3291
  • Adam5
    #11
    ... nem sikerült néhány kép xD. Szóval:

    Ichigo a legelején:
    Link

    Orihime legelején:
    Link

    Amúgy kedvenc kari:
    Hollow Ichigo :).
  • Adam5
    #10
    Ichigo a legelején:
    Link
    Ichigo most:
    Link

    Orihime a legelején:
    Link
    Orihime most:
    Link

    És ez csak 2 példa, szóval tényleg nagyon szépen kifejlődtek a karakterek :).

    (Amúgy a régi Ichigos képen Hirako is látszik, szal Kubo már akkor kitalálta xD. Csak még lehet nemtudta ki is lesz.
  • _Vegeta_
    #9
    En most nezem ujbol kb 3x-ra az animet, de a fillerepizodokat mindig kihagyom.
    A manga nagyon jo, a rajzok is nagyon szepek, bar nemtetszik ahogy a tortenet folytatodott a lelektarsadalmas reszek utan. :S

    Velemenyem szerint Icsimaru Parancsnok es szemelyisege a legutosebb az egesz sorozatban. Ilyen tagot meg egy animebe/mangaba nem lattam.
    A ket kedvencem amugy Rangiku es Fehérke-csan. ;)
  • ronihun
    #8
    Ja és urahart is nagyon szeretem:)
  • ronihun
    #7
    :) igen ichimaru kapitányban azt szeretem hogy hiába van ugy hogy mindjárt megölik ő csak nyugodtan mosolyog:D
    Nekem a kedvencem Ichigo:)
    Az eleje a Hollowos részek már kicsit unalmasak voltak a vége felé de utána a Soul Societys rész hát az vmi szuper volt:D
    Én még csak a Bountoknál járok de nem akarom nagyon elsietni mert várhatok majd éniss heteket az uj rézsekre^^
  • Adam5
    #6
    Uh, itt még Kubonak mennyire más volt a stílusa :O. Gin úgy néz ki mint egy teenager :D.
  • _Vegeta_
    #5
    Hm hm
  • Adam5
    #4
    Bleach az abszolút isten shounen anime/manga számomra :). Kicsit paráztam amikor a fillerekben visszavettek a grafikával, de most szerencsére megint über :). Az animet meg márcsak a manga képes túlszárnyalni ^_^, Kubo Tite-sensei iz da beszt xD.
  • Al Age
    #3
    Egyetértek, nekem is egyik kedvencem, addig volt könnyű dolgom, amíg nem értem be a sorozatot, most már mindig egy hetet várnom kell az új részre. :-P
    A nyár elég szar volt, a sok filler epizóddal és nem egyszer volt két hét szünet, de most úgy néz ki újból kezdenek felpörögni az események. :-) Végre...

    A második múviból mikor lesz dvd?
    Ha jól tudom a japán mozikban decemberben kezdik vetíteni, éppúgy, mint tavaly az elsőt, de remélem ennek a dvd kiadására nem kell majd annyit várni.
  • Rise Against
    #2
    az nem kifejezés hogy nagyon jó =) a legfaszább anime, amit valaha néztem/nézek ^^
    hirako + urahara rox
  • ronihun
    #1
    Bleach(ブリーチ)



    Ismertető
    Nagyon jó anime...vicces izgalmas érdekes...
    Tudom hogy Anime topikban is lehetne beszélni de a Narutonak és a DBZ-nek is van külön topikja...Szeretném ha itt csa a Bleachről Beszélnénk...A Sorozat 142. rész tegnap jött ki...