18351
ATbanner.jpg
  • pyrohun #3516
    passz, majd ha meglesz, mondom
  • G_ArchAngel #3515
    gondolom utazaskor, hogy ne kapcsolja be az alvo notebookot...
  • Verseghy
    #3514
    Magic mouse milyen? Ma vettem egyet, de még nem tudtam kipróbálni. Az a kis kapcsoló a hátulján az mi? Használat után ki kell kapcsolni?
  • pyrohun #3513
    loooooool :D
  • G_ArchAngel #3512


    via appleblog :)
  • grizzly21
    #3511
    igaz:) En az ilyen Tomb Raider szemszogu jatekokra gondoltam:) De jo volt az a BG! regen voltak jo jatekok Pc-re...
  • G_ArchAngel #3510
    Baldurs Gate-et el sem tudom kepzelni eger es hot key-ek nelkul
  • grizzly21
    #3509
    rpg-re teljesen jo, rts-el egyetertek:) De ennek ellenere, egyszeruen nem fejlesztenek ra mert nem eri meg..Sc2 az egyetlen jo rts ami varhato
  • G_ArchAngel #3508
    RPG es RTS borzasztoan jatszhatatlan es elvezhetetlen konzolon. Osszetettebb szimulatorokrol nem is beszelve.

    Emlekszem meg anno C64-re is volt olyan tank es tengeralattjaro szimulator, amihez az egesz keyboard kellett a joystickon kivul...
  • grizzly21
    #3507
    szerintem szamitogepre jatszani ugy altalaban nem jovdelmezo, ma mar a konzolok korat eljuk..FPS-t leszamitva alig van 1-2 jo jatek pc-re, a Blizzard kivetel, meg neha 1 varatlan meglepetes (NBA2K9) azt annyi. A jatekfejlesztoknek sem eri meg a sok hercehurca, ha nem veszik meg ugyse..konzolra mindenki kifizeti az arat.
  • Ability
    #3506
    Leó óta van normális OpenGL integrálás/támogatás, előtte erősebb vasak alatt is szar volt a teljesítmény. Most már a teljesítménnyel sincs baj, az új szériáknál pedig már iMac-be is lehet kérni AMD 4850-et (vagy 4870-et?), szóval semmi akadálya nem lesz a játékoknak, piac is lenne az almásoknál szerintem. Egyébként meg pl. az EA majdnem összes nagy neve van OSX-re is. Sims, sportjátékok, RTS-ek, szóval azért van választék, ha elenyészőbb is a Win-hez képest, de azért lehet játszogatni rajta elég sokmindennel. A piacra pedig azt értettem, hogy gyakorlatilag az almások világviszonylatban nem piac, olyan 6-7% körül állnak, viszont köztük sokkal több potenciális vásárló van, aki nem csak lewarezolja. Nyilván nem nagy piac, de jövedelmezhető lehet.
  • G_ArchAngel #3505
    Nekem meg soha nem jutott eszembe jatszani Mac-en, arra ott az iPhone :)

    Persze Dio3 lesz rajta, de soha nem volt elvaras, hogy fussanak rajta a legujabb csodak.
  • neevous
    #3504
    Aperture?
  • grizzly21
    #3503
    a blizzard mindig is kivetel volt szerencsere, az osszkinalatbol azert csak egy toredeke kerul at osxre is. SC meg Dio nagy durranas lesz, de ahhoz meg kell minimum 1 (SC) illetve 3 (DIABLO) ev..
  • pyrohun #3502
    + még rohadt sok minden és egyre több. Mellesleg core i7-esen a COD4 natívban (2560x1440) megy (szinte) mindenmaxon :)
  • GregSB
    #3501
    Azért csomó nagy cím megjelenik rá. COD-ok, Starcraft 2, Diablo 3, stb...
  • Dzsini
    #3500
    mostanában azért jelenik meg bőven játék, meg a hozzászólók közt valaki az Aperture miatt örült neki - ezekszerint az használja.
  • grizzly21
    #3499
    pff:) OpenGL benchmark lol, mac-re alig vannak jatekok..de azert jol mutat
  • Zsoltika 007
    #3498
    Jóféle! Szerintem simán megéri az i7 a felárat.
  • GregSB
    #3497
    iMac i5, i7 Cinebench tesztek

    i7 odab@sz, még a Mac Pronak is O.o
  • Verseghy
    #3496
    Voltam tegnap az iStyleba egy Magic Mouse volt, az is félre volt rakva. Szerintem veszek egyet. Nemtommég:/
  • Máté94
    #3495
    Na majd még gondolkodom rajta:)
  • Dzsini
    #3494
    költséghatékony, ellenben illegális és problémás.
    (pl. átírni dolgokat, mihez van vagy nincs driver, frissítések, stb... ha egyáltalán megfelelő hardverem van)
    én használni szoktam a gépet nem nyűglődni a beállításokkal, driverekkel, parancssorral...
  • Máté94
    #3493
    Hehe az én verzióm költséghatékonyabb:D
    Inkább csak egy olyan verzió kellene amibe nem kell átírni dolgokat:)
    Ilyen iDeneb vagy iAtkos verziók jók?
  • ballor
    #3492
    Az új mekik esetében a 21-es és a 27-es moncsi minősége ugyanolyan? A régieknél (20/24) a 24-es jelentősen jobb volt.

    Gondolom magyar BT-s billel adják ezeket. Meddig bírják az elemek/akksik (bill és egér is érdekel).
  • Dzsini
    #3491
    másik módszer, hogy veszel egy Mac-et, és oda telepítesz Windowst, arra fel van készítve az egész rendszer.
  • Máté94
    #3490
    Lehet,hogy inkább várnom kellene pár évet mire én ehhez hozzá esek.Elég nehéznek tűnik:)
  • neevous
    #3489
    osx86.hu
  • Máté94
    #3488
    Sziasztok!
    Lehet,hogy elküldötök a faszba de azért megkérdezem:érdekel az Mac mint op.rendszer és az a kérdésem,hogy hogyan és melyiket lehet feltenni Windows 7 mellé?Van valami dual boat amikor lehet választani op.rendszert csak azt nem tudom,hogy ez érvényes e Mac-re:)
    Köszönöm Szépen!:D
  • Trade
    #3487
    sziasztok,
    kaptam kölcsönbe egy ipod touchot.Szeretnék rá pdf olvasót telepíteni de nem vágom hogy kell.Itunesba letöltött az application de innentől hogy kell csinálni.Próbáltam ráhúzni az ipodra mint a zenéket de ezt nem engedi.
    előre is köszönöm
  • pyrohun #3486
    igen, az jár. kíváncsi leszek, én már direkt nem megyek el megnézni élőben semmit. majd a saját gépemet itthon :)
  • Dzsini
    #3485
    Pár percre kipróbáltam iStyle-éknál - marha furcsa érzés (elsőre simán megfogtam fordítva), tulajdonképpen rátettek egy touchpadot egy furcsa formájú egérre - nekem nagyon hiányzott a görgő, de valószínűleg meg tudnám szokni. Böngészni, úgy általában gépen matatni biztosan nagyon jó - specializált programok nem tudom mennyire szeretik (ld. bejelentésnél a photoshopos problémát). Előnye, hogy olcsóbban is adják, mint a mighty-t. Viszont semmilyen vastagsága nincs, nem simul bele a tenyérbe - nem túl kényelmes.
    kiváncsi vagyok valaha készül-e driver hozzá linuxokra/winre, a mightyhoz is volt :)
  • Verseghy
    #3484
    Másnak véleménye a Magic Mouse-ról?:) pyro neked nemsoká lesz, ha jól tudom az új iMachez az jár.
  • G_ArchAngel #3483
    billentyuzet messze a legjobb azok kozul, amiket hasznaltam - pedig Logitechtol igencsak az arlista tetejerol szoktam valogatni...
  • grizzly21
    #3482
    ez nem jott ossze, szoval ez a lenyeg:
    supposing that they don't really care about ergonomics.

    SZVSZ apple periferiakat: eger, bill nem szabad venni semmikepp. Dragak es szarok.
  • grizzly21
    #3481
    nem ajanlom

    Is this the best mouse Apple has ever made?

    Yeah, it is. The Magic Mouse is much better than the Mighty Mouse, which people hated, and might actually be good enough that non-Mac users might want to pick it up as well, <nagy>supposing that they don't really care about ergonomics.</nagy> Since it fills the gap between a tiny travel mouse and a full sized desktop mouse, the Magic is in a good position to grab users on both ends.
  • Verseghy
    #3480
    Gondolkozom ezen a Magic Mouse-on. Szerintetek? Van már valakinek valami tapasztalata, vagy valami pletyka amit hallott róla? Pl elméletileg nem működik a scrol leopard alatt, csak snow leo alatt, bár az nemgond, mert nekem is snow leom van.
  • Dzsini
    #3479
    Arra jó (lehet), hogy egy képernyőn egyszerűbb pl. zenét indítani, számot váltani, esetleg 1-2 hírt megnézni - nem kell megkeresgélni hozzá a billentyűzetet meg az egeret.

    fotónézegető, zenelejátszó, térkép, alap twitter/messenger felület - olyasmik, ami miatt nem kell leülni a gép elé.
    http://us.acer.com/showrooms/touch/touchapps.html
  • I.C.ram
    #3478
    Sosem értettem az érintőképernyőt... Semmi értelme az otthoni gépeknél.

    1. Tiszta dzsuva lesz...
    2. elzsibbad az ember karja a sok megemelt-helyzetben tartástól.
    3. Tök közel kell rakni a monitort, ami egy 21+-os monitornál már elég szemfárasztó, de főleg fejforgató...
  • I.C.ram
    #3477
    erre senki? :(