2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • gandrus
    #160
    Nekem is annyi, de azokat nem is lehet megcsinálni a demoban, mivel a bejárható területen kívülre esnek.
  • Rip
    #159
    Demoban hány küldetést nem lehet megcsinálni?
    Nekem 4 maradt, nem nagyon tudok velük mit kezdeni. Már élő ellenség nincs a pályán.
  • Szeszmester
    #158
    Igen, és nagyon könnyen moddolható, oroszok rajongók egy plusz szigetet is csinálnak/csináltak.
  • mnorbi
    #157
    most nezem hogy amin játszunk demo pályán , milyen pici része az egész térkpének.. óriási területe lesz a gamenak.
  • Zóanagyvarázsló
    #156
    Az Amazon szoftver nem küld Magyarországra. PC-n nem számít semmit a PAL és az NTSC, viszont alapjátékot és kiegészítőt érdemes egy régióból beszerezni, és nyilván a megfelelő patchre is figyelni kell.
  • tomcsa4
    #155
    Az nem számít, hogy Pal vagy NTSC szabványú? Én is ebayen szoktam vásárolni, illetve a game.co.uk-ról, Amazonról még nem mertem.
  • Zóanagyvarázsló
    #154
    Gamestop postáz felénk, nem? Mondjuk csak jó drágán, de náluk elő lehet rendelni. Én inkább várok.

    ez a legböszmébb kiadói húzás.

    Más kiadó, más lokalizáció. Nincs ebben semmi böszmeség. Észak-Amerikában még CE sem lesz tudtommal (King's Bountyból muszáj!), így számomra felejtősek.
  • robotnyk
    #153
    ez a legböszmébb kiadói húzás. warez, amint kijön, aztán majd ha megérkezik valamikorra, akkor meg lehet venni...
  • Lammer
    #152

    nemaaaaaaaaaaaaaa!444

    najo asszem' akkor amcsibol lesz rendelve -.-
    (1altalan oda all meg a szeptember 23-as rilíz?)

    szerk: LOL! Ebayen sincs preordebe sem, sehol... amazonon ugynezki van -.-

    en ebeyrol szoktam rendelni, amazonrol meg nem rendeltem! hetfon tolok lovettat szamlara azt uccu :D
  • Zóanagyvarázsló
    #151
    EU megjelenés (Nobilis): okt. 24.
  • Zóanagyvarázsló
    #150
    Na az is egy jópofa ötlet. Persze az igazi az lenne, ha nemcsak családot lehetne csinálni vagy elválni, hanem jó RPG-s szabadsággal háremet is fenntartani, esetleg lepakolni az asszonyokat ak ülönböző kikötőben :)
  • Lammer
    #149
    es arra rajottel, hogy oda-vissza fordithatod zoNbibol-eNberbe? ;)
  • penge25
    #148
    Eheheh rájöttetek arra, hogy még feleségetek is lehet a játékban, már a demóban is lehet egy asszonykád, aki bónuszokat ad neked! lol imba kis játék lesz ez :)
  • Rip
    #147
    Ah, csak most fedeztem fel ezt a pompás remake-t!
    Ez valami meseszép! Igényes, szép grafika, zene, és a játékmenet is hozza azt a kellemes régi hangulatot, amivel már nem találkoztam jó ideje!
    Szépen be is álltam a türelmetlenül várakozók hosszú sorába!
    (A demo után lehet, elő is kotrom az eredeti verziót! :) )
  • Lammer
    #146
    passza mek! most vegigvittem mind3 lehetseges variacioval a demot... ... ... JOJJON MAR!!!!!4444
  • gandrus
    #145
    Nagyon tetszett a demo, a magyar verzióra tuti vevő leszek ha hazamegyek Magyarországra decemberben.
  • Szeszmester
    #144
    A demót még nem néztem.

    A fullban is így van, viszont ott nem zavaró, talán a hatalmas választék miatt. Előfordul, hogy kifogy egy egység, de erre fel tudsz készülni. Van időd átrendezni a sereget, illetve megfelelő újoncokat keresni :)
  • csgj
    #143
    Még a CD projektes feliratos Mass Effect-hez sem jó a patch és a kiegészítő... Szóval nem csak a sevenm gáz :P
  • formatuq
    #142
    Lol, de igaz, ott a pont.
    vegig toltam a demo-t 3x, nagyon nagy game, nagyon bejon, de azt hogy nem tudok fix egysegeket venni, es hogy fogynak, nem termelodnek ujra.. az gaz

    lehet hogy csak a demi limitje a gaz, es a full-ban ez nem jon majd ki, de most ez nem az igazi igy.

  • Szeszmester
    #141
    Szerintem normálisan meg van csinálva 3D-ben is, nagyon hangulatos.

    Ha a 2D-t szereted, a Heroes of Might and Magic 3 egész jó :)
  • Methylisocloro
    #140
    Nem igaz hogy ez is 3D-s. Miért nem lehet normálisan megcsinálni 2D-ben?
  • Botond #139
    Igazándiból szégyen amit a sevenm csinál a játékokkal. Nem tudom miből tartana kultúráltan megcsinálni, hogy lehessen simán felrakni a játékokat eredeti angolban, és akkor a későbbi patchekkel se lenne gond. Most is itt a guild2 kiegészítő patche új épületekkel meg miegymással, és nem tudom felrakni, mert a príma jó magyarosítással nem kompatibilis. Aztán csodálkoznak, ha többet nem veszek inkább semmit amit ők adnak ki vagy magyar felirat van rajta...
  • Szeszmester
    #138
    Nem hinném.
  • rotator
    #137
    Opcionális angol felirat biztosan nem lesz a magyar kiadásban?
  • vandyke
    #136
    Akkor másképpen írom le: itthon a 1C keresztül lesz kiadva és novemberbe fog megjelenni ha fentiek is úgy akarják :) az amerikai megjelenést az Atari szervezi, ott szept. 23-ra van tervezve.
  • Zóanagyvarázsló
    #135
    Csak az a baj, hogy van egy vandyke, aki a seven m-nél éppen a vevőszolgálatért felel, így talán igaza lehet. A félreértés viszont annyiból meglep, hogy éppen vele beszéltem én is telefonon.

    Mindenesetre a seven m honlapján is novembert írnak. Ez nem jó hír...
  • robotnyk
    #134
    Release date(s) April 25, 2008 (Russia) September 23, 2008 (Europe, North America)
  • Zóanagyvarázsló
    #133
    Tényleg?

    Akkor a seven m-nél tévedésből félretájékoztattak volna?
    Egyébkétn is másik régió vagyunk, hiszen EU-ban a Nobilis adja ki. Fantasy Wars is előbb volt nálunk, mint EU-ban.
  • vandyke
    #132

    Látom sokan nem figyeltek, mert Európába nem jelenik meg jövő héten, hanem csak az amcsiknál. Itthon előreláthatólag novemberbe kerül a boltokba.
  • Lammer
    #131
    az a vicc, hogy mar kioregedtem a gamingbol de nagyon... nem nagyon tudnak lazba hozni az uj gamek... de EZ valahogy meginditott bennem valamit... amikor regi kepeket szoktunk nezni itthon csaladdal, edesanyam mindig elohuzza a regi ovodas kepemet, amikor a mikulasnal allok sorba es eppen sorra kerulnek meg elottem all egy gyerkoc... ->csillogo szemek, nadraggyures, latszik rajtam, hogy mar alig birom ki, hogy atvehessem a cuccot... ez az erzes most erosen elontott engem...
  • csgj
    #130
    Forduljon kezelőorvosához vagy gyógyszerészéhez! :O (persze ám én is naon várom)
  • Lammer
    #129
    "Release időpont van már?"

    EN teljesen kesz vagyok, f@sznak probaltam ki a demot... komolyan mondom itt remegek, hogy jojjon mar! (NEM VICCC!!!444 *)


    *iszonyat ki vagyok ehezve egy ilyen stilusu jatekra!
  • Botond #128
    Már látom. Remek. Jövő hét sűrű lesz, jön Colonization is. :)
  • Botond #127
    Baromi jó lett a gém. Lenyomta a demót, még reggel nekifeküdtem, el is késtem melóból. Release időpont van már?
  • rotator
    #126
    Amikor elhaladsz mellette, akkor egy fénycsóva tör ki a földből, menj vissza rá, és áss! Lesz vagy 5-6 ilyen hely, az egyikben ott lesz a stuff.
  • timantes
    #125
    A tréning pályán megnyitották a harmadik kaput , legyőztem az összes szörnyet ami volt. A küldetés az hogy megkell találni valami páncéldarabot(??) a katakombában.

    KÉRDÉSEM: Hol van az a darab hol kell keresni ????????? Tüzetesen átnéztem az egész helyet de nem találom , valaki gyors help!!!
  • Zóanagyvarázsló
    #124
    Még sehol. Hétfőn megy a forgalmazótól az üzletekbe, tehát valamikor a jövő hét folyamán - remélhetőleg mihamarabb -, a polcokra kerül. Addig, amíg ez nem történik meg, erről többet aligha lehet tudni.
  • KingPunisher
    #123
    Köszi a válaszokat. Picit az zavar még hogy mikor feljössz a gyakorló után ott van az a nagy terület és elég nehezen átlátható nem lehet gördíteni a térképet csak a hős körül forgatni. Bár lehet megszokás kérdése. A harc nagyon jo de majd belemerülök mélyebben is..
    A Grafika zene nagyon ott van karakteres és gyönyörű..
    Multiért kár nagyon :P
  • gandrus
    #122
    lol

    http://sevenm.hu/
  • mnorbi
    #121
    Zó : mi az aseven m ? illetve hol tudom tuti megveni itthon ?