9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • broman191
    #88
    Ilyen alapon a háromnegyed évi játéktermés ingyen lenne
  • Martins15
    #87
    Hát nem csodálkoznék ha a Pro Street ingyen lenneNem egy világmegváltó gém :D
    ON
  • broman191
    #86
    Nó komment
  • arty
    #85
    Deus Exet honnan veszed h veszteséges volt? nehéz elképzelni, ha hozzáveszem, h konzolra is kijött ...
    és a Tomb Raider 5-6-ot honnan gondolod? csak mert a kritikák lehuzták, a név simán eladhatta ...

    itt viszont keményen sz*r eladások vannak, emellett tudjuk h 20+ milla fölött volt csak a fejesztési költség, ehez vedd hozzá a marketinghadjárat árát és ossz+szorozz, mennyit kell eladni, h megtérüljön :)
  • broman191
    #84
    Ne nézz már hülyének, hogy csak azért mondom hogy lesz, mert van itt egy hónaponta 2 postos topik...:D
    Sok játéknál volt már hogy veszteséges volt egy bizonyos rész és végül jött a 2./3. rész. Á la Deus Ex. A 2-től nem ájult el senki, de nemsoká itt a 3. Vagy a Tomb Raider széria 5.része/6.része teljes bukta volt, és azóta már jött van 2-3 új gam. Ennyit erről. Akkor mondom én is hogy nem lesz, ha majd Cevat Yerli kijelenti hogy nem lesz. TÉK
  • arty
    #83
    felesleges, elszórandó vszeg nincs, különben ingyen lett volna a ProStreet ;)
  • moralosan
    #82
    Ki mondta nektek, hogy nincs az EA-nek pénze?
  • arty
    #81
    érvek?

    csak mert ez a topik van, attol még nemlesz :D egy játékot akkor folytatnak, ha lehet belőle pénzt KIVENNI.

    egyelőre az első rész deficites, miből gondolja bárki is szted az EA-nál, hogy majd egy második rész tarolna? ;-)

    _esetleg_ egy full olcso, összehányt folytatást el tok képzelni, ami fillérekből összedobhat a meglévő motorral+contentel egy feltörekvő albán (olcsó!) csapat ... és valamennyit csak el lehetne belőle adni :D
  • broman191
    #80
    Lesz, hidd el-.-
  • Skyline
    #79
    Az aljnövényzetnél egy kicsivel lényegesebb lene egy optimalizáltab motor és egy kevésbé rémhülye,bugos ai nemdebár?:)))))
  • arty
    #78
    ugyse se lesz második rész :D
  • grebber
    #77
    Bárcsak ebben a 2. részben rágyurnának (remélem ezt most olvassa valamleiyk magyar érdekeltségű fejlesztőgárda tag is) a növényzet megjelenítésére is.
    Mert a Crysis szép de csak a víz meg a pálmafák meg az azokon átszűrődő napfény.De sajnos ha már dzsungelbe vagy környékén játszodik javarésze azokra is kellett volna fordítani valami plussz időt.Én biztos leszúrtam volna a növény designert vagy ki a tökömet ha ilyen növényzetet tett volna elém!
  • arty
    #76
    jah, de olyankor a folytatás max videora(dvdre) jött ki :) itt meg nincs olyan ... (ill. régen volt h konzolra kihoztak, value kategoriába)

    killer2: persze, azért amit nyujt korrekt. önmagában a gépigény nem elég a buktához, nem ez az első game, ami kifekteti az aktuális gépeket ... pl. a dirt miért nem bukott? pedig az rétegjátékabb autos game, ez meg az übernépszerü fps kategoria :(
  • broman191
    #75
    utána*
  • broman191
    #74
    Nem néztem után az adatoknak, de összességében sokaknak nem tetszett, így azt írtam. De volt már példa bizonyára veszteséges sorozatokra.:)
  • KILLER2
    #73
    A Crysis-al a gépignye a baj. Mondjuk szerintem átlagban teljesen korrekt, mert ilyen látvány mellett meg lehet érteni, de manapság ez még sok. De hát megvan a fejlődés ára, és szeritnem ez az engine azért erősen a fejlődés irányába mutat, bár azért ez sem tőkéletes, sőt....
  • arty
    #72
    broman191:
    resevil1: bevétel 100milla, beker ár: 30milla
    resevil2: bevétel 130milla, beker ár: 45milla
    resevil3: bevétel 146milla, beker ár: nincs adat (de szvsz ez lehetett az eddigi legolcsobb, sajnos láttam ... :( )

    Remélem látható, h szo nincs veszteségről ;)

    Lac coo: index cikkben, hardwireden, kinti cikkek ... ezek sajnos az allitolagos eladasi adatok :(

    Mindenki: nyugi, nem ellendrukkolok! A demot 5x toltam végig, minden nehézségen. Mindezt egy 7600GT-n, 10-12fps mellett. Csak emiatt veszek majd egy értelmesebb VGA-t a pc-be, nameg persze a FarCry2 miatt, ezek érdekelnek nagyon, de nem jönnek xboxra. A gépigény is belejátszhatott a szörnyű eladásokba, ill. szvsz a cod4 is nagy konkurrencia volt, nameg a konzolok iszonyuan pörögnek idén! Minden rekord megdőlt...
  • broman191
    #71
    Hmmm na és az is belejátszik a nem túl kiemelkedő eladásokba hogy egy fullos gépen is elég gyalázatosan megy mindent maxra tolva. Én egyetértek azzal aki azért nem vette meg mert most még nem megy sok helyen jól...előbb atomreaktor aztán a game.-.-
  • bertino
    #70
    egy techdemo nehezen lehet bukta... szerintem

    mellesleg az EA marketingosztályának vezetője ismerősötök, hogy így tudjátok, hogy nem lesz folytatás ? :)
  • broman191
    #69
    Nem CoD4eztem, de a sok trailer meg gameplay és a demó után inkább esélyt sem adtam-.-
    Crysis pedig végig van tolva a 2 legnehezebb fokon, és mind a 2 végigjátszást élveztem, minden alkalommal más volt az élmény, és hogy csak alap grafon tudtam játszogatni elfogadható sebességgel az sem gond, minden más kárpótolt^^
  • csoola
    #68
    lehet szapulni a crysis-t, nekem például a CoD4 nem tetszett, semmi jo ötlet nincs benne a 2-höz képest... a crysisban ott a nano ruha, amiatt is lehet sokféle stilusban játszani, nekem néhol még x-akták filing is volt:D
    meg az egész ahogy volt bejött... a második is jo lett, csak vigye el a gépem vmi alap grafon:S
  • broman191
    #67
    1.)Nézzük a Resident Evil filmeket pl...egyik sem volt kifejezetten közkedvelt és nyereséges, erre meg már a 3. résznél tart^^

    2.)Az EA nem szenved pénzhiányban így sem, és idővel az eladási index változhat valamit...
  • lac coo
    #66
    Ezt hol olvastad ?
  • arty
    #65
    EA bukott ezen 30 millát dollárban mndjuk ...
    miért is áldozna még 20at egy következőre?
    ami mitől lenne nyereséges, ha ez az első nem lett?

    érveket pls!

    nem lesz tovább, bukta filmeket/játékokat nem szokás folytatni :(
  • broman191
    #64
    ?
    Lesz akkor is nyugi-.-
  • arty
    #63
    87ezer eladott példány mellett totális csőd a crysis. igy nem lesz folytatás...
  • PrisonMan
    #62
    Hát jah, érkeznek majd a képek, a trailerek. Maaajd
  • Bullitt
    #61
    őő sztem kicsit korai még a topik. A sima Crysisba még mehetne sztem a 2 hírei.
  • fsgh
    #60
    Low és Medium között szalad vígan...
  • Prince of Máté
    #59
    Kevés hát, de ezt a Crysis topikban kéne megkérdezned.
  • Noodle744
    #58
    Állandóan azt hallom h a 7600GS kevés a játékhoz, szeretném megkérdezni hogy
    jáccotta-e már valaki Gainward Bliss 7600GS 256MB GDDR3 PCX Golden Sample Goes Like Hell 500Mhz/1200Mhz
    egész karis hűtőborda és gyári tuning ha igen megosztaná velem tapasztalatait.
    (A kari 3.2Ghz-es sima P4-el és 1GB rammal van megtámogatva)
    2.Érdemes ezt a fajta karit felhúzni vagy a teljesítményben nem számít?
  • Qwerty4
    #57
    Hadd maradjon, amikor megjelenik biztos fognak írni és már azelőtt is a rajongók.
    Ez mindig is így volt.
  • PyRex
    #56
    kb. ilyen erővel meg lehetne nyitni a crysis 3 topicot is ^^
  • Soldiers
    #55
    fölösleges ilyen hülyeségekre topikot nyitni minek 1 hét múlva már nem ír bele senki
  • tommyg
    #54
    jó így legyen
  • AntiHero
    #53
    Ne kezdjünk offolni, de azért ezt még beírom:
    A Max Payne 3 már jövőre megjelenik?
  • tommyg
    #52
    Miért nem lett harmadik rész?
    Ez igen sok találgatásra ad okot. Egyesek szerint a játék nem volt elég sikeres, vagy csődbe ment, amit igencsak kétlek, mivel mind 2001-ben és 2003-ban is a Max Payne-t az év játékának választották, arról nem is beszélve, hogy a Remedy már a következő játékán dolgozik, aminek főszereplője szintén "beszélő" névvel rendelkezik: Alan Wake (Payne: pain=fájdalom, Wake: awake=éber). Kifogytak a szereplőkből, ami elég nyomós érv, hiszen a második rész végére csak Max maradt életben. Mona pedig kétes, mivel Detective, és Hard-Boiled szinten Mona meghal, de Dead on Arrival szinten Mona túléli. Ezt vagy Easter Egg-nek, vagy eredeti befejezésnek tudhatjuk be, mivel Mona az első rész végén is meghalt, mégis feltámadt a második részre.
    Forrás
  • AntiHero
    #51
    Lesz na Rockstar csinálja. Keresrá a max payne 3 topikra:)
  • tommyg
    #50
    jó, így legyen én is azt szeretném
  • AntiHero
    #49
    Pedig lesz...