1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • tnm #274
    nézem a gameplay videókat és nagyon-nagyon tetszik. egy dolgot sajnálok, de nagyon: Splinter Cell a neve. Köze nincs az első 3 rész stílusához, van egy csomó rész a gameplay-ben, ahol muszáj fejbelőnöd az embereket, ez korábban nem volt; aztán nincs éjjellátó, nincs high-tech felszerelés, nincsen lambert a "fejedben". itt már nem arról fog szólni a játék, hogy akár fél-egy percig is csak állsz a sötétben, hogy a megfelelő helyre sétáljon az egyik őr, ahonnan nem látja majd a másik, ha elkapod.

    mégegyszer: nagyon jónak ígérkezik ez a játék, de teljesen más stílust képvisel majd -úgy tűnik-, mint amiért beleszerettünk a SC szériába. :(
  • grebber
    #273
    Akkor ezek szerint nem lesz baszott sötét részek a játékban ez nekem nagy szó.Hálistennek a játék grafikájából is láthatunk majd valamit nem úgy mint pl a Chaos Theoryban ahol szinte csak éjjellátóval kellett menni azt mindenhol csak zöldet láttam.Számomra nagyon jó hír!
  • tnm #272
    nem lesz nightvision??? :S ez azért túlzás. előző 4 részben védjegye volt a játéknak. a legelső részben is ez volt az egyik nagyágyú, ami miatt robbant.

    ezt nagyon sajnálom... :(((
  • Prince23
    #271
    Infók
  • tnm #270
    egyetlen problémám van vele eddig (azon kívül, hogy mennyit kell még rá várni)
    összességében Sam megint fiatalodott. gyorsabb, plusz az arca is simább (lásd a lenti képet pl.)

    de a gameplay... csak a PC-s irányítás rendben legyen (ne kelljen hatszor belőni egy szöget ahhoz, hogy jó irányban mozogjon, meg ne is csak abból álljon az egész, hogy nyomkodod a space-t ő meg megcsinálja a gyári macro-kat)
  • Prince23
    #269
    Nem! Meg egy kis Bauer...
  • Kandurex
    #268
    Csak nekem van dejavu érzésem a Bourne rejtély irányába?

  • Prince23
    #267
    INFÓK!
  • Prince23
    #266
    Nekem évek óta + fav-ban van :DD SC függő vok, ha lehet:)
  • Shep
    #265
    Hát mit ne mondjak simán jobbnak ígérkezik mint az eddigi részek. Nekem egyből a Taken jutott eszembe.
  • Kandurex
    #264
    be is megy +fav
  • Kandurex
    #263
    Hardwired -ről vihető HD -ban a gameplay és trailer...nekem nagyon tetszik! Főleg a játékmenet, meggyőző!
  • Rage47
    #262
    Itt is van pár jelenet
    Nekem vegyes érzelmei vannak, jobban tetszett a régi Sam.
  • Prince23
    #261
    GAMEPLAY!
  • Hellsing47
    #260
    ugyanez normális minőségben
  • Dante93
    #259
    Hát igen ez kúrva jó lesz! Már csak ingame kell és boldog leszek.
  • grebber
    #258
    Trailer Sajnos ingame nulla.
  • atenza
    #257
    Biztos lesz videó hnap, még talán jobb minőségben is :)

    Valamit tudni már a multiról? Főként a coop módra gondolok, remélem nem olyan tré mint az előzőben...
  • Prince23
    #256
    Egyértelmű... PS3-ra nem jön
    valahol láttam, hogy DS-re is fog jönni
  • Dante93
    #255
    Fájdítsd csak még jobban a szívem, amiért lemaradtam róla!:)
  • Muki100
    #254
    Ubi fórum manager is megerősítette már hogy jön PCre.
  • atenza
    #253
    Bánhatod, hatalmas volt, de azért remélem pc-n nem lesz ilyen, hogy 2mp elintéz 8 embert :)
  • grebber
    #252
    Úgyis jön majd külön videó róla nem kell parázni!
  • Dante93
    #251
    Francba lemaradtam Sam bácsi bemutatójáról!
  • Prince23
    #250
    A francokat xbox exkluzív!
  • tnm #249
    tuti nem marad az... csak PC-re majd legfeljebb decemberben jön.
  • grebber
    #248
    20:17 - A játék ősszel jelenik meg, újra megerősítik, hogy Xbox-exkluzív.

    20:12 - Két Ubisoft fejlesztő a színpadon, akik most élőben játszanak a cuccal. Sam Fisher brutálisabb, mint valaha, a játék pedig úgy néz ki, hogy nem hiszem el. A készítők célja az volt, hogy a történet gyors és izgalmas ütemben, élőben bontakozzon ki a játékosok előtt. Sam ezúttal igazi ragadozó lesz, és semmitől nem riad vissza. Kap egy új képességet, ez a mark and execute, amivel megjelölhetünk egy-egy szerencsétlent kivégzésre. Fisher pókemberként mászik a falon, aztán leugrik a sötétbe és hangtompítós pisztolyával két másodperc alatt kilövi a szerencsételeneket. Egy új fegyver az EMP gránát, ami leállítja az elektronikus szerkezeteket. A küldetéseket is érdekesen írja ki a játék, pl. a falra és hasonló helyekre, a hangulat egy pillanatra sem törik meg.

    20:10 - Splinter Cell Conviction brutálisan hangulatos trailer megy a filmtrailerekből ismerős Two Steps From Hell zenével, betonkeményen büntet. A történet minden eddiginél sötétebbnek tűnik. Xbox exkluzív.

    info: Gamekapocs
  • Lowosan
    #247
    XBOX exkluziv
  • Prince23
    #246
    Menjetek gyorsan nézni gamespotoról az E3--mat. Conviction ingame!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Prince23
    #245
    Kotaku az mindig hiteles :)
  • tnm #244
    eszerint december, bár nem tudom mennyire hiteles, a dlc-nek nem tudom mennyire örüljek, ennyi erővel eleve rajta lehetne a lemezen...
  • tnm #243
    fuhh, nem mondom, hogy nem lenne jó. de kicsit kételkedem. ha igaz, akkor jól titokban tartották, mert már nagyon a végefele kell járniuk, ahhoz, hogy bő egy hónap múlva már boltokban lehessen.
  • Prince23
    #242
    Még idén nyáron?
  • grebber
    #241
    Sokat változott a Splinter Cell: Conviction

    A Ubisoft egyik munkatársa, UbiRazz a a Splinter Cell: Conviction fórumán elárulta, hogy hamarosan nagy meglepetések érik majd a sorozat kedvelőit.

    Régebben napvilágot láttak gameplay videók a Splinter Cell: Conviction kapcsán, ám azóta a fejlesztők teljesen átalakították a játékot, rengeteg új ötletet valósítottak meg, s a régi kedvencek nagy részét is meghagyták. A fejlesztők fórumán UbiRazz elárulta, hogy hamarosan újabb videókat láthatunk majd, amelyek igazán nagyszerűen sikerültek, s a rajongók nem fognak csalódni a folytatásban. Reméljük, hogy igaza lesz és az idei esztendőben végre egy igazán méltó folytatást kaphat a sorozat.

    info: Gamekapocs
  • Rage47
    #240
    20-án új info jön
  • cherubim06
    #239
    Ez nem is olyan rossz videó, nem trailer, hanem teaser és annak tökéletes.
  • tnm #238
    hát tényleg nem sok minden derült ki, illetve csak annyi, hogy a DA-es vonalak közül azt viszik tovább, amely szerint Sam lelőtte Lambert-et. (Aztán persze lehet, hogy nagy csavarral kiderül, hogy mégse halt meg¸; de mindenesetre avval a vonallal nem kompatibilis, ahol rá se lőttünk Lambert-re.)
  • Hellsing47
    #237
    Teaser
    végre valami "újdonság", bár kb semmi sincsen benne
  • Prince23
    #236
    Ugyan már... SC-t ne hasonlítsd a 10 éve még meg nem jelent stádiumú játékokhoz...:S
  • tnm #235
    már az is öröm, hogy valami hivatalos tervezetben benne van. volt már játék, ami így nagy hallgatások között 10+ éve nem jött ki..., de erről nem csak beszélnek, ha ütemezik is! (az már másodlagos, hogy végül mennyire lesz betartva)