2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • mnorbi
    #280
    szerintem is nagyon durva lett a játék!
    az a kérdésem hogy ti hogy tudtátok megcsinélni az elsö sziget össze questjét ? mert pl amikor a arhmagus toronyba kell a staffot megütni nem tudom .... pedig 9 es szintu vagyok , nem mentem meg at isle of freedomra , szerettem volna megcsinalni elobb itt a questekt , de nem lehet
  • izsook
    #279
    Nagyon über a játék Én anno a sima King' Bounty-t számtalanszor végig jácottam most a végefele már éhségsztrájkot folytattam, hogy kijöjjön és ha megjelenik megfogom venni most a törtel jáccom, de ha fizikailag is kapcsolatba lehetne lépni a játékkal biztosan meg b+-nám :)
  • Botond #278
    Nagyjából ugyanez a meglátsom, annyi kivétellel, hogy a HOMM4 nekem nagy kedvencem, szerintem abban a legkiforrottabb a hős fejlesztési rendszer. :)
  • ReVisor
    #277
    Na pár észrevétel srácok.
    1. A gép nem csal. Sok értelme nem is lenne.
    2. Összeszedve: A boxban az első lényt csak rá kell beszélni, hogy beálljon, a másodiknak kígyókat kell feláldozni.
    3. Iszonyat igényesen meg van csinálva a játék, ritka, amikor ennyi apróságra odafigyelnek, mint itt.
    4. A csíkot, amely csata közben az életerőt mutatja, ALT-tal lehet ki-be kapcsolgatni.

    Nagy HOMM rajongó voltam, de a 4. és az 5. rész elvette a kedvemet az egésztől. Ez a játék ismét hozza a régi hangulatot. Hosszú órákat (napokat) töltöttem már el vele, és nem bánom, hogy megvettem. Ilyenkor fura, hogy itt meg majdnem mindenki a hekkeltet játssza és/vagy fikázza. Az ATARI-tól letöltött verzióhoz, nincs ugyan kézikönyv, de minimális angol tudással s egy kis próbálgatással mindenre rá lehet jönni. Ez a játék a legapróbb részletekig ki van dolgozva, s a HOMM-mokkal ellentétben valóban (nem nyögvenyelősen, szintlimites marhasággal) egy hőssel tolod végig az egész sztorit, méghozzá olyan hőssel, amelyet a magad szája íze szerint alakíthatsz.
  • Ry0K3N
    #276
    Inkább oylan mint a Spellforce Heroes-al keverve. Kár hogy előbb volt mint a heroes.
  • Prince23
    #275
    Eza játék majdnem olyan mint a heroes
    nem jön be amúgy, majd ha lesz magyarral akkor talán adok még egy esélyt
  • Rip
    #274
    Meg kell győzni a csajt, hogy adja oda. Próbálkozz.
  • Botond #273
    Kösz! :)
  • shaba23 #272
    most nézem, hogy Botond vagy:) Gratulálok márc15-höz
  • shaba23 #271
    hát nemtom...beszéltem a rablóval és a nőjével, most ott tartok, hogy rá kéne jönnöm, hogy hogy lehet megszüntetni az átkot a gyűrűn...de a csaj nem adja ide a gyűrűt, valamint bárkivel beszélek, sehol nem esik szó az átok eltávolításáról:) valahol valamit kihagytam, vagy wtf? ráadásul mintha eltünt volna egy questem, amit a rabló adott, és a nőjét kellett volna megmenteni az átoktól:)
  • gandrus
    #270
    Ahh. Köszi. Azért nem tudtam, hogy mi van, mert írta, hogy kígyó vagy pók kell neki, de a nálam lévő tojásokból kikeltek ezek szerint nem jók, mert azokat nem sikerült megetetnem vele.
  • Botond #269
    A minden spell az 4 oldalnyi spellt jelent.
  • Botond #268
    Nem véges. Én megtanultam minden spellt eddig. Vagy a kristályod fogyott el, vagy nincs meg mind a három varázslatosztály "talentja".
  • Botond #267
    Hajóval, amikor már engedi a király. Amikor a fő (koronás) küldi oda küld akkor tudsz odamenni.
  • Botond #266
    Mocsárban veszel 25 kígyót és azt feláldozod neki.
  • ricsa008
    #265
    az Island of Freedom -ra hogy lehet átmenni már 2 quest is ott folytatható de nem találom a megoldást
    7es szintű vagyok

    és még 1 kérdés : sok pók ellen mivel ajánlatos menni?
  • gandrus
    #264
    Egy kis pontosítás:

    - Level 5 alatt is lehet hajózni, csak akkor kétszerannyiba kerül a hajó.
    - Nem a rablótól vette a gyűrűt a molnár, hanem neki adta el, mivel a rabló orgazda is. A molnár a sírokat feltúrva jutott a gyűrűhöz.

    Egy kérdés:

    Tudja valaki, hogy lehet megetetni a második spirit of raget (hüllőt)?
  • [Jakuza]
    #263
    Tessek, rajonni, mert az ugy nem franko ha mas csinalja meg neked, ugy nem sok ertelme van jatszani. :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szepen elmesz a varazstoronyhoz, ahol megkerdezik, nem valami elatkozott targyatol van e az atvaltozas, majd vissza a molnarhoz, ahol kiderul egy rablotol vett egy gyurut (a haza fent eszak-nyugaton talalhato a terkepen), szepen elsetalsz hozza, vagy elhajozol, hiszen lvl5-tol beleulhetsz hajokba is es szepen elmesz a volt tulajdonoshoz, akitol meglehet szerezni a gyurut. Ezekutan vissza a varazslotoronyba, ahol elmondjak, hogy kilehet uzni a gyurubol az atkot. (supress)
  • Zóanagyvarázsló
    #262
    Én csak a demóval játszottam még, de ott elég egyértelmű volt:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a mágusokhoz kell elmenni.


    Egyébként mennyi a varázskönyv kapacitása?
  • shaba23 #261
    spoileres kérdés
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a zombi miller questben, amikor a zombi csaj bajára kell megoldást találni, az merre van? mert a quest leírásban semmit nem írnak (szokás szerint)
  • shaba23 #260
    oké, közben megtaláltam, hogy hol lehet megtanulni a dolgokat...viszont úgy néz ki, hogy a spellbook kapacitása véges tanult varázslatoknál is, nem csak scrollok esetében:( Én meg nagy lelkesen megtanultam minden spellt ami nálam volt...
  • gandrus
    #259
    Ez szép, köszi, de az említett oldalon semmit nem találtam a kérdésemre vonatkozólag, így a kommented csak egy reklámnak tudom értékelni jelenleg.
  • Botond #258
    Ha megvan a "talent", akkor bemész a spellbookba, és a scroll mellett jobb oldalon van egy ikon, amivel megtanulod. Aztán ha 2-es mondjuk az order magic "talented", akkor a spellbookban a már megtanult order spellek bal felső sarkában van egy felfelé mutató nyíl, azzal lehet upgradelni lvl2re a spellt kristályért. A scrolltanuláshoz is kell kristály amúgy, nem csak a skill meg a scroll.
  • Botond #257
    Szerintem is várakozás lesz az. Itt ha egy egységnek 3 lépés a sebessége, akkor meg lehet azt csinálni, hogy lépsz kettőt, várakozás (így a sor végére kerül), majd amikor újra azon az egységen a sor, és már vannak mellette, akkor a 3. lépés helyett üt egyet, vagy ha nincs senki a közelben akkor lép egy harmadikat.
  • gandrus
    #256
    Szerintem sehol. A hp csík akkor látszik, ha jobb egérgombot nyomsz valamelyik egységen.
  • mnorbi
    #255
    nekem az lenne a kérdésem hogy néha van hp csik csatak közbe az egységekenk néha ninvs ezt hol lehet kapcsolni ?
  • gandrus
    #254
    Igen, de ott nálam csak a drop menüpont jelenik meg jobb egérgombra. Én eladni szeretném. Azt lehet?
  • Zóanagyvarázsló
    #253
    (Snake,spider,zombie etc)

    Ezek közül zombi - és viszonylag sok egyén egység - éppen tud futni a demó alaján, van ilyen képessége.
  • [Jakuza]
    #252
    1.
    Talan a Magic menuben megkellene tanulni az Order, Distortion ill Chaos Magic hasznalatanak tudasat. A runa szukseglete is oda van irva mindegyikhez.
    2.
    Ugyanaz mint amit leirtam, "ott marad", tehat nem vandorol a zsebedbe, mint a sultgalamb a szadba. :D
  • shaba23 #251
    "Eloszor a Hero menuben a Magic-nal meg kell tanulni a magia tipusanak kovetkezo szintjet." Igen, a kérdés pont az volt, hogy hogyan tanulom meg a mágia tipusának a következő szintjét.

    A másik kérdésem sem azt firtatta, hogy mi történik, ha én nem szedem fel, hanem mi lesz akkor, ha az ellenség szedi össze.
  • [Jakuza]
    #250
    Biztos csinal ilyet, de majd csinalok videot is.
  • [Jakuza]
    #249
    Eloszor a Hero menuben a Magic-nal meg kell tanulni a magia tipusanak kovetkezo szintjet.
    Ha ez meg van, akkor a varazskonyvben a varazslat mellett lesz egy kis ikon, ahol fejleszteni lehet, varazskristalyokert cserebe.
    Ha nem szeded fel, akkor ott marad. Amugy van olyan egyseg, amelyik a hullakat is attudja kutatni penzert. ;)
  • shaba23 #248
    Továbbra sem találom, hogy hogyan kell az egyes mágia iskolák szintjét emelni...nem tudok tekercset tanulni, mivel mindenhez kell lvl1-es szint az adott mágiaiskolából, de nekem az hibáddzik.

    A másik: ha az ellenséges mobok (nem hero) szedi fel a csatamezőn a ládát, akkor az abban lévő pénzt megkapom győzelem esetén?

    A spiritekhez hány quest után lehet hozzájutni? most még csak az első van meg, a pecsétet leadni még gyenge vagyok :)
  • Jocisan
    #247
    Egy kis segítség, hamarosan térképekkel és végigjátszás innen.Gamempire.extra.hu
  • Szeszmester
    #246
    Be kell menni egy városba és talán belépni a varázskönyvbe. Elsőre tényleg nem egyértelmű.
  • gandrus
    #245
    Nem tudja valaki, hogy kell eladni a tekercseket? (Nem ledobni, hanem eladni.)
  • Szeszmester
    #244
    Kis kieg: ha a leggyorsabb egység várakozással kezd, akkor ugye ő fog lépni utoljára, illetve a következő körben elsőnek, tehát kvázi 2szer lép.
  • Szeszmester
    #243
    Biztos nem csinál ilyet.

    Van olyan, hogy várakozás. Mintegy tükrözd meg a dolgot:
    Várakozó egységek közül a leglassabb fog először, és a leggyorsabb utoljára lépni.

    A másik: ha egy egységnek mondjuk 3 mozgáspontja van, akkor tud olyat, hogy lép 1-et, várakozik, majd a többiek lépése után lelépi a maradék 2-t. Ezt szokta, talán ez zavart meg.
  • [Jakuza]
    #242
    Ja es nem egyszer ugy tortenik, hogy lelepi az egysege a koreben lepheto osszeset, majd jovok en egyik egysegemmel es meg ugyanebben a korben ujra lep megint azzal az egyseggel, amivel lepett mar.
  • [Jakuza]
    #241
    Nincs haste tulajdonsag, nincs hero. (Snake,spider,zombie etc)
    Egyszeruen ketszer lepnek rengetegszer, es nem is az alakvaltokrol beszelek, mint vampir,vagy verfarkas aki a masik alakjaban tobbet tud lepni, vagy a medvekrol,illetve nemelyik mas karakterrol, akinek van extra lepese.
    Szoval ez, bug vagy AI cheat.