2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Zóanagyvarázsló
    #120
    Frakciók: emberek, elfek, törpék, orkok, élőhalottak, démonok (+az egyebek, mindenféle vadállat).

    De ez nem HoMM, itt nem kell közöttük választani, csak a világ hátterét és a különböző mászkáló csapatok tekintetében van jelentősége.
  • Szeszmester
    #119
    Multi a kiegészítőben lesz.

    Frakciók konkrétan nincsenek.
    Egy hőst irányítasz, aki toborozni tud különféle egységeket. Minél erősebb egy lény, annál kevesebbet tud irányítani belőle a hős, így rá vagy kényszerítve a gyenge egységek használatára is, gyakorlatilag ők fogják alkotni a sereg gerincét, az erős egységek csak kiegészítik őket.

    Nagyon nagy a választék, mindenki meg fogja találni a neki szimpatikus összeállításokat :)
  • KingPunisher
    #118
    Multiplayer lsz vajon benne ? Hány frakcio van ? Még nem igen tudtam belemerülni azért ezek a buta kérdések, de hangulata grafikája nagyon megragadott..
  • rotator
    #117
    Az erőszakos fordítás nagyon nem jó, de azért megvárom a véleményeket a minőségéről.
  • Kandurex
    #116
    ez mind nagyon jó hír!!
  • Zóanagyvarázsló
    #115
    Én is beszéltem a seven m-mel.

    - hétfőtől megy ki tőlük a boltokba, tehát jövő héten elvben már kaphatónak kell lennie
    - 5 990 Ft lesz a fogyasztói ára
    - itthon nem lesz CE, sajnos ez borítékolható volt, így számomra marad a külföld (persze az EU CE nem az igazi, szlávul pedig nem tudok - franc...)
    - honosítva van, kizárólag magyar felirat lesz rajta (szinkron nyilván nincs, nem kérdeztem rá - mindegy, az erőszakos honosítás a másik érv a külföldi rendelés mellett)
  • formatuq
    #114
    eszmeletlen jo game!

    demot ki is hereltem :)
  • csgj
    #113
    Nemtom, de az azért vicces, hogy van még 999 napom xD
  • mnorbi
    #112
    teljesen jó ! honan szerzünk activacios kododt ?:P
  • hapi
    #111
    Ez tényleg nagyon jó kis game lesz. Teeetszik.
  • rotator
    #110
    Ez elég durva lett! Mintha visszamentünk volna az időben, de úgy, hogy a videókarit is magunkkal vittük. :)) Tényleg jó poénok vannak benne! :D
  • csgj
    #109
    Igen, nagy poénok vannak benne :) Rohadt jó a game! Tetszik, hogy nem az egész körökre osztott, hanem csak a harc az.
  • Zóanagyvarázsló
    #108
    Holnap akartam őket felhívni. Mást sikerült tőlük megtudni (lesz-e CE, opcionális lesz-e a maygar nyelv, mikor jelenik meg)?
  • Druzsba #107
    Köszönöm. Reméljük a legjobbakat. :)
  • Szeszmester
    #106
    Seven M.
  • Druzsba #105
    Honnan van az információ?
  • Szeszmester
    #104
    Ha jól tudom, lesz magyarított kiadás.
  • Lammer
    #103
    egypercotvenot van hatra!4!4!NEGZ

    szerk: INSTALLALODIK!!!44444444444444444445 VAAAAAAAaaa

    szerk2: NAGYON JOOO!!! loal! trezsor kereso lettem :D:D:D
    meg megtalaltam a tréner vasfogat xD nagyon tetszik, hogy van benne finom humor xD
    viszont ami igy kapasbol negativ, hogy nem tudom az "egesz" terkepet gorgetni, hanem csak a hos korul a kamerat... ez engem kicsit zavar(vagy bena vagyok es van benne? :D)
  • tomcsa4
    #102
    A demó angol. Szedjétek!
  • tomcsa4
    #101
    Szedem én is. Gamershellen azt írják angol. Holland szerverről szedem, 30 és 50k között jön.
  • rotator
    #100
    Megnéztem pár mirrort, a hivatalos ftp már szétcsúszott, 30k-nál gyorsabban sehonnan nem jön. :(((
  • csgj
    #99
    Ez is lengyel demo? Sehol sem írja, sztem angol... De majd kiderül :P
  • rotator
    #98
    Jaj ne, akkor ebből is külföldi rendelés lesz...
  • Zóanagyvarázsló
    #97
    Pontosan. Ráadásul Lengyelországban igencsak népszerűek ezek a játékok, a Witcherig a HoMM V tartotta az eladási rekordot.

    Ettől függetlenül nem zárnám ki a magyar nyelvű megjelenést, elvégre a seven m-nek is szokása honosítani, csak ez gyakran féléves csúszásokkal jár.
  • Lammer
    #96
    pfffoghatunk, de jogos abszolut... volt is egy cikk regen, hogy a lengyeleknel miert eri meg honositani(sokkal tobben vannak... de az egy fore juto legalais jatek eladasi mutatok is sokkal jobbak, mint nalunk r-go -> soxoros eladas hozzank kepest rgo megeri honositani)
    ;)
  • Kandurex
    #95
    lengyel? pf...ez minden nyelven lesz? csak magyarul nem...
  • Zóanagyvarázsló
    #94
    Lengyel demó

    Nekem nem sikerült telepíteni. Remélem az angollal nem lesznek ilyen problémák.
  • Zóanagyvarázsló
    #93
    Tales from Endoria Episode 5

    Letölthetősben még nem találtam (persze nyilván innen is megoldható), de jobbnak tűnik a YouTube-féle verziónál.
  • Lammer
    #92
    JOJJONMARNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉGY4444444444444444!
  • Vass Gábor
    #91
    Még nincs is fent, össze tévesztettem a Sacred-2-vel, még csak ezek után rakják fel csak.
  • Kandurex
    #90
    meglessük! jónak ígérkezik, bár ez a szivárvány hatás kicsit visszataszító...mikor lesz már disciples 3? :(
  • mnorbi
    #89
    hát én nme találom sehol a cdgalaxisnál....
  • Vass Gábor
    #88
    Már nem sokára játszhatunk vele, alig várom már hogy milyen lesz.
  • Zóanagyvarázsló
    #87
    Közeledni látszik a demó
  • formatuq
    #86
    amcsiba is szep 23-re igertek
  • Lammer
    #85
    "soundtrack z gry"

    ENNYI, KELL!!!!444444444444444NÉGY5
  • rotator
    #84
    Ez már durva...
  • Druzsba #83
    Akutyafáját! Nagyon jól néz ki!
  • Vass Gábor
    #82
    A cd galaxisneten van fent a játék, és 3 hét múlva jön is, bár ezen az oldalon később lesz.
  • Zóanagyvarázsló
    #81
    Lengyel/cseh/szlovák CE



    Na hasonlóval már elégedettek lennénk mindannyian. Csak sajnos nálunk nincsen már Cenega, mindne bizonnyal a seven m-hez kell fohászkodnunk.