3291
  • faláb
    #691
    Hát ezen a 175. részen majdnem elaludtam, de viszont a következőben harcok lesznek úgy néz ki!!
  • Seth
    #690
    Ki volt az a szemét...
  • ronihun
    #689
    itt van
  • ronihun
    #688
    64 már filler
  • biomage
    #687
    még egy kérdés, ugy éreztem a 64 rész már filler, mikortöl kezdödik a filler? csak azért kérdezem mert valaki azt mondta nekem hogy a 65 résztöl kezdödik
  • ronihun
    #686
    ja és a bountos részek fillerek.de nagyon hoszu és én a végén már nem is néztem amiatt a bleachet.én az ucsco 5 bountos részt már nem birtam megnézni olyan rosz volt sztem.de nézz bele azért.utána viszont nagyon jo lesz.
    tudnám ezt mért akartam spoilerbe irni
  • davidka003
    #685
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aizen elvitte azt a kis kockát(hogyoku) és a segítségével erősebb hollow-kat(magyarur lidérc?) tud csinálni. Az ilyen lények neve Arrancar lesz. Rohadtul erősek, de csak a 110. rész körül fogsz velük előszőr találkozni.
    Most még jönni fog egy új ellenség a neve Bounto.
    Orihimével semmi komoly dolog nem fog történni. Komolyabb dolog majd a 130. rész körül lesz vele.
  • armageddon666
    #684
    Arrncar enciklopédia meg jólérzem hoogy volt már? kicsit naon iusmerős... pfff ez már szánalmas :\
  • armageddon666
    #683
    Bleach 174
    szokásos fillernek indul > fail
    4:16nál kik jelennek meg?! > epic fail

    :\\ nembaj az assassinok fegyvere legalább fasza -.-
  • biomage
    #682
    Megnéztem 64 ig a sorozatot, :S volt pár meglepetés a történetben :D

    Lene két kérdésem
    Csak az olvasa el a spoilert aki látta a sorozatot a 64 es részig!!! vagy megbánja
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aizen mit vitt el és mi lesz a következménye? Orihimével mi fog történi a következö részekben?

    Még1x csak az olvasa el a spoilert aki látta a sorozatot 64.ig legalább, vagy meg fogja báni ha elolvasa
  • Bulykin
    #681
    nah ez a 174 nem is volt annyira rossz...
  • NeverwinterKING
    #680
    jó le vagyok maradva :D thx
  • Black Hawk
    #679
    mi lenne ? :D má nnem a sour szerverén van...
  • NeverwinterKING
    #678
    hmm mi van az otakuval?:O
  • NeverwinterKING
    #677
    hu 2résszel le vagyok maradva XD
    basszus! :D
  • faláb
    #676
    Na szerintem a 174. rész már tetszeni fog neked. Nekem legalábbis tetszett.
  • Black Hawk
    #675
    Dattebayo? de ott már csak a torrent van tudtommal én meg passzív vok :D szal nem fenékig tejfel az élet. :D
  • Fbn Lx
    #674
    débéről gyorsabban jön =)
  • Black Hawk
    #673
    akkor addig kéne leszednem amíg tudom :S
  • biomage
    #672
    hát 100 giga talán eléri :)
  • armageddon666
    #671
    mert az régi és már senki nem törődik vele
    szal az fennvan és fennhagyták... Bleach meg Naruto viszont olyanok hogy folyamatosan kell felrakni + részeket... + így sok helyet nyerhettek vele...100gigát legalább ^^ sztem :D mármint Narutoval együtt lenne annyi kb.
  • biomage
    #670
    ja pont azért lett leszedve, de azt nem értem miért van fent a gözösön a slayers :) az is licenszelt
  • armageddon666
    #669
    énis (gonosz)
    am persze hogy leszedik.... hamár licenselve van hunon... akkor le köll különben perek etc...

    ezé nem tudok Negima!?-t nézni mert licenselve van külföldiában és nincs fansub hozzá :'(
  • biomage
    #668
    és van pár ember aki szavaza a naruto leszedését is :(
  • Black Hawk
    #667
    Szomorú de úgy tűnik igen.
  • biomage
    #666
    amugy a gözösröl levették a bleachet :(
  • biomage
    #665
    ja nem ezt keresem
    kösz :)
  • Black Hawk
    #664
    Tudom nem erre gondoltál de csak ezt találtam hirtelenjében. amúgy HPD Biomage :D
  • Black Hawk
    #663
    shinigami golden cup
  • Fbn Lx
    #662
    kon halál isten viccek rulz :D
  • Black Hawk
    #661
    A shinigami goldenekre gondol de szerintem csak japánul van. :D
  • biomage
    #660
    az animaxon látható az elözetes után egy poénos beszolást, amit legtöbbször kon mond, minden rész végén mond valamit
  • sweech
    #659
    én pl. azt se tudom mire gondolsz :D
  • biomage
    #658
    enyi idö alatt tuti valaki belinkelt volna valami videot, ugy hogy nincsen :( kár
  • biomage
    #657
    Hali

    Én nézem ezt az animét az Animaxon, és lene egy kérésem :), na szóval valaki tudna adni valami linket olyan youtubeos videoról ahhól az öszes legalább is sok, kon halál isten vicc halható rajta.

    elöre is kösz
  • BEAST #656
    az utolso tenyleg egesz jo volt :) vicces paros az biztos ;p
  • sweech
    #655
    nekem nincs bajom ezekkel a részekkel, néha kell a komolytalanság. én pl. röhögtem a virágos poénon, 173-ban meg kenpachin :D
  • Mirk
    #654
    ilyen részeknél csak a manga tartja bennem a lelket az szerencsére nagyon jó most ezekkel a régi epizódokkal
  • Bulykin
    #653
    bepótoltam én is a lemaradásom a 172.részig...
    hát öcsém a 172.részben az a virágos támadás az nagyon gáz...persze vicces ahogy Ichigóék fikázzák, de ááááh...
  • Black Hawk
    #652
    hihetetlen hogy Ichigoból bébicsőszt csináltak :S