3291
  • Fbn Lx
    #451
    asszed utólag pénzt hajthatnának be rajtad? :D
  • Mirales
    #450
    Sziasztok! Nemrég találtam ezt a Fórumot, éstökjó!!!!tecccik. bocsi, hogy csak Így belekérdezek nem nagyon a mostani témátokhoz kapcsolódik :D Az lenne a kérdésem hogy Db ről szeretnél letölteni lehet hülyeséget kérdezek, de ügye ez ingyenes nem lenne jó ha utánna derülne ki hogy fizetős, miután én egy csomót letltöttem XD Bleach 164 et szeretném letölteni és ezt azéééé jó lenne tudni. előre is köszi.
  • ronihun
    #449
    behoztam a sorozatot és eljutottam énis a legujjab részig...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát ez a bleach ez nekem egyre jobban tetszik...miota megy ez az arrancar dolog sokszor olyan mitnha nem is a régi lenne nagyon jok a mostani részek és itt a végén hát ez nagyon jo volt ulquiora karaktere nagyon tetszik
  • armageddon666
    #448
    zomg új rész O_O

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valahogy nem csípem mikor Uryuu harcol. De most ez is tetszett :D de a vége... mikor felváltva Grimmjowt és Ulquiorrat mutatják. Aztán a végén mikor XD JAIIIIJJJ :D:D:D:D ez nagyon jó :D egyre jobb xD vááá de rávok pörögve :DDDD duplarészt akaróóóók
  • ronihun
    #447
    160. résznél tartok nem akarom folytatn mert végelesz
  • ronihun
    #446
    sztem megint fillernél tartok ezek poénok teccenek:DD sokat nevetek
  • _Vegeta_
    #445
  • Black Hawk
    #444
    mangarajzolás :D
    1:nem tudok önnáló karaktert rajzolni
    2:látnom kell amit lerajzolok...koppintás.
    3:a kép a naruto manga első kötetéről van.
  • NeverwinterKING
    #443
    nekem csak egy nyúlam van ami szamárnak néz ki :D
  • Fbn Lx
    #442
    te, ez nagyon jó lett =)
    azt mondja: "Mert szarul rajzolok". Te kis álszerény :D
  • Fbn Lx
    #441

    fú, de buta vagy.
  • Black Hawk
    #440
    nem fikázni
  • NeverwinterKING
    #439
    ok kivancsian várom :D
    tegnap este hitsugaya-t rajzoltam :D
    ma is kell vmit alkotni^^
  • _Vegeta_
    #438
    Fexik, nyuxik!
  • Black Hawk
    #437
    Mert szarul rajzolok holnap lefényképezem a falamat :D...
  • Fbn Lx
    #436
    :DD látom télleg nagyon elragadott. De érdekes, hogy ez valóban hogy történhetett. mert ezt így ő sem gondolhatta komolyan D:
    na valami ilyesmire voltam kíváncsi, nem vegeta arctalan arcoskodására. de ezt már megszokhattuk.
  • NeverwinterKING
    #435
    van fantázid haver :d mér nem rajzolsz egy mangát?:DDD
  • Black Hawk
    #434
    Aizen és ichigo elsö találkozásakor Ichigo hárította Aizen kardját. Ami utána jött: "az 1 ujjal megállítom a kardodat mert én isszonyat faszagyerek vagyok és nálam gonoszabb rosszfiút még nem láttál" az szerintem már csak a kard képessége volt -megtévesztés-. Elhiszem hogy Aizen erös mert hát Grimmjawot is pikpak kifektette (a szemét). De azt azért nehéz elképzelni hogy a hollowok csak úgy engedelmeskednek neki. Biztos hogy van valamijen trükkje amivel féken tudja tartani öket.

    Én igazából a kapcsolatukat nem értem.
    Hétvége világos délután. Aizen gondol egy nagyot beugrik két cimorájához Gin-hez és Tousenhez.
    Aizen: Átugrom Hueco-mundoba hogy korlátlan hatalmat szerezzek, van kedvetek velem tartani?
    Gin:"vadul vigyorog mint vadalma" áhááá komám 5.-ik kapitány san végül is miért ne.
    Tousen:Az igazság nevében....."félórás monológ" induljunk.

    Höseink feltünés nélkül átmennek a Hollowokkal tarkított üres-mundoba.
    Hollowok:hmmm shinigamik. Mit kerestek itt hol a hollow sem jár csak repül.
    Aizen miközben a kapitányok megértöen bólogatnak mögötte: Gondoltuk elmegyünk világot látni, de ha már itt vagyunk akkor az uralmunk alá hajtunk minden hollowot és átlépjük a korlátainkat ..."2 szezonos monológ a korlátokról ugyanabban a nyugis hangnemben, végül is lazán ráérnek"... szóval hajoljatok meg elöttünk hollowok.
    Hollowok: végül is már úgy is hiányzott egy vezéregyéniség az életünkböl kerülj hát beljebb.

    A semmiböl elötünik egy alak: A nevem Ulquriora Shiffer és nem árulom el, hogy 4 es a számom és imádok gecizni mindenkivel aki beszól a szexi fönökömnek.
    Aizen: Shiffer ez még nem a te évadod gyere vissza késöbb...
    Hösies kapitányjaink hazatérnek. Aizen elmegy hogy jelentést tegyen fönökének.
    Aizen: Hát a mai nap is eltelt valahogy. Holnap megyünk feláldozható mellékszereplök után kutatni.
    K.T.:jól van fiam. Minden a terveim szerint alakul. De vigyázz.. ne becsüld le ellenségeid különösen a pubertás korba belépett epret.
    azzal K.T elrakta a tust és elment aludni.


    visszaolvasva nem ezt akartam leírni de annyira magával ragadott hogy az csak na:D.

    U.I:az internet explorerem fos úgyhogy a hosszú ö így jelenik meg Q... ezért nincsenek hossz Q betqk nem azért mert nem tudok helyesen írni...:D
  • _Vegeta_
    #433
    Tobbszor elhangzott mar hogy meg Kubo sem tudja hogy mit akar kihozni az egesz tortenetbol, tehat kar mindenfele kerdeseket feltenni es elmeleteket gyartani. Bizzunk benne hogy erdekes lesz azt kesz.
  • Fbn Lx
    #432
    én arra vagyok kíváncsi, hogy Aizen hogy tett szert akkora erőre közönséges kapitányként, hogy a kapitánygyakó ichigó kardját egy ujjal megállította. Ki fog ez derülni a sorozatból? D:
  • NeverwinterKING
    #431
    :OO
  • Black Hawk
    #430
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    úgy tűnik Aizenék kirándulást szerveznek Karakurába vajon miért
  • Bucser
    #429
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Noitra-t most szeletelte apró darabokra Kenpachi
  • NeverwinterKING
    #428
    "...hogy megkúrtam anyád a ravatalon..."
    A:SD:_AS_:A_SDA
    manga hol tart?:O
  • Black Hawk
    #427
    Ott még azért a manga sem tart. Sőt még szerintem Kubo bácsi se. De szerintem jön az Ichigot félholtra verik azt Aizen odasziszegi, hogy megkúrtam anyád a ravatalon, gyün a Holow Ichigo és legyőzi a 80.-ik kivédhetetlen támadásával. :D
  • NeverwinterKING
    #426
    xD
    akkor h gyakják le?:O ne mond meg!! csak költői kérdés volt :D
    de nagyon várom már... :D
  • Black Hawk
    #425
    Aizen olyan kurva erős hogy nincs rá szám :D
  • NeverwinterKING
    #424
    de kár :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de aizen az első nem?:D ő a főgonosz mindig azok a legerősebbek :D
  • Black Hawk
    #423
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem így van van kerek 3 arancar akiknek nem tudjuk a számát:Stark Halibel meg az öreg forma akinek a maszkja korona alakú. úgyhogy sry de az elméleted megbukott :D
  • NeverwinterKING
    #422
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azon gondolkodtam h ti az első 3 arrancar. én úgy gondoltam h az első aizen a 2. ichimaru aztán tousen. a 4. meg ulqoiurra. vagy nem így van?:O
  • _Vegeta_
    #421
    Hurrá, okos vagy!
    [befejezte]
  • Bucser
    #420
    Na ez megérne egy misét, hogy mitől jobb a DB megrajzolása mint a Vagabondé?? (vagabond mitől is kaotikus? meg a berserk?)

    A komolykodás meg: persze lehet olvasni Hemingway-t H.G. Wells-t és Dörmögő Dömötört is. Ízlések és pofonok. A különbség az hogy kinek szánják. Na meg az hogy azonkívül akiknek szánják kik olvassák:)
  • _Vegeta_
    #419
    Megrajzolasban? Muhahahahaha vicces vagy. :D
    A berserk neha teljesen atlathatatlan bar igaz vegig nem olvastam soha. :P

    A vagabond is gyakran atlathatatlan, bar itt is igaz nem olvastam vegig sose. Az ennyire komolykodo mangak nem az en mufajom. :P

    Az alitat meg inkabb hagyjuk.

    Khmm http://life.oricon.co.jp/news/080304.html
    Torijama Akira (鳥山明)

    Ja egyebkent Torijama 29eves volt mikor a Db-t elkezdte. :)
  • Bucser
    #418
    "A Dragonballhoz kepest szinte barmelyik manganak loszar a megrajzolasa. :D"

    Csak Pár: Vagabond, Berserk, GUNNM:Battle Angel Alita?

    Na szóval ne általánosítsunk és ne egy 23 éves kezdő munkájából induljunk ki...
  • _Vegeta_
    #417
    A Dragonballhoz kepest szinte barmelyik manganak loszar a megrajzolasa. :D Najo ez nem flem akart lenni... a bleach is nagyon bandzsa neha. Foleg a manga elejen, kubo sokat javult mar mostanra. Kubo elozo mangaja is nagyon kiforratlan. :S
  • NeverwinterKING
    #416
    bleach jobb mint a shippuuden-.- tök gyenge a rajzolása, néha olyan hülye fejek vannak benne
    bleach jó volt :O kár h nem purcant ki az a 2 ribi :D
  • _Vegeta_
    #415
    Szerintem igazan még Kubo se tudja mit akar. Aizen valami isten akar lenni vagy ilyesmi.

    (Kurocucsi Majuri a 12-es osztag parancsnoka, Gin utan a legeredetibb karakter a Bleachben, az en nezopontom szerint. :D)
  • Count Adyn
    #414
    Igazából a Vegeta-Bucser vitában az a baj hogy mind2 nek igaza van valahol:D
    Sokkal jobb lenne, ha mondjuk a már közel 400 chapteres Naruto mangából úgy 200 résznyi anime készülne, lehetne egy ismétlésmentes, semmi flashbeckes nettó 20 perc élvezet:D Ugyanez Bleach nél is. Itt még az idióta 3 mellékszereplő feltűnik és barmulnak effektus is zavaró, ez sajnos valóban a fő célkorosztály átka. Narutot egy fokkal komolyabbnak érzem, ott azért hullanak az emberek:)

    Valamilye szintetn valóan igénytelenek ezek a sokrészes animek, ha Narutot, Bleach et nézzük, egy profi vágót ráállítanánk, a rengeteg részből össze tudna vágni egy olyan sorozatot, hogy magunk alá sz@arunk az élvezettől kb:D Mert bizony, mint a filmeknél, a "könyv" (manga) jobb:) Abban csak az a rossz, hogy rohadt nehezen látom át a harci szitukat. Úgy érzem a manga és az anime összképét látva sokkal jobban lehet élvezni ezeket a végenincs dolgokat is:) uff^^
  • armageddon666
    #413
    jja tényleg xD Karakura pusztulása valahogy elfelejtődött :D
    és miféle egyensúly borulna fel? O.o ez így hülyeség sztem :\ most nem mind1 hogy ki ül ott a trónon mikor eddig nem tudunk róla semmit? perpill úgy néz ki hogy a Lelkek Királya csak ott ül és... és ennyi. Előtte meg sem említették sztem :\
  • XenHai
    #412
    A 163 reszhez van mar magyar felirat?