2374
  • Grove4
    #12
    Márcsak azért is,mert én csak hétvégén tudok netközelben lenni.
  • Grove4
    #11
    Ok,legyél házigazda,de akkor a nevem nem tűnik el onnan igaz?
  • AtiRadish
    #10
    Bááááááááááááááá, én akartam nyitni a totyikot :D
    Na nem baj majd a hazigazdasagot kiharcolom >_>
    Amugy nagyon varom, Lara dogosebb mint valaha, meg tobb misztikum stb stb.<3
  • Grove4
    #9
    Úgy látom,hogy egy kicsit darkosabbra vették a figurát.
  • grebber
    #8
    Képek

  • Grove4
    #7
    Már csak azért is jobban tetszett,mert nem csak hülye állatokat(bocsi greenpeace),hanem embereket is gyilkolászhattunk,voltak azok a speciális harci mozdulatok,valamint kevesebb fejtörő volt benne,az Anniversary 80%.a fejtörőből állt.
  • el bruja
    #6
    jaah én is így vagyok vele, a Legend jobban tetszett sokkal. Már várom!
  • Grove4
    #5
    Jah,nekem tetszett a Legend,jobban mint az Anniversary,és a legendnek elég gyér vége volt.
  • Klemice
    #4
    várjuk a játékot
  • Grove4
    #3
    Mielőtt bárki nekemesne,néztem a keresőben,és nem talált ilyen témát.
  • Grove4
    #2
    A Play! magazin legfrissebb számában mutatkozott be először a legújabb Tomb Raider, melyből kimazsoláztuk az első információkat.

    A Play magazin állítása szerint az Underworld sztorija ott folytatódik, ahol a Legend befejeződött. Lara baba mozgáskultúrája rengeteg fejlődik majd. Ennek érdekében készek a fejlesztők a modern technológia oltára előtt is meghajolni és némi extra tudást magukba szippantani, ugyanis teljes élethűségre törekednek. Az eliminált fegyveresek végre nem tűnnek majd el a semmibe, haláluk után is a földön heverve találhatjuk majd őket. Az időjárás effektek is sokkal élethűbbek lesznek. Az eső például valódi sárt generál és elmossa majd a lábnyomunkat, ezzel is segítve bennünket a hátra hagyott nyomok eltűntetésében. Az EIDOS ennél több információt nem volt hajlandó megosztani a magazin munkatársaival, így továbbra sem tudni, hogy mikor és milyen platformra érkezik a csinos kalandvágyó hölgy legújabb története.(gamestar)
  • Grove4
    #1
    Napvilágot láttak legelső Tomb Raider: Underworld képek! Lara Croft dögösebb és kidolgozottabb, mint valaha!

    A képek meglehetősen mosottasak, valószínűleg szkennelve vannak, de ez senkit ne rettentsen el, inkább lessétek meg, mire számíthatunk Lara legújabb kalandjában. Erre. Alant pedig egy kép, ami ízelit.
    (Forrás:Gamestar)

    Tehát jön az új Tomb Raider,valószínűleg a Legend folytatása.