9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • grebber
    #408
    "Our last question to Cevat Yerli was if Crysis 2 would get modern high-end PCs to their limits as Crysis one did in its time and what hardware would be required to play the game at 1920 x 1200 pixels with 4x MSAA and 16:1 AF. Unfortunately the Crytek founder couldn't comment on that topic yet."

    Még nem találták fel ezt a gépet ezért nem tudott válszolni
  • tobias88
    #407
    Tantárgy keretében tanulnánk elvileg...
  • tobias88
    #406
    Elvileg úgy volt, hogy ma a cryengine 3al dolgozhatok, de a suli és a crytek még nem állapodott meg egymással
  • Prince23
    #405
  • Kopiati
    #404
    Biztos valami sy-fy klisét lőnek el... a titkos szervezet, ami megalkotta a nanoruhákat, most világuralomra tör, aminek csak egy szegény amerikai katona állhatja útját...miközben lekaratézik kismillió élient...XD
  • Bokafix2
    #403
    Crynet? Ez nem a Crytek-hez kötődik valahogy? Az lenne a legnagyobb buli, ha az idegenek megszállnák a Crytek központját is, és ez benne lenne a játékban hogy berontanak az irodájukba mikor ők épp a Crysis 3. részén dolgoznak és halomra lövik őket.
    Egyedül Cevat Yerli menekülne meg aki bosszúból létrehozza az elit Crynet kommandót ami klónozott génmanipulált crytek tagokból áll.
  • Szega87
    #402
    nekem kicsis hasonlít a sztory a new yorkban játszodó predator filmre
  • KILLER2
    #401
    Én is erre a rejtélyes harmadik félre gondoltam. Az a gond, hogy attól félek, nevetséges lesz a dolog.
    Mindegy, úgyis a Crytek-es srácokon múlik, hogy milyen lesz a dolog. Az alapötlet nagyon jó, a megvalósításon múlik minden (az első résznél is ezzel volt a baj, minden adott volt, de a játékmenet szerintem lapos lett, meg a sok fa is egyhangúvá vált egy idő múlva, függetlenül attól, hogy most fagyott-e vagy nem). Bár ez a 3. fél nekem akkor is furcsának tűnik. Picit erőltetettnek hatna, ha egy idegen támadás közben beszállna még egy faj :)
  • grebber
    #400
    "Nem elég, hogy az idegenek ott bugiznak New York utcáin, egy harmadik fél (CryNet?) is beszáll az ostromba"

    Ennyi.Fagyasztó alienek után jönnek a gyújtogató piromán alienek is mese nincs!
  • JohnnyNapalm
    #399
    loooool tényleg :DD
  • KILLER2
    #398
    A megszenesedett hulla szerintem azért érdekes, mert az alienek az eddigiek alapján fagyasztanak. Kíváncsi vagyok, miket újítanak.
  • Synchronous
    #397
    "...patkányok rágcsálják a megszenesedett hullákat."

    Akkora lol ez a mondat... Mondjuk mindegy, valamilyen állatot bele kell tenni.
    Nekem anno a csirkék nagyon bejöttek az 1-ben, jól el lehetett szórakozni velük. Gránátot dobtam közéjük, hordók, épületek tetejére pakoltam fel őket, az ellenség arcába vágtam stb...
    De a legtutibb crytek-es állat a szelíd röfi volt a Far cry-ban ami v.milyen oknál fogva mindig beleakadt a kerítés szélébe.
    Mondjuk New Yorkban nemigen lesznek ilyenek, de patkányokkal helyettesíteni őket... hát elég vicces. Akkor biztos csatornás pálya is lesz.
  • JohnnyNapalm
    #396
    #384
  • JaSoN HuNTeR #395
    Vajon mi lesz a története a második résznek? Össze függő lesz az első résszel?
  • RYO21
    #394
    Szépek az épületek!
  • grebber
    #393
    Német PC Gamer scannek
  • JaSoN HuNTeR #392
    remélem jobban optimizált lesz mint az elődjei.
  • KILLER2
    #391
    Persze értem én, csak többnyire a portolás miatt szoktak halasztani egy játékot, ha már egyszer kész van, nem értem, hogy minek halogatni.
    De biztos, hogy részben vagy teljesen igazad van, nem értek én ehhez.
  • grebber
    #390
    Leírtam a pénz miatt konzolra megveszik pc-re letöltik azért és nagyon kevesen veszik csak!
  • KILLER2
    #389
    Nekem akkor sem tiszta, hogy minek halasztani a kiadást, ha elvileg egyszerre csinálják mind3 verziót, mivel csak sandboxban dobálják össze a cuccokat, mert gondolom az engine már kész van mind3 platformra.
  • grebber
    #388
    De szerintem az fog.Az a 2 hónap is amíg csak konzolon van jóval többet hoz mind ha egy időben kiadnák és mindenki csak letöltené pc-re.
    Teljes mértékben megértem őket.
  • RYO21
    #387
    ugye nem a pc-s verzió fog késni?
  • KILLER2
    #386
    Azért fasza, hogy elvileg párhuzamosan lehet fejleszteni mind3 konzolra a Cryengine3al, de azért talán pár hónap eltéréssel mind kint lesz. Csak szerintem ellentmondásos kicsit a dolog? Azérrt remélem, hogy nem veszik el a Crysisos hangulat és egy elcseszett konzol átirat lesz a vége.
    Meg szerintem nagy hiba volt eldobni Nomádot (vagy fene tudja, hogy lesz-e még valami szerepe) és helyette főhőssé tenni Prophet-ot, nekem nem volt annyira szimpatikus. Skyes karaktere a Warheadban szerintem telitalálat volt, de a főszálnak szerintem pont jót tett, hogy nem ismert a főhős arca és kevesebbet is lehetett róla tudni, kicsit olyan volt, mint Master Chief a Halo-ban. De hát majd meglátjuk.
    A ruhamódok összevonása jó ötlet, de remélem, hogy nem nagyon erőltetik majd, hogy power up-ok, meg energiacsomagokkal kelljen majd töltögetni a ruhát, mert akkor a multiban máris átmenne a hangsúly a taktikáról és az ügyességről arra, hogy akinek volt épp energiacsomagja és mielőtt meghalna, feltolja a ruha armorját, azt már nyert is.
    Ez a nyomozós dolog jó ötlet, bár remélem, hogy azért nem lesz minden teljesen kihalt. Picit mintha hasonlítana a Halo: ODST-re, de annak is az a bajom a főszálával, hogy sötétben mászkálunk egy tök üres városban, ahol csak az ellen van. Szerintem jót tennének a civileg a Crysinak, remélem, hogy ezt Crytek-ék is így gondolják.
    A 3. fél is érdekes, kíváncsi vagyok, hogy ez mit akar jelenteni.
  • JohnnyNapalm
    #385
  • grebber
    #384
    CRYSIS 2 infók!!

    Megjelent a német PCGAMES magazin, benne egy jókora Crysis 2 beszámolóval.

    Három év telt el legutóbbi kalandozásunk óta, azaz 2023-at írunk és az idegenek idegesebbek, mint valaha. New York romokban. Mindenhol betört ablakok, becsapódási kráterek, patkányok rágcsálják a megszenesedett hullákat. Síri csend, a halál nyomasztó jelenléte lengi körbe az egykoron népes, mára kihalt utcákat. Elvétve kivezényelt katonai osztagok próbálnak ellenállni a folyamatos, szűnni nemakaró idegen inváziónak. Időközben befut a hír, miszerint Tokió, London és Rio de Janeiro lakosait teljesen kipucolták. A halálozások száma milliókban mérhető és napról-napra csak nő.

    Az előző részben nem nagyon volt sztori és a lehetőségeink is korlátozottak voltak. Ezúttal minden másképp lesz, ígéri Nathan Camarillo producer. Elsőként erős cselekménnyel, háttértörténettel, infócsokrokkal készülnek és ami a harctéri teendőinket illeti, számos módon érvényre juttathatjuk akaratunkat. Csapattársaink mini videók formájában (a'la System Shock, Bioshock) tudatják velünk, hogy még mennyi hús maradt a lábukon, pontosabban mennyi húst faltak fel belőlük a falánk idegenek. Ha úgy tartja kedve a játékosnak kielemezheti a hullákat. Hogyan haltak meg, mi által, sőt még a New York-ot ért támadás kiváltó okait is felderíthetjük, feltéve, ha lesz időnk és kedvünk az idegenek fojtogatása és fejük falba csapkodása közben.

    Főhősünket Prophetként emlegetik a csapattagok, amikor épp egy idegen hajót rakétáznak szanaszét és hajszolnak bele egy égbeszökő felhőkarcoló kellős közepébe. Mindenkinek a fantáziájára van bízva, hogy a cseledetei miatt hívják prófétának vagy azért, mert ő volt az előző rész végén a főjani.

    A Nanosuit módozatait kicsit megváltoztatták, a POWER és SPEED módot egybevonták, cserébe kaptunk egy TAKTIKAI modult, ami mindenféle extra infót, például ellenséges csapatpoziciókat vetít a retinánkra, de tisztes távolból hallgatózhatunk is, ha úgy tartja kedvünk. Ezúttal különféle vizuális és hangeffektekkel egybekötött jelzések adják tudtunkra, épp melyik módban vagyunk. ARMOR-ban például más hangot adnak a nanosuitba becsapódó lövedékek és mozgással járó hanghatások is nehézkesebbé válnak. A pályákon elszórt modulokkal pedig tovább tápolhatjuk a már meglévő NanoSuit módokat. Például nem kell megállnunk, ha szólít a természet, instant evaporizálhatjuk a dolgokat.

    Nem elég, hogy az idegenek ott bugiznak New York utcáin, egy harmadik fél (CryNet?) is beszáll az ostromba. Kik lehetnek ők és vajon szeretik a nyuszis kakaót?

    A játékot X360-on, 720p felbontásban prezentálták, de aggodalomra semmi ok, a PC változattal parallel készítették, így talán pár hónap eltéréssel mindkét platformra megjelenik a játék.

    info: Hardwired
  • RYO21
    #383
    Nagyobb:

    http://www.abload.de/image.php?img=image-48y6qs.jpg
    http://www.abload.de/image.php?img=image-49zu2a.jpg
  • RYO21
    #382
    Akcióból nincs hiány, az tuti!
  • grebber
    #381
    This is crytek showing a Level From CRYSIS 2 level's on the: CRYENGINE 2(crysis warhead engine )

  • grebber
    #380
    Engem felcsigázott baromira kíváncsi vagyok milyen lesz!
    Remélem E3-ra viszik és lesznek végre ingame videók!
    Mivel hogy idegenek artják a népet nem lesz szerintem olyan sok sok ember a városban max pár civil fog rohangálni meg a társain már ha lesznek majd.
  • peti71
    #379
    Ez érdekes lesz, amikor szó volt róla hogy egy másfajta dzsungelbe folytatódig a játék nem egészen erre gondoltam,ez teljesen ellentétes lesz az előző részel,én is remélem hogy nem egy makett városba fogunk futkorászni,a megjelenés még mesze van, egy videó majd jöhetne belőle.
  • grebber
    #378
    Magyarul is:

    Crysis 2 - New York az új csatatér

    A korábban kiszivárgott információk alapján körvonalazódó sejtésünk beigazolódott, ezúttal a betondzsungelben kergetjük az idegeneket.

    A PlayStation Official Magazine márciusi száma leplezi le az immáron multiplatform Crysis 2 csatáinak otthont adó helyszínt.

    A korábbi híreszteléseknek megfelelően a viszonylag csendes, hol forró, hol jeges őserdőből átnyergelünk kicsiny sárgolyónk legismertebb metropoliszába, New York városába. Az új csatatér minden bizonnyal megváltozott játékmenettel jár, civilek menekülnek, rendőri és katonai egységek próbálják fenntartani a rendet, biztosítani az evakuációt. Legalábbis erre engedett utalni a tavalyi Crysis 2 teaser.
    Reméljük nem követ el akkora bakit a Crytek, hogy egy kiürített várost vet elénk gumicsontnak.

    info: Gamestar
  • grebber
    #377
    Crysis 2 Takes the Fight to New York

    Crytek is building Crysis 2 on their new state-of-the-art multiplatform game development solution CryENGINE 3.

    While it was recently revealed that the game would have sandbox gameplay to a different, yet ultimately familiar environment, and be set in a new style of jungle far from tropical, the newest cover of PlayStation: The Official Magazine blows the lid off the new location, New York, teasing with "Aliens invading NYC? No Problem!

  • grebber
    #376
    Gamekapocs előzetese!
  • peti71
    #375
    Szerintem se,még az is lehet hogy egy kicsit vissza vesznek belőle a konzol miatt,de majd kiderül,egyébként nagyobb sikere számítoltak pcén hogy most konzolra is kinyomják?Reméljük a játék meneten nem érezzük majd a konzol "jótékony" hatását.
  • JaSoN HuNTeR #374
    Egyetértek.
  • Prince23
    #373
    Akkor az PC-s nyelvre fordítva: 2011. március
  • grebber
    #372
    Újságcikk Ott van a megjelenési dátum is 2010 December.
  • Snexi
    #371
    szerintem nem lesz szebb az 1nél,szóval nem nagyon számítok sokkal nagyobb gépiégnyre mint az első résznek

    majd a 3. rész ami már a következő konzolgenerációra jön...
  • grebber
    #370
    Újabb scan

  • ToCsEk
    #369
    enek csak 3nasa gép kell majd :D