t meg a többi service-t, hátha.. legújabb itunes van fent?
  • I.C.ram
    #3201
    Kipróbáltam, bedugtam hátulra, de ugyanazt csinálja. Kiírja, hogy nem tud csatlakozni az iTunes egy ismeretlen hiba miatt. :( Nem tudom, mi lehet a baj. iPod touch-ommal is ezt csinálta.
  • Tikal #3200
    ja télleg, korán van még...
  • pyrohun #3199
    ugyanaz a kábel kell hozzá :)
  • Tikal #3198
    akkor ne usb-ről tölts, hanem hálózatról :)
  • I.C.ram
    #3197
    Jó, de szoktam tápról is tölteni a telefont az ágyamnál, és csak 1 usb kábelem van :(