18351
ATbanner.jpg
  • pyrohun #3196
    ne is húzd ki az usb kábelt :)
  • I.C.ram
    #3195
    Kösz, megpróbálom akkor, csak nehezen veszem rá magam, hogy hátulra kelljen dugdosni :(
  • pyrohun #3194
    mondjuk láttam már olyat is, hogy az előlepi usb-t sem ette meg 1-2 eszköz, ki tudja? érdemes megpróbálni az alaplapi integrált usb csatit, az a tuti.
  • Dzsini
    #3193
    akkor nem valószínű, inkább a hosszabított dolgokat nem viseli (az USB2-nek olyan 1,5-2 méternél van a hibamentes átviteli határa, azon túl akadozhat vagy megszakahat az átvitel - nekem a Walkmanomat pl. töltöttnek jelzi, pedig épp teljesen le van merülve, ha az asztali hubra dugom, és másolásnál összefagy a gép)

    de mindenképp érdemes egy hátsó USB-t kipróbálni, hátha.
  • I.C.ram
    #3192
    a ház front panel USB-n csináltam. Lehet, ez a gond, akkor?
  • pyrohun #3191
    usb hub? nekem akkor csinálta ezt, ha hosszabbítón, vagy hubon, vagy a monitorom usb csatlakozóján volt. a gép usb-jén tökéletes.
  • G_ArchAngel #3190
    nekem a Win-es notebookom szinte mindenre error-t ir ki, akar kulso HDD, akar telefon, akar nyomtato vagy fenykepezogep...

    szegeny, 4 eves lesz es mindennap hasznalva volt, szoval elnezem neki... (Xp van rajta, nem Win7)
  • I.C.ram
    #3189
    neked rögtön felismeri az itunest, ha bedugod?

    Nálam a touch-csal is szívás volt meg az iphone-nal is. Csomószor errort ír ki, és csak néha ismeri fel, de pl a touchot nem lehet updatelni sem. Neked ilyenek nem voltak?
  • pyrohun #3188
    én igen. 2g-t is (bár az 2 hete meghalt), meg 3gs-t is.
  • I.C.ram
    #3187
    Tudom, halott ügy, de azért mégis megkérdem. Használ valaki iPhonet win7-en?
  • Tikal #3186
    (coconut battery-t használok az akksi követésére, lehet naplozni a töltöttségi szintet is)
  • G_ArchAngel #3185
    nekem tovabbra is 2,5 ora, de wifi-zes kozben neha gyorsabban csokken a toltottseg, mint altalaban...
    az APP garancia akksira is vonatkozhat?
    nekem meg van a gepemre 1,5 Apple Protection Plan, lehet be kellene mennem egy Genius Bar-ba?

    iStat Pro kezdetektol van a gepemen, aszerint 56x toltottem akksit - az pedig nem tul sok, szoval eleg indokolatlannak tartom a teljesitmeny visszaeseset...

    igaz a Health 87%-on van, ami mar kicsit aggaszto...
  • grizzly21
    #3184
    jutottal valamire az akksival kapcsolatban? Olyan 2 orat ir ki kb fullra feltoltes utan, es eddig kb 3-4szer csak ugy fogta magat es kikapcsolt, amikor epp nem volt tolton..most nezem az aksi arakat, 40 K ...
  • passatgt
    #3183
    hát mert vga monitorom van
  • grizzly21
    #3182
    de miert vga? az analog fos..gondolom a monitor nem tudja.
  • passatgt
    #3181
    gondoltam, hogy nem:)

    viszont másik kérdés, megjött az átalakító vga-ra, rátoltam 19-es lcdt, de nagyon gázak a színek

    van valami progi, amivel belehet állítani rendesen?
  • GregSB
    #3180
    Keynote, you mean -.-

    :D
  • I.C.ram
    #3179
    powerpoint? :D
  • passatgt
    #3178
    Nem tudja esetleg valaki, hogy az apple rendezvényein lévő prezentációkat le lehet e tölteni valahonnan?

    Nem a videót, hanem a fájlt
  • I.C.ram
    #3177
    tudtok valami jó streamelős progit iphonera? Olyan kéne, amivel online tvadásokat is tudok fogni.
  • Ability
    #3176
    Többnyire dísznek, igen, bár azért nem teljesen. Az auth sütit nyúlták le (szerintem te is erre gondoltál), ezért bevezették, hogy csak akkor léptet be sütivel automatikusan, ha megegyezik az IP cím a legutóbbi belépéssel. Emiatt a dinamikus IP-s netezők kiesenk a körből, ami ugye nyilván a többséget jelenti. De a fix IP-s netezők nyugodtan használhatják és mindkét checkbox jól működik. Illetve a UPC-nél és sok más szolgáltatónál is elég ritkán cserélnek IP-t, szóval azért egy szintén jelentős tömegnek jól működik.
  • Tikal #3175
    értem, kösz

    diginet van amugy...
  • passatgt
    #3174
    dell-nek eddig is volt
  • passatgt
    #3173
    az a sata csatlakozó azt súgja nekem, hogy nincs benne vinyó, max valami flash memória
  • Dzsini
    #3172
    ultra slim laptop modellje (19 mm alatti max vastagság, 13" vagy felette képernyővel) Apple-nek van, IBM/Lenovo-nak van, Sonynak van, ASUS-nak van, Samsungnak van, Sharpnak van, HP-nek van... most már DELL-nek is
  • joebacsi
    #3171
    Biztonsági rést jelentett, js-el le lehetett nyúlni a session id-t, már csak dísznek vannak a checkboxok (már jó egy éve kb).
  • Ability
    #3170
    Ha változik az IP-d, akkor szart sem ér a bejelentkezve marad opció.
  • pyrohun #3169
    egyébként én is kerestem a specifikációját és persze eddig sehol sem láttam. gondolom ez is egy halálra butított atom procis gép, persze rohadt drágán, ergo semmire sem használható sznob gyerekek játékszere. Az Air-en legalább lehet dolgozni is bizonyos keretek között, mégha nem is egy MacBook Pro...
  • pyrohun #3168
    törölj cache-t. próba szerencse
  • Tikal #3167
    szép ez a gép, de a specifikáciok hol maradnak? azt nem nagyon mutogatják :)

    NEm tudjátok miért van az hogy az sg nem bír megjegyezni, hiába pipálom ki bejelentkezéskor, hogy bejelentkezve maradok. Ha sleepből visszahozom a gépet, vagy megszakad a wifi mindg ujra be kell lépnem... grr
  • I.C.ram
    #3166
    Eddig csak a két prémium kategóriás noti gyártó próbálkozott vele. Szerintem annyira nagy jövő nincs ebben. Sokkal inkább a könnyűség, és az akksi, ami számít. Már egy mai noti geometriai terjedelme is egy kicsit vastagabb mappához hasonlít.
  • Dzsini
    #3165
    Egy ideig ment a mobiloknál is az 'adjunk ki minél vékonyabbat' verseny, azt a Samsung megnyerte 5,9 mm-el, azóta nem nyűglődnek vele - most az Air elkezdett egy ilyen versenyt, ellesznek vele egy ideig a tervezők-gyártók.

    A felépítése ennek mindenesetre érdekes, hogy nem a képernyő nyílik fel, hanem a billentyűzet le :)
  • GregSB
    #3164
    + profilképek

    Ez már tényleg betegesen vékony.



  • passatgt
    #3163
    Találtam TDU-t osx-re:D
  • pyrohun #3162
    kérdés mi van benne.
  • G_ArchAngel #3161
    ha ez mukodik, akkor Steve Jobs ujra korhazba fog kerulni:)))
  • grizzly21
    #3160
    http://gizmodo.com/5376253/dell-adamo-xps-first-look-so-thin-it-could-slice-a-macbook-air-in-half
  • Zsoltika 007
    #3159
    Itt meg kb heti 3x ha be van kapcsolva 1 órára hogy backupoljon. Ez minden csak nem megterhelő.
  • Zsoltika 007
    #3158
    Nem értesz hozzá :) A folyamatos használat mellett is sleepbe rakja magát ha nincs használva.
  • joebacsi
    #3157
    Nem értek hozzá, de nem elképzelhetetlen, hogy ez még jobban megterheli, mint a folyamatos használat.