18351
ATbanner.jpg
  • Tikal #3436
    korlátlan mobil net talán nincs, de a t-s csomagban 2GB van az bőven elég egy hónapra.. elős gen tényleg ne vegyél, amugy nem is értem minek neked ez a teló ha nem is akarod nagyon használni semmire :)
  • grizzly21
    #3435
    suliban van wifi, korlatlan mobil internet eleres meg ugysincs (illetve van? legutobb 1 eve neztem utana, akkor nem volt, es ami volt az is vodafone volt eleg nevetseges arral, es 2 eves huseggel...)

    MMS nem gond, soha nem hasznaltam.
  • Ability
    #3434
    De végülis igény kérdése. Nekem fontos a 3G, ezért az előző modellt kicsit korlátoltnak tartom. De nincs vele különösebben gáz, attól függ mire van szükséged, de a "nagy dolgokat" elhagyva csak szoftveresen nézve minimális megszorítások vannak a 3G-hez képest. Pl.: MMS nem megy az első generáción.
  • Ability
    #3433
    1st gen iPhone-ban nincs 3G sem, EDGE-el meg kínszenvedés a netezés. Levelezésre, időjárásra jó lehet, webre nagyon lassú, YouTube sem használható vele nagyon úgy gondolom. Viszont WiFi az van, szóval igény kérdése, de szerintem ha mászkálsz és éppen kellene valami, akkor úgysem találsz mindig ingyenes hotspot-ot. Amúgy én nem vennék első generációs iPhone-t, a 3G kevésbé korlátolt. Bár az új szoftverekkel szépen be is lassult, egy 3GS fényévekkel gyorsabb. Szinte már kényelmetlen hozzá képest.
  • grizzly21
    #3432
    A GPS az igaz, de ugyis csak azert kell hogy legyen egy alternativ telo a 6600 melle, aminek jobb a kezelhetosege..teljesen ugyse cserelnem le, mert pl meg mind a mai napig nem tud flasht lejatszani.
    Gyenge proci szerintem nem erdekes, ugyse jatszok rajta, telefon sms net -re pedig csak eleg ami az alapban van:) raadasul nem is multitaszk, 1 program csak nem izzasztja meg
  • GregSB
    #3431
    Nincs benne GPS, és a vas is gyengébb alatta. (ugyanaz a proci, de asszem alacsonyabb órajelen ketyeg).
  • grizzly21
    #3430
    megneztem az arakat beszmac-en, legalabb dupla inkabb triplaannyit kernek, szoval ezek jo arak
  • grizzly21
    #3429
    szerintem 1hez tartoznak, es igen usa. Akkor jailbreakelt lesz valoszinu ugye? Rakerdezek erre..
    Ez mivel jar? Szoftvert tudok ra frissiteni? Miben rosszabb a gyarilag fuggetlennel?
  • grizzly21
    #3428
    elofizetessel biztos nem veszek, nincs az a telefon, amiert bevallalnam a t comot.
    Mi a baj a 1st gennel? Szoftveresen ugyanaz gondolom, kinezetre meg szebb is, mint a 3g, a 3g sebesseg meg nem szamit, ugyis wifit hasznalok
  • pyrohun #3427
    mit jelent a "kinti"? Ha usa (a dollárból feltételezem :), akkor tuti nem gyárilag független, ergo mind a kettő at&t függő, maximum szoftveresen lettek törve. Ami nem baj persze. Viszont azt meg kellene tudni, hogy az előfizuk hűségideje lejárt-e már, amikket vásárolva lettek, mert ha nem és nem fizetik őket akkor lehet, hogy le fogják tiltani az imei alapján. akkor aztán tényleg ipod lesz belőle :)
  • Tikal #3426
    én gyurnék a 3GS-re... leginkább a sebesség miatt... 1st gen-t biztos nem venném meg, a második 200ért szerintem jó ár... crack-hez nem értek...
    egyébként 200 dollárért már vehetsz itthon előfizuval, sokkal jobban jársz egy uj teloval ami ráadásul 3rd gen, mint egy régivel...
  • grizzly21
    #3425
    Valaki tudna segiteni iphone temaban?
    1 kinti ismerosom eladja 2 regi iphone-jat: 1st gen: 100dollar, 2nd gen: 200 dollar.
    Mire kell figyelni? Azt tudom hogy nem at&t szerzodeses, ez jelenti azt hogy mehet bele barmilyen sim kartya? Ha fuggetlen akkor sem mindegy gondolom hogy fel lett torve (jailbroken ?) vagy gyarilag ilyen. Mi a kulonbseg a ketto kozott? Crackeltet lehet frissiteni ? Gari nyilvan nincs, de az nem is erdekes.
    Ezek az arak mennyire szamitanak jonak egyebkent?
  • G_ArchAngel #3424
    ne is, egyelore presztizskerdes az Apple-nak es a kereskedoknek is, hogy a csucs iMac hibatlan legyen...
  • pyrohun #3423
    ok igazatok van. meg lett ugyan rendelve, de mivel még nincs core i7-es változat, ezért ha úgy adódna szerintem simán le lehetne mondani, mivel anyagi kára senkinek nem származna belőle, mivel ők tuti nem tudták megrendelni, de mindegy, eszem ágában nincs lemondani :)
  • Zsoltika 007
    #3422
    Le kell szarni. Én is rághatnám a körmöm hogy behal a 8600gt a próban. De nem teszem. Nehogy már előre parázzak! Majd ha oda jutok úgyis idegelek eleget.
  • Dzsini
    #3421
    ha már megrendelted nem mindegy? :) innentől csak aggódsz majd, hogy mi a gondja - még ha tökéletesen működik is ott lesz a paranoia - ha megrendelés előtt olvasod, akkor esetleg vagy megrendeled - a hibalehetőségek tudatában - vagy nem. de így már csak a saját élvezetedet rombolod :)
  • pyrohun #3420
    nem olvastam utána, de kapom az rss híreket csomó helyről és asszem pont a beszmac-en írták :) akaratlanul is elolvastam a címet, onnan pedig nyilván a cikket. De az nem biztos, hogy egy ilyen értékű kiadásnál jó dolog, ha nem olvasok utána, ergo homokba dugom a fejem, mert ha tényleg van alapja ezeknek a dolgoknak, akkor azért lehet, hogy kicsit várni kellene a vásárlással :)
  • Dzsini
    #3419
    1. szabály: amint megrendeltél valamit, többet NEM olvasol utána neten, mert MINDIG találsz majd elégedetlenkedő embereket. az elégedettek ugyanis nem postolnak olyasmit, hogy "ma sem volt semmi gond a géppel".
  • pyrohun #3418
    enyémbeN
  • pyrohun #3417
    ...bár állítólag a radeon 4670 driverével van a probléma (és / vagy az airporttal), az enyémbe meg 4850 lesz, meg core i7, talán azokat nem érinti. reménykedek.
  • pyrohun #3416
    Hmm, egyre többen panaszkodnak az új (és érdekes módon szinte csak a 27 collos) iMac-ekre, hogy a flash katasztrófa rajtuk (mondjuk ez állítólag főleg a flash player legutóbbi update-jének köszönhető), leállnak a vinyók, stb...

    Kicsit most azért visszavettem a lelkesedésből. Azért egy közel 700e forintos gép ne legyen már gyárilag szar (tök mindegy, hogy szoftveresen vagy hardveresen), mert akkor mi értelme az egésznek?
  • pyrohun #3415
  • oroy_
    #3414
  • joebacsi
    #3413
    hehe :)
  • oroy_
    #3412
    amugy meg nem apple tema :)
  • oroy_
    #3411
    nah mindegy, lehet. En akkor sem venek meg olyasmit, masik 2 joban ki van fejlodve.
  • Mnemomic
    #3410
    Köszi!
  • Dzsini
    #3409
    a 2.0 nemsokára kint van (ingyenes frissítéssel), 16 ezer közelében jár az applikációk száma (64% ingyenes - nálunk még nem lehet hivatalosan fizetőseket vásárolni), havonta több, mint 2500 új programmal - hát ez minden, csak nem lassú fejlődés az Androidnál :)
    A HTC Hero pedig igencsak jól sikeredett.

    A Mac-es csatlakozással kapcsolatban: április óta elérhető macos x-el szinkronizáló program (bár az androidos telefonok szeretik inkább a google-s address bookot meg naptárat használni, úgyhogy kerülőúton (mac -> google account -> android telefon) is megoldható)
  • oroy_
    #3408
    szia,
    szerintem ne vegyél egyenlőre Android alapú mobil, nagyon lassan fejlődnek, applikáció sincs olyan sok, maradjál inkább iPhone vagy Symbian mobilnál.
  • Dzsini
    #3407
    egyszer próbáld ki az Operát, az teljesen fel van készítve a billentyűzetről netezéshez - kényelmes, gyors, néha gyorsabb is, mint egérrel.

    ágyból meg trackball, ha a billentyűzet zavaró méretű.
  • G_ArchAngel #3406
    agyban pl. kulonosen szar az eger:)
  • Tikal #3405
    Persze ahhoz nem, de azert nem is rossz:)
  • grizzly21
    #3404
    azom van, nem foghato egy jo lezeres/optikai egerhez
  • Tikal #3403
    macbook pro-n próbáltad-e? :)
  • grizzly21
    #3402
    nem ertem hogy tudtok eger nelkul netezni:) annyira lassu es korulmenyes meg mac-en is, pedig pc-n sokkal rosszabb a touchpad
  • Mnemomic
    #3401
    Hi!

    Szeretnék egy Iphone-t de drágának találom. Most tetszik a T-Mobile Pulse Android telefon. Van valakinek infója arról, hogy Mac-el mennyire tudnám használni? A E51-emet tudom szinkronizálni az address book-al meg a naptárral is. Az érdekelne, hogy ezt ezzel a telefonnal is meg tudnám-e csinálni.

    Néztem teszteket róla, de erről sajnos nem írnak, valamint megvan a leírása is de az is csak pc-vel foglalkozik.
  • Zsoltika 007
    #3400
    2 ujjadat hagyod a padon majd klikk. Nekem ez új tabon nyitja.
  • passatgt
    #3399
    nekem kényelmetlen, de megtaláltam megoldást itt:)
    http://clement.beffa.org/labs/projects/middleclick/
  • G_ArchAngel #3398
    nekem ez megy egy kezzel is :D
  • passatgt
    #3397
    nem lehet megoldani safariban valahogy, hogy ha 3 ujjal nyomok a linkre akkor új lapon nyíljon meg?

    csak most elég kényelmetlen a cmd+1klikk, mert két kéz kell hozzá:)