3291
  • ronihun
    #491
    167 "The Moment of Conclusion, the End of Grimmjow"
    "Kecchaku no toki, Gurimujō no saigo" (決着の時、グリムジョーの最後)

    The New Captain Amagai Shuusuke arc

    From episode 168 onwards, the current Hueco Mundo arc will divert to fillers...

    168 "The New Captain Appears! His name is Shūsuke Amagai"
    "Shin taichō tōjō! Sono na wa Amagai Shūsuke" (新隊長登場!その名は天貝繍助) April 23, 2008
    169 "New Development, the Dangerous Transfer Student Appears!"
    "Shin tenkai, kiken na tenkōsei arawaru!" (新展開、危険な転校生現る!) May 7, 2008
  • Al Age
    #490
    Epizódok címeinek listájából.
  • NeverwinterKING
    #489
    én is várom a köfi részt^^
    a 166os nagyon jó volt :D mégilyet!!!
  • armageddon666
    #488
    nekem pergős harc kell, de nem a szokásos szánalmas tipikus shounen harc... ez valahogy más volt :))

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    végére mondhatnánk hogy a megszokott meghallja a barátját és superman lesz, de nem... Ichigo akkor kezdett el bénázni mikor látta hogy Orihime fél tőle... ezért nem tudott 100on menni. Miután viszont meghllotta hogy aggódik érte x) az gecijó volt :K
  • ronihun
    #487
    na hát ezaz h semmi uj nem lett volna a sztoribol hát ha már igy is fillereket akarnak akkor nem fognak ilyenkor dupla részt...v ha vmi lényeg még lettt volna benen azis max 1perc
  • armageddon666
    #486
    szerintem meg benne lett volna a jövőheti rész is :P vagyis jah... a harc tovább húzódik... de most őszintén... nem ez a lényeg? XD szal nekem már nagyon hiányzott egy jó minőségű harc... ez roppant jól volt megkoreografálva...
  • ronihun
    #485
    abba kb ugyanennyi lett volna csak a harc tovább huzodik inoue sokkal többbet gondolkodott volna stb
  • armageddon666
    #484
    A zene is odabaszott xD (ez most így esezmbe jutott 2. nézés közben xD)

    ebből csinálhattak volna duplarészt vagy valami :S
  • armageddon666
    #483
    Az fordult meg a fejemben hogyha Grimmjow meghal akkor már csak Ulqiorra lesz aki ellen érdekes lesz a harc, de a többi még ismeretlen kemény espada :\ azok valahogy nem izgatnak :S úúútálom mikor szimpatikus gonoszt csinálnak -.-'

    oh... Aizent el is felejtettem xD az még jó lehet majd ^^
  • armageddon666
    #482
    ejj pazdet ez a rász ütött... a vége xD az kész :D nagyon durva :D várom a kövit O.o (shinigami illustrate book is jóvolt xd)
  • berlinboy6329
    #481
    Honnan veszed?
  • Al Age
    #480
    Következő rész után fillerek jönnek.
  • sweech
    #479
    hát ez durva rész volt :o
  • armageddon666
    #478
    én zoku sdayonara zetsubou senseiből szedtem le faket :s
  • ronihun
    #477
    nkeem egy 3 perces kis "rész" jött le amiben irták h We will not upload mkv. vagy vmi ilyesmit nem emlékszme rá letöröltem...de töltsétek le leehet h nálam volt a baj
  • armageddon666
    #476
    elkezdtem tölteni ^^
  • ronihun
    #475
    eza rész nagyon jó volt ... nehogy fillereket rakjanak be! a legujjabb részek nagyon jok
  • armageddon666
    #474
    miért? mibaj a HDval?
  • ronihun
    #473
    órákat vártam h lejöjjön torrentel a HD minőségű erre...Soha nem fogunk ilyen szart feltölteni h mkv ... tehát SENKI NE TÖLTSE LE A HD MINŐSÉGŰT ...kamu-.-
  • BEAST #472
    yay uj resz <3
  • faláb
    #471
    Hát Hitsugaya pont ennek az ellenkezőjét kapta:D
  • NeverwinterKING
    #470
    :O
  • wander01
    #469
    hát, ugy látszik nem? ez is egy skill
  • NeverwinterKING
    #468
    te mindenhol ott vagy? :O :D
  • wander01
    #467
    rossebb megette, hol a zúj rész mán :( ápr 9, szopás.

  • NeverwinterKING
    #466
    :(
    köszi h mondod... már megin néztem volna és nem értettem volna :| kicsit sok a volna :|||ww
  • BEAST #465
    kovetkezo resz majd csak aprilis 9-en lesz japanban
  • NeverwinterKING
    #464
    am hh nem volt most új rész?:O vagy csak én vagyok hülye :DD
  • NEOreg3
    #463
    akkor letöltöm
  • armageddon666
    #462
    99,9999%
  • NEOreg3
    #461
    [DB] Bleach Movie Diamond Dust Reballion

    április 1?:)
  • Black Hawk
    #460
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Remélem Ichigo most szétrugja a seggét a zöldszemű kreténnek :D Fight, Finish Him
  • NEOreg3
    #459
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na megtudtuk az utolsó Arrancar nevét is: Barragan. Mivel másodikként szólította Aizen valószínűleg ő a 2. espada.
  • BEAST #458
    Nem kulon emlitettem oket, hanem felsoroltam mivel a fillerek ota folyamatosan romlik a sorozat szinvonala, es szerintem az arrancarokkal sem igazan uti meg a mercet ... legalabbis nalam, meg. A vegtelen sorozatokkal leginkabb ez az egyetlen problemam. Ettol fuggetlenul nezem minden heten, kivancsi vagyok mit hoznak ki a sztoribol ...

    Bar a bleachben meg mindig jobb a helyzet mint a narutoban ... itt legalabb vannak izgalmas harcok, de szivesebben neznem ahogy tovabb haladnak a tortenetben es nem az x+nedik arrancarral harcolnanak. Igaz az utolso 2 resz elegge meggyozore sikeredett, talan majd most :p
  • Black Hawk
    #457
    A modsoul és a bounto részek fillerek gondolom ezt azért tudod és mint fillerek alacsony költségvetésű 10 évesek által írt szarok ne azokhoz hasonlítsd a ssorozat színvovalát. A mostani részekkel meg tökéletesen meg vagyok elégedve.
  • BEAST #456
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem annyira nem tetszenek az uj reszek. A heten ujra elkezdtem nezni a sorozatot az elejerol es eszmeletlen mennyivel jobb az elso 60 epizod (foleg a Soul Society reszek) mint az utana kovetkezo modsoul/bantu/arrancar reszek
  • armageddon666
    #455
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem olvasok mangát. ezt így előre leszögezném :D szal csak találgatások ^^

    szal, most valszeg meg fog Grimmjow halni :( aminek nem örülnék :C másrészről nem lenne Bleach hogyha komolyabb szereplő meghalna -.- legalábbis eddig nem nagyon haltak meg........
  • Black Hawk
    #454
    2 hét szünet eszméletlen jó részek jönnek utána ez az egy doéog vígasztal.
  • armageddon666
    #453
    április 9ig nincs új bleach :( a mostani rész naon jó volt x)) de ha minden igaz a köv lesz a nagyon fasza :K ha ennyi szünet van közte remélem eléggé tápos rész lesz.
  • Mirales
    #452
    Kösziiii. XDXDXD jó tényleg hülye kérdés volt, nem baj most legaláb tudom, (egyébként én már semmin nem lepődnék meg :D )