2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Botond #200
    64 bites vistával nem akar elindulni az eredeti, pedig régebben többször lenyomtam xp alatt. :)
  • sleepwalker77
    #199
    Ez igaz, alapjában véve csak néhány dologgal van bajom, de ugye ez még csak a demó, szóval a teljes játékban lehet hogy néhány dolog más. :)
  • penge25
    #198
    Mondjuk eredetihez nem volt sajna még szerencsém, de engem megfogott, legalábbis jobban mint a mostani tömegjátékok!!!
  • penge25
    #197
    Hogy lennél elájulva, te alvajáró vagy el se tudsz ájulni :)
  • Szeszmester
    #196
    Formatuq, köszi a fájlokat! De, az orosz verziót nyomom, még nem próbáltam, majd este.

    Mnorbi: a szellemeket asszem a mocsárban kapod meg (szembe, ahogy kijöttél a királyi várból), a varázslótoronyban.
    Varázslatot úgy tudsz tanulni, hogy először meg kell szerezned a tekercset. Ezt manaköltésg nélkül elsütheted, de akkor elveszik a tekercs. Ha bemész a varázskönyvbe, a tekercs sarkában van egy kis ikon. Ha kék és ráklikkelsz, megtanulod a varázslatot! Kell hozzá kék színű kristály, illetve megmondja, hogy milyen képzettség (pl lvl 2 chaos magic, a karakterlapon tudod kifejleszteni). Továbbá a már meglévő varázslatokat is tudod fejleszteni, erősebbé tenni! Ugyanez a módszer, csak magasabb szint és több kristály kell hozzá.
  • robotnyk
    #195
    szerintem a pongnak jobb. -.-
  • sleepwalker77
    #194
    Hát én végignyomtam a demót, de nem vagyok elájulva tőle.
    Inkább előveszem az eredeti játékot, annak jobb a hangulata. :)
  • Zóanagyvarázsló
    #193
    A demóban egy bizonyos küldetés után kaptad meg (plugeneket kellett összergyűjteni és banditák baját ellátni). Az a lényeg, hogy nincs egyből nálad.
  • mnorbi
    #192
    bocsi ...

    szóval erre rájöttem már én is. Az a gondom hogy spirit of raget nem tudom hogy kell elöhozni... irják hogy van valami doboz amibe benne vannak , na de nekem ilyen nincs.. valami speci q lehet ? ezt a manualba olvastam .
  • mnorbi
    #191
    köszi , erre rájö
  • penge25
    #190
    Szeszmester, csak nem az orosz verziót tolod, angol lett a két file-től a játék?
  • tomcsa4
    #189
    Például úgy, hogy veszek varázslatokat a várban (vagy találsz). Ezek a limitált számban használatosak és amikor ellőtted annyiszor, amennyiszer lehet, akkor eltűnnek. De ha a varázslat melletti téglafalszerűségre kattintasz és megvan a követelmény (mely legtöbbször talenten kell keresni) bemásolódik a könyvedbe.
  • mnorbi
    #188
    köszi a gyors választ, de akkor én nagyon noob vagyok //
    hol tudom elöhozni csatába a spirit of raget ? illetve meg kell tanulni valahol ? hol tudok uj spelleket tanulni ? a talent ágon csak passive skillekt kapok ..
    köszi elöre is a válaszokat
  • formatuq
    #187
    a ket file:
    loc_data.kfs
    loc_ses.kfs
  • Zóanagyvarázsló
    #186
    Az első komoly nemzetközi rivjú - Gamespy: 4.5/5
  • gandrus
    #185
    Angol nyelvi fileoknak én is nagyon örülnék, amíg meg nem tudom venni a magyar verziót.
  • Szeszmester
    #184
    Ha magas a rage, nagyobb eséllyel ütnek az egységeid criticalt.
    Amúgy minden kasztnál ugyanaz a felhasználása: van négy szellem, akiknek a képességeit a rage-ből kell finanszírozni.
    Szóval az a nyerő taktika, hogy feltöltöd a sereged és elindulsz hentelni. Harc végén nem használod a szellemed, majd amint újra a nagytérképen vagy, rohansz a következő ellenfélhez. Ilyenkor közel max rage értékkel kezded a harcot, egyből jöhet az idézés, harc végére pedig visszatöltöd.
    Ha a sereged legyengült, akkor elkezded összeszedni a kincseket stb., majd mész új katonákért.

    Fejleszteni nem tudom, hogy lehet, még nem jöttem rá, de csak az első szigeten vagyok.

    Vki hajlandó lenne elküldeni a nyelvi fájlokat? Előző hsz-ben írtam.
  • mnorbi
    #183
    nagyon szuper a játék. gamersgate.com rol vettem meg. az lenne a kérdésem hogy raget hogy tudok használni ha nem a warriorral vagyok ? illetve látom hogy vannak minden egység tipusbol fejletebbek azokat hol lehet upgradelni ?

    köszi
  • BEAST #182
    Enis igy vagyok ezzel, Warhammer onlinet megvettem digitalis verzsonben, mert elobb kockulhattam vele, de vannak dolgok amiket meg mindig dobozban illik megvenni :))
  • Lammer
    #181
    na! ki vette meg innen a gamezt digitalba?
    megmondom oszinten en nem fogok 40 dollart fizetni egy "letoltesert"... inkabb megvarom a dobozos verziot es aztatatat fogom megvenni! ^^

    addig meseljetek, na milyen? ^^
  • Szeszmester
    #180
    Ezzel én is így vagyok, tuti, hogy meg fogom venni! Megvárom a magyar kiadást, ha jó kritikákat kap a fordítás, akkor azt!

    De ha már így alakult a helyzet, addig is szeretnék játszani.
    Formatuq, megtennéd, hogy a nyelvi fájlokat feltöltöd vhova?
    Data mappából loc_data.kfs, sessionból meg loc_ses.kfs.
    Köszi :)
  • Zóanagyvarázsló
    #179
    Lehetett volna, én is olvastam az esetről, de kösz, inkább nem kértem belőle. Én nem örülök annak, ha a kiadó egy kapitális hiba miatt a potenciális vásárlók számára is ingyen osztja a játékot, mert szorítok annak sikeréért.
  • formatuq
    #178
    jah, mert neked is lehett volna ingye
  • Zóanagyvarázsló
    #177
    Sajnos?
  • Tiensin
    #176
    Még azon is gondolkodtam ,hogy rányomjak a "click here to claim 10 dollars cash back" linkre..:D
  • Tiensin
    #175
    Hehe aki nem elég gyors az lemarad:D Nekem még sikerült haveromnak már pont nem:D Igaz ő sem tudott még beírni credit card numbert, de már sírt neki a store, hogy nincs megadva a szám:d Most meg már be is lehet írni...:o
  • robotnyk
    #174
    az atari meg küldi az ablakod alá a fekete volgát, csak figyeld :D
  • formatuq
    #173
    --------------------------------------------------------------------------------

    Atari's site doesn't ask for CC but you get email, serial.. downloaded and installed fine for me. Guess we'll see, i'm in the states not sure how it would work for our Euro friends.


    http://forum.1cpublishing.eu/showthread.php?t=3931&page=4
    itt irtak, en is leszedtem, meg szoltam 2 havernak, install kesz :)
  • formatuq
    #172
    sajnos kijavitottak, de 3 peldanyt seriallal leszedtunk, most installom
  • [Jakuza]
    #171
    Sehogy.
  • robotnyk
    #170
    hogyan?
  • formatuq
    #169
    atari oldala hibas, siman le lehet tolteni :)
  • formatuq
    #168
    Ingyen Game!
  • penge25
    #167
    Hát igen a régi játékok sose lesznek már ilyen gamék: fallout 1-2, dungeon keeper, baldur's gate, evil island, planescape tornamet, a final fantasyk kora részei ezek re mondom én, hogy hangulatos játékok!
  • csgj
    #166
    Még 2002-2003-ig azért volt több kiemelkedően jó játék, de aztán... nem nagyon... csak néhány. Pl. én most játszok a Lionheart-al (anno megvettem az eredetit, csak hülye voltam még hozzá, kevés angol tudással xD), és eszméletlen jó (2003-as RPG, a Black Isle Studios-tól). Pedig akkoriban nem kapott olyan marha jó kritikákat, de még mindig sokkal jobb, mint a mai játékok többsége :P
  • ricsa008
    #165
    akkor ma v. holanp hátha felkerül
  • formatuq
    #164
    MEGJELENT!!!

    ATARI-tol mar lehet is letolteni $39.99 elleneben!
  • tomcsa4
    #163
    Nem csak szerinted gyengék a mai játékok. Összehasonlíthatatlanul gyengébbek. Én a GTA 4-től sem várok sokat, holott a sorozat rajongója vagyok.

    Pár játék van (kb 8-10) amit várok, mert érdekes, többi leves.
  • penge25
    #162
    Igen rájöttem, hogy az asszonyod zombi és ember is lehet, és akkor más más bonuszt ad :) Ej de várom ezt a játékotz vissza hozza az én korom játékainak hangulatát, mai játékoknak szerintem nulla a hangulata :(
  • Rip
    #161
    Aha, akkor ok, köszi.