5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • obe
    #138
    90-es hozzäszoläsod: ..." Én már csak max egy fémdobozos cod mw2-őt fogok venni, ha lesz rá keretem"... igaz nem cod 4, hanemcsak cod mw2 ami ugyanolyan lineäris mint minden eddigi cod:)

  • Jobboka
    #137
    Mész lősz mész lősz omg, mintha a codok nem ilyenek lennének....
    Mellesleg a játék RPS (Role Playing Shooter) uh. jó lesz az!!!
    Ha fikázni akarsz ide menj ----> !X!
  • DarkSector
    #136
    hát lehet ha mint festményt nézzük, de
    nézd meg 1x közelebbről.

    nem arra gondoltam, hogy nem szép színes, hanem csúnya.

    de igazad van ettől a b.-tól azért jóval szebb még az is.
  • Prince23
    #135
    cell shading azért a PoP-nál jól mutatott...
  • DarkSector
    #134
    cod4???
    lol
    mien cod4-et rendelek elő...te keversz engem valakivel.

    kapásból az új battlestation szebb.
    sőtt még a Shadow Complex is...

    hid el ez a cell shaded ez arra van, ha leszarják a fejlesztők a játékokat, és csak legyen belőle lóvé...szerinted mekkora tehetség kell egy rajzos grafikához, meg gépigéány....ellenben egy full 3d-shez???

    hát kb annyival több mint amekkora a látványbeli különbség.

    bár ez arra jó, hogy minden kb 2 éves configon maxon el fog futni...

    megj:
    én cod6-ot rendeltem elő, és azt a multi miatt, ellenben azzal a ténnyel, hogy melleslegessen milliószor szebben fog kinézni a b-tól...de ott cod-nál kivételessen nem a látvány érdekel...DDDEEEE
    ha cell shaded lenne egyszer akkor már leszarnám...mert undorító lenne.
    mint prince of persia....is ahhogy végezte...

    sok pop fan ismerősöm nyomatja az első 3 részt nosztalgiából, és nem azért, mert pc-re nem tudnák megszerezni az új részt...hanem mert full 3 éveseknek készült.
    botrányossan lineáris, egyszerű és ez a meseszerű rajzolt cell shaded-től még ronda is lett.

    nekem elején belenéztem és az árnyékok frankón élsimítás mellett kockássak voltak...
    elején nézd meg a zászlók árnyékát a sziklákon akár printscreen-ezhetsz is.
  • obe
    #133
    muti egyet lecci, märmint egy szebb ärkädot (hätha kedvet kapok)

    .."Cell-shaded + VÉGTELENÜL lineáris egyszerü játékmenet!!! lol"...

    hät a cod 4 amit elörendelsz az milyen lesz?..nem VEGTELENÜL lineäris?
  • DarkSector
    #132
    persze lehet valakinek tetszik a játékmenet (mondhatná éppenséggel)
    de mien játékenet?
    látni a videóban...mész lősz, az autos részek botrányossak!!!

    és lösz mész és lőssz, és hullanak a számok za ellenségből, mint egy rpg-nél...lol.

    akkor már inkább Fallout 3 az 5 kiegészítőjével...:D
    ez csak az én véleményem.

    talán azért vagyok kicsit dühös
    mert eredetileg ez a játék nem iennek indult, nem ennek tettek ígéreteket, és kibaszottul vártam. Erre meg jön egy nyomi játék, egy igénytelenség, aminek lehúzás szaga van...Sebaj így legaláb nem kell a Rage-el versenyeznie, mint ahhogy régen gondoltam...
  • DarkSector
    #131
    cell-shaded...technika, és kibaszott igénytelen.
    én arkade játékoknál szebbeket találok mint ez...
  • obe
    #130
    ez nem cell shader
  • bertino
    #129
    egy próbát mindenképp megér.
  • MerlinW
    #128
    Távol álljon tőlem, engem csak a megalapozatlan szubjektív előítéled zavar. Mármint lehet egyszer azt mondani valamire hogy "áh, nekem ez nem tetszik", de hogy, ez után is látogatod a topikot (valószínűleg a kedvencek között is tartod) és minden hozzászólásod erről szól, az már ostoba provokáció. Olyan mint ha bejárkálnék a WET topikodba, vagy a Dead Space-be és minden nap beírnám hogy milyen sz@r/sz@r lesz a játék. Érti hova akarok kilyukadni?:)

    No offenz, én is szubjektív voltam, így fair.
  • Prince23
    #127
    Az alapkoncepció miatt én is várom egyébként, de pls meg ne mondd már nekem, hogy hova nézzek be, meg hova nem.

    cell-shader
  • MerlinW
    #126
    Annak örülök, de tekintettel lehetnél másokra, pl azokra akik várják.
  • Jobboka
    #125
    1. Rage tök más stílus lesz!
    2. Azért vannak így bezsongva, mert új technológiát alkottak....

    Xboxosok fele Halos gyökércsakra!!
    Kicsit Fallout 3 ra hasonlít az egész fejlődés dolog, a skillek azok meg wowosok
  • Prince23
    #124
    Mert leakarom alázni majd, bár lehet kellemeset fogok csalódni :D

    A gearboxosk meg tényleg el vannak szállva maguktól, az iet nem bírom:

    "Mondjátok, írjátok meg a Játékosoknak, hogy a Borderlands elkészült. Mondjátok, írjátok meg, a Játékosoknak, hogy nem csak Halo létezik. Mert ha azt hiszik, hogy csak Halo van, akkor 5 év múlva tényleg nem is lesz más, mint a Halo." - ezekkel a szavakkal fejezi be prezentációját Steve, a fejlesztő Gearbox marketing igazgatója.
  • MerlinW
    #123
    Csak azt nem értem mi a francot keresel akkor ebben a topikban?:)
  • Prince23
    #122
    Komolyan semmi értelmét nem látom ebben a gémben. ha már témánál vagyunk, a Rage leiskoláztatná, ha 2009-ben jellen meg.
  • MerlinW
    #121
    [megsimogatja a buksijukat]
  • Prince23
    #120
    Ez nagyon lol...
  • grebber
    #119
    Hát azok bizony a lenti videó láttán nem még jobban megy el a kedvem tőle de egyre jobban!
  • bertino
    #118
    Hát elég optimisták a készítők és a kiadók, az biztos.
  • STREEX
    #117
    Új gameplay vidi!!!
    Nagyon nagy
  • DarkSector
    #116
    sok ien van.
  • grebber
    #115
    Borderlands - Készül az első DLC!

    A játék még meg sem jelent, de máris készül az első letölthető tartalmi kiegészítés.

    A DLC-k ideje az aktuális konzolgeneráció debütálásával érkezett el, s gyakorlatilag ekkor áldozott le a hagyományos kiegészítőknek. Ma már csak egy PC-exkluzív játék esetében fordulhat elő, hogy egy harmad, fél, netán háromnegyed játéknak megfelelő kiegészítő lemezzel gazdagodjék. Multiplatform és konzol-exkluzív alkotások esetében maradnak a rövidebb, olykor csak egy-két új fegyvert, ruhát, és egyéb kiegészítőt tartalmazó letölthető tartalmak. A megjelenés előtt álló Borderlands is beáll a sorba, hiszen már készül az első DLC.

    Randy Pitchford, a Gearbox elnöke úgy nyilatkozott, hogy alaposan meglepődnek majd az emberek, milyen hamar érkezik a Borderlands első DLC-je, nem is beszélve arról, milyen - szerinte váratlan - tartalommal bővül így a játék. A részletek megismerésére azonban még egy darabig várnunk kell.
    A rizikósnak gondolt projekt élettartamának megnövelése érdekében figyelemmel fogják követni az október végi megjelenés utáni reakciókat, illetve a közösség igényeit, s minden további lépést velük összhangban kívánnak megtenni.

    Ha valakinek nem jelent problémát a grafikai stílusváltás (Nekem tetszik, hogy nem az n+1. tökugyanolyan UE3 motoros játék.) és beruházna a játékra, javaslom, vegyen ki néhány hét szabit, ugyanis a minden részletre kiterjedő, az összes küldetést felölelő végigjátszás során nem kevesebb, mint 100 óra játékidőt lehet kicsikarni az alkotásból. A nagy számok rajongói pedig a 15 millió lehetséges fegyverkombináció hallatán kezdhetnek örömtáncba. Pitchford rendkívül büszke csapatára, s úgy véli, a Borderlands az eddigi legjobb munkájuk. Jómagam már akkor imádnám, ha csak feleolyan jó lenne, mint a Brothers in Arms széria.

    info: Gamestar
  • obe
    #114
    hoppä, ez nagyon tetszik, egy kicsit emlekeztet a star wars: clone wars rajzfimsorozatra...mär megy is az elörendeles cd galaxisra
  • grebber
    #113
    Új képek
  • DarkSector
    #112
    irok valamit...
  • Jobboka
    #111
    Vki irjon már vmit!!!!!!
  • Jobboka
    #110
    Vki tud vmi újat a classokról?
    Nagyából tudom, hogy mik lesznek.
    Soldier, Tank, Sniper és a csaj (Stealth)???
  • Jobboka
    #109
    http://worthplaying.com/kiwi_popup.php?img=press/318/Borderlands_048.jpg
    Annyira nem gáz szentem, azon kivül, hogy van egy fekete csík az ember körül, de engem az se zavar....
  • Jobboka
    #108
    Végre ez a fórum is él :D
  • grebber
    #107
    Woerthplaying előzetes
  • Shep
    #106
    2-3 a játékra jellemző képet célszerű felhasználni, nem jó ha túl sok minden van rajta.
  • saxicola
    #105
    Hi! Ma este több időm lesz. A tegnap belinkelt fejlécet próbának szántam. Ötleteket várok, hogy milyen legyen a végleges. A dobozkép akkor ne legyen a fejléc része?
    Az egybemosás jó ötlet.
  • Shep
    #104
    Szerintem kicsit mosd egybe a képeket, mert ez így nem az igazi, pár kép egymás mellé rakva nem éppen a legtetszetősebb.
  • DarkSector
    #103
    nem mindig...
    és arra gondolt, hogy sima alap multi nincs benne.
  • Jobboka
    #102
    Cool csak vedd ki középről a dobozképét
  • Jobboka
    #101
    Coop is online megy.....
  • saxicola
    #100
    Mi a véleményetek erről a fejlécről?
  • Prince23
    #99
    Ennek csak coop lesz