9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • tommyg
    #48
    hát ja :(
  • csupaA
    #47
  • kenderzen
    #46
    xD :DD lol
  • tommyg
    #45
    nem lesz max payne 3
  • csupaA
    #44
    off

    ide e

    on
  • csupaA
    #43
    Pazmeg, már cod4 megint itt van... nincs elegetek belőle? Mármint abból, hogy úgy polírozzátok, mint a bohócot. Másik meg, hogy egyáltalán nem szar annyira a Crysis, igenis sok jó ötlet van benne. Ami egyedül elszomorít az a crytek hozzáállása. Ha jól emlékszem az volt írva a topik elején említett cikkben, hogy "az elsődleges céljük a grafika magas szintű emelése". Pffff... azért ennyire nem techdemo mániás a világ, az is biztos...
  • tommyg
    #42
    cod4be felhúzza az mp5-öt tárazás után, csak rátöltéskor nem de akkor nem is kell
  • Ability
    #41
    #38: Átírhatom a topik nevét, és szerintem sem rossz ötlet. Az új részre még legalább egy évet kell várni, addig pedig a másik téma kellőképpen lelankad majd. Egy év alatt szerintem a többség ki is fogja próbálni a játékot. Tehát amikor kijön majd a második rész, akkor már az elsővel nem nagyon fognak foglalkozni a fórumozók, szerintem nem fognak keveredni a bizonyos részekhez tartozó kommentek. Minenkit az új rész fog érdekelni akkor. Az időközben publikált pár videó, és az azokra érkező reakciók meg bőven elférnek ott is ... szerintem.
  • Bence94
    #40
    ezzel nem azt akartam mondani hogy minek nyitottál hanem hogy így praktikusabb lenne.
  • AntiHero
    #39
    hajrá:)
  • Bence94
    #38
    helo szerintem úgy jobb lenne ha a sima topicot átírnánk CRYSIS TRIOLOGY-ra nem?mert ennyi erővel nyitok egy crysis 3 topicot
  • Barney Tech
    #37
  • VRSDM
    #36
    full realisztikus fegyverek?

    hát az hogy a modellezés során a fegyver alapvető működéséhez elengedhetetlen részeket hagytak le jólvanna, nem lehetnek fegyverzsenik (de akkor legalább ne mondták volna hogy ilyen olyan szakértőket vontak be a fejlesztésbe)

    de hogy pl, az mp5öt tárazás után nem húzza fel, és nem csapja le. hát könyörgöm akkor hogy akar lőni?

    szóval a cod4 messze nem realisztikus semmilyen téren.

    DE

    még így is ezermilliárdszor jobb-hangulatosabb-optimalizáltabb=élvezetesebb

    lett mint sok más fps manapság, így a crysis-tól meg főőőőőleg :]

    /ja, és inkább legyen valami script-elt, mint röhejesen buta.
    legyen egyszer élvezetes hogy mindig kirobban egy fal itt-meg ott, mint hogy a buta ai/buta véletlenszerű helyzetek miatt nevessek csak az egészen...
  • Tobacco
    #35
    Az össze új játék a szépségre megy, semmi izgalmas játék élmény nincsen, se gondolkodni, se ügyeskedni nem kell, csak eszetlenül menni elöre és lönni.Már nem is tudom mikor játszotam utoljára jót pc-n.Talán a max payne 3 jo lesz, de a crysis csak a video kari eladások növelésére volt jó.
  • Smuge
    #34
    Atomrobbanás az tényleg jo volt , és látványos + a chernobyl melletti városos sniperes rész. De ezeken kivül a többi dolog idétlennek és valótlannak tünt , és ami még zavart az az erősen scriptelt és zárt játékmenet ami mindig adta magát. Olyan érzésem volt végig , mintha 3x -os gyorsitásba lenne körülöttem a világ, csak "én" nem. FPS kategoriát meg szeretem ,én is a doom 1 és wolfenstein-en nőttem fel, de ez a cod ezek miatt kiábránditoan rosz volt.
  • reaper4
    #33
    szerintem is. pedig nem vagyok cod fan...
  • AntiHero
    #32
    De a mostani gépeken (xbox360 PS3) már előjön a szaggatás. Ugyan olyanok lassan mint a PC.
  • Djemba
    #31
    azért vesznek az emberek xbox 360 vagy ps3 mert abban nem kell ezt azt cserélni ha kijön egy játék
  • kenderzen
    #30
    nem értem akkor te mijen fps-eket szeretsz ha a cod4 nem jött be?
    Lehet hogy te nem is szereted az fps-eket ?
    Az igaz hogy elég cinkes volt mikor 1 egész sereget 1edül kellett kiiktatni ,de azért ellensulyozta részemröl ezt a dolgot pl a javelin rakétakilövö , az atomrobbanás , a légitámogatos rész , meg full realisztikus fegyverek .
    játsz akkor a tombraiderrel .....
  • w77d
    #29
    a cod 4 szerintem az év legjobban sikerült játéka! A single része meg kifejezetten jó lett!
  • AntiHero
    #28
    "Cod 4 single unalmas"
    PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

    Szerintem meg az év legjobb játéka.


    Multi meg HC + SD = NO1.
  • Unreal1942
    #27
    Talán a COD4 jól fut közepes gépeken is. Ez is lehet a siker oka. Látványban is szépen teljesít!
    A multi meg jó csak biztos valami agyament 32 slotos tdm serverre sikerült bejutnod. Na az valóban xar.
    6,7,8 játékossal csapatonként jól játszható nem csupán tömeghent.
  • Qwerty4
    #26
    Persze, ismerem.De mivel 2 személynek szántam az üzenetet azért nem használtam ezt az opciót.
    Gondoltam logikus, hogy mire válaszolok, az alaptémáról már elmondtam a véleményem, azután már a Far Cry 2-re esett a szó...
    Azt meg senki se írta, hogy tetszik a Crysis 2, erre nem is írhattam, amit írtam.
  • Smuge
    #25
    Cod4 se olyan nagy durranás, nem tudom miért istenitik olyan sokan. Single részt alig vártam már hogy végigvigyem pedig köztudott hogy iszonyat rövid. Baromira nem kötött le, néhol már keményen unalomba fulladt az egész, mindig ugyan az történt ott is, első osztagot megöltem, aztán jött a következő eresztés , mintha valami tömeggyilkolást kellett volna csinálni vagy a franc tudja. Sokat ott se kellett gondolkodni nyomtad gombot aztán végigment magátol egész pályán. Multi része is ugyan ez, hent. De ahogy látom sok embernek bejön ez az agyatlan öldöklés, ami nekem is tetszik csak nem egy ilyen környezetben, arra ott az UT és a Quake.

    Crysis: grafikája brutális ,texturák brutálisan szépek, és ezzel kifujt. Ennyi. Semmi többet nem mutatott fel, szimplán egy játszható techdemo, már aki tud vele játszani a megfelelő minőségben. Mert ez a játék csak ugy játszhato már aki ki is szeretné élvezni a látványt. Játékmenet 0!
  • bertino
    #24
  • kenderzen
    #23
    A krizisz 1 igazi divatgézáknak valo game , lehet hogy bese jön igazibol 1 csomo embernek csak feszitenek a suliban hogy megvan nekik a krizisz és csucskirály , meghogy neki olyan jo a gépe hogy fullon megy pl:7600gt-n minden medium meg high között 1280ba ....LOL
    És inkább végigszenvedi 15-24fps-el deö végigvitte :D (ügyes vagy ''=))
    Ennél a szutyok krizisznél még quakewars is jobb '
  • bertino
    #22
    ismered a válasz gombot ?
    a jelek szerint messze nem, ezért gondoltam, amit, legközelebb használd, így jogos a beszólás :P
  • Neoncsoves
    #21
    tudod az FC2 már videok szerint is jobb. Ez a játék meg agyonreklámozott, felnyomott játék volt.
  • Neoncsoves
    #20
    ja. a Crysis 6 órát volt a gépemen! Estére beraktam tölteni, reggel felraktam, játszottam 5 percet indulás előtt... Még bejőtt, hogy húdekvajóbmeg... 10fps a dzsungelben, nem baj. Hazajövök suliból... megyek tovább... 1 ember megjelenik. oké, lelövöm. erre jön még vagy 15 kóreai erre elkezd dolgozni a gépem mint állat, leáll 2percre, megy, és folytathatom... nagynehezen lelövöm őket... megyek tovább, megint ez. most már az is keresztbe tesz, hogy dzsungel van... hát a tököm kivan. SM2ben is szép grafja van. Komolyan a grafikával meg a fizikával foglalkoztak. mert azzal szorakoztam hogy szétvertem a fákat a puskámmal... bejött, de jobban elvoltak foglalva azzal, hogy élethűen mozogjon a levél, minthogy valami értelmes küldetés lenne, nem feltétlen ölni és ölni... az iskolás küldetésnél hagytam abba, quit, DELETE,lomtár ürit, gg bye... nekem nem jön be... Haverom nagyon várta: HU BIZTOS JO LESZ, MEGVESZEM!!! Kijött, felrakta 3napig kockult... Mondom neki nem unod ezt a sz*rt? azt mondta: Már unom egy kicsit, de a grafikája meg a fizikája nagyon tetszik csak ezért játszok vele... Ennyit ér a játék és nem egy ember szájából hallottam. Felőlem a fizika,grafika, minden maradhatna UGYANEZ! (csak jobban optimizálni...) és végre valami nem csőszerű történetet csinálni... Hanem változatos, több szálon futó történet. Egyébként sablongame (Mint akármelyik arcade gameben: Elején hudejo játék. játszasz 30 percet... hát még jó, de kezdem unni. 1 óra mulva, uncsi, de kiváncsi vagyok még hányféle házat tudok szétütni... jah a sablon az egészben: ölés,külditeljesitve,ölés,küld. teljesitve,1perc séta a dzsungelben 10fpsel, megjelenik 20ember, mostmár csak 5fps... Ja és a legviccessebb az egészben az, hogy a legkietlenebb tájon ott van egy katonai bázis... na ne már... Minigun, jeep,tank,100000000 kóreai... persze,hogyne... oké, kiirtottad a katonai bázist tök egyedül. mész tovább, társad rádradiozik, hogy találkozzunk má'. találkoztok, pofázik 5percen át, elindultok erre PONT őt kapja el a szörny, nem téged. na erről ennyit. oké, mint a filmekben és a többi játékokban: Futsz a társad után, hátha megmentheted! Ezután már tök egyedül vagy, nincs társad. innentől indul a RAMBO stilus... és játék vége)

    Aki akarja elolvassa, aki nem az nem, akinek tetszik, annak tetszik, akinek nem tetszik az írásom,annak nem. Sajnálom. Csalódtam a Crysisben
  • Rage47
    #19
    pff lool
  • w77d
    #18
  • Qwerty4
    #17
    "A Far Cry 2 már annál inkább tetszik.."

    "Lol nekem is :D"

    Ezekre reagáltam.Grat, hogy te tényleg lámát csináltál magadból.

  • Code92
    #16
    jaja szerintem is, csak a grafikára mentek, optimizálás meg szar voölt, cod4 nek szebb grafikája van és ahhoz nem kell atomerőmű
  • bertino
    #15
    az első részről van szó, persze nem feltétlen kell elovasnod végig a hsz-eket, inkább csinálj magadból lámát egy iyen posttal, grat...
  • Qwerty4
    #14
    Nem értem hogy tud egy játék tetszeni nektek, ami még meg se jelent.
  • Sephi
    #13
    Lol nekem is :D
  • AntiHero
    #12
    Nekem se amúgy:D Far Cry addig tetszett míg nem voltak szörnyek.
    A Far Cry 2 már annál inkább tetszik..
  • Qwerty4
    #11

    Nekem a FarCry se tetszett, a Crysist meg kedvem sincs kipróbálni...
    Egyáltalán nem szimpatikus a Crytek.
  • Unreal1942
    #10
    Az első rész nem túl jó alap a második részhez. Bár az is lehet, hogy rossz időben dobták piacra. Bioshock és COD4 mellett labdába sem rúghat. Csak grafikával ami ráadásul nagyon gép igényes...nem lehet év játéka díjat nyerni. (remélem)
  • w77d
    #9
    nálam jól megy, mégis azt kell mondanom hogy szar játék szép grafikával ;)