3291
  • Mirk
    #571
    hát ő meg Ukitake amolyan békés öregrókák, ők is szimpik. De például Soi Fong egy arrogáns agresszív ribanc:)

    ronihun: jaj urahara barátunkat kifelejtettem^^ az egyik legnagyobb^^ szinte nincs olyan jelenete amelyikben ne komédiázna, de valószínűleg nagy harcos lehet
  • Bulykin
    #570
    mind1, majd egyszer akkor:D
  • ronihun
    #569
    énis egyetértek...nekem is kedvenc espada ulquiorra,kedvenc taichou ichimaru gin és a kedvenc karakterem Urahara Kisuke ^^
  • sweech
    #568
    szerintem fillerekben pont, hogy nem lesz róla szó :P
  • Bulykin
    #567
    most fillerek vannak, hátha lesz róla szó:D
  • BEAST #566
    Ichogo apjara enis kivancsi lennek hogy pontosan ki vagy mi is volt o ;p
  • Bulykin
    #565
    nem 100%-ig, de egyetértek:D
    Annyi, hogy nálam Ichigo és Hitsugaya a favorit, és Sado is azért nagy tag, főleg az utóbbi részekben, és én még a movie-t nem láttam:D
  • sweech
    #564
    én már Shunsuira lennék kíváncsi harc közben, legszimpatikusabb karakter számomra =) nameg Ichigo apjára :D
  • BEAST #563
    nagyon igazad van :)
  • Mirk
    #562
    Hmm.
    Kábé 2 hete szántam rá magam erre az animére és már túl vagyok a 169 részen, a movien, meg a mangán is.
    Nagyon tetszik, szerintem jobb a death notenál is. Ami már az elején is feltűnt az az, hogy milyen jó zenék vannak benne. Meg is van az összes ost meg endingek, openingek^^

    Karakterekről...
    Lehet hogy megköveztek de én ki nem állhatom Sadot meg Ushidát:D Számomra ők olyanok mint bountos részek, fillerek, hogy ne csak a shinigamik gyakjanak le mindenkit. Orihimevel se voltam soha jóban, de a 166-odik részben a Grimmjovos harcban megmutatta milyen szerencsétlen is valójában. Ha nem lett volna ott Nel, annyi lett volna Ichigonak.
    Szóval megértem hogy ők is kellenek a történetbe, de én mindig pörgetem ezeket a részeket:)

    Taichouk:
    Byakuya rulz(mert teljesen olyan mint Sesshoumaru^^), Hitsugaya is jó(bár sokszor elég gyengének tűnik). Zaraki Kenpachi a kedvencem, mert bár a többi kapitány megveti őt, meg mindennek elmondják, mégsem tudták őt legyőzni ketten sem (Tousen+Komamura). Azon kívül sokszor ő mondja meg a frankót, meg különben is van stílusa:)
    És persze Ichimaru mert ő nagyon eredeti karakter. És mert piros szeme van. Az egész animében csak egyszer nyitotta ki a szemét, amikor harc közben Hitsugaya lefagyasztotta a bal karját.
    A többiek valahogy semlegesek. Mondjuk szívesen megnézném már végre Yamamotot harc közben.

    Favorit espada Ulquiorra. Mert olyan szomorúan néz és nem jár annyit a szája mint a többinek
  • Fbn Lx
    #561
    tess
  • NEOreg3
    #560
    nem tudunk
  • tibiv11
    #559
    ?????????
  • tibiv11
    #558
    sziasztok.....vki nem tud egy jo bleach weboldalt???????
  • armageddon666
    #557
    max camrip van, azis torrenten. nem éri meg szvsz.
  • Kenchan
    #556
    Senki nem tudja honnan lehetne valahogyan leszedni a Diamond Dust rebellion-t?
  • davidka003
    #555
    Már nem kell, találtam egy ingyenes FTP-t ahol fent van.
  • davidka003
    #554
    Tudnátok adni privátban egy címet ahonnan letudnám tölteni az eddigi részeket japánul?
  • ronihun
    #553
    ezért nem is nézem ezeket a részeket
  • armageddon666
    #552
    újrész
    filler
    +nemvoltak bountos idegesítő plüss kecyk
    -MI A WATTAFAKK VAN MOST?! nemvágom... nagyon nem vágom... nem kifejezés hogy mennyire -.- nem vagyok képes beilleszteni sehova ezt a fillerrészt, és ez kikészít, így nem tudom élvezni x.x

    a 2 új karakter szvsz elég sablonos... ahogy a kawaii hercegnő is :\ ettől függetlenül még jó is lehet... megvagyok elégedve azért a résszel csak tudnám hova helyezni :S
  • Fbn Lx
    #551
    fizetős torrenten fake fájlok? D:
    mekkora geciség =)
  • Kenchan
    #550
    Sziasztok! nem tudja véletlenül valaki h le tuddnám e vhonnan tölteni a Diamond Dust Rebellion-t? mert én csak fizetős torrenteken találtam meg:s! előre is kösz a segítséget ha lehetséges egyáltalán:D:D:D
  • NeverwinterKING
    #549
    igazad lehet. kösz
  • NEOreg3
    #548
    az gondolom a Diamond Dust Rebellion azaz a Bleach Movie 2
  • NeverwinterKING
    #547
    muszáj megkérdeznem:
    ami ebbe a videoba a 2:00tól megy az mi?
    klikk
  • NeverwinterKING
    #546
    nekem az openje teccett nagyon^^
    mind a zene mind a grafika.
  • Al Age
    #545
    Igen, kettő kardja van.
    A bal oldalán van az alap zanpakutója (egy katana) és a jobbján ez a kis izé.
    Komamura ezt látva jegyezte meg szerintem, hogy rövid kard a zanpakutója.
  • armageddon666
    #544
    én arra figyeltem fel hogy mintha 2 kardja is lenne, nem? O.o maga a rész nem volt rossz de az új karakterek nem jönnek be :S és ahogy opot elnéztem lesz még pár új. vagy azok csak filler szereplők lesznek? XD Ha megint ilyen bounto arc szerű lesz O.o hát sok sikert -_- akár még jó is lehet. csak így valahogy nem olyan folyamatos az egész :K
  • Al Age
    #543
    Hát a fene tudja, minden esetre elég szarul jött, hogy most kellett fillereket beiktatni. Ja egyébként szerintem valami olyasmi a helyzet, amit írtál, vagyis filler a fillerben. Az anime alkotói gondolhatták úgy, hogy kicsit többet megmutatnak régebbi (?) időkből, amik eredetileg nem voltak betervezve, de most mégis említésre méltónak ítéltettek. :-)

    Egyébként ezzel a résszel nekem sem volt bajom, összességében tetszett. [DB] rilíz ráadásul tetszetős minőségbeli javuláson ment (bár szerintem az eddigi is pöpec volt).
    Mondjuk borítékolható volt, hogy az új tájcsó tuti megmutatja mekkora faszagyerek. :-)
    Az a kis kardja viszont nagyon ratyin néz ki, de legalább érdekes. Olyan, mintha ötvözné a kardot azzal a mágiával, amit a shinigamik szoktak használni. Talán Mayuri valami új fejlesztése lehet...
  • armageddon666
    #542
    ezt a részt úgy éreztem hogy a készítők kitettek magukért :K hamár filler (+ May7 a köv rész :S) akkor legalább valami menő legyen xD az egész rész valahogy egy filmre emlékeztetett ^^ mármint az elrendezése olyan volt mint a movieké. inkább egy fél movie na :D
  • BEAST #541
    igen arra en is felfigyeltem :)
  • armageddon666
    #540
    hangulat nekem az elején jött be de aztán ellaposodott. de mint mondtam a zene jött be nagyon, és általában az sokat rak a hangulatra ^^ csatábaindulás jóó volt ^^
  • sweech
    #539
    nekem is tetszett, leginkább a hangulata
  • BEAST #538
    En kellemesen csalodtam ebben a filler reszben, meglepoen jobb volt mint amire szamitottam.
  • armageddon666
    #537
    de akkor végig volt követve nem ?O.o ill okés. Ichigo gyakorolt és így sok idő elment. De végig gyakorolt nem? vagy jólértem akkor most filler a fillerben ? XD vagy régi filler közé beiktatott új filler? XD
  • Al Age
    #536
    Gondolom ezek a fillerek valami viszaemlékezés, vagy kimaradt részek címszó alatt fognak futni.
    Szerintem abban az időben játszódnak, amikor az első arrancarok megjelentek a Földön.
  • armageddon666
    #535
    zeneileg naon jó volt a rész ^^ az új kapitány nemtetszik meg a vele jött csávó sem :S ezt a részt számomra csak a zenék használata, meg az egész megkomponálás tette jóvá :\ mondjuk fillernek elment ^^

    miaz hogy köv részben ichigo meg rukia a való világban? O.o valaki világosítson fel, thx...
  • faláb
    #534
    Ezeket keresem én is magyar fordítással...
  • BEAST #533
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mondjuk mindig is furcsalottam amikor kulonbozo oldalakon olyasmiket irtak hogy "Nel is hot" .... de legalabb most mar tudom miert mondjak xD
  • armageddon666
    #532
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    oh :S pedig már úgy vártam hogy Nel visszaváltozik vagy mi :C (nemtommárhol de ezt már korábban elspoilerezték hogy nagyjából mivan xD)