1682
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!







Megrendelhető (30.99$ postaköltséggel) -> kb. 6000,-Ft (kattint) vagy Előrendelhető (24.99£) -> 7300 ,- Ft (kattint) +(800Ft pk)


  • Muki100
    #114
    Azt a balfasz Shanghai team csinálta, ahol az egyik amerikai készítő a blogjában leírta hogy milyen fantasztikus élmény együtt dolgozni az olyan kínai arcokkal akik pár szót tudnak angolul, és inkább elmutogatja hogy milyen animációt szeretne csinálni, ezt pedig a montreali csapat csinálja amelyik az első részt és a harmadik részt is csinálta, azokkal pedig nem volt gond.
  • woy
    #113
    Na akkor erre még várhatunk
  • Prince23
    #112
    A DA-t is kihirdették 2006. októberre (tán), oszt mi lett belőle?! 2007. január (már mint mi nálunk: Keleti blokkba)
  • woy
    #111
    Most olvastam hogy állítólag 2008 végén lesz kész
  • Rage47
    #110
    Ebben is lesz ugyanúgy lopakodás stb., meg megkapja a régi cuccokat is, ugyanis be lehet őket szerezni később...
  • Prince23
    #109
    Na ez is igaz...akkor remélem, h JBA-t kihagyják belőle...Dufraine és Washington már úgy is halott, na meg az a nagy benga, hogy is hivják Smoge?
  • Viktor9202
    #108
    Azért csinálják ilyenre mert mer a DA legutolsó pályályán úgye leugrott a hajóról, életben maradt. Na és ugye őt űldözik és hajat növesztett és bajszot hogy ne ismerják fel. Ezért csináltak a tervezők ilyen hajat neki.
  • Prince23
    #107
    Ez egy egészen más játék lesz, lehet talán szándékosan is csinálták ezt, hisz szemügyükre ment az alkotók felé, h sok SC fannak nem tetszett a SC 4.-ik része. S főleg a CT-hoz viszonyítva. És lehet ezért csinálnak egy különálló sc részt, úgy mint a R6: Vegasnak. Mivel Lockdown sem tetszett az R6 rajongóknak... és így a Vegas megmentette a játék hírnevét (Lockdown esetén).
    Na vmi ilyesmire számítok a CONVICTION-nél is:DDDD
  • Viktor9202
    #106
    És ebbe mi az akció hogy kabátba rohangál az utcán és dobálja az asztalt?? Nem azt mondom hogy nem lessz jó mer nekem a Splinter Cell a kedvenc játékom, csak mégsem olyan mint a többi.De egyszer ilyet is kell csinálni
  • Prince23
    #105
    Még szép, h biztos vaok benne, csak az optimalizálása olyan lesz mint a DA-nek:DD
    A Da-től rosszabb küldetések nem lesznek benne.
    Ebbe a részben lopakodni kellesz ezerrel a hatóságok elől... minden tárgyat használhatunk... csak asszem semmi nem lesz nálunk, amivel embereket lehet gyilkolni... (ha jól olvastam vhol)
  • Viktor9202
    #104
    Prince 23: Jó gamma lesz ez! Jobb lesz mint a DA... sokkal.....Bizot vagy te ebben?
  • Adam II
    #103
    Clooney lesz Sam Fisher? Ez már biztos?
  • Prince23
    #102
    Jó gamma lesz ez! Jobb lesz mint a DA... sokkal, már itt nem lesz JBA sem (remélhetőleg), mert qrvára idegesítő volt, h ennyire elbaxták a DA-t azzal. Alig volt SC mission benne.
    Sam meg úgy néz ki a képen mint James Caviezel... akár ő is játszhatná a Movieban Sam Fishert, Clooney helyett.
  • Viktor9202
    #101
    De nemérdemes a legaszarabbat megvenni, mer utánna a többi játék meg low-n fog menni
  • Rage47
    #100
    nVidia 6-os szériától
    ATI X1xxx szériától
    sm3-as karik
  • cicai
    #99
    PS3, X360
  • cicai
    #98
    melyik a legolcsóbb sm 3.0 kari? tudod?
  • rooney8
    #97
    Ez milyen konzolokra fog megjelenni?
  • Rage47
    #96
    sm3-as kari már nem nagy cucc, szinte mindegyik az
  • rooney8
    #95
    Én meg xboxon
  • cicai
    #94
    nem is tudtam h a DA-hez kellett sm 3.0. Én PS2-n nyomtam végig
  • cicai
    #93
    ok
    mire megjelenik ugyis lesz sm 3.0 karim
  • Rage47
    #92
    előző részéhez kellett, akkor ehhez is kell
  • Muki100
    #91
    valsz. nem visszafele fognak fejleszteni...hanem megprobalnak minel tobbet kihajtani a PS3-bol, PC-n meg eromu kell neki hogy szepen menjen. De persze minden megtortenhet.
  • Viktor9202
    #90
    Hát az a MINIMUM hogy Sm 3 as kell hozzá
  • cicai
    #89
    de legalább azt meg mondhatták volna a készítők, h kell e hozzá SM3-as vidikártya
  • grebber
    #88
    Ha lenne itt is megtalálnád-->még nincs!
  • FLeT
    #87
    csá nép!
    Gépigényről infó?
  • woy
    #86
    mi ez a nagy csend ?
  • Djemba
    #85
    NOV. 16.
  • Muki100
    #84
    19 nappal ezelőtt is megkérdezted de még mindig csak neked tűnik úgy.
  • Gideon Wieth
    #83
    Csak nekem tűnik ugy hogy a Splinter cell Double Agent szebb volt? vagy csak azért látom így mert szebb tájakon volt...De itt eléggé mosottasnak, meg csúnyácskának tűnik a game..
  • Adam II
    #82
    Vagy valaki aki még hű hozzánk megdob velük csak gondolom az elején át kell verekednünk magunk egy két üzleten mellőzve őket.
  • Rage47
    #81
    lesznek gondolom, meg kell venni őket a feketepiacon:)
  • Adam II
    #80
    Szerintem fogjátok fel az összes játékot úgy mint egy egész történetet az elején Sam a sötétben lopakodó elitkommandós aki gerillákat nyír ki aztán a lánya halála után úgy érzi nincs veszteni valója ezért elvállal egy veszélyesebb melót ,beépül a JBA-ba utána pedig valami összeesküvés elmélet történik és a Third Echelon rossz kezekbe kerül ezért esetleg ki akarják nyírni mert túl sokat tud így nincs más választása csövesként kell bújkálnia és elkerülni ,hogy elkapják viszont nincsenek kütyük mert azokat nyilván nem hozhatta el a munkahelyéről és lehet ,hogy ő a Third Echelon utolsó reménye. És az sincs kizárva ,hogy ebben a részben is lesznek kütyük ezt még nem tudhatjuk.
  • hykao #79
    cikk a PC Dome-on
  • Muki100
    #78
    Hogy havok-szerű fizika lesz benne, magyarán mint a HL2-ben minden mocorog és dobálhatod, itt nem csak az lesz az izgalmas rész amikor mész a pali mögé hogy elkapd, hanem itt te leszel nyomás alá helyezve (elvégre te vagy az üldözött). A történet önálló, de lesznek utalások benne az előző részekre. Az árnyékok elméletben nem fognak teljes menedéket nyújtani de ezt én nehezen tudom elképzelni egy SC játékban.
  • grebber
    #77
    Kérdezz felelek (angolul).

    Valaki nagyvonalakban leirná van-e benne lényeges dolog?
  • Rage47
    #76
    thx
  • gabo91
    #75