3291
  • NeverwinterKING
    #531
    értem. thx
  • NEOreg3
    #530
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor IChigoékat megtámadja Nnoitra, elvileg közvetlenül a Grimmjow harc után történne, csak hát jönnek a fillerek...
  • NeverwinterKING
    #529
    értem. thx és az mikor lesz? :D
  • Fbn Lx
    #528
    hogy róla is kiderülhet még akár, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    cukisága ellenére igencsak erős.
  • ronihun
    #527
    spoilerba a választ plz igy is látam már vmit rola :S
  • NeverwinterKING
    #526
    oké, hogy jön ő a rózsaszín hajú kislányhoz? :D
  • sweech
    #525
  • NeverwinterKING
    #524
    ki az a nel?:O
  • ronihun
    #523
    kösz.csak itt nem találom 204-307-ig
  • BEAST #522
    mangat nem olvasok :C
  • Count Adyn
    #521
    Urahara shop talán.
  • ronihun
    #520
    #511 plz
  • Count Adyn
    #519
    Mondjuk ha abból indulok ki hogy (manga)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nel ki is igazából
    akkor tuti:D
  • BEAST #518
    Szerintem van legalabb annyira veszelyes mint o :p
  • Count Adyn
    #517
    Ő csak a tájcsója modorát balaszolja ki sztem:D
  • BEAST #516
    ooh, o nagyon cuki ^_^ ... bar volt egy resz amikor picit megijedtem tole, kivancsi vagyok mikor mutatja meg hogy mitol is lett o a 11. szakasz masodik embere :))
  • RelakS
    #515
    [URL=http://animeaddicts.hu/galery.php?picture.44405]Ő most olyan veszélyes, amilyennek kinéz, vagy amennyire cuki? ^^[/URL]
  • Bucser
    #514
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha nem is írta ki, de nagyon félre lett állítva. Ha a mangát követjük akkor most megint sokáig közük sem lesz A Hueco Mundoban történtekhez. és behoznak valami side story-t fogadjunk az animebe.
  • Bucser
    #513
    Manga

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Asszem ezek a Turn back the Pendulum részek jobban fognak tetszeni mint az "original" story:)

    A kis Gin félelmetesre lett megcsinálva:) NA meg az is érdekes, hogy majd az összes Vaizard korábbi kapitány. Ergo Ichigo valóban captain szinten van ellenben akkor nem értem, hogy miért nem tudott egyedül boldogulni az Espada ellen mikor Kenpachi és Byakuya úgy ment át rajtuk mint kés a vajon.

    Érdekesek nekem ezek az erőviszonyok. Viszont akkor még legalább 105 hétig nem viszik tovább a main story-t. (gondolom visszafelé számolnak)
  • NeverwinterKING
    #512
    nekem teccet azu új^^ én azé sajnáltam, egyik kedvencem volt...
  • ronihun
    #511
    a bleach mangát magyarra melyik csapat forditja? vagynincs ilyen?:S
  • NEOreg3
    #510
    még a logód is Grimmjow-os:D

    amúgy Tousen nem hiszem, hogy akkora ellenfél lenne, de szerintem lesz majd egy jó kis harca Komamura-val:)
  • macleod2005
    #509
    Szintén Grimmjow spoiler/találgatás:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem hinném hogy Grimmjowot csak úgy kiírja a történetből Kubo. Eléggé népszerű karakter (5. hely környékén asszem), Nameg Tousent vajon ki fogja megpusztítani?:D
  • Count Adyn
    #508
    Meg igazából ha egy hollow-ot shinigami öl meg akkor az lebomlik részecskékre és beépül:D Espada-kal nemtudom hogy megy ez.
  • NEOreg3
    #507
    Grimmjow-os dologhoz spoiler

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Grimmjow nem halt meg, bár miután kikapott Ichigotól talpraáll, de azután jön Nnoitra, aki majdnem levágja a fejét, de Ichigo megvédi. Ha jól emlékszem, azóta Grimmjow fel sem tűnt, valahol arrafelé piheni ki a csata fárdalmait:)
  • ronihun
    #506
    meg azért szztem anime spoilereket sem kéne azért cska ugy beirni...pl arma mikor lertad h grimmjow-val mi történt...aki most jár a 119. résznél pl annak ez sem tul hasznos info
  • armageddon666
    #505
    okok ^^ megnyugtattál :D
  • Count Adyn
    #504
    Csak megérzés nefélj, nem spoiler:)
  • armageddon666
    #503
    izzé, megoldható lenne esetleg hogy manga spoilert mindig jelezzétek külön valahogy? :S csak mert félve nézem mindig a spoilereket XD anime jöhet mert azt megjelenéskor egyből megnézem szinte, de mangát nem ... :C
  • BEAST #502
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem nagyon tetszett hogy megmutattak hogyan is lesz egy egyszeru hollowbol erosebb osszetettebb leny, Grimmjowot annyira azert nem sajnalom, viszont nagyon jo kis harc volt... persze a hasonlo animekben ismert modszer szerint epizodrol epizodra duplazodik a hiro ereje, de legalabb vegre nem csak par masodpercig tudja tartani a hollow maszkot :D
  • armageddon666
    #501
    ejj most spoilerezzél mangából köszkösz -.-'
  • Count Adyn
    #500
    Háát, él még az sztem, csak pihen:)
  • armageddon666
    #499
    hát... mit mondjak... ez csak akkor lehetett volna jobb ha előző résszel együtt adják le ^^ vagy ha egymás után nézem meg :S olyan szép ending feelingje volt... végülis egy szakasz mindenképp lezárult. Grimmjow nincs többé..... hiányozni fog :S olyan üres lesz most valahogy :((

    a harc az utóbbi 2 részben tökéletes volt, nem tudom hogy ezt lehet-e fokozni... valahogy tartok az Ulqiorra meg Aizen elleni harctól :S azoknak valahogy még durvábbnak kéne lennie nem? :S legalábbis az Ulqiora elleninek. Aizen annyira nem is izgat :S

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha Grimmjow megette azt a 3-4 izékét, akkor azok hogy szerepelhettek még az elején Arrancarként? vagy nem teljesen falta fel őket?
  • ronihun
    #498
    jo volt...csak kár h filler jön
  • ronihun
    #497
    uj rész
  • NeverwinterKING
    #496
    idáig úgy volt h minden csütörtökön kijön egy új. de h most mi lesz azt én se tom :D de majd vmi okos megmondja^^
  • egypszichonauta
    #495
    most értem el a 166.részig(ami igen erős) és megtudná nekem mondani vki hogy kéthetene lesznek új részek?vagy milyen időközönként? mert a 491es kommentben látom h lesz egy ápr23 meg május öt csak a 167hez nincs odaírva de feltételezem hogyha a166os ápr9én jelent meg akkor a167 es ápr16án fog:) aminek igencsak nem örülök hogy két heteket kell várni egy új részre...
  • faláb
    #494
    Kezdhették volna a fillert akkor, amikor beérték a mangában a visszatekintést szvsz.
  • berlinboy6329
    #493
    Hát besz@rok!Pont most?
  • Bulykin
    #492
    bakker, hát mi volt ez a 166.rész? nagyon durvaaa:D:D há' mér nem ilyen az összes?xD