18351
ATbanner.jpg
  • pyrohun #3356
    Apple gépekkel ha jól sejtem nem megy minden usb-s tv-tuner... jól sejtem? Azt tudom, hogy az ELGATO nevű cég gyárt MÉREGDRÁGA tv tunereket mac-ekhez (európában ugyanazok a cuccok Terratec néven kb. a 40%-ába kerülnek pv-hez lol). De más gyártókkal mi a helyzet?
  • passatgt
    #3355
    anyám varrt kis tatyót géphez:)

    kép1
    kép2

  • G_ArchAngel #3354
    ja, oke, nekem kulso Apple wireless billentyuzetem van...
  • Tetsuo
    #3353
    A kerdesem a tulmelegedesre, azert hangzott el (irodott meg :), mert termeszetesen komolyan igenybe szeretnem venni, nem pedig sleepben v 2% proc teljesitmennyel mutatna csak a hatteret..
    De meg nemtom, valszeg marad az otthon osszerakott gep, Mac Pro-ra nincs cash..
  • grizzly21
    #3352
    csak annyi, hogy sima windowsos a kulso bill (logitech), ezert megvaltoztattam, hogy a space mellett balra (azaz az ALT) a MAC gomb legyen, de nyilvan a laptop sajat billentyuin ne valtozzon semmi..ennek ellenere minden restart-nal a laptop sajat billjen atallitja
  • Tetsuo
    #3351
    A teremeke eletciklusa egyre rovidebb lesz, ugyanis ezt diktalja a gazdasagi erdek.
    Nem 10 es 20 evrol van szo :D, ha tulmelegszik, akkor 1-2 evrol max.

    Amugy sok baj volt "alitolag" az Apple monitorokkal, 1 ev utan a sarkok kifeheredtek, v mi.. meg amugy is, az iMac es a MacBook nem a minosegrol hires.
    Az marad a Pro-nak horror aron.
  • G_ArchAngel #3350
    nalam nem valtoztatta meg, de lehet nem is ertem mit szeretnel mondani...
  • grizzly21
    #3349
    Lofasz az osx is, miert nem kepes megjegyezni a billentyu kiosztasokat ha beallitom? Van egy kulso bill-em, aminel atkonfigoltam a mac es a control gombokat, de ezt minden egyes ujra bekapcsolasnal ujra meg kell adni neki (pontosabban a laptopon levo kiosztast is mindig atallitja, nekem kell vissza).

    Kell am a csillivilli gui-nak a kielegulesig tokeletesitese amikor ilyen alap dolgokon megbukik az egesz...

    ez most csak hirtelen felbaszott mert a munkaban hatraltat
  • passatgt
    #3348
    jó konektor kell:)
  • I.C.ram
    #3347
    Úgy értem. Engem se "megbasz", hanem csak ha végighúzom rajta az ujjam, akkor bizsereg, és halk búgó hangot is kiad.
  • passatgt
    #3346
    nekem nem ráz, néha bizsereg de nem vészes
  • G_ArchAngel #3345
    Magyarorszagon razott, mikor otthon voltam, Angliaban nem...
  • I.C.ram
    #3344
    Nektek is ráz a MacBook pro? Akárhányat néztem eddig, mindegyik rázott. Miért nem tudnak földelt konnektort adni hozzá alapjáraton?
  • Dzsini
    #3343
    A 20 vagy 10 mindegy, de a 3 vagy 1,5 már nem... és ezeket inkább az utóbbira tervezték az az érzésem. Persze, álló helyzetben, ha jó az energiagazdálkodása (márpedig az), akkor olyan, mintha ki lenne kapcsolva.
  • Zsoltika 007
    #3342
    Mondjuk az se mind1 hogy csak ott van hagyva vagy keményen dolgozik-e közben. 80-90% fölötti cpu vagy gpu terheléssel már többet is eshet ez a szám. De ahol ilyen igény van oda már illene egy xserve-t betenni. Vagy egy mac pro-t.
  • Zsoltika 007
    #3341
    Ez így van! De most komolyan nem tök mind1 hogy 20 vagy 10 évig megy? Mire ez bejátszhatna már rég a kukában lesz. Egyedül talán a vinyó ami gyengébb láncszem lehet.
  • Dzsini
    #3340
    az egy dolog, a laptop cuccokat se biztos, hogy 24/7 munkára tervezik - ha nincs lehetősége kihűlni, akkor erősen csökkenhet az élettartama.
  • Zsoltika 007
    #3339
    Mivel laptop cucc van benne nem fog felgyulladni. :) Bár a corei7 verzióra nagyon kiváncsi leszek. Szerintem simán bírnia kell.
  • Dzsini
    #3338
    azért én utánaolvasgatnék, hogy erre van-e tervezve ez a masina - nekem egy Shuttle gépem volt itthon, ami 24/7-es munkára volt beosztva, 5-6 évet kibírt, egyszer kellett benne tápot cserélni.
  • pyrohun #3337
    Nekem napi 24 órát kell, hogy bírja kb. 2-3 évig :)
  • pyrohun #3336
    meg alul is csupa rács :)
  • passatgt
    #3335
    elég stabil, felborulni biztos nem fog:)
  • ballor
    #3334
    Van azon kivezető nyílás. Fent a gép hátulján. Bírni fogja az.
  • Tetsuo
    #3333
    Uj iMac stabilitasa? Napi 16orat birja 2 evig szerintetek?
    3 venti van benne, de semmi kivezeto nyilas.. a proci, vidkartya, stb, tulmelegedhet vajon?
  • Ability
    #3332
    Azon kívül hogy csak egy kényelmesebb Vista amivel nekem szintén nem volt bajom végülis ja. :] Bár mióta Ubuntuzok akármikor indítok el egy Win7-et az agyafasz kerülget és elönti a fejem a szarlé, hogy egy erős gépen mi ilyen kurva lassú. :D

    ui.: most kéne visszavágni az MS reklámosztályának, mert van fogás az Apple-ön. Hallottam hup.hu-n egy érdekes változatot az Apple reklámokra építve: PC egyedül van a képen, majd kérdezi, hogy hova lett Mac? Oldalról egy hang, hogy "itt vagyok", majd belép meztelenül pár fenyőággal/újságpapírral eltakarva magát. PC kérdezi, hogy mi történt? Mac: "tegnap vendégeket fogadtam, reggel már úgy ébredtem, hogy üres a ház." :DD
  • Zsoltika 007
    #3331
    Az nekem is bugos volt.
  • passatgt
    #3330
    nálam megy a large
  • pyrohun #3329
    Nektek sem indul el az apple.com -on az iMac videó? 2 gépről is próbáltam... semmi.
  • Lacee
    #3328
    azért a többségi szponzoráció szerintem nem egyenlő a saját gyártású műsorral :)
  • passatgt
    #3327
    most irigyellek, de kiköltekeztem magam book-al, majd januárban bepróbálkozok én is egyel talán
    de hitelre ne vezsek az tuti:)
  • pyrohun #3326
    Tegnap vettem 1-2 bútort, hogy "felkészüljek" a 27 collos szörnyeteg eljövetelére :) Mivel az eddigi asztalomon nem fért volna el kényelmesen szerintema A jelenlegin pedig még a 24 collos Dell is elfér majd mellette, ha esetleg mégsem adnám el. Most már csak várni kell... :)
  • pyrohun #3325
    A talkshow-kra, hírműsorokra, vetélkedőkre, stb. gondolok első sorban.
  • I.C.ram
    #3324
    Hát ebbe beletrafáltál. Nagyrészt TV2 pénzből készült.
  • Tetsuo
    #3323
    musor.. es szerinted a Kontrollt egy kereskedelmi tv keszitette? LOL
  • Tikal #3322
    inkább barátok köztre gondolt szerintem :D
  • grizzly21
    #3321
    sajat gyartas alatt magyar filmet ertesz? Nekem van nehany favorit azert amit tobbszor is lattam mar: Kontroll, Moszkva ter
  • pyrohun #3320
    Semennyire :)
  • pyrohun #3319
    Az "utálom" szó az túlzás. Csupán tisztában vagyok vele, hogy milyen :)
  • Tetsuo
    #3318
    hiaba A v B kategorias:
    a Bruce Lee elete c filmben az utolso nagy harcjelenet ki van vagva egy TV2-n hogy lemehessen 8kor..
    erteem?! Bruce Lee elete c filmbol az uccso harcjelenet LOL
    a C kategoriasak meg: Anakonda 2 - ubergagyi atomszar film, ami egy kobrarol szol..

    Na, en soha nem lennek pyrohun helyeben, ahogy Maunika helyeben sem, akarmennyit keres is a ribi aki mar regen lefekudt az arany borjunak..
  • Tetsuo
    #3317
    :) Na ezt nem gondoltam, h a bennfenntesek is ugy utaljak a tv-t, mint pl en.