2153
Project Torque
  • lacica
    #588
    Nem modtátok,milyen autóval menjek!!
    Ha lesz még ilyen szóljál bátran Gibor!Ok??
  • Ombika
    #587
    Jonnek en is,ha meg van hely!?
  • lacica
    #586
    Én ott vagyok!!
  • Gibor
    #585
    lényegtelen majd gyere és meglátom a neved és küldök.
  • Gibor
    #584
    nem az a neved játékban ennyi... de siess mert 8kor kezdenénk...
  • lacica
    #583
    Hogy-hogy nincs???
  • dragon11
    #582
    Thx.
  • Gibor
    #581
    jelszóban 1szám és 1nagybetűnek kell lennie.
  • Gibor
    #580
    Na este 8kor mennénk az első kört addigra mind 3ótoknak pontosabban (PH)LACyCA Lui76hun Kemszi este 8ra a ticket nálatok lesz a garage/gift-eknél tudjátok felvenni. 8kor challange mode Sunday Drivers cup szoba.

    (PH)LACyca olyan játékos nincs a játékban.
  • dragon11
    #579
    Kedvet kaptam a gémhez, már húzom is!Viszont amikor a regisztráció lépései kész vannak, az utolsó, adj meg jelszót, hiába írok be akármit ugyan úgy, már ctrl+c utáána ctrl+v vel sem jó, mert azt írja 1karakterrel nagyobb az erdeti, mint amit másodszor beírok.PLEASE HELP.thx
  • Gibor
    #578
    azt tudom... de még 1 vlaki kell mert 3an vagyunk, te meg Lui76hun. De szerintem Kemszi barátom is jön...
  • lacica
    #577
    Hát itt vagyok!!
  • Gibor
    #576
    még 1 ember kell... addigis nektek küldök 1db challange mode ticket.
  • Lui76
    #575
    épp bent szórakozok most nem próbálhatnánk ?
  • burjanmate
    #574
    larosszéria-karosszéria
  • burjanmate
    #573
    A teljes larosszéria mikor fog újra deformálódni (ha fog 1általán)?
  • lacica
    #572
    Sziasztok!Az eventes dologba be lehetne még férni??
    A játékban(PH)LACyCA a nevem..
  • Lui76
    #571
    Hát voltam este :(
    Legalább D-1-es licencem is leraktam.
    Minek ez a sok betüvaria nem értem.
  • Lui76
    #570
    Lui76hun vagyok , de ma bajnokság lesz GTR2-ben 10 körül véget ér utána tudnák jönni ,vagy holnap.
  • Gibor
    #569
    Nem kell uj accot csinálni... a régivel is játszhatsz, annyi hogy 3ember írja le a játékbeli nevét és klüldök neki 1db challange mode ticketet.
    és az első versenyt mindnekép én nyerném meg sry de tesztelés miatt... a második helyezett is kap AP-t, utána ha kapok annyi AP-t hogy gazdaságos legyen akkor folytatjuk és az első verseny után a második helyezetnek nem is kell küldenem ticketet mert már ő megtudja venni...
  • UnConnecteD
    #568
    majd egy honap mulva indul egy masik, ott majd Hexan-t adnak
  • Lui76
    #567
    Jah kódot megkaptam de az event-nek tegnap vége lett , ahh.
  • Lui76
    #566
    Hol kell regelni ? és mikor látszik a Quadro ?
    Mert regeltem a játék oldalán ahol az elsőt is de az elején a kiválasztásnál 4 autót látok Quadrot nem . (ez a neve?)
  • kemszi2
    #565
    naebbe benne lennék
  • Lui76
    #564
    Mikor?
    Szóval regeljek új felhasználót a játék oldalán?
  • Gibor
    #563
    Bárki... a lényeg hogyha összejön akkor aza 4ember AP-t termel magának ameddig csináljuk... és APvel lehet autót venni meg mindent...
  • Lui76
    #562
    Ő tehát újra regelnem másik néven?

    Hát ugyanolyanok között verem a mezőnyt a gyorsabb gépek csak teljesítményükkel mennek el...Szal nem elégedetlen vagyok csak azt akartam tudni mikor és majd mire érdemes továbblépni.

    Kezdő is nevezhet Erre a challange versenyre vagy csak azonos szintű gépek ?
  • Gibor
    #561
    SG Event

    Dátum: egyeztetés szerint
    Cél: Challange mode verseny (AP-ért)
    Jelentkező maximum 3fő


    Esetleg ha valakinek nincs Challange mode ticket-je akkor giftelek neki 1db-ot, az első versenyben nem akarok szemét lenni de mindenkinek lenne 1db ticketje, az első versenyt megnyerném és ha kapnék annyi AP-t hogy érdemes lenne akkor folyamatosan mennének a versenyek. ja és szólok hogy az 1-ső és 2dik helyezett kap AP-t.
  • Gibor
    #560
    igen rázni kell. egeret kell rángatni... amugy D-1 érdemesebb lenne beregelned az MMoSite-ra és kapni egy ingyen Quadrot.
  • R0zs0máK
    #559
    kezdd újra, szar a lion :D
  • Lui76
    #558
    Egy Lion-al csinálgatom karrierem, Még csak most fogom a D-1 et elérni .
    Meddig érdemes még ezzel mennem ,vagy más típust érdemesebb venni/tuningolgatni esetleg ?

    Ill. a mini game-ben mivel kell a mit csinálni ?
    Rázni kell a pezsgős üveget vagy mi ?
  • gvarga12
    #557
    na igen elso pont az ingyen AP fele, tanulj meg angolul...
  • Gibor
    #556
    biztos hogy nem azt kell beleírni hogy "www.aeriagames.com ezt soha ne írd be mert vírus..."
  • kucsi08
    #555
    kössz de én ebből egy kukkot se értek hogy miaz hogy vak karbon másolat meg ilyenek meg anyit sikerült kisilavizálnom hogy nem eelég csak egy e-mail hanem valamit bele is kell irni de nem vágom hogy mit
  • Gibor
    #554
    AERIAGAMES FÓRUMA... olvasni kell... mindig van olyan hogy pl tegyél Youtube-ra videot linkeld be és kapsz xxAP-t a youtube osért pl 500AP-t kaptam
    most olyan van hogy küldj 10barátodnak levelet és egy Vak Karbon Másolatot kell elküldeni mittumén mien címre. 400AP ért.
  • kucsi08
    #553
    de magyarul is eltudná valaki magyarázni hogy kell ingyen AP-t szerezni?
  • Smicy2
    #552
    Megkérjük Gibort, fáradjon MSN -re!
  • gvarga12
    #551
    http://project-torque.aeriagames.com/cse/giveaway

    pl. ha meg nincs Quadrod
    akkor fenti link, 1 pont klikk masik browser ablakban belepsz Aeriaekhoz
    masodik pont frissited az oldalt, harmadik pont belepsz az MMO sitera a linken keresztul, ha nincs meg accod akkor csinalsz

    a belepes utan kapott linken van a kod fogod vissza masolod az elso oldalon lent a kod mezobe aztan klikk

    utana pedig belep Project torque es orul Giftek kozott sok szep okossag :)
  • kemszi2
    #550
    nekem is
  • R0zs0máK
    #549
    Nekem irányításra a subaru jobban bejön, az nem tolja az orrát :)