3291
  • Rise Against
    #291
    na, ez volt a filler vége =) végre visszakanyarodik a Bleach a történethez. Most már történhetne valamit, mert az utóbbi részeket csak megszokásból néztem végig.
  • Dani182
    #290
    Hi!
    Ha valakinek van egy jó nagy Bleach logója az legyen szives elküldeni nekem vagy pedig linkelni! Szeretném rányomtatni egy pólóra azért kéne minél nagyobb :) . Köszi!
  • ronihun
    #289
    én is ngayon sajnálom de én az arrancarokig nem jutottam el mert a bountos részek végére ugy meguntm az egészet h nem is nézem azota....bountos részeket töröltem is lett rögtön pár gB helyem és majd vmikor folytatom talán
  • Adam5
    #288
    chapter 300:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Legjobb Arrancar release "tánc", és még a képesség is faja...de a kinézet az OMGWTFBBQ xD. Mint egy tök. Hanatarou meg a meglepi :3, érdekes. Én mondjuk chap 300-ra valami sokkal nagyobbat vártam (jó kapitányok ott vannak már...de 300 az akkor is 300 ) Meg ahogy Zomari és Byakuya egymást arrogánsozgatják .
  • [Walaki]D`Lair
    #287
    Pedig reménykedtem, hogy HM majd hoz új izgalmakat...de ezek a kretén idióta kinézetű lények...még a Menos Grande félelmetes is...nade az a 3 imbecil...grrr -.-
  • Bucser
    #286
    az. demár vagy 90 rész óta.
  • [Walaki]D`Lair
    #285
    Hát b+ egyre szarabb a bleach...
  • armageddon666
    #284
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jaja, ezután a rész után én is ezt gondolom :P azé kár XD persze érdekel mitkeres ott Hueco Mundoban, de nem annyira hogy egy teljes részt rászánjunk -.-
  • Al Age
    #283
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt nem tudom, a következő rész viszont tuti róla fog szólni, nem Uraharáról, vagy Isshinről (cím alapján).
  • armageddon666
    #282
    nekem is bejött ^^
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a csontfejű shinigami kulcsszereplő lesz?
  • Rise Against
    #281
    emészthető... bár én egyszer elbóbiskoltam rajta, vissza kellett tekernem egy percet, mert majdnem elaludtam :D
  • Frosty01
    #280
    hetente jelenik meg új rész?
  • Frosty01
    #279
    bazz el ne mondjátok :D

    144nél tartok -.-
  • Black Hawk
    #278
    Filler ide vagy oda ez tetszett :D (147)
  • Frosty01
    #277
    hát ez nagyon jó kérdés :D
    rágom az asztal sarkát xD
  • NEOreg3
    #276
    nagyon fasza, mihez kezdel, ha elfogy az anime?:D
  • Frosty01
    #275
    akkor fasza. 137nél tartok -.-"
  • NeverwinterKING
    #274
    az anime 146nál. és mindhez van sub
  • Frosty01
    #273
    anime hányadik résznél tart?
    és meddig van lefordítva?
  • macleod2005
    #272
    [spoiler] Halibelt én meg 3. ra tippelem, mert egyedül ő nő az espadaban, és Nell annó 3. volt [/spolier]
  • armageddon666
    #271
    valaki ráérős Bleaches gyűjtse plz össze egy videóba a Shinigami Goldeneket (meg az Arrancarosokat is most újonnan :D) és töltse fel valahova ^^ kösszönöm ^^
  • Adam5
    #270
    Chapter 298

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mayuri új dizájn! Királyos, egyiptomi syle. Nah ha EZT is túléli Szalyel, akkor komolyan eldobon az agyam. Byakuya meg morcos kicsit, Le Rouxnak nem kellett volna oda mennie Rukiához. Mert így hogy csak 7-es = instant halál. De még az is lehet hogy ez Aizennek jól fog jönni. Kihalnak a gyengébb espadak, és így be tudja majd rakni az új szuper vastolord espada csapatot. De hol van vajon Yammi ? Jah, és most már megvan a top 3 espada. Csak a sorrend kell, Starkot espada #1-nek!!!
  • Adam5
    #269
    Túl bizakodó vagy :). Én olvasom és nyugi, tudom hogy ezek filler címek :P. De az animeseknek ez úgy is mind1, mert ez gyakorlatilag nekik nem jelent semmit :). Meg nem is azért mondtam, természetesen én is megfogom nézni ezeket a részeket mert szeretem a Bleachet. Csak a többi mangásnak írtam hogy még eltart egy ideig amíg beindul az igazi HM évad :P.
  • Count Adyn
    #268
    Nem tudom pontosan mi volt már nem emlékszem:)
  • armageddon666
    #267
    Yoruichi az Shinigami volt? :D ő nem csak valami extranéni ? :D villámok úrnője? ^^

    Isshin meg Urahara lesznek :KKK tudommm :D meg Yoruichi is fel fog tűnni meg ifjú Byakuya XD
  • Count Adyn
    #266
    Vagy Yoruichi vagy hogy irjak, a cica :D
  • NEOreg3
    #265
    hát Ishida apja quinci (vagy hogy írják), szóval ő kilőve, esetleg Urahara, meg Ichigo apja, Isshin:)
  • Rise Against
    #264
    sztem ezek nem úgy hangzanak mint fillercímek...
    Rukia már velük van, szal eltűnhet.
    a múlt két shinigamija akár kurosaki meg ishida is lehet, bekapcsolódhatnak a történetbe. De lehet hogy csak túl bizakodó vagyok, nem olvasok mangát :p
  • Rise Against
    #263
    Jaj hát úgy érthető. Összekötitek a kellemest az élvezetessel :D
  • Adam5
    #262
    Ki szokták adni előre a kövi 3-5 rész címét (tévedtem, a kövi NÉGY rész az ami tuti filler).
    címek:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    147. The Forest of Menos! The Search for the Missing Rukia
    148. The Shinigami that came from the Past
    149. Traveling through the Crumbling Forest
    150. To the Place of the Living
  • Bucser
    #261
    Símán.... Egyszer csináltam Evangelion+Berserk Maratont haverral:) Aztán a végén vicces cigi felengedésül, különben túlagyaltuk volna az egészet:D
  • armageddon666
    #260
    ezt honnan tudod? :D belső info? :D
  • Adam5
    #259
    Jah, jó rész volt. Kár most 3 filler fog jönni T_T.
  • Rise Against
    #258
    hmm tetszett ez a rész... de csak a második felétől. Bár tény, hogy nagyon lassan bontakozik ki a cselekmény. Szal lehet csak azért tetszett, mert ki voltam éhezve :D
  • _Vegeta_
    #257
    Egyaltalan nem durva napi 20 anime epizod, ha tetszik az illetonek. En pl (tudom nem anime) 24 evadot csakis 1nap alatt tudok nezni.
  • armageddon666
    #256
    Na megvolt az új rész is :D rosszabbra számítottam, de egész jó volt ^^
  • macleod2005
    #255
    minimum Byakuya :D Hitsugayára is van esély rendesen, de sztem még ott lesz Ukitake is
  • armageddon666
    #254
    igen... nyáron 24-26 rész 1 nap volt :D mamár nem ^^ mamár 1 hétig nézem :D najó azé nem... 3 nap -.- xD
  • Rise Against
    #253
    baszki, voltatok-e orvosnál o.O
    1 nap 1 anime? wtf :D ha most ilyen 24-26 részesekre gondolsz, hát jól bírod.
    tegnap óta 45 rész... hát hihetetlen, amikor én 12-t megnéztem egy nap, rosszul éreztem magam, mennyire balfasz lehetek :D
  • armageddon666
    #252
    Oh, akkor hivatkoznak a hasonlóságra a sorozatban? vagy mangában? :D vagy csak másutt?

    "15 órán át Bleach-t nézett?:D" és még mindig nézi ^^ rávettem nyár végén hogy nézzen animéket, és ... nézi őket xD nonstop :D egyik lement, jön a másik :D beteges már XD (mondjuk nyáron mikor elkezdtem így rendesen nézni őket én is így néztem :D bár én 1 nap 1 anime ^^ hogy ne keveredjenek...)