2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • persil
    #400
    Ha úgy érezted, hogy múszáj volt belémkötni a kritikus/kritikális miatt, akkor gratulálok, szerezz életet... :)

    Azért szoktam így mondani, mert a kritikusról az ember a filmkritikusra(művészkritikus stb) gondol, a kritikális meg jobban hasonlít a critical angol szóra. Remélem így tiszta.
  • persil
    #399
    Melyik részét nem érted?:D
  • Zóanagyvarázsló
    #398
    Lesz, idehaza magyarul jelenik meg, jelen állás szerint novemberben.
  • izsook
    #397
    Próbáltam laptopon futattani MSI PR200, X3100 VGA, 2 GB ram, Vista Ultimate. Esetleg ha valakinek van valami ötlete vagy próbálta már elindítani.
  • gaspijoci
    #396
    Lesz ennek a játéknak a közeljövőben magyar verziója??
  • Zóanagyvarázsló
    #395
    Kritikális?!
  • persil
    #394
    A lovag mögött van egy sátor, vehetsz onnan pár db horseman-t ami a játék eleje felé baromi jó egység (később is nagyon jó mondjuk). Szóval ha van türelmed, akkor 2-3 reload-al meg lehet oldani, hogy elcsalogatod, beszaladsz mellette megveszed a lovagokat, és kijössz:)

    Majd később ha már úgy érzed, hogy megy, akkor visszamész elverni a srácot.
    A pókot nem tudom melyikre gondolsz, nekem a játék elején az első térképen csak a lovag volt olyat, akit nem tudom megölni.
  • persil
    #393
    Én a zombicsajt visszaakartam változtatni Hake-nek, hogy örüljön, erre azt mondja, hogy isten ments, mert ennél jobb testőrt keresve sem találna, nem eszik, nem kell neki fizetni etc... :D Akkor mondom jó, léjél zombival, barom:D

    Én lucky James nőjét kérdeztem meg, hogy nem akar-e hozámjönni(mondjuk jelenleg a békanő van, de majd elküldöm:D) és kitalálta, hogy öljem meg a polipot... Jó, bevertem, pedig aranyos volt. Erre most az fáj neki, hogy még él lucky, szóval őt is meg kéne ölni pedig őt sincs kedvem :D(a király küldetésében nem öltem meg, nem feltétlen kell)
  • Sephi
    #392
    Koszi :)

    Eleg para, amikor ilyen atom enemy setal a kezdo helyhez kozel... ha nincs scope talentet konnyen beszivhatod.

    Pl a pok meg az a uber knight :P
  • persil
    #391
    A játék elején még semmire. Ahogy haladsz a király küldetéseivel(a jegyzetben koronával jelölt elsődleges küdetések) egy bizonyos quest után automatikusan megkapod a ****-t és onnantól már tudod használni a *****-eket, amihez kelleni fog a rage:)
    Megpróbáltam nem lelőni a poénokat:D

    Egyébként maga a rage, mint olyan határozza meg a kritikális ütések előfordulási esélyét, meg a kritikális sebzések nagyságát is.
  • tomcsa4
    #390
    Ha megcsináltad a küldetést, akkor kell.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elkéred a gyűrűt, elvised a mágustoronyhoz (demó pályán, vár közelében), megmutatod. Akkor utána jobbkatt, supress, megint a torony. Utána malom és végül a paraszt.


    Nekem 4 gyerekem van a játékban: +20% mana, +10% mana, +10% XP minden harcban és +10 rage. Amúgy vettem egy itemet, az is ad +10% XP-t harconként, tök jó :)
  • Sephi
    #389
    En Mage-et inditottam, de nem ertem mire jo nekem a RAGE ...
  • Avenger
    #388
    Köszi, még próbálkozok akkor a párbeszédekkel. Remélem nem a quest elvállalásakor kell hanem amikor már fejezem be, a gyűrű elszedése meg a quest befejezése van még hátra.

    Elf szigeten van egy nagyon jó zene, amiben valami csaj is dúdol :D nagyon hangulatos :)
  • persil
    #387
    Oks kösz, akkor visszamegyek majd keresgélni, mert először nem láttam és azt hittem majd máshol lesz :D

    Jakuza és azt is észrevetted, hogy a fele küldetés 2-3 féle képpen is meg lehet csinálni?:) Baromi jó, hogy ennyi mindenre figyeltek.
  • [Jakuza]
    #386
    Hat ez nagyon uber.
    Van mar vagy 34 varazslatom es meg mindig talalok szamomra teljesen ismeretlent az 5. napon is. :)
  • Count Adyn
    #385
    Laptopom sajna nem igazán bírja el a játékot:( Bár úgy érzem holnap úgyis egész nap a töröl gombot fogom nyomkodni a fifa topikban:D

    Persil: ott bent van, és nem balra!:D
  • persil
    #384
    Keresek mint az állat, de merre keressem?:D Bent abban a kastélyban, vagy nyugodjak meg, mert máshol lesz? Engem ez érdekel csak :)
  • tomcsa4
    #383
    Freedomra mentél? Mert akkor hajóztál és a vár előtt áll egy törpe. Beszlgetés és a harmadik válasz. Ha viszont teknősbosshoz igyekeztél, akkor le kell győznöd a tekit, beszélni az orkkal, utána a teknőssel és éghajó.

    Avenger: a zombicsajt meg kell venni 5k goldért, utána duma vele és a feloldozás (asszem harmadik válasz).

    Hapi: csak azokat tudod, amihez oda van írva, hogy You can blabla upgrade. Egy kis harc és kész is (persze amiket én próbáltam, elég izzasztóak voltak level 12-n is).
  • shaba23 #382
    az vicces volt, hogy egy questben megnéztem, hogy mi történik, ha a questadó gyerek intézi a veszélyes feladatot...persze meghalt, erre a seregem egy része fellázadt ellenem és le kellett (volna) őket vernem:)
  • shaba23 #381
    már a kezdő várban is volt egy kard, a mocsárban meg egy druida staff, aminek +2 szintje is van
  • Avenger
    #380
    Lehetséges, nekem is eddig egy gyűrűt lehetett 14. szintig, bár vehettem volna már olyat amit lehet. Van egy ilyen kis lista a tárgy leírásánál ha fejleszthető, kivannak szürkítve benne a következő fokozatok, meg jobbklikk és kell ott lennie upgrade-nek.
  • hapi
    #379
    lehetséges az hogy egyetlen tárgyamat sem lehet upgradelni? pedig már 11es szinten vagyok és televagyok mindenféle kacattal.
    Nem jobb gomb a tárgyon és upgrade? Vagy valamit elnéztem?
  • Avenger
    #378
    Ja akkor használtam el pont mikor mentettem a képet :) A zombicsajt hogy lehet feleségül venni? bár lehet azért nem sikerül mert már van feleségem :)
  • wellman
    #377
    Sziasztok!

    hogyan tudok a szigetekrol visszamenni az "alapfaluba"? ha jol emlekszem leghajoval mentem at de nem talalom h merre kene visszamenni :S
    En Mageel tolom, eleg komoly, bar en meg nem tok 5-6k-kat sebezni, de erdekelne h hogyan kell :)
    Koszi a valaszokat elore is!
  • shaba23 #376
    Engem most az érdekelne, hogy ki miylen egységekkel, milyen taktikával haladgat.
  • Botond #375
    Ott van az, csak keress figyelmesebben.
  • persil
    #374
    Meg van nekem is, de miért nem használod a képességét, jó az a 10 ingyen rúna:)
    Meg verlonban találtam egy botot, ami alapból 250 leadershipet ad, de ha tökig felupgradelem, akkor +1000.
  • persil
    #373
    Tárgyakból 2k leadershipem van, szal bittos nem az a különbség x)
    Meg van nekem is a skill amiről beszélünk, de a leírásnál nem írta a szemét, hogy guardsman-re is vonatkozik, és felrevezetett, azt hittem azoknak nincsen :D
    Szal megyek lecserélni xD

    Én ha akarnék se tudnék az első körben ölni, már csak kasztból adódóan is tök máshogy játszunk. És ebbe a seregbe baromi jó egység szerintem:)
    Egyáltalán nem volt még olyan, hogy "tizede marad" meg hasonlók:D

    A többezeríjászról jut eszembe egy quest. A verlon erdőben volt egy kastály, amiben festményekre klikkelve ugrott rám némi szellem, meg párszáz csontváz. Nah azon a helyen találtam egy csontvázat, aminek nincs feje, és automatikusan meg is kaptam a questet, hogy keressek neki. Nem tudod, hogy ezt csak később találom meg, vagy figyelmesebben kéne keresnem?
  • Avenger
    #372
    Ez így nekem ott volt a kezdővárosban a játék elején:
  • Avenger
    #371
    Szintlépéskor sokszor ilyen +6-800 leadershipet választok, meg vagy egy +800as zászlóm, +300as sisak, +300as gyűrű, meg nem is tudom még mi :D

    Guardsman skill lehet csak akkor van ha raktál rá a warrior ágon rúnát. Nekem mindig is volt, meg tüzes nyíl az íjjásznak :)
  • mnorbi
    #370
    most sikerult a törpökkel szövetséget kötni, nem olvastam le és régi mentésem , van a király elküldött valami Kitanohoz hogy menjunk at az elfekhez, merre van ez a kitano ?
  • [Jakuza]
    #369
    Nem csak azert nem pazarolok, hanem azert is, mert nem jo egyseg. ;)
    Lehet belole neked rengeteg, ha nem te lepsz elsore es nem ersz oda ahova kell vele.
    Marpedig lenyegesen gyorsabb egysegek vannak a jatekban nala.
    Marpedig ha elkezdik utni eloszor, mivel eleg vekonyka szazasaval pusztulhat el, es mire a tavba ersz mar a tizede nincs meg az egysegnek, akkor meg loturot nem fog mar sebezni.
    Marpedig lesznek olyan ellensegek, ahol tobb ezer ijasz illetve tavolsagi, vagy gyorsabb egyseg van.
  • persil
    #368
    Tippeknél azt írja, hogy ellenségek, traderek meg bevásárolható egységek is randomra generálódnak új játék indításakor.

    Avenger köszi, akkor csinálom a törpös balhét, kell a lovas :)
    Guardsman-nek nincs is skillje!? :S Vagy nálam miért nem mutatja?O.o

    Közben azon gondolkodom, hogy neked (avenger) hogy volt 12esen 8800 leadershiped, amikor nekem csak 7200(kb) és 13 vagyok:D (minden zászló meg van, ahol eddig jártam, és lvl up-nál is mindíg azt választom)

    Jakuza, látod, ez bizonyítja, hogy elég nagy differencia van a kasztok közt, mivel Te nem pazarolsz mass haste-re(és egész máshogy ölsz 1-2 kör alatt), én meg csatát nyerek vele:)Eléggé el lett találva, ha lesz erőm, majd kezdek egy játékot varázslóval is :D
    Most azt találtam ki, hogy inkvizítor helyett goblin katapultot használok elég jó szerintem, meg baromi aranyos, hogy újratölt stb :D
  • [Jakuza]
    #367
    Dehogy Archmage jobb mert magasabb a HPja es jobban is sebez, mint az inquisitor tomegben.
    Tamasztani meg nem kell mivel szinte senki sem hal meg. ;)
    Swordsman meg nem jo, mert nem er oda, mass hastera pedig nem fogok pazarolni se manat se varazslatot, mivel ket varazslattal szinte az egesz ellenseges sereget kinyirom.
    Hunter az elfeknel talalhato, majd ha kibekitetted a torpeket, odamehetsz.

  • Avenger
    #366
    A törpöktől visszatérve lovasból végtelen számú lesz a fővárosban. Nekem a sátorban csak 8 darab volt, de még mindig ott vannak :) Guardsman ilyen 4000t üt a skilljével, mondjuk ez függ az ellenfél védekezésétől is. Most így 14esen 10k+ a leadershipem már, elfér akár 6 zöldsárkány is :)
  • Botond #365
    Én elvettem a zombilányt. :D Kimondom a varázsszavakat akkor ember, kimondom megint akkor zombi. :D Csináltam neki 4 gyereket ember formában, és elég tápos statjai vannak a gyerekeknek, nem találtam még jobb itemet azoknál. Ilyen +30% attack/def meg +5 attack/def a 4 gyerek asszem.
  • mnorbi
    #364
    én azon gondolkodom hogyha maget vagy warrit inditok , (ujra játszás miatt) miben lesz más a játék ? másfajta egységek a városokban ? .. szal mennyire ujrajátszaható a game.
  • persil
    #363
    Én úgy értelmeztem, hogy nem használhatom a seregem egy részét, lehet trehányul olvastam el:/
    Kösz, hogy felvilágosítottál:)
  • persil
    #362
    "Az első térképen a játék legelején vettem 13at, azóta reserve-ben pihennek, mert nem találok utánpótlást:/" :D

    13 db volt, azt mindet meg is vettem, de már nincs több ott. 12es szintű vagyok, de szép komótosan haladok, minden apró questet stb-t megcsinálom, de akkor felkeresem a törp királyt, nagyon bejött a lovas :)

    Archmage helyett inkvizítort használnék a helyedben, hasznos a feltámasztás is, sokkal többet vehetsz belőle, és nem több annyival az archmage attack-ja, hogy jobb legyen.(mert az alapsebzésük ugyanannyi).

    Hunter merre szereztél?:)

    A swordsman sokkal erősebb, mint az ember először hinné:) Gyakran ezreket üt a skilljével, és hála az alacsony leadership igénynek+az iron fist skillnek, egy rakatot vihetek magammal.Meg az sem hátrány, hogy minden sarkon tudok belőle venni:D Hátránya, a csak 3 lépéspont, de általában mass haste varázslattal indítok:)
    Azt nem mondom, hogy nem szoktam egységet veszíteni, mert sokszor direkt veszek egy halom szutyok bandát, amit le lehet ölni és nem fáj érte a szívem, a nehezebb tárgy upgrade csatákat így csinálom meg, és a normál seregemben így nincs veszteség. De átlag nekem sem hullanak néhány egység veszteséggel megúszok mindent :)
  • BlackShadow
    #361
    az egyáltalán nem bug :) épp azt írja ott a játék, h, ha nem vagy mágus v nincs x intelligenciád elveszted a sereged felét!