2153
Project Torque
  • Gibor
    #548
    Igen, arról beszéltem hogy itt már leírtam egypárszor...

    Amugy EVO-val száguldozni élvezet...
  • R0zs0máK
    #547
    Szerintem ide is beírhatod, nem törik le a kezed tőle :))
  • Gibor
    #546
    Levan írva itt a fórumban legalább 10x, de a gyengébbek kedvéért AERIAGAMES FÓRUMA.
  • Cool-spot
    #545
    Sziasztok!
    Eltudna valaki mondani hogy hogy lehet AP-t szerezni? Azonkivul hogy venni lehet :)
  • UnConnecteD
    #544
    mar megveheted. de mielott veszel egyet, gondold at meg egyszer. eloszor is nezd meg majd az uj palyan a toplistat.
  • Gibor
    #543
    Még énsem tudom... áááááhhh kénytelen leszek holnap reggel 3kor kelni hogy mielőtt buszra szálok kockulhassak még1et. Najó nemám...
  • R0zs0máK
    #542
    Jaj de kibasztak veled...hogy fogod túlélni ezt a csapást? :D:D
  • Gibor
    #541
    Huhú, kibasztak velem... nekem már van egy 2hónapja Quadrom... meg a kurv* ***ukat... mert hajnali 1kor akitválják a patchet és csak holnap tom megvenni az Evot-t :(
  • R0zs0máK
    #540
    Huhúúú én meg egy hete :D:D
  • TTYYPPEERR
    #539
    Huhú!
    Most szereztem ingyen egy Quadro-t. ^^
  • Gibor
    #538
    mert akkor aktiválják a patchet.
  • Gibor
    #537
    még nem lehet menni velük... majd csak 6óra múlva...
  • kucsi08
    #536
    el tudná valaki magyarázni magyarul hogy kell ingyen AP-hez jutni?lécci!
  • TTYYPPEERR
    #535
    Hát ezen az irányításon vmit nagyon elbaszkuráltak :/
  • Gibor
    #534
    Kijött az új patch, tartalom:

    New Licensed Cars: 2006 Subaru Impreza WRX STI and the 2006 Mitsubishi Lancer Evolution MR
    New Vs Track: Tokyo Highway Haste
    New Style Items: muffler & sideskirt 5 [No C-Racer, No Lagoon]
    Additional Race Bonus items


    MÁR NYALOM A SZÁM SZÉLÉT.
  • Gibor
    #533
    Nekem Lan Evo
  • R0zs0máK
    #532
    Nekem Quadro-m lett így :))))
  • Gibor
    #531
    Aeriagames fóruma...
  • HUN BECSEHELY
    #530
    Aztán hogy?Elárúlod,vagy elviszed a Sírig a titkot:)
  • Gibor
    #529
    mint pl nekem... összeszedtem már 2400AP-t, teljesen ingyen.
  • UnConnecteD
    #528
    ha ugyes vagy, egy filleredbe se kerul ;)
  • R0zs0máK
    #527
    Jó hát a mazda eleve sokkal jobb, mint a beépített kocsik...nem véletlenül kell igazi zsét fizetni érte :DDD
  • UnConnecteD
    #526
    vegyel meg mindent, amit csak lehet. a mazdam meg elegge alap szintu, de mar angliaban most jobb, mint fullos A-5-os harpoonok
  • kemszi2
    #525
  • R0zs0máK
    #524
    magyarul baromság amit írt :D
  • kemszi2
    #523
    nem teljesen.az erős motorthoz alegjobb gumi illik.de azért a gyengébb motor sem veti meg a legjobb gumit:)
  • R0zs0máK
    #522
    baromság :D:D
  • UnConnecteD
    #521
    szerintem a nagyobb tapadasu gumik az erosebb motorokhoz valok, tehat, amig nincs level3-4 motor, addig nem kell jobb gumi sem. szerintem ugy logikus tuningolni, hogy mindig mindenbol nagyjabol azonos szintu legyen, tehat hiaba van a handling maxon, ha a motor sehol nincs. es forditva is.
  • Gibor
    #520
    én meg egy EVO-t veszek sztem... az AP már megvan...
  • Gregorius
    #519
    Meg tudja valaki nekem mondani, hogy a "handling" gumiabroncs tuningok azok hogy működnek? Ha veszek egy új versenygumit, akkor egyszerűen nem kanyarodik az autó. Jobb időt tudok menni mind verseny mind off-road pályán a gyári gumikkal. Miért van ez? Egy új gumit, mindegy, hogy az I. vagy II. kategóriásat teszem fel, olyan érzés vezetni, mintha csak 5°-ot tudnám tekerni a kormányt.
  • kemszi2
    #518
    mindenképpen megnézem,test drive a legjobb ebben a játékban XD
  • Gibor
    #517
    2/13 azaz csütörtök.... és mit jelent... Subaru Impreza és Mitsubishi Lan Evo IX
  • R0zs0máK
    #516
    áhá
  • Gibor
    #515
    Eventek... eventek... eventek...
  • R0zs0máK
    #514
    Azt hogy?
  • Gibor
    #513
    Mit szolnűtok egyszer egy Challange mode versenyhez? ott tudnánk AP-t keresni... csak kell racing ticket... nekem mondjuk van vagy 40db.
  • burjanmate
    #512
    Addig eljutottam, de az 1-es gumik és az 1.kerekes gyorsulás sem segít sokat, sz'al majd veszek 1 body-t, csak 50K fölött van XD. Remélem a Porsche jobb lesz XD.
  • Gibor
    #511
    Hát szted mi lenne a legjobb? ha nemtod irányítani akkor handling upgrade-el...
  • burjanmate
    #510
    Kéne 1 kis segítség: vettem 1 Harpoon-t, de irányít6atlan... Mivel kéne kezdeni a tuningot?
  • kemszi2
    #509
    egyetértek.