2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • mnorbi
    #80
    ez oké... de sehol sincs az eu megjelenésröl , hivatralos dáum /
  • Zóanagyvarázsló
    #79
    Tény, a Witcherhez járó Bestiárium igencsak jópofa és az audio CD-t is szoktam olykor hallgatni (illetve a CD-t nyilván nem nyúzom ezért külön). Szerintem is sovány ez a tartalom, csak én a Witcher esetében is a lengyel verziót tekintem igazi CE-nek. Talán jó lenen azt is beszerezni, de elég korrekt lesz ez az Enhanced Edition is, amit kiadnak. Vajon a nyelvi fájlok is letölthetőek lesznek számunkra ingyen?

    A Wow Battle Chest tényleg nem CE, de viszonylag ritkán találni a korongok mellett közel 500 oldalnyi színes, majdnem A4 méretű útmutatót, meg úgy az egész kiszerelés iszonyúan ízléses, mindezt 7000 pénzért.

    Blizzard, ilyesmire ők figyelnek. Mellesleg ezeknek a Prima Guide-oknak (ha egyáltalán ők készítik ezeket még nekik) önmagukban is elég borsos áruk van. Nekem csak a Dungeon Keeper 2-höz van ilyesmi, de az sajnos nem színes
  • rotator
    #78
    Na látod, neked is inkább csak a doboz tetszik! :) Azért a Witcher CE-ben volt olvasnivaló bőven, a Bestiárium pedig felfogható volt egyfajta artbooknak is, az audio CD-ről nem is beszélve, az volt a legjobb. Engem a pólók, nyakláncok, karperecek, szobrok nem igazán szoktak lenyűgözni, poszterem pedig egy volt, egy van, és egy is lesz, azt én le nem cserélem. :P
    A Wow Battle Chest tényleg nem CE, de viszonylag ritkán találni a korongok mellett közel 500 oldalnyi színes, majdnem A4 méretű útmutatót, meg úgy az egész kiszerelés iszonyúan ízléses, mindezt 7000 pénzért.
  • Zóanagyvarázsló
    #77
    Azt én is hiányolom, nem szokás kihagyni, ráadásul mintákat már tettek letölthetővé belőle, azt várná az ember, hogy akkor a játék mellé is adják. Azért még reménykedem. Legrosszabb esetben játék közben leszek kénytelen hallgatni :)
  • Lammer
    #76
    audiocdt belerakhattak volna :C
  • Zóanagyvarázsló
    #75
    Blizzardhoz eleve nem mérném (bár a BattleChest nem is CE), de annyival többet a Witcher CE sem tud (idehaza Artbook sincs benne, ugye - mondjuk a 32 oldal kevésnek tűnik, hacsak nem A4-es méretű :). Mindenesetre én sem a tartalomtól vagyok elájulva (a régi szép időkben ez normál kiadásnak talán elment volna...), hanem a doboztól, és a ténytől, hogy már egyre közelebb van.
  • rotator
    #74
    A doboz nagyon gusztusos, de a tartalma nem túl meggyőző. Azt hiszem, a WoW Battle Chest és a Witcher kicsit felrakta a mércét. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #73
    És ez angolnak tűnik :)
  • Zóanagyvarázsló
    #72
    GC08 tréler - nem éppen HD...
    Tales from Endoria: Episode 3
    Tales from Endoria: Episode 4

    King's Bounty: The Legend Collector's Edition



    - Ein 32seitiges Artbook mit Concept Arts, Artworks etc. von Kings Bounty
    - Ein Tshirt (wie genau das aussieht weiß ich noch nicht)
    - Ein A2 Poster
    - Eine Bonus-DVD mit folgenden Inhalten
    --8 Tales from Endoria movies
    -- Web Fan kit
    -- Goodies : wall papers, screens saver
    -- Artworks, sketches and an exclusive artwork.
    -- Die Endoria map
    -- Alle King’s Bounty trailer
    -- Exclusive developer interviews

    Forrás

    Juj, de rettenetesen kell ez nekem! GTA IV LE el lesz felejtve (egy darabig), ha lesz ebből angol nyelvű is.
  • Jocisan
    #71
    Old King' Bounty Letöltés PC-re:
    Link:Gamempire.extra.hu
  • Jocisan
    #70
    Old Games: King's Bounty Games Download PC-re!:
    Link:URL=http://gamempire.extra.hu/downloads.php?cat_id=2]gamempire.extra.hu[/URL]
    Játék leírás:
    Link:Gamempire.extra.hu
    News:Gamempire.extra.hu
  • Lammer
    #69
    AAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaa

    STONE!
  • Prince23
    #68
  • Zóanagyvarázsló
    #67
    Legalábbis preview copy "angolságát" tekintve jobb, ha dolgoznak még rajta... :) Egyébként nem hiszem, hogy csak a fordításról van szó, a fene tudja, hogyan állapodtak meg az Atarival.

    Lammer: Hivatlaos iformációt még nem adtak ki, egy ideig az amazon.com szolgált ezzel (tehát semmit nem jelent), de a mai napig számos komolyabbnak mondható tematikus oldlaon tartja magát az október 31-i NA és a szep. 23-i EU megjelenés. Bár a 1UP-on dec. közepére teszik...

    Szóval a sötétben tapogatózunk, és csak reménykedni tudunk, hogy mindannyian megkapjuk október környékén a "fa" alá.
  • rotator
    #66
    Nagyon jópofák! :) Vajon miért ülnek rajta addig az angol kiadáson? Ennyire sok szöveg van benne?
  • Lammer
    #65
    micsudi? oktober? KIZAAART :D
    (oktober -> monnyuk lehetne szulcsinapom kornyeken is, meglepi gyanant^^)
  • Zóanagyvarázsló
    #64
    Azóta elkezdtek egy nyolcrészes bemutató szériát is, itt az első kettő, talán ez vigasztal októberig(?):

    Tales from Endoria: Episode 1
    Tales from Endoria: Episode 2
  • Lammer
    #63
    UJ TREEEELER -> VAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MOST AKAROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM^^

    egy szot tudnek ramondani: Varazslatos ^^
  • Zóanagyvarázsló
    #62
    Új tréler

    Játékmenet videók az orosz hivatalos oldalon, eddig elkerülték a figyelmemet.
  • rotator
    #61
    Jól van, most már elég lesz a nyálcsorgatásból! >:)
    Bár ma végre megjött a Heroes V Goldom, úgyhogy témabarát módon fogok nyomulni az elkövetkezendő hetekben. :9
  • Szeszmester
    #60
    Nézegettem az orosz fórumokat (már ennyire értem a nyelvüket ;))

    A játék nagyon könnyen moddolható, már elég sok játékosok által készített cucc van, többek között egy teljesen új sziget is készül!
    A felület könnyen megváltoztatható, új egységeket stb. bele lehet rakni.
    Szóval, elégé modderbarát.

    A kis plussz infóval könnyen megtaláltam a játék nyelvi fájljait.
    Remélem lesz hivatalos fordítás, ha nem, majd lefordítom a scene-nek :)
  • Druzsba #59
    Csodálatosan néz ki, mégsem bírom magam rászánni az orosz verzió kipróbálására... túl sok éve játszom már úgy, hogy értem angolul a játékokat. :)
  • Sheltem
    #58
    Elírtam

    *"Under the Shadow of an oak"
  • Sheltem
    #57
    Te atyaisten az "Under the Shadow of oak" milyen szép zene....Komolyan mondom teljesen meghatódtam tőle. Mostmár duplán várom a játékot...
  • Mahamoti
    #56
    Létezik valami angol text patch?

    Képek a játék elejéről:
    http://img524.imageshack.us/img524/3755/kbsi4.jpg
    http://img233.imageshack.us/img233/6162/kb2od5.jpg
    http://img114.imageshack.us/img114/7453/kb3gt5.jpg
    http://img114.imageshack.us/img114/1677/kb4xq0.jpg

    Nagyon jó játék lesz, ha megjelenik emberi nyelven.
  • Jocisan
    #55
    Hírek ,zene ,old King's Bounty :http://gamempire.extra.hu/news.php
  • Szeszmester
    #54
    Nekem is, nincs baj vele, csak nem tudtam, hogy felesleges próbálkozni :)
  • Zóanagyvarázsló
    #53
    A véletlenszám-generálás elég érdekes, talán a csaták előtt csinálja vagy nemtom, de volt csata, aminek többször nekifutottam és az ellenfél mindig a kulcspillanatban sebzett kritikusat.

    Ez nem újszerű, így működik a HoMM V-ben is, de szerintem némelyik korábbi epizódban is. A Civ IV-ben is előre el van döntve, csak ott nincs is lejátszható csata. Ez azért van, hogy ne lehessen visszatöltögetéssel olyan könnyen kijátszani a különböző eséllyel bejövő különleges képességeket. Ez érthető magyarázat, de attól még nem szimpatikus nekem ez a módi.
  • Szeszmester
    #52
    Tovább teszteltem a játékot, nagyon jó :)

    Azt vettem észre, hogy eleinte nehéz és sok az újratöltés, 1-1 támadás során csaták sorsa alakulhat.
    A véletlenszám-generálás elég érdekes, talán a csaták előtt csinálja vagy nemtom, de volt csata, aminek többször nekifutottam és az ellenfél mindig a kulcspillanatban sebzett kritikusat.

    Viszont egy idő után elkezd erősödni a hős (a többszörös túlerővel persze itt sem tud mit csinálni), főleg, amikor megkapja az idézhető szellemeket. Innen arról szól a játék, hogy egy területen elkezded sorban darálni az ellenfeleket, hogy a "düh" értékedet magasan tartsd, mert ebből idézed a szellemeket. Ha ez lecsökken, vagy kezd fogyni a sereged, akkor lehet kezdeni a fosztogatást a megtisztított területen.

    Minden egységnek saját speciális képessége van, amiket a végletekig ki kell használni.
    Olyan serweget kell összeállítani, amiben különböző erősségű, egymást kiegészítő lények vannak! Szerintem nagyon jó a megoldás, mintha a Heroes rendzserénél is jobb lenne! Itt rá vagyunk kényszerítve, hogy egy viszonylag gyenge egységet is használjunk, mert csak abból tudunk nagy tömeget a seregünkben tartani, akik így iszonyatos sebzéseket képesek osztani. Viszont önmagában gyenge, varázslatokat mindenképp rá kell pakolni, illetve védekezésnél más egyésget kell használni, ami bírja a strapát.

    Alig várom az angol változatot, ott varázslót fogok indítani :)
  • Szeszmester
    #51
    Druzsba kollega magyarítást készít hozzá, szerintem ez is egy szempont a FW mellett! (valszeg a golddal is működni fog, ha lesz olyan)

    Amúgy nem örülnétek egy magyar KB-nek? :) Mert én nagyon, mondjuk én a fordítói oldal miatt...

    A press kapott angol verziót? Vannak angol screenshotok, de azokon csak az interface meg 1-2 dolog van fordítva, az igazán sok duma az NPC-kkel van.


    Még annyit megemlítenék a játékról, hogy az MI kifejezetten jó (csaták közben), okosan használja az egységeit és azoknak a képességeit.
  • j0nNyKa
    #50
    Mindenféle infokat olvastam már az angol megjelenésről. Mellesleg ugye a press már kapott angol verziót, szal kérdés: Szerintetek mikorra várható angolul a játék ?
  • b-type
    #49
  • Zóanagyvarázsló
    #48
    OFF:

    Félreértés ne essék, én sem sokallom a Fantasy Wars árát, és szívesen támogatnám is annyival a játékot, mert a demót nagyon élveztem, a stílust pedig imádom. Úgy viszont máris kellemetlenebb számomra az ára, hogy éppen le vagyok égve, és van egy halom már most fillérekért kínált játék, melyet szeretnék megvenni - mégiscsak szívesebben veszek abból az árból 2-4 játékot, melyek akár hamarosan el is tűnhetnek a polcokról. Az FW úgyis lesz még olcsóbb, időm pedig sajnos nemigen akadna mostanában rá. (De ha mégis, mindig akad pár játék, mely a szabadidőm "megszállására" pályázik, így türelmetlenségre egyetlen okom tényleg csak a játék támogatásának szándéka lehet.)

    Emellett rövidesen kap kiegészítőt is, így elgondolkodtató, hogy bevárják egy esetleges Gold kiadást.
  • Druzsba #47
    Ezzel magam is így vagyok. Eddig nagyon tetszik minden, amit látok/olvasok róla, de az orosz verziót inkább kihagyom.

    Off: A Fantasy Wars-nak szerintem már most sincs annyira rossz ára.
  • Zóanagyvarázsló
    #46
    Nagyon sok a duma, úgysem fogja az angolt semnki sem olvasgatni, egyedül a quest log lenne érdekes.

    Cáfolok, én bizony fogom olvasgatni, ahogy a HoMM IV esetében is megtettem - bősz szótározással -, pedig ott aztán rendszeresen több oldalnyi szöveget kellett legörgetni.

    Egyébként ez az a játék, amiről nem tudom elképzelni, hogy ne tetszen, így nem lehe tkérdés a beszerzése - a Fantasy Warsszal együtt, addigra talán annak is esik egy kicsit az ára.
  • rotator
    #45
    4.4 giga a telepítő, jó lesz nekem a demó is, de nagyon el kell cseszniük ahhoz, hogy ne vegyem meg a megjelenés napján. Amit Szeszmester írt, az alapján tuti jó!
  • foxxi
    #44
    Köszi, kipróbáljuk :)
  • Szeszmester
    #43
    Szóval kipróbáltam a játékot, pár órát játszottam is vele.

    Szeintem nyugodtan ki lehet próbálni az orosz verziót, annyira nem vészes.

    Varázslót vagy paladint nem mertem indítani (oroszul a varázslatokról fogalmam sincs), marad a harcos!

    Nagyon sok a duma, úgysem fogja az angolt semnki sem olvasgatni, egyedül a quest log lenne érdekes. Viszont a nélkül tényleg bonyi egy picit. Mind1, így is el lehet lenni, visztont van egy csomó questem, fogalmam sincs, h mi mit jelent, a hősöm pedig lassan fejlődik és pénz is alig jön, viszont a sereg fenntartásának a költségeit már nem bírom tartani. Hiába kicsik a veszteségek egy csata során, kell a folyamatos utánpótlás, az ellenséges seregek meg túl erősek.

    Kifejezetten nehéz a játék (4 nehézségi szint van, a 3.-on ugrottam neki, szóval lehet könnyíteni). A csatáknál, mint rájöttem, szinte minden egyésgnek van (akár több) speciális képessége is, ezeket jobb alul lehet aktiválni, a használatuk elengedhetetlen!
    A hősnek van egy hadvezetés képessége, ez meghatározza, h egy adott egységtípusból max mennyi lehet a seregben. Ha a határértéket túllépik, a csatatéren irányíthatatlanná válnak és akár a saját egységeknek is nekiesnek!

    Amúgy szinte mindig többszörös túlerő ellen kell harcolni, a veszteségek elkerülhetetlenek, a jutalom meg általában kicsi, nem fedezi a harc költségeit.

    A szörnyekkel egyébként nem kötelező csatázni, néha el lehet csalni őket és felvenni a kincset, amit védelmeznek!

    Viszont nagyon sokan vannak, 5-10 lépésenként valaki már a vérünket akarja. Ha menekülünk valami elől, könnyen egy fa mögött rejtőző egység karmaiba rohanhatunk!

    A kamerakezelés botrányos, néha picit átláthatatlan a dolog, az üldözőket meg nem mindig könnyű lerázni.

    Az első kis helyszínt bejártam, viszont ha tovább kalandoznék, a megcsappant létszámú seregemnek szinte esélye sincs a hordákban bóklászó beholderekkel szemben, szóval... Lehet nem lenne hátrány érteni a questeket.

    Amúgy nagyon jó a játék, bohóckodni jó az orosz változat, ha megjelenik itthon, kötelező vétel! :)
  • Szeszmester
    #42
    Indítsd el a protect.exe programot a játék főkönyvtárában és válaszd a legalsó opciót, hogy remove driver completely. Ha megvan, töröld a játékot. Utána mountold ki és szűntesd meg az összes daemon-tools virtuális meghajtót és uninstalláld a DT-t is. (utána restart)

    Szedd le a legújabb, 4.12.3 verziójú DT-t (az ingyenes lite is jó a weboldalukról), és persze installáld. Hozz létre 1 virtuális emghajtót és mountold a KB lemezét.

    Installáld a játékot, de még ne indítsd el!
    Ha feltelepítetted, töltsd le az 1.2 patchet!

    http://www.kingsbounty.ru/patches.php
    Itt a cím, a felsőt, a 21 megásat szedd le!

    Tömörítsd ki a gépre a cuccot, majd indítsd el.
    Amíg ... a szöveg vége, addig dolgozik, ha !, akkor kész a frissítés és rányomhatsz a gombra.

    Még mindig ne indítsd el a játékot!

    Másold be a crack könyvtárból mind a 4 fájlt a játék főkönyvtárába!

    Én megint elindítottam a protect.exét, remove driver completely, ha ez megvan, akkor kikapcsoltam a DT-t és az install drivert is megnyomtam.

    A következő indításnál futott a játék!
    Egyébként lehet, hogy csak én bonyolítottam túl, de ha ezeket így megcsinálod, szerintem menni fog. Szenvedtem vele én is, de szerintem megérte :)
  • Druzsba #41
    Fordíthatósága?