3291
  • NEOreg3
    #331
    jut eszembe Kon hangja is borzalmas

    remélem Renji, Kenpachi, Byakuya hangját nem fogják elkúrni:| Hitsugaya-ét biztosan elfogják, a lehető legnyálasabb gyerekhangot fogják neki adni, úgy érzem:(
  • armageddon666
    #330
    jaja... hamár japánban is az angol Hollow meg Soul Society van mi miért fordítottuk le? -.- na mind1 ^^ Sado... hmm... rettenetes... szerencsére halk szereplő xD ha az újabb részekig írunk petíciót még lecserélhetik :D
  • NEOreg3
    #329
    Ichigo hangját elkúrták, nagyon. De Sado hangja se kutya, a többiekével úgy különösebb bajom nem volt eddig. Na meg valahogy a Hollow lidércre fordítása se tetszik nekem:\
  • armageddon666
    #328
    Anime topicban ki lett tárgyalva nagyjából :D most Death Note szinkront várjuk x)
  • faláb
    #327
    Nézi valaki a magyar szinkronnnal?Máshol izzik a fórum a szinkron szidásától itt meg semmi. :P
  • _Vegeta_
    #326
    Vegre sikerult folzarkoznom ujra a mangaban... Majuri meg mindig a legjobb arc az egesz sorozatban (Gin mellet persze), bar az uj karakter dizajn nem nagyon tetszik. :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyre inkabb ugy gondolom, hogy Gin valami nagy turpissagra keszul amirol meg Aizen se tud. :D
  • sweech
    #325
    wtf :D
  • NeverwinterKING
    #324
    tegnap megnéztem 31 bleach részt :DD
    elkezdtem elölről...
  • Black Hawk
    #323
    Jó az aláírásod :D
  • NeverwinterKING
    #322
    ahaa kösz szépem^^
  • Adam5
    #321
    Hát egy normális feliratos verzió...beletelhet fél évbe is! Vagy 1-be. Nem vicc. Minden a DVD megjelenésétől függ, ami ennyi idő. Kamerás verzió gyakorlatilag már bármikor felbukkanhat. (sőt, már lehet hogy most is van valami japán torrent oldalon...)
  • NeverwinterKING
    #320
    és mikorra várható a normális? :D
  • Adam5
    #319
    Jelenleg úgy tudom még nincs kamerás verzió.
  • NeverwinterKING
    #318
    movieről nem tudtok semmit?
  • Black Hawk
    #317
    top10
  • Black Hawk
    #316
    Nosztalgiázzatok!!4!
  • Black Hawk
    #315
    Az is jöhet :D
  • Adam5
    #314
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sztem ez az egész Mayuri potion erőltetett volt...jó hogy zseni meg minden, de sokkal egyszerűbb módot is választhattott volna a mangaka Szayel kiírásához. Mind1, mostmár Kenpachi vs Noitora végre :D. Amúgy állítólag (már megvan erősítve hogy ezt mondta a legutóbbi Shonen Jump fesztiválon) Kubo félbe fogja hagyni a jelenlegi storyt 1-2 hónapra hogy kigondolja mi legyen...és ez idő alatt háttér storykat fogunk kapni a jelenlegi karikról. Kb mint a Hitsus chapter volt. Nem örülök neki...de legalább nem áll le teljesen :P.
  • Black Hawk
    #313
    Úgy is kevesen nézik ezt a fórumot :(
    Amúgy az új endingnek tiszta füllbemászó zenéje van
  • armageddon666
    #312
    ehh :D spoilerbe is rakhattad volna ^^na mind1 :d hálisten kukkot sem értek belőle XD am most nézem xD
  • Black Hawk
    #311
    Manga: Mayuri-t eddig se csíptem de ezekután már várom hogy meghaljon valahogy.
    Anime: Aroniero lándzsáját sokkal jobban megcsinálták mint reméltem, a souren sokatsui meg olyan mint egy félresikerült Kamehameha. Mindent összevetve már rég volt olyan rész amibe nem tekertem bele. :D
  • Black Hawk
    #310
    Beleugrott Rukia kardjába. Shiba Kaien volt Ganju bátyja.
  • Frosty01
    #309
    az akit az erdőben csináltak ki?
  • armageddon666
    #308
    Rukia felettese volt. Hadnagy asszem? akibe belement a hollow és ilyen hülyén nézett ki aztán meggyakták :c tökre olyan volt mint Ichigo ^^
  • berlinboy6329
    #307
    Öhm...Hallottam már valahol ezt a nevet,de már nem emléxem ki volt az..Ki az a Kaien-dono?
  • Adam5
    #306
    chap 304

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nemtudom ki betegebb, Szayel vagy Kubo . Azért sok mindent láthattunk már Szayeltől, de teherbe ejteni Nemut...aztán meg szájon át megszületni :S (szegény Nemu olyan lett mint valami múmia ). Kiváncsi leszek Mayurit mennyire fogja érdekelni hogy mi lett Nemuval (bár sejtésem szerint semennyire...mert tud csinálni helyette másikat.) De lehet hogy ez is a terve része :P.
  • armageddon666
    #305
    remélem hamarabb kikerül mint az előző :S
  • Black Hawk
    #304
    nah túl 153-on lehet csak én vagyok túl bizakodó de úgy érzem a színvonal kezd a régihez hasonlítani. Amúgy ki mit tud az új movieról?
  • armageddon666
    #303
    eddigi legjobb rajzolás akkro volt sztem mikor Grimmjow és Ichigo harcoltak és arcukat mutatták közelről oldalrról :K meg úgy az egyik legjobb harc is az volt talán :K (a másik mikor maszkkal harcolt Grimmjow ellen :K) elsőnél még megvolt mind2 keze... meg is keresem ^^ minnyá írom a részt :D

    EP 121 - 11:34-17:25

    12:26-12:29-es kis pattogás naon faca még ^^
    15:34-16:22 ittvannak a sirályos arcok ^^
  • Adam5
    #302
    Főleg a zenékkel a háttérben ^^.

    Habár a maszk szvsz elég "gagyin" lett megcsinálva :/.
  • Black Hawk
    #301
    152- határozottan jó rész volt. Hosszú idö óta az elsö ami tetszett.
  • NEOreg3
    #300
    a falat kaparom akkor is ha az új narutot tolják el, szal...:D
  • Frosty01
    #299
    háhá, bleach rajongük tipikus bleachelvonási tünete
  • NEOreg3
    #298
    akkor ne szórakozzanak, ez nem vicces!:D
  • Black Hawk
    #297
    Már kint van a RAW csak DB szórakozik velünk
  • armageddon666
    #296
    a héten nem lesz új rész?! O.o
  • NEOreg3
    #295
    a héten nem is lesz új rész?:(
  • Dani182
    #294
    Nagyszerű! Köszi!
  • _Vegeta_
    #293
    Nesze!
    http://www.sg.hu/galeria/1039939510/10399395101195855995.jpg
  • Black Hawk
    #292
    -||- :D
    de ennek a résznek az akció fele az tetszett :D