18351
ATbanner.jpg
  • passatgt
    #3557
    ha ua a hardver, akkor nem lesz sok változás, viszont osx-et csak házon belüli konfigra kell tervezniük, ezért nyilván sokkal gyorsabb(előnyösebb) mint egy wines laptop
  • grizzly21
    #3556
    a teljesitmeny pont olyan, miert is lehetne mas? Ha ugyanolyan intel processzor van benne, es ugyanolyan ram, stb, akkor mitol lenne gyorsabb? Steve Jobs varazsport szor ra, es igy ketszer olyan gyors lesz?
    Arra gondolhattak az ismeroseid, hogy az osx nem eszik annyit a hardverbol, hat nem tudom, a windows 7 sem sokat, de zenehallgatashoz nem kell eros gepet venni.
  • Lezlie407
    #3555
    az lenne a kérdésem srácok h a Macbook-ok teljesítménye mennyivel jobb mint egy hasonló tulajdonságokakl (órajel, memória stb) rendelkező laptopnak? mert mondták páran az ismerősök közül h sokkal jobb, de ebben kételkedek egy kcisit. mert pont most állok laptopvásárlás előtt és emiatt kéne
    előre is köszi
    ui.: a laptop nem játékra lenne használva, hanem munkára inkább (zeneírás, zenehallgatás stb) ha tudtok ehhez vmi jó laptop ajánlatot akkor azt szívesen várom, mégegyszer kösz
  • pyrohun #3554
    ubuntu meg win7 az ok, osx-et má lehet nem vártam mög :D
  • passatgt
    #3553
    igen:)

    van rajta ubuntu, win7 meg osx
  • Zsoltika 007
    #3552
    Nem figyeltél! Elégtelen!
  • GregSB
    #3551
    Azt is rakott rá. Meg win7-et és ubuntut is :)
  • pyrohun #3550
    De ez miért hackintosh? Nem is osx-et rakott rá :) vagy csak én nem figyeltem jól?
  • GregSB
    #3549
    Xbox Pro

    Hackintos egy "kicsit" magasabb szinten :D
  • neevous
    #3548
    Gondoltam, hogy a tiéd és így nagy lett volna a kontraszt a múltbeli véleményeddel.
  • Tikal #3547
    nekem is nő néha egy kicsit... nem fullosan jön az ki a gyárból, formázni lehet még...
  • 5c0rp330n
    #3546
    ..mert? :)
    (egyebkent nem a sajat telomrol van szo)
  • neevous
    #3545
    Mégiscsak iPhone?
  • passatgt
    #3544
    iphone topik
  • 5c0rp330n
    #3543
    van itt vki aki unlockolt/jailbreak-el mar iphone/iphone 3g telot? el lehet b@szni, mire kell figyelni? gondolom pwnage toolt kell hasznalni. van valahol valami jo kis leiras?
  • passatgt
    #3542
    felraktam a coconutBattery-t és ezt írja:

    Original battery capacity: 5450 mAh
    Current battery capacity: 5528 mAh

    Normális, hogy nő az akksim?:D
  • Verseghy
    #3541
    De azok csak lesodrik a port az alsó sarokba és kész..:D
    Azért kipróbálom^^ thx:)
  • passatgt
    #3540
    gyári tartozékot:D
  • GregSB
    #3539
    Smirglit.

    Egyébként SZVSZ bármilyen szemüvegtörlő kendő jó hozzá.
  • Verseghy
    #3538
    Mit ajánlotok MacBook képernyő megtisztítására?
  • Tikal #3537
    original vagy utángyártott? eredeti az ilyen 20font körül van abból ami nekem kell, de az a hivatalos ára egyébként is Londonban...
  • pyrohun #3536
    nem mindenki szállít sajnos magyarországra, de aki igen, annál a shipping details-nél elvileg látod, ha a kosárba rakod a cuccot
  • passatgt
    #3535
    úgyse lesz semmi baja, nyugi:)

    amazon-on meg áruld már le nekem, hogy hol írja ki postaköltséget:D
  • pyrohun #3534
    én az amazon.com-ról rendeltem (nekem mondjuk MDB -> HDMI kellett), pár ezer forintból megvolt POSTAKÖLTSÉGGEL EGYÜTT :) lol, itthon kb. a háromszorosa :) és 1 héten belül postázták is. Már csak az iMac kell hozzá, bár ahogy a híreket elnézem izgulhatok, hogy nem villog-e majd a kijelzője, vagy nem lesz-e elrepedve az üveg, vagy egyáltalán be lehet-e kapcsolni... :)
  • passatgt
    #3533
    nekem van egy, múltkor kellett is, de nem írtál:)
  • Tikal #3532
    kéne egy mini displayport to dvi adapter, mennyi? :)
  • Dzsini
    #3530
    A driver oldaláról: "Thanks to a little hackery from Apple’s Bluetooth Update (located here) the Magic Mouses driver was extracted via WinRar resulting in a 32bit version and a 64bit version that you can install on any ordinary Windows PC that will enable all the scrolling 'magic' of the Magic Mouse."
    Ezek alapján igen.
  • Zsoltika 007
    #3529
    Ha valakit érdekel: Magic Mouse windows driver Ezzel megy minden?
  • passatgt
    #3528
    az normális, hogy headphones-ként írja ki az outputnál?
  • passatgt
    #3527
    x210 lett:)
  • pyrohun #3526
    amennyiért el tudom adni annyiért egy eléggé kurva fullextrás egeret vehetek belőle :) szal nem aggódom :)
  • Verseghy
    #3525
    Akkor lehet, hogy nem fogod használni..:)
  • pyrohun #3524
    ajjajj én inkább a "tenyeres" kategória vagyok :) no majd meglátjuk :)
  • Verseghy
    #3523
    Egér. Nekem MacBookom van.:)
    Azoknak akik úgy fogják az egeret, hogy az egész tenyerüket rárakják, nekik határozottan kényelmetlen ez az egér, de nekem, aki csak két ujjal fogja, egész kényelmes. Szokatlan még, de rohadt jó, hogy akárhol tudsz scrollozni és ahogy érzékeli jobb és a bal klikket. Meg kell azért még szokni, de eddig nem okozott csalódást.
  • pyrohun #3522
    mármint miről? egérről vagy imac-ről? ha az utóbbi, akkor pontosan melyik és honnan rendelted? :)
  • Verseghy
    #3521
    Én azt a creativeot használom, amit a pchez is. Az is 2.1es.
  • passatgt
    #3520
    ja ez jól néz ki, bár ez jobban tetszik:



    csak ez 6-szor annyiba kerül:D
  • Lacee
    #3519
    nekem ilyen van hozzá, olcsó és nem ráz: logitech x230
  • passatgt
    #3518
    Macbookhoz tud valaki ajánlani hangfalat?:)
    2.1-es elég lenne.
  • Verseghy
    #3517
    Jah, azt hittem már megvan.:) Mikorra várható? Én még ma írok róla véleményt, ha valakit érdekel.