9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • broman191
    #128
    CryEngine 2 PS3-ra és Xbox360-ra
  • arty
    #127
    bertino: mostmár rebesgetik, igen. eddig az ment h 'kevés a konzolok ereje' ...

    broman191: lehet. de addigra ez a gfx sem lesz (talán) ennyire egyedülálló. az biztos, h ha a gef9800GTX lenne az átlagos, 30ezres kártya manapság, jobban fogyott volna és sikerjátékká válik a krizis.
  • broman191
    #126
    2010 környékén nem hiszem hogy gond lesz ez a gépigény...
  • bertino
    #125
    van második esélye, tán volt hír rola itt vhol, hogy megy konzolra is vmi változata
  • arty
    #124
    ezt hol álmodtad?
    - arra gondoltál-e már, h HL2-ből steamen adnak el legtöbbet? vagy h orange boxot minek vennek, akinek megvan már az alap hl2 stb??

    - bioshockrol érdekes az info, egy linket tudnál adni? tudtommal PCre is nagyon jol fogyott, ami biztos többet jelent, mint a krizis 80-100ezres eladása ... de ha PC-n bukna is a BIO, amit kétlek, konzolon másfél milla felett jár. Krizisnak nincs második esély, az csak PC-s.

    broman:
    "Cryengine 2-vel készül valami 2010 környékén kiadásra kerülő MMO, és a Tiberium néven futó EA-s FPS is."

    nyilván mentik ami menthető ... kész az engine, gyorsab raknak fölé még 1-2 játékot, hátha bejön valami. ha azok gépigénye is krizises lesz, akkor EA kellemeset bukik majd :)
  • Pheaper
    #123
    Várom!!
  • broman191
    #122
    Cryengine 2-vel készül valami 2010 környékén kiadásra kerülő MMO, és a Tiberium néven futó EA-s FPS is.
  • lac coo
    #121
    Ott most éhezés van :)))))
    Kaptak pár millát fejlesztésre, a töredékét nem hozták vissza, gondolod továbbra is tömik őket? :P
  • bertino
    #120
    crytekről beszéltünk előbb, asszem. :)
  • lac coo
    #119
    Hiszek neked, de egy tuti: az össz eladások a béka feneke alatt vannak :)))) Bár spec HL2 közelében sincs, a másik meg, HL2 aprópénzen készült nem mint ez a gynyör , milliókért....
    Tudod: kiadás-bevétel ,darabszám másodlagos lényeg , hogy plusszban legyél :P
    Sőt lehet Kambodzsában is több Crysist adtal el mint HL2 Orange-t ! :DDDDD
  • lac coo
    #118
    Elméletileg azt is licenszelték már 2009-10 -es megjelenésű játéknál ( gondolom EA-nak van annyi esze, hogy kicsit betartja magának ...), asszem 750 000 dolcsi darab áron .....Ami elég karcsú ...
  • gduck
    #117
    ??

    A Bioshock és a Half Life 2: Episode 2 olyan űberfasza játékok és mégis kevesebbet adtak el belőlük az USAban mint a Crysisból (forrás: NDP Group)!!! Neked részletes eladási statisztikáid vannak vagy csak megint a játékot kell fikázni???
  • Qwerty4
    #116
    Hát licenszek is lehetnek nagy bevételi források, de nem tudom 2x-i licenszelés mennyit hozhat nekik.
    Utánznéztem a Cryengine-t idáig csak kétszer licenszelték (Aion: The Tower of Eternity, Special Force 2), a Cryengine2-t még egyszer sem.
  • lac coo
    #115
    Kiknek? EA-nak tuti nem ....
  • bertino
    #114
    ők nekik pénzügyi problémáktól biztos nem kell félniük.
  • broman191
    #113
    Mellettük lehet...bár a Crytek célja inkább a brutál engine készítése, és inkább a licence-ből élnének meg mint a játékokból...
  • Qwerty4
    #112
    Szerintem jobb lenne ha eltűnnének a francba a grafikai vívmámyaikkal együtt.
    A FC is elég lúzer játék és csináltak még egy tök ugyanolyan szigetest, amit Crysisnak hívnak, kivéve, hogy + effektek ott vannak.De ötlet benne a nagy nullával vetekszik.
    De persze az olyan nagyszerű csapatok, mint a Looking Glass (pl. Thiefek készítői) elsüllyednek, pedig sokkal többet tettek le az asztalra és egy új műfajt hoztak létre.Mellettük a Crytek egy nulla az én szememben.
  • lac coo
    #111
    Mégis eladják ;)

    Bebukták a játékukat a kutyának nem kell , ez van ...

    Szerintem is megy a kőkemény élet-halál harc EA és Crytek között: lesz-e folytatás, ha lesz valszeg EA éhbérért akarja megcsináltatni velük stb...

    Rossz jel, hogy a Crytek fellőtt egy honlapot pár hete, amiben az engine-jüket kínálják a világ számára, igaz csak néhány órát működött, szvsz EA leszedette velük, van olyan profi, hogy az általuk pénzelt fejlesztéseket jó ideig nem akarják más játékokban látni ...

    Crytek meg szvsz éhenhal jelen pillanatban, mert hogya a kevéske pénzből nem jutott nekik az tuti :)
  • broman191
    #110
    Más "szemetét" is nehéz a mai világban eladni...
  • lac coo
    #109
    Az....

    Csak a szemetjüket eladni nem lehet :))))
  • broman191
    #108
    Don't be stupid my man...a Crytek jelenleg a világ egyik legjobb fejlesztőcsapata, ne írkálj hülyeségeket
  • arty
    #107
    én ezen inkább sírnék ...
  • broman191
    #106
    Most milyen irányba nevessek?
  • arty
    #105
    abbol az jön le, h lehet crytek se sokáig lesz ...
  • broman191
    #104
    Olvass a sorok között;-)
  • arty
    #103
    akkor győztem? :D

    zárható a topik!! ;)
  • broman191
    #102
    -.-
  • arty
    #101
    egy linket pls a Crytek weboldalra, ahol ez áll ;)
  • broman191
    #100
    Nem áll melletted semmi, mellettem a Crytek szava
  • arty
    #99
    GameStar mint hirforrás???? :D Ne őrüljünk már meg ...

    A logika továbbra is mellettem áll ;)
  • broman191
    #98
    Ahogy gondolod
  • ricsa008
    #97
    tudom épp ezért vagyok csalódott :D
    de mindegy legalább ezt a számot most kihagyom
  • broman191
    #96
    ? Ezt ígérték-.-
  • ricsa008
    #95
  • broman191
    #94
    Morrowind:)
  • ricsa008
    #93
    aha értem
    jó neked :D
    az a teljes játék amit igértek ?
  • broman191
    #92
    Én előfizető lennék-.-
  • ricsa008
    #91
    te ott dolgozol ? vagy már megvan a januári szám ?ugyanis csak 24. én jelenik meg
  • broman191
    #90
    A 2008 januári GameStar 31. oldalának tetejének sarkára vessék tekintetüket a Crysis 2 készítését még mindig cáfolni merő szemek^^

    1 point for me
  • arty
    #89
    :D