9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • karajjj
    #208
    ennyit közöltek csak előre
  • Hellsing47
    #207
    Crysis 2 bejelentve hivatalosan!

    Itt az E3, itt az őrület! Jön a Crysis 2!

    Egyelőre csak egy gyors hír: Az Electronic Arts bejelentette, hogy meghosszabbítja szerződését a Crytekkel, és kiadja a Crysis 2 nevű játékot. A Crysis 2 a Crytek saját multiplatform motorjával, a CryEngine 3-al készül majd Xbox360-ra, Playstation 3-ra és PC-re!

    További részletek hamarosan!

    -GSO
  • broman191
    #206
    Nem gond ha az lesz, úgyis felhúzzák a PC-s igények szerint...teljesen egyforma nem lesz. :)
  • werkfilm
    #205
    95% hogy ugyanaz lesz, úgyis a konzolból fog a több pénz jönni ha az ea jól bereklámozza.
  • grebber
    #204
    Remélem majd hamarosan az új PC-s engineről is kapunk majd infókat.Mert nagyon remélem nem ez lesz a pc-s folytatásba ami a konzolosba.
  • broman191
    #203
    A péjesen' szerintem is jobb valamivel. Viszont nem vágtam hanyat magam attól hogy milyen szép...a füst engem kicsit a FEAR első részére emlékeztetett, a város kissé Unreal 3 engine fílinges (lehet ott szebb - PC-n·^). Mint Pc-s arc nem vártam sokat tőle, konzolon a konkurenciával felveszi a versenyt azt meg kell hagyni.:)
  • bertino
    #202
    nahát, konzolos prezentáció.

    PS3 kinézet kicsit űbereli az MS X360-ját.
  • grebber
    #201
    Kibővitett CryEngine 3 trailer!!!!
  • grebber
    #200
    CryEngine 3 trailer!!!!!
  • bertino
    #199
    mégis lesz...
  • bdani92
    #198
    Egyetértek killer... A snipert én is nagyon hiányoltam belőle és a rendes sebzést is. Idegesítő hogy 4szer 5ször kell fejbelőni mindenkit hogy kifeküdjön :\
  • grebber
    #197
    Az nem folytatás hanem a Crysis kiegészítője nem 2. rész. A Warhead még ebben az évben jön a folytatásra a 2. részre még várni kell pár évet.
  • ToCsEk
    #196
    az csak 1 kieg és nem a 2. rész lesz...
  • Hedic
    #195
    Crysis Warhead a neve a folytatásnak...irok mar vmit me elég lehangoltnak tünik ez a topik.
  • broman191
    #194
    Úgyhogy 200 méterről bedobsz egy csirkét a sárgáknak aztán amikor fekve röhögnek a repülő csirke láttán akkor láthatatlanul elsomfordálsz mellettük:)))
  • KILLER2
    #193
    Ja xD
  • broman191
    #192
    Taktikafüggő hogy hol használsz és mit:)
  • KILLER2
    #191
    Amúgy nekem is tetszik. Bár én még csak másodszorra tolom végig. Az alienek hajója nagyon szar, de a többi rész tetszik. Hangulatos kis (azaz marha nagy) játék. Nehezebb szinteken már tatktikázni is kell, meg bújkálni. Én az egyetlen amit hiányolok belőle, az az, hogy nagoyn keveset kell snipert használni, pedig én azt szeretem.
  • KILLER2
    #190
    Majd csinálok valami kiegészítőt, amivel odavágom a Crysis történetét xD
  • grebber
    #189
    Az engem nem zavar.4-ed szerre fogom végigvinni :D
  • Qwerty4
    #188
    Én szinte biztos vagyok, hogy pont olyan rövid lesz...
  • Pilutika
    #187
    hát remélem, hogy nem lesz annyira rövid mint a crysis..:S
    ja és nem lesz annyira szar a vége..mert az izom béna volt
  • broman191
    #186
  • KILLER2
    #185
    T3'll3g, 3lcs3szt3m xD
  • broman191
    #184
    Inkább Cs0d4'l4t0s :D:D
  • KILLER2
    #183
    Cs0d3'l4t0s xD
  • broman191
    #182
    4=a 4'=á 3=e 3'=é :)))
  • KILLER2
    #181
    Ja köszi. Nem megy ez az internetszleng xD
  • bertino
    #180
    áfa
  • KILLER2
    #179
    Hát nem tudom. Nekem bőven nem szalad Highon. Megvan a 20-30 FPS, de multiban nem nagyon lehet vele játszani, inkább csak Mediumon. De neked legyen igazad, felesleges erről beszélni. Amúgy mi az a 4'fa?
  • broman191
    #178
    Vedd az egészet 4'fa nélkül + ház, extra hűtés nélkül és GT helyett GS-sel. És 4500 pörög 2,6/2.8-at gyári hűtéssel úgy hogy nem kell fürdőgatyában tolnod a Crysis-t. Ja és helyesbítve: haverom 100ból vette a gépet amit mondtam, de 60ból is lehet olyat venni amin igaz nem high-on hanem medium-on bőven szalad és szép is.:)
  • KILLER2
    #177
    Alaplap,ház,vinyó,táp,hűtés (mert bizony eléggé kell hűteni egy alaposan meghúzott processzort), RAM. Kb ennyit kell majd még venned.
    Plusz semmi sem garantálja, hogy a processzorod kigírja azt a húzást, amit akarsz, mert nem kicsit kell megrángatni, hogy az enyém szintjén legyen.
    Szóval tekintve, hogy egy 8800 GT kb 60e Ft, akor 20E FT-ból kell processzort venned. Ez max egy E4500-ra elég, ami 2.2 Ghz. Akkor ezt igaz, hogy csak 200 Mhz-t kell húznod, ha E6600-at szintet akarsz (bár nem véletlenül drágább az E6600, mint az E4500, szóval ezonos szinten nem nagyon leszel), de szeirntem én jóval tovább tudom húzni. Viszont akkor megint csak rá lehet jönni, hogy hülyeséget mondtál, mert megvan a 80e Ft és ott vagy egy processzorral és egy VGA-val.
    Akkor kell még (mint már írtam):
    - alaplap: monjuk 20e Ft
    - hűtés: kb 10e Ft
    - RAM: min 10e Ft, mert kell szienrtme 2 GB, de hátha van.
    Most sorolhatnám, de rá kell jönnöd, hogy hülyeséget mondtál. Max úgy oldható meg, ha már van egy géped, amit csak ennyivel kell újítanod, de akkor nem azt mondod, amit először, mert akkor jóval több a gép, mint 80e Ft. Viszont te 60-80e Ft-ot mondtál, amiből a 60e már a kártyára is szinte kevés. És mivel nekem inkább átlag 20 FPS-el fut (húzott processzorral), akkor tovább kell húzni a processzort.
    Lényeg, hogy 60-80e Ft-ból kivitelezhetetlen egy komplett PC összepakolása, amin a Crysis highon rohangál.
  • broman191
    #176
    Veszek a c2d6600 helyett egy kisebbet féláron, felhúzom, + egy 512-es GT és ott vagyok mint te...és jobban jöttem ki. Erről beszéltem.:)
  • broman191
    #175
    béfa nélkül okosan;-)
  • KILLER2
    #174
    Ja azé. Hát ja, én nem vagyok olyan profi, mint egyesek. Szép dolog bromantól, hogy nem szidja a krízist, én is szeretem, én sem szeretem, ha szidják, de ez elég nagy baromság volt. Nem tudom, hogy most 80e Ft-ból milyen gépet lehetne összerakni, de azt igen, hogy a 1,5 éve 200e-ért vett gépemen el se indulna. Amúgy ezzel a 80e Ft-ból összerakott crysist highon hajtó PCvel annyi a baj, hogy a videókártya, ami alkalmas lenne erre, az épphogy nem jönne ki ennyi pénzből.
  • arty
    #173
    mer' a tiéd nem 60-80ezerbe került és a krizis csak azokon megy jol, meg lett mondva :D ;)

    60ezerbe egy irodai alapgép fér bele, valami alap videokártyával 20k alatt ... márpedig én nemtok 20k alatti kártyárol, ami megmozditaná a krizist highon értelmes fps mellett
  • KILLER2
    #172
    Miért is?
  • arty
    #171
    de te biztos nem a legokosabban vásároltad ;)
  • KILLER2
    #170
    Azt megnézem, mert az én gépemen 1280x1024-be nincs meg highon az átlag 30 FPS, 20-30 között ingadozik.
  • broman191
    #169
    Inkább legalább 30 fps-re, természetesen a legokosabban vásárolva és szűréseket kikapcsolva...